Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Selo

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!

Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Selo

Selo C697ae27bc6ba12280ac66d7b83c16f9

Mirno selu u Land of Waters u kome se u poslednje vreme zbivaju zudna desavanja.

Prica se da je u selu jedinica vestih majstora upravljanjem vestinom stvaranja barijera, jedinica koja se zove Yurei pakt.
Ova banda izbrisala je secanja kljucnih pojedinaca sela kako bi manipulisala buducnosti istog.

Ako neko uskoro ne dodje da spasi ovo selo od njihovih ilegalnih radnji, ovo selo ce otici u zaborav...

Pred selom, pojavio se ratnik koji nije bio iz ovih krajeva, bio je to Ototsu, mesecima provodeci dane trenirajuci za ovu misiju, bio je veoma samopouzdan da je napokon spreman savladati ovu bandu manipulatora.

Selo F67d09150f1336a4f9b3d9c8ed1dc686

-Dakle ovo je selo u kome je Yurei pakt, bolje da ostanem u senci dok ne budem video sta se tacno desava i gde se tacno nalaze- Rekao je Ototsu u sebi

-Odigracu ovo pametno, necu ih podtcenjivati, bolje je boriti se sa svakim 1 na 1 , jer su moje sanse da savladam svu cetvoricu od jednom drasticno manje-
Rekao je, dok se tihim i laganim koracima priblizavao unutrasnjosti sela trazeci lokaciju njegovih neprijatelja.

Tiho prolazeci kroz selo Ototsu je video jednog od ninzi is pakta koji je bio sam, uveravajuci se da nema nikoga okolo, Ototsu je iskocio iz senke pred nindzom i rekao:

-Dakle ti si jedan od onih sto vole da prave probleme po ovom selu, bio sam u prolazu pa sam mislio malo da se prosetam pa da vas isljamparim sve od batina, a vec sam se lepo prosetao-Rekao mu je Ototsu gledajuci ga ostrim pogledom

Selo Ad4f9ef99db99a745f79b8d6a93cbc82

-Zavrsicu ovo brzo i tiho, veoma profesionalno i opusteno-
Rekao je Ototsu, pocevsi koristiti svoje pescane tehnike, al znao je da treba sacuvati svoje napade i chakru za ostale 3 nindze pa nije bacio sve sto ima u arsenalu.

#card1445

#card351
Energija: 250-10

Napao je Ototsu svojim barazom shurikena, maksimalno cuvajuci svoju chakru

The member 'Ototsu' has done the following action : #RP-OPCIJE

' NPC Genin' :
Selo #world180

-Nemoj biti previse opusten protiv mene-

Rekao je Ototsu koji je iza shurikena bacio svoj pescani talas

#card1446
Chakra: 520-30
Damage: 200+140
Ovaj napad ostavlja 20 nivo peska na terenu

' NPC Genin' :
Selo #world180

-Malo sam potcenio tvoju spretnost, ali to se vise nece ponoviti, ne mozes me pobediti samo izbegavanjem mojih napada-
Rekao je Ototsu spremajuci svoj naredni napad

-(Moram ovo brzo zavrsiti, imacu problema ako nas cuju ostali clanovi bande i pridruze mu se)-
Rece on u sebi bacajuci jos jedan baraz surikena na protivnika

#card351
Energy: 240-10

' NPC Genin' :
Selo #world174

Videci nindzin bedni kontranapad, Ototsu ga je vesto izbegao svoijim substitutionom.

#card1
Chakra: 490-10

Selo F8c67aeb92b02a9c19e4d5f71d1af75c

-Nisi li valjda mislio da ce biti toliko lako? Sad kad malo bolje razmislim ako su ostali clanovi tvog tima ovoliko bedni trebao sam vas svu cetvoricu odjednom brzo dovrsiti-
Rekao je Ototsu ispaljivajuci naredni napad na svog protivnika

#card351
Energy: 230-10

' NPC Genin' :
Selo #world177

-Al si dosadan lice, umri vec jednom-

#card1
Chakra:480-10

#card351
Energy: 220-10

(Skidam jos 100 energije koje greskom nisam sknuo kako bih napunio bacas shurikena u prosla dva poteza)

' NPC Genin' :
Selo #world179

Iznenadjen spretnoscu ovog nindze, Ototsu je poslao svoj napad pescanim talasom iza nindzinih ledja, Nidza ovo nije mogao ocekivati.

#card1446
Chakra: 470-30
Damage: 200+140 (2xmoj nivo) + 20 (nivo peska na terenu)=360
Nivo peska na terenu se povecava na 40

-Ovo bi ga trebalo dokrajciti, ovo traje isuvise dugo-

' NPC Genin' :
Selo #world178

#card1
Chakra:440-10

Nakon izbegavanja protivnickog napada, dolaze jos dvojica clanova bande videvsi da je njihov saborac u problemu, opkolivsi Ototsua, primoravajuci ga da se bori sam protiv trojice.

-Ocekivao sam vas, ova borba je postala isuvise duga pa sam znao da cete se pojaviti, sada napokon mogu ubrzati stvari dokrajcivsi vas sve odjednom-
Rekao je Ototsu znajuci da vise ne mora da stedi kartice jer su 3 od 4 clana bande trenutno tu.

#card1448
Chakra:440-30

Ototsu podize pesak iz zemlje koji ce koristiti u svojim narednim tehnikama, nivo peska je podignut za 70 sto je 110 nivoa peska trenutno na terenu.

A zatim koristi svoju najjacu tehniku, tehniku koja je perfektna za ovakve situacije.

-PESCANI OBLAK!-

#card1449
Chakra:410-30
Nivo peska na terenu se povecava za 50 sto je 160

Pescani oblak na nebu radi 200 dmga svim protivnicima na terenu naredna 3 poteza

Nakon toga Ototsu je iskoristio karticu pescani oklop, koja mu daje oklop vredan pesku koji se nalazi na terenu!

#card1451
Chakra:380-30
Oklop koji moze blokirati 160 dmga, traje dve runde

' NPC Genin' :
Selo #world173 Selo #world172 Selo #world172

Ototsu, sa velikim kezom na licu nakon sto je dokrajcio 3 svoja neprijatelja u jednom napadu, mora docekati njihove finalne napade.

Prvi napad ce izbeci, necete verovati cime, SUBSTITUTIONOM!

#card1
Chakra: 350-10

Drugi napad je odlucio primiti, jer njegov oklop moze primiti 160 dmga
Oklop: 160-100

Za treci napad, bez mnogo ostalih opcija, Ototsu je odlucio osloboditi svoju chakru kako bi se odbranio, a ostatak stete je prepustio njegovom oklopu

#card5
Chakra:340-40

Ototsu oslobadja 40 svoje chakre kako bi oslabio napad, a ostalih 60 prepusta svom oklopku koji blokira stetu i slama se, lomeci se komadicima sa Ototsuovog tela.

Zatim u istom momentu dolazi i cetvrti nindza bande, sa zakasnjenjem gledajuci svoje saborce kako padaju.

-Kasnis decko, tvoji saborci su gotovi, ali ako mene pitas dosao si bas u pravi momenat da im se pridruzis!-
Rekao je Ototsu, pokazivajuci prstom na svoj pescani oblak koji je na nebu jos 2 poteza, napadajuci poslednjeg nindzu za 200 dmg

Selo 4867787c19722b4f7176871d8244878e

' NPC Genin' :
Selo #world172

Nidza to nije ocekivao, primivsi napad od pescanog oblaka baca svoj finalni napad na Ototsua uzvik:

-OVO JE ZA MOJE SABORCE, NESTANI!!-

I ispaljuje svoj posledji napad, padajuci na zemlju predruzujuci se svojim saborcima, napad koji Ototsu sa lakocom izbegava.

#card1
Chakra: 300-10

Izbegavajuci napad Ototsu je uzdahnuo, pozdravivsi sve seljane iz ovog sela i reci da je gotovo i da ova banda nece vise praviti probleme, ispracen na kapije sela Ototsu je rekao:

-Huh, ovo je trajalo duze nego sto sam ocekivao, lepo je videti da sav moj trening nije bio uzaludan, dobro je da nisam primio nikakvu stetu, vreme je da se vratim kuci-
Rekao je, napustajuci selo i vracajuci se svom kampu

Selo Cf1f607ff042d14bd9be22b8602052a3

Kruna se nasao u mirnom selu u Land of Water
Meštani su mu odobrili pristup i samim tim dozvolili da prenoci.

Kruna se u ciku zore probudio i odmah otisao iz mirnog sela.

Konacno posle dugog puta, priblizavao sam se i na putu do oblasti na koju idem naisao sam na selo u kojem sam odlucio da izvadim sendvic iz ranca koji sam poneo i da pojedem jer sam sve blizi i blizi mojoj prvoj misiji, bio sam uzbudjen pa sam rekao glasno na glas "DAA MOJA PRVA MISIJA, SPREMAN SAM I USKORO STIZEM!"