Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Cvecara Blossom

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Cvecara Blossom

Cvecara Blossom Anime-style-illustration-flower-shop-with-cherry-tree-front-generative-ai_958138-39755
Cvecara Blossom je prilicno opremljena raznim vrstama cveca i biljaka. Dobrodosli su svi sinobiji koji zele da obradaju svoje lepse polovine kao i svako ko trazi neke fine aranzmane za specijalne prilike. Dobrodosli nasi dragi kupci!

Vau kako lepo mirise ovde. Prvi put sam u cvecari malo mi je glupo. Zbunjen sam jer ne znam sta da kupim. Gledao sam izbor, ali sta ja znam o cvecu. Oci su mi lutale s jednog cveta na drugi.  Izabrao sam cvet za majku, a prodavacica mi je rekla da je to Amarilis. Pozdravio sam tetu i uputio se ka kuci.

Na putu ka ne znam ni ja gde sreo sam naku cvecaru imali su razno cvece meni ono nije trebalo ali stao sam i pomirisao jedno mirisalo je predivno tu sam malo razgledao i odlučio da krenem dalje usput sam video i neku sobu dok sam išao šumom kako leti

Zumorukato na putu ka akademiji uvidi cvecaru i pomisli da kupi cvece kako bi odneo roditeljima na grob i udje u prodavnicu pogleda radnika i pozdravi ga
Dobar dan gospodine ja se ne razumem toliko u cvece ali bih zeleo majci i ocu da odnesem na grob... pa bih hteo da mi napravite nesto lepo po vasem izboru..Nakon akademije cu doci i pokupiti cvece hvala vam..
I tako Zumorukato izadje iz prodavnice i nastavi putem ka akademiji.