Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Jezero Plavi Biser - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Jezero Plavi Biser

First topic message reminder :

Jezero Plavi Biser je ogromno i puno riba i drugih zivotinja.
Samo jezero ima svoj eko-sistem koji ga odrzava uz pomoc naseg porodicnog Senju genjucua.
Pored samog eko-sistema Senju porodica cuva i odrzava Plavi Biser.Jezero Plavi Biser - Page 2 Lakes-of-japan_3

Cekao sam i cekao i cekao ali izgleda da sam ih poplasio sve pa nema nista, odlucio sam da polako pokupim stapove kofu i sve moje ostale stvari i polako krenem kuci jer sam postajao sve umorniji i umorniji, nije bio kratak put do kuce a mn se spavalo sve vise i vise pa sam ubrzao put do kuce...

Jedno predivno mesto koje uvek rado obilazim da bih se setio vremana kad sam bežao sa časova da bih plivao u jezeru. Ni malo mi nije drago što ću uskoru da odem iz grada, čitao bih škrabotine zapisane na kori drveta, evo kraja našeg života pisalo bi urezano na kori satarog drveta. Mesto koje budi osećanje mira i utehe mesto na kojem sam se za malo udavio. Ništa lepše od malo adrenalina odoh da se okupam.