Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kuca od Ryun Uchihe

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kuca od Ryun Uchihe

Ovo je moja kuca meni se cini prekrasnom spolja imam logo mog klana imam dvoriste za trening i za zabavu.
Pogotovo mi se svidja dveni boravak pun je slika o mom klanu i o neverovatnim ninjama iz mog klana uredjen je bas mojoj zelji.
U mojoj sobi imam postere gde se nalaze moje omiljen nindze takodje posedujem knjige o uchiha klanu, znam bas sam opsednut tim stvarima.
Pored moje kuce nalazi se jedna prelepa reka mnogo je mala ali meni se svidja, tamo me niko ne ometa u treningu i tamo ja najcesce meditiram.
nadam se da sam uspeo da vam opisem moju kucu.

Kuca od Ryun Uchihe Desktop-wallpaper-fantasy-forest-river-live-anime-river

Ovo je moje omiljeno mesto za meditireanje,ovo je tajanstveno samo ja znam za ovu reko ovo je jako mirno mesto,takodje volim i da pecam ribe na ovom mestu kada nemam dzeparac dodjem ovde sebi da ulovim hranu

Kuca od Ryun Uchihe Ddqmocu-d2098c00-1285-40e3-bee0-0b7af4eea021.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzg0ZGMxM2I3LWEyZTctNGI0NS04M2VjLTMxMWU3MmU4MjkwMFwvZGRxbW9jdS1kMjA5OGMwMC0xMjg1LTQwZTMtYmVlMC0wYjdhZjRlZWEwMjEucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0


                                           ovo je dvriste gde treniram tehnike bacam surikene vezbam tehnike i vezbe za odrzavanjem cakre dva cekam da naucim tehniku sharingan i fenixov plaven vezbao bih ceo dan, za sada ovde samo vezba taijutsu ninjutsu i vezbe odrzavanja cakre