Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hikarijeva kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hikarijeva kuca

Mala kuca okruzena listopadnim drvecem i bambusom. Dvoriste ukraseno sa nekoliko velikih stena i malog jezerceta ispred strehe kuce. Kroz krosnju drveta prolaze topli suncevi zraci. Kuca je ogromna ima dosta prostora.u dvoristu se nalaze razne biljke i drvo japanske tresnje.

bilo je rano ujutru negde oko 07:00h krenuo sam iz svoje kuce ka dekinoj kolibi ona je od moje kuce bila jako jako udaljena i ako je bila udaljena niko me nije mogo spreciti da odem do deke da vidim kako je on. Ta njegova koliba je bila lepa imala je stepecice da bih usao u nju,bila je okruzena listopadnim drvecem a pored nje je bila ps lepa plaza.

dosao sam kuci iz prodavnice bio sam kupiti namernice za mamu da bih nesto spremila da jedemo ja i moja sestra.mama nam je spremila ramen po njenom receptu  taj ramen kao sto ona sprema nemoze niko drugi.sestra i ja smo se lepo najeli sestra je otisla da spava a ja sam u dvoristu trenirao kako bih postao bolji ninja.