Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Treće Trening Polje

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Treće Trening Polje

Polje namjenjeno za trening ninji osječeno je od vanjskog svjeta i zakriva dešavanja koja se zbivaju u njemu.
Ovo mjesto nije namjenito za one koji smatraju poboljšavanje svojih vještina sporednim dužnostima.
Treće Trening Polje  807def79597366705880b9c72d6e1196

Kako smo stigli na polje našao sam ga praznim kao inače.

Rjetko ko dolazi vamo upravo zato što je dalje od i zavučenije od drugih mjesta koja su dobra za treniranje.

"Eto nas brzo se spremi imaš tri minuta dok ne započnemo sparing bez drugog odugovlačenja ."

Što sam rekao važi i za mene, inače ninje nemaju vremena da se uvijek pripreme za borbu ali pošto je prvi trening odlučio sam da ne budem previše strog bez posebnog razloga.

Brzo zagrijem sve glavne zglobove svoga tjela i pripremim svoja oružija u svojoj torbici, dva odma u reukave postavim ako dodje do naoružanog obručana.

“ Vazi, ja sam spreman, mozemo da pocnemo .” rekao sam da sam spreman ne znajuci sta ce me zateci i koliko je on zapravo jak, polazem nade da cu parirati njegovoj snazi.



Borba je započela eksplozivno ako nije obraćao pažnju nebi uspjeo blokirati moj udarac.

Ali izgleda da sam ga potcjenio uspjeo je da preusmjeri moj napad i uzvrati ga.

"Nisi loš možda od tebe i bude nešto.

Sad da vidimo dali je to bila početnička sreća ."

Testirao sam ga da vidim kakv je u odbrani protis surikena bacio sam mu 4 da vidi kako mu ude u odbrani ,odbranio je svaki, tad sam shvatio da je dobar , “Dobar si.“ rekao sam mu a potom sam mu dok nije gledao bacio nekiliko surikena pod velikim uglom.

Kako smo prešli u naoružani obračun zahvaljući kunaiju koji sam spremio u svojim rukavima lako sam odbranio prvu rundu kunai ali dok sam se odbranio već su drugi mi dolazili sa ljeve strane.

Brzo bacajići dva kunaia iz ruku ka njemu jedan sakriven iza drugog i u momentu kad su me udarili shurikeni sa ljeve strane zamjenio me je komad drveta iz poljane.

"To je bilo blisko"

Vadeći kunai iz torbice i shuriken u drugu ruku  ne dajem mu da se udalji.

Očigledno mi je da je bolji sa dalje distanice nego u bliskim situacijama.

Dobro i razmišlja izabrao je moju manje dominantnu stranu da me gadja sa shurikenima.

Nakon sto sam ja bacio surikinr sam osam ugledao kunai kako je na nekih 3 metra od mene , prije nego sto me je pogodio uradio sam tehniku zamjene sa drvetom tsko da su kunai pogodili drvo a ne mene.
I onda sam prizvao klina sijenke , klon je krenu da ga napada a ja sam mu disai s ledja i stavio kunai na grkljan.

U sledećem konfliktu sam ga brzo prevladao ali nisam očekvao da je to samo klon.

Refleksi moga tjela su me povukli na stranu iznenadnog napada ali nisam mogao da se odbranim samo da uzvratim napad pod cjenu moga života.

Njegov kunai je stao pod moj vrat kao što je i moj kunai pod njegova prsa.

"Neočekivano si sposoban."

Kada je savladao moga klona koji ga je drzao iza ledja ja sam mu s ledja iskocio iz plota i gadjao ga surikenima , jedan suriken ga je pogodio u celni stitnik drugi ga je pogodio u rame a ostalu su se radtrkali po polji , i dok su mu skretali paznju surikeni , prizvao sam 4 klona i svi smo skocili na njega i opkolili ga.

Na istoj poljani, na vrhu guste krošnje, nalazio se Ototsu koji je znatiželjno promatrao dvojicu nindži ispod. Njihovi pokreti stvarali su živopisan ples na poljani, dok su se borili pod vedrim nebom. Svaki udarac odjekivao je tišinom šume, a Ototsu je sa drveta uživao u ritmu njihove vještine, osjećajući uzbuđenje svakog trenutka, gledajuci ih i nadajuci se da moze nesto nauciti iz njihovih poteza.

Treće Trening Polje  11844e4d359a262fae6cc7b463120266

-Svaka cast momci- Uzviknuo je
-Nisam se nadao videti ovako solidne vestine od dva genina, mogu li ja sa vama, vreme mi je da i sam odradim jedan trening.-

Upitao ih je znatizeljno, nadajuci se da ce pristati kako bi mogao nauciti nesto novo

"Uredu predajem se tvoja je pobjeda ovaj put."

Završetkom sparinga smo počeli da se spremamo.

"Ja ću produžiti do biblioteke moram da se spremam za chunin test možda sledeći put Ototsu.

Nadjime sutra u isto vrjeme kod (Shuriken Training Field)."

"Možda nekada odemo i na misuju zajedno očekujem da napreduješ na još veći nivo."

Baji, Raiden, Masaya i Ami dolaze na trening bolje. I raspravljaju se da li ce da treniraju dzicu vestine ili taijutsu vestine borbe i svako ima neki svoj predlog.
Ja licno predlazem da treniramo oboje od jednom najbolja opcija sta kazete?

Baji sjede na travu i kaže

Meni je svejedno šta svi budu trenirali i ja cu.Takodje kada krene trening moramo se čuvati da se ne povredimo
.

Baji kada je to rekao izvadio je iz džepa bandaze da stavi oko svojih ruku da ne bi povredio ruke.

"I ja sam za oboje, slažem se sa... nisam ti jos saznao ime."
Izgleda mi poznato, samo ne mogu skontati odakle tačno.
"Biće ovo interesantan trening, pa odakle počinjemo?"
Krenuo sam da se zagrijavam malo.

Sto se mene tice mozemo neke osnovne tehnike da vezbamo sta kazete? Naravno to za pocetak.
Predlozio sam im sta bi mogli da radimo i sada mirno cekam njihov odgovor.

Sada se predstavljam:"Ja sam Riko iz uzumaki klana. Ko si ti?"

Samo sam napravila nervozan izraz lica .Prvi put treniram sa nekim .Ne želim da saznaju šta sam ja uopšte.Krećem da se znojim a još nismo ni počeli .„Što se mene tiče može ali mogu li na kasnije sa vama jer iskreno da budem nisam nešto naročito jaka pa sav nesmetan , a vi mi možete pokazati osnove . Šta kažete na to "?

Baji pogleda u devojku te joj kaže

Moze naravno,izvini nisam ti se predstavio ja sam Baji član Senju clana drago mi je.Riko sta ti kažeš da joj objasnimo neke osnovne stvari?

Ja sam se nasmejao na njenu izjavu. Sada cu da im pokazem jednu dobru tehniku.
"Vidite sta ja znam." Uzviknuo sam.

Zatim sam izveo tehniku.

#card1


Zamenio sam se sa drvetom i sakrio se iza u zbunju i smejao se dok su me oni trazili.

„Vau zapanjujuće ”.Znači otišao je u žbunje zar ne .Odlučila sam da se popnem na drvo i da mu samo priđem od pozadi „Sledeći put kada se sakrivaš pazi sa da ti se ne vidi kosa ,inače dobra tehnika ." Zašto se štrecnuo tako .Da li sam nešto loše rekla .

Pomislih sigurno je lagala kada je rekla da nije bas dobra cim me je tako brzo nasla. Mora da je to rekoh ja sebi.
Sada njoj odgovaram:"I ti kao kazes da nisi dobra u tome a nasla si me ovako broz kako da ne. Sigurno si nas lagala samo da bi videla nase vestine. Ali nema veze nikada neces biti bolja od nas!"





„Šta ?!Da li ti razumeš šta upravo govoriš , zašto bih vas laga .I razlog zašto što sam te tako brzo našla je jednostavan.Ti si jako upadljiva osoba , bez uvrede .I još nešto ja ne pokušavam da budem bolja od vas ne želim to ".Zar će se ovakve stvari uvek dešavati .Šta nije uredu samnom .

NIje ni bitno.Govorim ja Ami.
Vidite sada ovo.

#card454

Mislim da nikada nisu videli bolju tehniku govorim sebi

Baji ustaje sa trave i govori

Riko moras biti malo nežniji sa curama znas hahahah.Ami nisi ti nigde pogrešila opusti se.

Baji kada je to rekao Ami naslonio se na drvo da mu zrake sunca ne idu u oci


Samo hladno gledam i malo nakrivim glavu Da li si ti svestan da ja znam kako izgleda moje telo i bez tvoje pomoći , ali ipak hvala ti na ponudi .

Mislim u sebe mozda se je uvredila ovom tehnikom ali ipak odlucim da joj kazem.

"Da sam zeleo da prikazem tvoje telo ovde bih doneo dasku i eto to je to."

Mislim da cu sada ovom recenicom da izazovem bes kod nje.

Baji se malo nasmejao Rikovoj sali te reče

Riko moras lepo da se ponasas pred devojkama budi kulturan i fin momak.Ovako izgledaš kao fin momak ali se ponašaš kao dete od 5 godina.

Samo ga zbunjeno pogledam .Izvini ali ne razumem šta si hteo da kažeš , ponašaš se kao da nikada nisi video žensko telo ".Sada ga stvarno ne mogu razumeti.Okrenem se i sednem pod jedno drvo .Ašto se tiče mene ti više ličio na dasku .

Odgovaram sada Bajiu: "Baji samo sam se salio zeleo sam malo da je zezam nadam se da ce shvatiti to i ona."
Sada se okrecem i odem da sednem pored Ami i kazem joj:"Hej Ami samo sam se salio nadam se da se ne ljutis? Izvini zbog toga mozda sam malo preterao."

Ucutim i razmisljam da sam preterao mozda sa ovom tehnikom.

Baji stoji vadi cigaretu stavlja usta pali i govori

Ahahhaha Riko bas si šaljive prirode.Ovo je bas pravi trening sutra ćemo obaviti pravi trening da vidimo ko je najjaci.


Baji govori to te ispušta dim iz usta

Sada govorim Bajiu:"HAjde da idemo da kuci mislim da je za danas dosta mozemo nastaviti sutra sta ti kazes? "
Nadam se da ce da prihvati jer sam jako umoran i zelim da idem malo da odmorim.

Baji vuce zadnji dim cigarete te odgovara Riku

Moze sutra u 3 sata ćemo se naći ovde i krenuti trenirati.Taman sutra da isprobam svoj vatreni jutsu
.

Baji se pozdravlja sa Rikom te krece da se polako setka do svoje kuće u Himetsu
.

Dugo sam trenirao taijutsu da sam u potpunosti zapostavio na ninjutsu tehnike , danas sam prosetai da polja da usavrsavam fokusiranje cakre
#card4
Cij mi je bio da uz pomoc fokusirane cakre na stopalima se uspenjem uz drvo.
Radio sam na fokusu cakre da bude sto vise usmjerena ka stopalima , pokusavao sam , pokusavao i pokusavao ,cijelu noc nisam spavao , nisam jeo , jedva sam i vode pio , samo sam trenirao. Nakon 2 dana uprnog treniranja sam napokon savladao, toliko sam trenirao sa sam nakon toga se onesvijestio , nakon nekog vremena sam se proudio , i nekako sam otisao do kuce.

Kao što sam i reko icicu da malo treniram stigao sam na polje za treniranje ostavio svoj ranac i krenuo da treniram udarao sam ono stablo svom svojom snagom jer sam toliko težio ka tome da postanem jači nego sad posle malo treniranja stao sam malo da se odmorim pa još da treniram

Nakon odmora uzeo sam sendvič iz ranca i opet krenuo da treniram sad sam trenirao moj munja stajling kako bih ojačao za sledeće misije koje ću raditi u budućnosti tako sam trenirao pa sam odlučio da odem mozda malo do svoje kuće ili da otidjem negde drugde ne znam razmislixu dok se budem kretao putem

Napustio je trening polje, odakle su se čuli zvuci treniranja. Ušao je u onaj prostor šume i kretao se istom poprilično dugo. Drveća su bila velika i debela, baš je bila gusta šuma. Nekoliko kilometara je bila velika i onda nadomak iste, kada je nakon dugog vremena izašao iz iste video je još jedno trening polje.