Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Frizerski salon za nindze

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Frizerski salon za nindze

Frizerski salon za nindze TUIpnvb

U frizerskom salonu pored nindzi mogu doci i civili. Sisanje nije skupo a dobrog je kvaliteta. Mozete imati frizuru koju zelite. Cijena muskog sisanja je 40 ryoa, a zenskog 70 ryoa. Svi dodjite jer ste dobrodosli!!!

Došao sam u nindža frizerski salon kako bih dobio neki ludi shinobi haircut. Imao sam do skoro personalnu frizerku al ona je poletela u vazduh zbog jedne organizacije koju neću imenovati u ovom postu. Seo sam za stolicu, nije nešto udobna al svakako nisam planirao dugo da se zadržim.

'Samo šiške malo proredi'

Zadao sam prost zadatak čoveku.

Gledao sam kako šinobi frizer uzima rdjave makaze, skidajući mi čuperak. Ne, on nije proredio, on mi je skinuo.

'Alo Konane, nije ti ovo vojska'

Rekao sam varvarinu, pokušavajući da ga stunujem prenego što mi upropasti moju svileno srebrnu kosicu, mekšu od majčine ljubavi.

#card26

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Frizerski salon za nindze #world204

Frizer je stvorio neprobojnu barijeru oko frizeraja. Hteo je da završi friz, makar ga koštalo života. Ustao sam sa stolice i odmakao sam se od njega.

'Beži bre od mene budalo. Prijaviću te.'

Makaze kojima je seckao vazduh su pravilo toliko neprijatan i rdjav zvuk. Neko treba zaustaviti ovog čoveka. Pesak se digao sa zemlje i obmotao oko njegovih nogu u cilju da ga zaustavi u stopama.

#card1455

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Frizerski salon za nindze #world205

On je baš baš baš želeo, čim pokušava da mi probije defens. Možda je bio uvučen u neke crne radnje, podzemlja. Nije da ga krivim, treba nekako zaraditi pare u ovom svetu a s veštinama koje on nije imao, to je bilo teško.

Tlo frizeraja pretvaram u peščano more.

#card1459

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Frizerski salon za nindze #world202

Čovek nije stajao. Njegovo telo instrument kojeg pokreće božija volja. On je u ovom trenutku bio čovek sa misijom, višom svrhom. Za njega je bilo umri ili se dočepaj tih svilenih vlasi. Stvorio sam vetar koji je upio protivnikov napad, skidajući po koju vlas svojim zagarantovanim damageom. Više mi nije bilo svejedno. Božja nebeska ruka je krenula ka njemu, spremna da mu nanese moj gnev.

#card142 #card127

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Frizerski salon za nindze #world201

#card1453

Oblak od peska se stvorio ispod mene, dižući me u nebesa (do plafona frizeraja) kako bih izbegao njegove zamahe makazama. Pomerio sam se u stranu tako da nisam u tornadoovoj putanji, a potom ga poslao ka svome protivniku. Namontirao sam svoje Armani kandže, a potom kao propratni napad ispalio ih ka protivniku.

#card395

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Frizerski salon za nindze #world210

#card124

Ciklon se stvara oko mene koji zaustavlja protivnikov bedni pokušaj od napada. Frizer je povileneo, nije se više mogao vratiti na staro. Možda ga jedna kupka u balonu vrati na fabričko podešavanje. Stvaram water prison oko frizera, u nadi da neće više nikada deliti ovako bedne frizure.

#card26

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Frizerski salon za nindze #world212

#card138

Frizer je zarobljen u balončiću, koji ću uskoro probiti. Krila mi se šire i izbegavam njegove šiljke. U trenutku mi je laknulo. Falila mi je šiškica, al to nije bilo ništa u poredjenju sa štetom koju je mogao zapravo namestiti.

Prišao sam mu i okončao sam ga uz reči

'Pozdravi mi Slavicu.'

Na šta protivnik pada mrtav.

#card332 #card19

Šiljci su počeli opet da izleću iz zemlje, možda samo efekat napada, možda samo vesti da ga nisu ni u pakao pustili. Glajdovao bih, šiljci izbegavaju a ja odmaram od teške borbe. Uz dobar odmor, kljukam se i pilulama da bih povratio to malo dostojanstva što mi je čovek uzeo.

#card8 #card379

Još jedan talas šiljaka me je napao. Zašto? Šta bi ovo trebalo da znači? Zapitao sam se, a onda sam video frizera kako pokušava opet da ustane. Nemoguće.. Njegova misija ga i dalje održava u životu.

#card1 #card1455

Izbegavam napad od 350 dmg. Pesak pokušava da ga zakuje za zemlju, ne bi li ustao.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Frizerski salon za nindze #world206

Stvaram chakra defense oko sebe kako bih se zaštitio od svih loptica koje eksplodiraju i šiljaka koji izlaze iz zemlje. Teren se pretvara u peščaru, pokušavajući da ga usisa u zemlju gde zapravo i pripada posle ove čitave interakcije. Nije me više ovo radilo, došao sam na šišanje, ne na bojište.

#card239 #card1459

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Frizerski salon za nindze #world210

#card144 #card1456 #card127

Pretvaram telo u kvarcni pesak, izbegavajući oba napada (jedva). Nebeska ruka je povilenila, ovakve stvari u prirodi se ne smeju dešavati. Demonsko telo će biti istrebljeno, po svaku cenu. Ispružila se ka njemu, pokušavajući da ga zgnječi i onesposobi svom svojom silom.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Frizerski salon za nindze #world202

Napad koji je protivnik poslao ne radi na mene, iz očiglednih razloga. Babl prison mu je presudio doživotnu, možda to uspe opet. Vodeni balon je krenuo da se formira oko njega. Borba se polako privodila kraju.

#card26

Nisam bio ravnodušan, bez tog čuperka, otišla mi je reputacija.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Frizerski salon za nindze #world205

Troubek na drugi potez. Uperio sam ruku ka protivniku koja je i dalje imala Armani kandže equipovane. Ispalio sam ih ga protivniku kako bih ga onesposobio po ko zna koji put u ovoj borbi. Klasični napadi su retko kad imali uticaj na ove besne demone zvane Tenini.

#card395

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Frizerski salon za nindze #world214

(Po trenutnom dogovoru, pošto se menjaju opcije, ovi neće doći nego Tenin samo izbegava napad).

#card600 #card1445
#card1460 #card1461 #card1457

Prvi napad Santona će imati 800 dmg i ostavlja 160 levela peska, a drugi napad koji ide za njim ima 860 dmg, i ostavlja aj da zaokruzim 170 levela, sve ukupno 330 levela peska.

Pesak oko mene je podivljao, morao sam i ja malo da se bacim u svoju ofanzivu. Poslao sam dva napada koja su ispunila salon šljokicama.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Frizerski salon za nindze #world204

Po treći put u borbi teren se pretvara u peščaru, al ovaj put u malo fabulozniju uz pomoć mojih šljokica. Šta me je čovek naterao da uradim. Ako izbegne stun, nadam se da će ga bljesak šljokica omamiti barem na toliko vremena meni dovoljno da ga dovršim senbonom po drugi put.

#card1459

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Frizerski salon za nindze #world205

Protivnik je samo tako stajao, ništa nije radio, poput zombija. Nije nešto najlepše izgledao, bez obzira na količinu šljokica koja je letela po terenu. Možda još malo da ga ukrasim.

#card1455

Pesak se uzdigao oko njega opet kako bi ga zarobio.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Frizerski salon za nindze #world214

Iz poteza u potez, protivnik ništa nije radio što me je nateralo da se upitam o nekim stvarima. Ispružio bih po treći put u ovoj 'borbi' ruku od vetra. Već sam bio spreman da dočekam još koji dovitljiv način na koji će protivnik da izbegne moj napad. Ajde, da vidimo.

#card127

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Frizerski salon za nindze #world212

I ništa, u momentu njegovo telo ga je izdalo. Nebeska ruka ga je zadržala u mestu dok su bodlje nicale po terenu. Oblak peska me je uzdigao čisto kako bih izbegao napad, a potom bih se spustio s oblakom bliže tlu kako bih još jednom dokrajio protivnika.

#card1453

#card332 #card19

(uzlećem da bih izbegao šiljke odmah pa nastavljam rp)

Borba je bila gotova. Pogledao bih unaokolo, ne na nered koji smo namestili, već u potrazi za ogledalom. Sišao bih dole ispred, gledajući šiške.

'Pa nije ni toliko loš stajling. Bravo.'

Rekao sam mrtvom lešu koji je samo ležao u mestu. Možda se samo ja nisam dobro poneo u ovoj situaciji. Sa novim stajlingom i beskonačnim stilom, krećem nazad ka Shiroi ostrvu.

Agrom je dosao u frizerski salon za nindze cuo je glasine o ovom salonu kako je jedan od najboljih na svijetu i da je cijena samo 40ryo. Usao je sjeo na stolicu i rekao:
Moze jedno sisanje, frizura Buzz cut.
Nakon sisanja bio je presretan platio je i izašao iz frizerskom salona.