Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kuća od Takume

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kuća od Takume

Kuća od Takume  49857592_376091416282149_8308955258810269696_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=84c479&_nc_ohc=68FJpwZgWCMAX8Hl0Wu&_nc_ht=scontent.fbnx1-1
Lagano zaklonjena vegetacijom koja se može naći u zemlji vatre kuća daje zaštitu od sparne klime koja obuhvata ovo područije. Kuću štite zidovi od drveta prekriveni slojem pečene gline i nadkrivena je tradicionalnim drvenim krovom sa slamom kao štitom od vlage. Zbog bliske lokacije potoku može se zaključiti da su se stanovnici bavili ribolovom.

Ahhhh nakon teškog dana rada najbolje je sjediti pot trešnjom i hladiti noge u potoku. 
Uskoro je vrijeme da postanem pravi ninja. Malo je reći da sam nestrpljiv ovo sam čekao praktično otkad znam za sebe!
Znam od priča koje kruže naokolo da svaki ninja koji vrijedi svoga imena ima snagu ko 3 vola i brzinu koja ostavi konja u prašini......da budem iskren kada čujem takve stvari zapitam se da li je moguće da neko kao ja postanem ninja.
Ali to me neće spriječiti kunem se da ću jednog dana biti nebojediv pod suncem i nebom pa makar me to ubilo!

Video sam decka ispod tresnje, zalicio mi je mozda na osobu poreklom iz mog klana. Odlucio sam da mu pridjem. Cao, moje ime je Shasuuno.

Decko je izgleda bio bas iscrpljen, izgleda da je zaspao. Poceo sam da sviram svoju flautu i uzivao u pejzazu, ispod tresnje cekajuci da se probudi.

Zamišljen u svojim mislima nisam primjetio da sam zaspao te da mi je neko prišao
Ustao sam uz zvuk flaute zvučalo je poprilično dobro
Aaa zdravo ime mi je Takuma! Ali ko si ti?

Prolazio sam kretavsi se ka mom domu, Peščanoj melodiji, pa sam stao da se odmorim, ovde mi je delovalo prijatno.
Jel ovo tvoja kuca ovde?

Jeste naslijedio sam je od svojih roditelja ali izvini moram te pitati jesi li ti slučajno ninja ?
Po tvome načinu oblačenja izgledaš kao jedan.

Tako je, ja sam genin. A ti?

Ehhhh ti si već genin! ja još nisam ni krenuo na put da postanem ninja.
Nisam navikao na ovakav tretman inače novi genini su često samoumišljeni.....misle da su najbolji samo zato što su oni ninje a ja ne.

Delujes jako, verujem da ces sigurno jako brzo postati i ti genin. Iz kog si klana?

Hvala na tome.
Rekli su mi kroz vene teče krv iz Santon klana navodno imaju neke moći vezane sa pjeskom ali još ništa nisam primjetio.
A ti imaš li ti neke specijalne moći?

Iz istog smo klana, kakva slucajnost. Tako je, ja sam vec poceo da manipulisem peskom, mada treba jos puno da se vezba. Inace, ja zivim u Pescanoj melodiji, nedaleko odavde. To je mesto koje su napravili preci naseg klana, kada budes hteo slobodno svrati u posetu.

Jao srećniče ne mogu dočekati da i ja imam takve moći!
Zapamtiću za pješčanu melodiju ako su je klan ninji stvorili mora da je poprilično izvanredna

Zapravo je jako magicna. Mada, da bi usao tamo, moras da manipulises peskom, inace bi te pesak sam napao, ne znam zbog cega je tako.

Hmm možda su tako napravilu naši pretci da nebi neko ko nije iz klana dobio pristup njihovim tajnama i klanu ipak najednostavniji način da znamo je da iskoristimo darove naše krvi.
Ali dosta o njima reci mi kakav to trening genini moraju da izdrže da bi postali tako jaki kao ti?

Dok sam pričao sa shasuunom nisam mogao da ne pomislim koliko gubim vrjeme ovdje u kući moram da požurim sa svojim treningom, nadam se da ima neku tehniku za ojačavanje

Zapravo sve se svodi na iskustvo. Genin postajes kada prodjes test, sto i nije toliko tesko. Potrebno je samo biti strpljiv, istrazivati i konstantno trenirati, za sta, naravno je potrebno vreme.

Shasuuno je bio upravu konačno sam i ja postao genin i sad je na meni da se dokažem kao nešto više.

Malo sam izgubljen odakle da počnem osim standardnog kondicionalnog treninga pa sam se raspitivao i čitao knjige, medjutim to me je samo još više zbunilo kad sam saznao koliko je vrsta tehnika tamo u svjetu.

To mi je samo još više pokazalo koliko moram da se potrudim da ne zaostanem za shasuunovim stopama.

Čovječe svjet ninji je kompletno lud.....idalje neću posustati samo im moram dokazati da ni u ludosti nebi trebali da pomisle da stupe u obračun samnom.

Vratih se kući počeh da spremam repertoar za sutra moji shurikeni i kunai su poprilično isprljani pa čak i zatupljeni od konstantnog bacanja pa samih očistio i naoštrijo.
Tad sam se upoznao sa velikim izazovom koji je oštrenje zvjezdastog shurikena njegov čudan oblik mora da je neka vrsta treinga za živce za nove ninje.

Danas mi je po planu trening , ali mi je dosadno sam da treniram i razmisljam koga bih mogao da pitam da treniramo zajedno “Znam, pozvacu prijatelja Takumu kojeg sam upozna u restoranu.” I tako sam krenuo put njegove kuce u nadu da ce biti raspolozen da zajedno treniram.
Stigao sam i spred njegove kuce , pokucao sam na vrata , kad je otvorio vrata uputao sam ga”Zdravo , sjecas li me se, upoznali smo se u restoranu , zanima me jesi li raspolozen da odradimo trening?”

"Naravno da se sjećam nemojmo da gubimo vrjeme bez potrebe, ostali će nas tako ostaviti u prašini."
"Ovo nija igra momenat kad izadjemo iz ovoga sela naš život je u opasnosti."

Pogotovo neko ko je iz sposobnijih klanova.  
Ljudi samo gledaju kako nas iskoriste za naše djelove tjela.
>(Treće Trening Polje)

Vratih se kući nisam mogao da zaboravim dogadjaj ispred štanda onog trgovca.

Opcija spavanje je otišla kroz prozor koliko god pokušavao nisam mogao da se smirim pa sam uzeo knjige da se spremam za test chunina koji mi sljedi nemam luksuz da čekam kada takvi monstrumi šetaju mo svjetu.

Tako ukasno u noć sam učio dok nisu prvi zraci udarili u staklo prozora moje sobe.

Tokom misije sam došao do realizacije koja mi je otvorila oči o mom putu dalje u shinobi karijeri.

Putovanjem do bliskog sela sam ostvario želju da vidim vanjski svijet.

Znajući kakvi sve shinobi imaju po njemu me je ispunjavalo sa isčekivanjem koliko i nervozom o mojoj budućnosti.

Naravno tako nešto me nikada ne bi moglo zaustaviti od praćenja moga sna.

Kad bi,nebi nikada stigao gdje sam sada niti mi je plan stati dok se ne popnem na nivo takvih svjetskih sila.

"Vrjeme je da izadjem iz ovog bunara od sela."
>(map46)

Dugo nisam trenirao sa mojim prijateljem Takumom, na proslom treningu sam ga povrijedio, nadam se da se oporavio.
Krenuo sam put njegove kuce , i kad sam dosao do njegove kuce sreo sam ga u dvoristu i obratio mu se “Dje si Takuma, jesi se oporavio, zanima me da li si za trening ,ako si se skroz oporavio naravno.