Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | MOJA KUCA

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

MOJA KUCA

Ovu kucu sam nasljedio od svijih roditelja,velika je dosta. izgradzena je od drveta, krov od drveta.Veoma je stara. Ima 2 sprata u sebi te su sobe jako velike. ima veliko dvoriste, dosta drveca, cvijeca.

Jer ja zivim sam. probudio sam se, te sam ogladnijo te otisao sam da nesto jedem , jeo sam jaja i kobasice. te sam nakon toga otisao kuci . malo pridrijemao te se spremio za svoj trening.

Otisao sam na traning polje tu inace shinobi vjezbaju te sam i ja tu dosao. vrijeme je bilo jako lijepo, suncane zrake su probijale krosnje drveca gde bi se inace odmaro. sreo sam tu i par drugih shinobija. ja sam trenirao pored, nismo se upoznali. ako ih vidim sledeci put volijo bi da ih upoznam. dosao sam kuci nakon treninga te sam se otusirao, jeo te legao spavat.

Baji se tako šetao ulicama Himetsua i nailazi na jednu zanimljivu kućicu.Baji odluci da pridje vratima i da pokuca.
Dobar dan ima li ikoga?
Baji se malo prodeao da bi ga vlasnik mogao čuti.

da ima imam ja udzi unutra sigurno si umoran rekao sam mu

Baji odgovara sa osmehom na licu:
Ja sam Baji drago mi je malo sam se šetao ovda i naišao na ovu lepu kuću pa sam ti pokucao hoću da se sprijateljim sa još nekim!
Baji pruža ruku gospodinu da se rukuju

cao ja sam Yoshi novi sam u ovome selu, volijo bi da budemo prijatelji. Yoshi pruza ruku
Baji

Baji se rukuje sa Yoshijem sa osmehom na licu I kaže mu:
Drago mi je Yoshi!osjećam da se ovo prijateljstvo da bude odlicno!takodje koji ti je cilj u životu?Iskreno ja cu ti odma reci moj cilj je da promenim ovaj svet što više mogu da ne bude pokvaren i da eliminišem sve zlikovce.

Moj cilj ovdje je da budem najjaca ninja te da ubijem osobu koja mi je ubila roditelje odgovori Yoshi Baji-u

Prolazio sam pored dvojice ljudi i nacuo sam njihov razgovor. Razmisljao sam da li da se ukljucim ili ne i ipak sam se ukljucio.

-Zar ne mislis da je osveta los podsticaj za ojacavanje.

ti ne znas kako je vidjeti kada ti ubijaju robitelje, ti ne znas kakav je osjecaj zivjeti sam
odgovori njjemo Yoshi ljutito

Spustio sam svoju glavu i napravio tuznu facu i rekao


-Nazalost znam i moji roditelji su mrtvi

Yoshi mu je odgovorio: zao mi je sto to cujem sjedi sa nama

Prihvatio sam njegov poziv i sjeo sam sa njima. Bio sam sav srecan i pohvalio sam im se.


-Upravo sam polozio ispit za genina. Sada sam postao pravi nindza.

Cestitam rece Yoshi nego vidim da smo iz istog klanarece Yoshi Rikou

Nasmejao sam se i rekao -Da jeste i ja sam iz Uzumaki klana.

[b]-Da li bi voleo da odemo u biblioteku klana Senju i pronadjemo neke knjige o istoriji naseg klana?
Upitao sam ga.

Baji odgovara Riku:
Riko i ja sam sad položio ispit za genina ja mislis da si ti sedio što pored mene na testovima ali nisam siguran.Ali bas mi izgledaš poznato pa ja mislis da je zbog toga

Baji se nasmeja Riku

Nasmejao sam se na to sto je Baji rekao i odgovorio mu:

-Moguce je da sam sedeo pored tebe ali imao sam previse veliku tremu da bih pogledao na stranu pa te nisam primetio

Baji se nasmejao Riku i sa smeskom na licu mu odgovori:
Razumem te riko upotpunosti imao sam i ja tremu samo ne veliku kao ti ali smo uspeli da dodjemo do genina ako ovako nastavimo bićemo pravi Shinobiji! Takodje imam sok od jabuke u torbi hoćeš malo?

Baji ga je ponudio sa osmehom na licu

Zahvalio sam se i rekao sam mu da nisam trenutno zedan ali sam gladan.

-Pa ako mozes doneti nesto za jelo

Baji sretno odgovara Riku:
Pa ako hoćeš možemo da odemo do moje kuce da jedemo i ja sam gladan svakako sam odlučio da napravim nešto veliko za ručak ako hoćeš da ideš sa mnom biće odlicno taman bolje da se upoznamo!

Razmislio sam o tome i rekao mu

-Zasto da ne mozemo da odemo naravno. To je odlicna ideja

Baji sa osmehom kaže Riku
Odlicno!Ajde onda prati me odavde je moja kuća možda 10 ili 15 minuta taman da se upoznaš sa mojim malim kucnim ljubimcom!

Zadivio sam se i rekao

-wow ti imas kucnog ljubimca? Da li je to mozda pas ili macka?