Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Crnasijeva kucica

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Crnasijeva kucica

na mjestu gdje zivi jako mnogo dobrih ljudi nalazi se kucica crnasina, kucica je jako skromna na dva sprata je ali je idalje mala. Ima lijepi sivi krov sa prelijepim pogledom na veliku sumu blizu naselja, lijepe bijele boje je i kvalitetnog materijala
Crnasijeva kucica Vector-art-house-traditional-korean-600nw-2324314217

Probudio sam se i ustao spremio dorucak i kreno trenirati da treniram sa zeljom da postanem sto bolji i sto jaci posle treninga sam otisao pod tus posle sam seo ispred svoje baste skuvao kafu i uzivao u pogledu na sumu

Danas kad sam usto doso je nindja koji ide putem osvete cuo sam price o njemu ali nisam verovo da ce da dodje cuo sam od njega pricu kako je dosao do tog nivoa hladnoce i nepovernja prema drugim ljudima i zaledio sam se

Ha kakvo je ovo mesto i jako sam umoran de sam ja ha ko si ti crni i sta zelis od mene jel si neprijatelj ili sta

Nisam neprijatelj ja sam samo obican nindja koji se trudi da postane sto jaci usput i da pomaze kome moze, cek je li to oznaka uciha klana odakle ti ovoliko daleko od svog klana da li uopste posedujes kekejgenkai uciha klana

HA HA HA HA DA POMAZES DRUGIMA JADNO NE ZNAS TI NISTA DECKO AKO ZELIS DA BUDES JACI OSLONI SE NA SEBE I VERUJ SAMO SEBI A TO STO SI PITO STA TRAZIM OVAKO DALEKO OD UCIHA KLANA NIJE TVOJA BRIGA

Posteno ako neces da mi kazes to je na tebi ne osudjujem te (covece bas je umisljen) vidim da smo se bas nasli ja hiuga ti uciha najbolji tim a

HM [AKHM A CELU NOC SAM BEZAO NEMAM SNAGE ZA BORBOM AKO SE BUDEMO BORILI MOGO BI ME UBITI AKHM MOJE RANE ME BOLE VALJDA NECE PRIMETITI] NAJBOLJI TIM BAS SI NAJVAN I NEZNALICA VEROVATNO SI ZIVEO LAGODNIM ZIVOTOM STA TI MOZES DA ZNAS O SVETU NINDZI DA POMAZES DRUGIMA DA STVARAS PRIJATELJSTVA DA TRENIRAS BEZBRIZAN SI NI SI OSETIO KAKO JE TO BITI MA NISTA

Oke to je tvoja strana price ali da ja gledam sve na pozetivan nacin a koliko vidim ti si iscrpljen vidi ti se u ocima ako hoces udji u kucu pojedi nesto i odmori se (ako to nije ispod tvoje casti gospodine ja mogu sve sam) pa nastavi svoj put

AKHM AKHM AKHM [MUTIMI SE A NE ONESVESTI CU SE NE SAD] TI AKHM AKHM

Onesvestio se odvescu ga u kucu da se odmori rane su mu ozbiljne kako je u opste ziv i koliko dugo je vec ovakav nekaga za sad dise ali jedva saceka cu da se probudi
Prvi dan. Nije se jos probudio posle celog dana spavanja ako ovako nastavi moglo bi da bude kriticno nadam se da ce da se probudi
Drugi dan.jos se nije probudio idem ja do sume da zavrsim obaveze i malo istreniram nadam se da ce do tad da se probudi

AKHM AKHM (AAAA OČE NE NEMOJ MOLIM TE ZASTO OVO RADIS ZASTO SI UBIJO MAJKU  OČE KAKO TO MISLIS MAJKA TREBA DA UMRE DA BI JA ODKLJUCO POTENCIJAL STA TO TREBA DA ZNACI OČE STA SE DESAVA ZASTO SVI STOJE ZASTO NIKO NECE DA POMOGNE MOLIM VAS BILO KO MOLIM VAS.....)

Vratio sam se kuci i zatekao sam ga da se vrti po krevetu izgleda kao da lose sanja sta je sve preziveo žao mi ga je sigurno je prosao kroz tezak period bicu tu za njega dok mu nebude bolje idem da stavim kafu i da cekam da se probudi

MAJKO OČE ZASTO BILO KO AKHM AKHM

Izgleda da bunca prica u snu kakve veze imaju njegov otac i majka s svime ovim izgleda da se nesto dogodilo strasno u proslosti zato je od pocetka bio hladan i bezosecajan mozda mu nedostaje porodica ko zna sta se dogodilo nadam se da ce biti dobro