Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Dolina

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Dolina

Dolina Anime-scenery-man-dog-walking-through-lush-green-valley-generative-ai_958192-18446
Dolina je stara i zelena, velika sa puno uspomena, sa karakteristicnim drvecem koji ima veoma jak miris, ima veliko polje i za mene je veoma posebno mesto.

Napokon kući,vratio sam se sa mog dugog putovanja koje je trajalo 6 godina voleo bi da sretm mog starog druga da vidim štali radi i da li je uradio ono što smo se dogovorili.I tako šetajući se kroz dolinu naišao sam na njega Gde si Muro druže stari ?

Iznenada osetio sam nesto cudno u meni neki osecaj srece u tom trenutku neko izlazi iz zbuna i meni govori "gde si Muro druze stari"
nisam mogao da verujem da sam ga video, mog starog druga kojeg cekam punih 6 godina, ljutito,srecno i tuzno sam potrcao prema njemu uhvatio za glavu i upitao

"Gde si do sad bio, ne mogu da verujem da se nisi javljao i ne mogu da verujem da te vidim" nisam mogao da verujem da se odrasli Muro i odrasli Kaneko ponovo gledaju na staroj dolini.

Nakon dosta godina osetio sam sreću jer se muro pojavio isto kao nekad iznenada kada je najgore "Bio sam u dosta avantura toliko njih da nemogu da odaberem onu koju da ti prvu ispričam"

Pogledao sam ga i rekao "Sve od najboljeg do najgoreg sta se dogodilo sa tobom i gde si bio i zasto se nisi javljao, malo sam i ljut na tebe jer se nisi javljao pricaj mi sve"

Pogledao me je i postavio pitanje na koje nisam mogao odmah da mu odgovorim " Ovo nije mesto za ovakvu temu jedino našta ćeš da dobiješ odgovor jeste zasšto ti nisam pisao razlog toga jeste što su ubili sokola kojeg sam poslao da ti donese pismo nakon toga bilo je rizično da uopšte pokušavam drugi put."

Pogledao sam ga cudno i upitao "Zasto ovo nije mesto ne secas se celog detinjstva provedenog ovde, promenio si se vise ne mislim da si isti i ko je uopste ubio sokola, ko zna u sta si se ti upustio, ajde da cujem to mesto gde mozes da mi kazes gde si bio i sta si radio

Kada me je pogledao na ovaj način u njegovim očima video sam tugu i očaj kao da je izgubio sve što je imao odlučio sam da odemo do moje kuće mesta koje je trenutno najsigurnije "Ovde se previše ljudi šeta unaokolo i nebrini nisam zaboravio kako smo se igrali u ovoj dolin,kažeš da sam se ptomenio ali ja mislim da nisam"Ove reči izgovorio sam sa uzdahom i glavom koja gleda ka zemlji od celog mog putovanja najteže mi pada to što je Muro zaboravio na svog brata Ruroa koji je pošao samnom pre 6 godina.Kada su mi misli o rurovoj smrti prošle kroz glavu pitao sam Muroa "Kako si ti proveo ovih 6 godina?"

Ljutito sam ga pogledao i rekao "Onda idemo kod tebe da mi lepo sve ispricas i da sa kim si ti uopste bio tamo gde si bio, a ja cu ti reci kada ti budes odgovorio meni ali bez laganja!"

Kada mi je ovo reko odmah mi je laknulo zato što sam ga stavio na test koji je on prošao bez problema tako da sam odlučio da mu ispričam sve kod mene kući"Znači odlučio si da podješ samnom,uredu ali priča neće biti laka"

Delovao mi je sumljivo kao da nesto krije, nisam uopste znao da li da mu verujem i da podjem kod njega kuci ali odlucio sam se i rekao mu "Pocicu sa tobom ali pazi sta radis, promenio si se dosta i ne bi me cudilo da nesto pokusas, nemoj da ovo staro prijateljstvo padne u vodu , drzim te na oku ides prvi

[
i]Verovatno sam mu delovao sumnjivo ali to je efekat koji sam hteo da postignem[/i] "Pristajem na tvoje uslove,nebrini nisam ja neko ko bi izdao prijateljstvo" sa ovim rečima pošli smo ka mojoj kući i po njegovom uslovu ja sam išo prvu što je i bilo ispravno jer nije znao gde mi je kuća sobzirom na to da je smo se preselili.

Nakon ukusnog ramena Kaneko je došao ovde kako bi probudio svoje izgubljeno sećanje o nepoznatom čucu koji su on i Muro izmislili,seo je na travu i meditirao kako bi se prisetio tog čucua,prolazili su sati i sati ali nije uspeo da se seti tog čucua,nakon odrećenog vremena Kaneko je ustao i krenuo ka svojoj kući nakon što je rekao "Sada sam te video ali nisam siguran da ću uspeti da te izvedem",to je bio rasengan ali ne bilo koji rasengan već Uzuhiko Rasengsn pomislio je dok je izlazio iz doline.

Na putu da dodjem negde da citam knjigu o listing style justu naišao sam na neku dolinu i seo tu da čitam dok sam citao ucio samni tehnike koje su bile u knjizi naučio sam ih ja mislim dovoljrno barem za jednu laku misiju

Pošto sam pročitao knjigu krenuo sam da učim one tehnike i polako usavršavanje i običnu borbu tako sam naučio nekoliko tehnika valjda dovoljno za jednu borbu i seo malo da se odmorim dok ne krenem na misiju jer bolje da sad uživam jer se možda ni ne vratim

Nakon što sam se odmorio uzeo sam svoj sendvič iz ranca i krenuo polako da ga jedem uz razmišljanje kako cu se suočiti sa nekim ninjama u borbi i sta bih radio po tom pitanju tako nakon što sam ga pojeo polako sam se spakovao i krenuo

Zumorukato stigne u dolinu i vidi drvo koje je u hladu sedne nasloni se na drvo gleda oko sebe i kaze
koliko predivan pogled ovaj povetarac bas opusta mogao bih ovako ceo dan...
Rekao je Zumorukato i nastavi da odmara ali mu svasta prolazi kroz glavu i pravi plan sta ce da radi dalje

Napokon sam stigao do doline koja vodi ka kaguya rijeci. Ova dolina ima karakteristicno drvece koje ima veoma jak miris. Cijelim putem doline osjeca se jak miris ovih drveca koji okruzuju istu tu dolinu. Ali na kraju krajeva to je cini i posebnom. Mnogo ljudi ovdje voli provoditi vrijeme i doci sa svojom djecom.

Duhovi prošlosti oko mene, misiju svoju razmatram. Borba pod zvezdanim nebom vežbam, spremam se za noćne izazove. Miris tamjana s mirnoćom samuraja sjedinjujem.

Jezero je bilo veliko, trebalo mu je neko vreme normalnim hodom da predje na drugu stranu jezera. Tu su se u daljini ređale planine, shvatio je da se nalazi na širokoj i prostranoj dolini. Hodao je dolinom sve dok nije stigao do jednog puta koji se prostirao kroz ceo kamp.