Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Selo

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Selo

Selo C697ae27bc6ba12280ac66d7b83c16f9

Mirno selu u Land of Waters u kome se u poslednje vreme zbivaju zudna desavanja.

Prica se da je u selu jedinica vestih majstora upravljanjem vestinom stvaranja barijera, jedinica koja se zove Yurei pakt.
Ova banda izbrisala je secanja kljucnih pojedinaca sela kako bi manipulisala buducnosti istog.


Ako neko uskoro ne dodje da spasi ovo selo od njihovih ilegalnih radnji, ovo selo ce otici u zaborav...


Pred selom, pojavio se ratnik koji nije bio iz ovih krajeva, bio je to Ototsu, mesecima provodeci dane trenirajuci za ovu misiju, bio je veoma samopouzdan da je napokon spreman savladati ovu bandu manipulatora.

Selo F67d09150f1336a4f9b3d9c8ed1dc686

-Dakle ovo je selo u kome je Yurei pakt, bolje da ostanem u senci dok ne budem video sta se tacno desava i gde se tacno nalaze- Rekao je Ototsu u sebi

-Odigracu ovo pametno, necu ih podtcenjivati, bolje je boriti se sa svakim 1 na 1 , jer su moje sanse da savladam svu cetvoricu od jednom drasticno manje-
Rekao je, dok se tihim i laganim koracima priblizavao unutrasnjosti sela trazeci lokaciju njegovih neprijatelja.

Tiho prolazeci kroz selo Ototsu je video jednog od ninzi is pakta koji je bio sam, uveravajuci se da nema nikoga okolo, Ototsu je iskocio iz senke pred nindzom i rekao:

-Dakle ti si jedan od onih sto vole da prave probleme po ovom selu, bio sam u prolazu pa sam mislio malo da se prosetam pa da vas isljamparim sve od batina, a vec sam se lepo prosetao-Rekao mu je Ototsu gledajuci ga ostrim pogledom

Selo Ad4f9ef99db99a745f79b8d6a93cbc82

-Zavrsicu ovo brzo i tiho, veoma profesionalno i opusteno-
Rekao je Ototsu, pocevsi koristiti svoje pescane tehnike, al znao je da treba sacuvati svoje napade i chakru za ostale 3 nindze pa nije bacio sve sto ima u arsenalu.

#card1445

#card351
Energija: 250-10

Napao je Ototsu svojim barazom shurikena, maksimalno cuvajuci svoju chakru

The member 'Ototsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo #world180

-Nemoj biti previse opusten protiv mene-

Rekao je Ototsu koji je iza shurikena bacio svoj pescani talas

#card1446
Chakra: 520-30
Damage: 200+140
Ovaj napad ostavlja 20 nivo peska na terenu

The member 'Ototsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo #world180

-Malo sam potcenio tvoju spretnost, ali to se vise nece ponoviti, ne mozes me pobediti samo izbegavanjem mojih napada-
Rekao je Ototsu spremajuci svoj naredni napad

-(Moram ovo brzo zavrsiti, imacu problema ako nas cuju ostali clanovi bande i pridruze mu se)-
Rece on u sebi bacajuci jos jedan baraz surikena na protivnika

#card351
Energy: 240-10

The member 'Ototsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo #world174

Videci nindzin bedni kontranapad, Ototsu ga je vesto izbegao svoijim substitutionom.

#card1
Chakra: 490-10

Selo F8c67aeb92b02a9c19e4d5f71d1af75c

-Nisi li valjda mislio da ce biti toliko lako? Sad kad malo bolje razmislim ako su ostali clanovi tvog tima ovoliko bedni trebao sam vas svu cetvoricu odjednom brzo dovrsiti-
Rekao je Ototsu ispaljivajuci naredni napad na svog protivnika

#card351
Energy: 230-10

The member 'Ototsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo #world177

-Al si dosadan lice, umri vec jednom-

#card1
Chakra:480-10

#card351
Energy: 220-10

(Skidam jos 100 energije koje greskom nisam sknuo kako bih napunio bacas shurikena u prosla dva poteza)

The member 'Ototsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo #world179

Iznenadjen spretnoscu ovog nindze, Ototsu je poslao svoj napad pescanim talasom iza nindzinih ledja, Nidza ovo nije mogao ocekivati.

#card1446
Chakra: 470-30
Damage: 200+140 (2xmoj nivo) + 20 (nivo peska na terenu)=360
Nivo peska na terenu se povecava na 40

-Ovo bi ga trebalo dokrajciti, ovo traje isuvise dugo-

The member 'Ototsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo #world178

#card1
Chakra:440-10

Nakon izbegavanja protivnickog napada, dolaze jos dvojica clanova bande videvsi da je njihov saborac u problemu, opkolivsi Ototsua, primoravajuci ga da se bori sam protiv trojice.

-Ocekivao sam vas, ova borba je postala isuvise duga pa sam znao da cete se pojaviti, sada napokon mogu ubrzati stvari dokrajcivsi vas sve odjednom-
Rekao je Ototsu znajuci da vise ne mora da stedi kartice jer su 3 od 4 clana bande trenutno tu.

#card1448
Chakra:440-30

Ototsu podize pesak iz zemlje koji ce koristiti u svojim narednim tehnikama, nivo peska je podignut za 70 sto je 110 nivoa peska trenutno na terenu.

A zatim koristi svoju najjacu tehniku, tehniku koja je perfektna za ovakve situacije.

-PESCANI OBLAK!-

#card1449
Chakra:410-30
Nivo peska na terenu se povecava za 50 sto je 160

Pescani oblak na nebu radi 200 dmga svim protivnicima na terenu naredna 3 poteza

Nakon toga Ototsu je iskoristio karticu pescani oklop, koja mu daje oklop vredan pesku koji se nalazi na terenu!

#card1451
Chakra:380-30
Oklop koji moze blokirati 160 dmga, traje dve runde

The member 'Ototsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo #world173 Selo #world172 Selo #world172

Ototsu, sa velikim kezom na licu nakon sto je dokrajcio 3 svoja neprijatelja u jednom napadu, mora docekati njihove finalne napade.

Prvi napad ce izbeci, necete verovati cime, SUBSTITUTIONOM!

#card1
Chakra: 350-10

Drugi napad je odlucio primiti, jer njegov oklop moze primiti 160 dmga
Oklop: 160-100

Za treci napad, bez mnogo ostalih opcija, Ototsu je odlucio osloboditi svoju chakru kako bi se odbranio, a ostatak stete je prepustio njegovom oklopu

#card5
Chakra:340-40

Ototsu oslobadja 40 svoje chakre kako bi oslabio napad, a ostalih 60 prepusta svom oklopku koji blokira stetu i slama se, lomeci se komadicima sa Ototsuovog tela.

Zatim u istom momentu dolazi i cetvrti nindza bande, sa zakasnjenjem gledajuci svoje saborce kako padaju.

-Kasnis decko, tvoji saborci su gotovi, ali ako mene pitas dosao si bas u pravi momenat da im se pridruzis!-
Rekao je Ototsu, pokazivajuci prstom na svoj pescani oblak koji je na nebu jos 2 poteza, napadajuci poslednjeg nindzu za 200 dmg

Selo 4867787c19722b4f7176871d8244878e

The member 'Ototsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo #world172

Nidza to nije ocekivao, primivsi napad od pescanog oblaka baca svoj finalni napad na Ototsua uzvik:

-OVO JE ZA MOJE SABORCE, NESTANI!!-

I ispaljuje svoj posledji napad, padajuci na zemlju predruzujuci se svojim saborcima, napad koji Ototsu sa lakocom izbegava.

#card1
Chakra: 300-10

Izbegavajuci napad Ototsu je uzdahnuo, pozdravivsi sve seljane iz ovog sela i reci da je gotovo i da ova banda nece vise praviti probleme, ispracen na kapije sela Ototsu je rekao:

-Huh, ovo je trajalo duze nego sto sam ocekivao, lepo je videti da sav moj trening nije bio uzaludan, dobro je da nisam primio nikakvu stetu, vreme je da se vratim kuci-
Rekao je, napustajuci selo i vracajuci se svom kampu

Selo Cf1f607ff042d14bd9be22b8602052a3

Kruna se nasao u mirnom selu u Land of Water
Meštani su mu odobrili pristup i samim tim dozvolili da prenoci.

Kruna se u ciku zore probudio i odmah otisao iz mirnog sela.

Konacno posle dugog puta, priblizavao sam se i na putu do oblasti na koju idem naisao sam na selo u kojem sam odlucio da izvadim sendvic iz ranca koji sam poneo i da pojedem jer sam sve blizi i blizi mojoj prvoj misiji, bio sam uzbudjen pa sam rekao glasno na glas "DAA MOJA PRVA MISIJA, SPREMAN SAM I USKORO STIZEM!"

Kroz ovo selo, hodam sa osećajem nelagode, dok senke sumnjivih dešavanja lebde u vazduhu. Iako se na prvi pogled čini mirnim, tihi šapat sumnje putuje između kuća. Dok prolazim pored uskih ulica, primećujem kako se ljudi ponašaju nervozno, kao da nose teret koji ne mogu da podele.


Jedno malo i veoma lepo selo. Prolazim ovde ne bi li lakše stigao do svog cilja. Mislio sam da je ovo prečica, no shvatih da sam možda zalutao u selo čudaka. Svi se u ovom selu ponašaju kao da su na nekim drogama ali dobro, ionako samo prolazim ovde.


Pre nekog vremena, pre nego sto je i dosao do samog Akumetsua, Genji je dosao u neposrednu blizinu jednog sela koje je zauzela jedna kriminalna grupa, nije zeleo nastaviti napred naslepo dok ne bude saznao sa koliko nindzi ima posla. Pored toga, ova banditska grupa bila je poznata po tome sto oko svoje baze stavlja veliku količinu papirnih bombi, koje bez senzor sposobnosti nikako nije bilo lako zaobići. Genji, na svome licu imao je masku koju uvek nosi dok putuje dalekim krajevima. Skrivajući se u senkama drveća, aktivirao je jednu od svojih senzorskih sposobnosti kako bi uočio sve zamke, i da odredi tačan broj i položaj njegovih neprijatelja. 
#card1308



Bistar Um
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Selo #world64

Neprijatelja bilo je mnogo, znao je da će se malo zadržati na ovom mestu jer bi bilo previše za njega da ih napadne sve od jednom. Pažljivo se približavao centru sela dok je zaobišao polje papirnih bombi koje je mogao jasno osetiti svojim senzorom. Neprijatelji su bili razdvojeni po malim grupicama kako bi uspeli da čuvaju svaki deo sela, što je Genjiju išlo u korist. Približio se dobro skriven dok je iza ugla gledao jednu trojicu koji su sedeli i razgovarali spuštenog garda, uvideo je da je pravi momenat da ih svu trojicu uspava, te je svojim šakama napravio oblik pravugaonika i na svakog od njih poslao jedan Genjtusu.
#card1316



Bistar Um
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo #world198 Selo #world197 Selo #world196

Iako su bili spuštenog garda, refleksi su im bili dovoljno dobri da sva trojica izbegnu napad iz senke. Genji je udario nogom o pod i prizvao zid koji ce blokirati prvo eksploziju čiste chakre, dok mu se jedan od njih sa leđa približavao spreman da ga poseče svojom katanom. Mač i laser su samo prošli kroz Genjijevo telo koje je u tom momentu bilo sačinjeno od vode, dok je voda prskala unaokolo.
#card107 #card49
A potom je spojio svoje dlanove, i poslao dzinovski talas vode na svu trojicu
#card23 #card43



Bistar Um
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo #world194 Selo #world200 Selo #world194

Dvojica su bila poplavljena od nadolazećeg talasa, dok je isti talas jednom novom Joninu privukao pažnju te se pojavio na bojnom polju da pomogne svojim saveznicima. Genji je bio svestan svoje greške i nije hteo privlačiti još pažnje na sebe jer bi to moglo predstavljati problem, te je odlučio da borbu nastavi svojim Genjutsuima, na jednog Jonina poslao je jedan, dok je na drugog Jonina poslao drugi genjutsu. Napadi i dalje nisu imali nikakvu štetu na njemu jer je bio sačinjen od vode.
#card220 #card218



Bistar Um
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo #world197 Selo #world197

Iz svojih usta ispljuunuo je gumenu smesu koja se formirala u oblik zida potpuno ga je zaštitio od nadolazećih napada čiste chakre. Napadi su se samo odbili od površinu zida napravljenu od gume, nakon čega je Genji poslao svoja 2 naredna Genjutsua na njegove protivnike, jedan na jednog i drugi na drugog.
#card1140 #card1314 #card1318



Bistar Um
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo #world198 Selo #world198

Pre nego što su sami napadi stigli do njega, Genji je fokusirao svoj um kako bi njegove iluzije bile još jače, i zatim u trenu poslao naredna 2 genjutsua na protivnike sa nadom da će uspeti da ih dokrajče.
#card1313  #card214 #card212
A potom kako bi se odbranio od laserskih zraka zaronio je u zemlju
#card116



Bistar Um
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo #world197 Selo #world197

Shvatio je da ipak nije bezbedan pod zemljom u ovom momentu, te je Genji izašao iz iste i napravio zid od 800 defa i 200hpa koji ce plokirati oba nadolazeća napada
#card108
Napadi su samo udarili u zid ali nisu bili dovoljno jaki da ga probiju, Genji je iz svojih usta ispljunuo gumu koja će ceo zid pretvoriti u gumeni, a potom ga poslao na svoje protivnike kao masivan napad
#card1138 #card1143



Bistar Um
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo #world192 Selo #world192

Obojica nisu uspeli da pobegnu od lavine gume koja ih je samo progutala, ali uspeli su pre toga da bace njihove poslednje napade. Dva cunamija kretala su se jedan za drugim na Genjija, jedan od njih blokirao je svojim mlazem iz usta koji ga je potpuno ponistio dok je drugi oslabio, a zatim je ispruzio svoju saku i na drugog poslao vodenog zmaja da ga neutralise. Voda je prskala na sve strane od sudaranja vodenih tehnika, ali za sada to je bilo to od prve borbe sa ovom bandom.
#card38 #card36



Bistar Um
Prva borba sa ovom bandom bila je gotova, ali ne i rat, i dalje je tu bilo 9 Jonina koje Genji mora da eliminise. Za sada znao je da mora pronaci neko mesto gde ce malo povratiti svoju chakru i energiju pre nego sto bude produzio napred, te je nakon nekoliko minuta trazeci nasao jednu napustenu kolibu. Shinobije koji su cuvali ovaj deo sela je sada eliminisao, te je znao da ce u ovoj kolibi biti bezbedan makar neko vreme kako bi uspeo povratiti svoju chakru.
#card8



Bistar Um
Koliba je bila nikakva, na prvi pogled moglo se videti da niko u nju nije ulazio jako dugo vremena, ili da je bila koriscena kao neka ostava. Prasine je bilo na sve strane, Genji je ocistio malo unaokolo i potom priseo malo kako bi odmorio, znao je da treba da bude spreman za borbe koje su pred njim.
#card8



Bistar Um
Malo mu je vremena trebalo kako bi zadremao, nikakvih problema nije bilo i niko ga nije nasao, bilo je to mirno odspavanih par sati, tela nindzi kojih je porazio je dobro sakrio tako da njihovim saborcima ne bi privukla paznju. Onda kada se probudio bio je  spreman za nadolazece borbe koje ga iscekuju a znao je da te borbe mogu biti i teze nego sto je bila ova.
#card8



Bistar Um


U tihoj noći, bez ičijeg znanja se iskradam iz seoceta gde smo odsedali Matsuda i ja. Malo je moj poslodavac znao da ja vršim i druge usluge i da uvek imam po nekoliko aktivnih misija ili bounty,a. "Vratiću se i pre nego što on primeti da me nema." rekoh dok sam izlazio iz sela u nadi da se on neće probuditi barem 3 dana.


Uspeo je malo da odrema i da povrati pun kapacitet svoje chakre. Izasao je iz same kolibe i nastavio dalju borbu sa ovim kriminalcima, secao se svih polozaja ostalih clanova te je krenuo prema njima kako bi ih istalambusao.

Oko pola sata kasnije stigao je na njihove polozaje sunjajuci se u senci, mogao je videti 4 jonina kako strazare iza ugla te je pokusao isto kao i sa proslima, da ih iznenadi jednim od svojih genjutsua
#card1316



Bistar Um
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo #world197 Selo #world191 Selo #world197 Selo #world197

Jedan od njih nije uspeo da predvidi Genjijev napad iz senke te je odma pao na pod onesvescen. Genji je na plameni talas bacio vodenog zmaja kako bi ga ublazio, a potom se ogrnuo kupolom od 800defa kako bi blokirao sve napade
#card36 #card108
A zatim kad su svi napadi prosli, poslao je zemljani vrtlog na sve njih koji ce obrusiti njegovu kupolu i par napustenih kuca sela i kao lavina se kretati prema trojici jonina
#card109



Bistar Um
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo #world197 Selo #world198 Selo #world199

Genji priziva zemljani zid od 600 + 200hpa od sa tragovima gume na sebi koji ce  blokirati eksploziju ciste ch, a potom kvasi njegovo telo i izbegava sve ostale napade
#card92 #card49
zbog pasivne vode ovo je 1 slot

a potom radi znake rukom i baca veliki tsunami na sve njegove protivnike sa ciljem da ih poplavi
#card40 
njegovi napadi isli su tecno kao voda pa je sa manjim naporom bacao svoje jutsue (20ch)



Bistar Um
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Selo #world194 Selo #world200 Selo #world197

Jednog od njih poplavio je tsunami, ali buka je privukla paznju jednom novom da se pridruzi borbi i pomogne svojim saborcima. Laserski bljesak samo je prosao kroz Genjija bez ikakve stete, dok je od napada ciste ch morao da se brani kako ga ne bi povredio
Ispljunuo je mlaz vode iz usta koji je uspeo da negira eksploziju, a odmah nakon toga je prizvao naredni dzinovski talas koji ce poplaviti njegove protivnike ako ga ne izbegnu
#card38 #card43
(prokuje se pasivna na oba)



Bistar Um