Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Peščana melodija

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Peščana melodija

Peščana melodija G4z9c3no3n7
Dom predaka klana Santon, magično mesto gde zvuk manipuliše peskom. Celo mesto se zasniva na čistoj čakri koja mu podaruje oblik i postojanje. Sam zvuk koračanja će promeniti sredinu oko vas čineći ovo mesto izuzetno opasnim.

Uputio sam se na mesto mog rodjenja. Očekivao sam ruševine. Ovo mesto je ostalo isto kakvog se sećam od kad sam otišao. Ovolika količina čakre bi sigurno privukla ostale shinobije, razmišljao sam, mada nisam zatekao nikog. Ostaću ovde neko vreme da unapredjujem svoje veštine.

Velika količina čakre me privukla, mada mjesto mi se činilo opasnim ali sam svakako bio oduševljen

Davno sam pričao sa momkom iz moga klana o ovom mjestu rekao da kad ga vidim znaću da sam gdje trebam biti ako se dobro sjećam ime mu je bilo Shasuuno.

Nakon toliko vremena sam konačno ovdje skoro sam zaboravio i da postoji.

Pjesak ovdje je čudan kao da me priziva ka sebi.

Velika količina chakre izbija iz palate ali bi neistreniranom oku izgledalo kao samo vjtrovi koji nose sa sobom pjesak na dalje destinacije.

"Nisam došao ovdje samo da se okrenem na drugu stranu i odem."
Peščana melodija 3b781b527be22f9d181db45ce7896bc3

Vrjeme je da vidim šta su mi pretci ostavili u ovoj raspadajućoj pješčanoj palati.

Po ulasku u palatu su me dočekali ogromni koridori mnogo veći u visini nego u dužuni.

Skulpture i murali su prekrivali zidove kroz koridore.

Nakon dužeg bezciljnog lutanja kroz palatu odlučio sam da konačno krenem ka smjeru gdje me je moj pjesak vukao.

Murali oko mene su postajali sve više sablasne prirode oslikavali se razne kosture, velike valove, i velike grupe ljudi koji su se borili protiv nekakvog čudovištva velikog kao planina sa repom koji mu je iste veličine ko i tjelo.

Ali mural staje sa pričom naglo i dolazim do velikih vrata sa crvenim simbolima ako se nevaram ovo je neka verzija fuinjutsua.

Kroz male pukotine u stubovima koji drže vrata sam uz pomoć svoga pjeska mogao da prodjem na drugu stranu vrata.

"Nevjerovatno!"
Peščana melodija ECWAFbTXYAABGIK?format=jpg&name=medium

Sa druge strane me je dočekala ogromna zlatna piramida prekrivena crvenim simbolima sličnim onim  na vratima.

Instinkti su vrištali na mene da se vratim odakle sam došao, nisam bio siguran šta je bilo u ovoj piramidi ali šta god je, bilo je zapečaćeno tu dugo vremena.

"Možda mi nekad bude koristilo."

Razumijući da za ovako nešto još nisam bio spreman da se suočim nakong malog razgledanja i oslikavanja simbola u moju sveščicu brzo se povlačim sa tog mjesta.

>(Mission Board)

Satoshi nakon dugih misija borbe je konacno dosao na mjesto svoje zadnje misije i nakon toga se mzoe vratiti Nota Zenou da mu preda artifakte koje je trazio, kada je stigao na ovo mjesto krenuo se boriti sa zadnjim protivnikom.
#card1219
- 15 ch stvaram sumu koja mi daje +200 dmg na senju napade.
#card1214
- 35 ch ovaj napad ima 1200 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Peščana melodija #world213

Satoshi kada je posalo svoj napad u nadi da ce pogoditi protivnika on se odbranio tako sto se pojavio iza Satoshija, tada je bacio dva zmaja direkt SAtoshiju u ljeda od kojih se Satoshi brani vrlo lagano.
#card103
- 15 ch ovaj zid me brani od zmajeva.
#card1212
- 15 ch ovaj napd ima 600 dmg i ide na protivnika.
#card102
-15 ch ovaj zmaj ima 500 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Peščana melodija #world214

Satoshi je posalo svoje napade na protivnika i mislio je da ce ga dovrsiti sa tim napadima, ali je bio u krivu odjednom su se pojavila jos dvojica protivnika koji su odbranili prvog protivnika od napada a i dosli su da mu pomogu u borbi.
#card1222
- 55 ch ovaj napd ima 1100 dmg i ide na protivnike.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Peščana melodija #world208

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Peščana melodija #world184 Peščana melodija #world182

Satoshi je posalo svoj vrlo impresivan napad na protivnike koji je uspio da dovrsi dvojicu od trojice, ali prije nego sto su to dvoje umrli posali su napade od kojih se Satoshi odbranio sa svojim zidom od ranije, tako da preostaje samo jedan.
#card1214
- 35 ch ovaj napad ima 1200 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Peščana melodija #world206

Kada je Satoshi napravio novi senju napad koji je koristio u proslim borbama i posalo ga na protivnika on se opet odbranio, jos je stvorio male kuglice koje ce napdati Satoshiaj nezna ni on koliko tako da je prestao napadati nego se samo branio.
#card107
- 35 ch ovaj me zid brani od kuglica.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Peščana melodija #world202

Satoshijeva taktika je radila i on se samo odbranio od napda i nadao se da nce vise slati neke pretjerano jake napdae, ali tada je stvorio veliki talas koji je izgledao vrlo jako tako da je odlucio da iskoristi najjaci zid koji ima i da se tako odbrani.
#card120
- 75 ch ovaj zid ima 1350 def i brani me i od kuglica i od talasa.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Peščana melodija #world213

Satoshi kada se odbranio od njegovog do sada najipresivnijeg napada protivnik se tada pojavio opet iza Satoshija i posalo na njega dva zmaja, nakon sto ih je psoalo umro je i tako je njihovabrobra zavrsila i Satoshi je zavrsio svoju zadnju misiju.
#card108
- 85 ch ovaj zid ima 800 def i brani me od zmajeva i od kuglica.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Peščana melodija #world1 Peščana melodija #world1


Jakku Uzumaki je stajao na ivici oaze u srcu Gozu pustinje, pred ulazom u Dom predaka klana Santon. Magično mesto bilo je poznato po svojoj moći da zvukom manipuliše peskom, stvarajući nepredvidive i često opasne promene u okolini. Pod svetlošću meseca, Jakku je pažljivo posmatrao kako se pesak lagano menja i preoblikuje pod uticajem svakog zvuka koji je dopirao do njega.

Njegova specijalna odora, prilagođena pustinjskom okruženju, lagano je pulsirala pod uticajem čakre oko njega. Bez daha je stajao, svestan da čak i najtiši koraci mogu uzrokovati dramatične promene u okruženju. Njegovi zeleni oči blistale su u noći dok je proučavao svaki detalj oko sebe, spreman da se suoči s izazovima koje ovaj tajnoviti dom može da pruži.

Sa dubokim udahom, Jakku je krenuo napred, korak po korak pažljivo birajući gde će postaviti nogu. Pesak ispod njegovih stopala reagovao je na svaki njegov pokret, stvarajući talase i male peščane dune koje su se razvlačile u svim pravcima. Čak i uz svu svoju veštinu kao ninja, znao je da ovde mora biti posebno oprezan.

Dok se približavao glavnom ulazu, Jakku je primetio da su stražari kružili u nepredvidivim šablonima, čuvajući svaki korak ka svetilištu predaka. Sklonio se u senku velikog kamenog stuba, čekajući pravi trenutak za akciju. Njegovo srce je kucalo ritmički, a um je bio jasan i fokusiran na cilj koji je bio ispred njega.

Napokon, u trenutku kada je najbliži stražar bio okrenut u pravom smeru, Jakku je iskoristio svoju spretnost i tiho se provukao kroz senke. Koristeći znanje o senkama i brzinu pokreta, uspeo je da se neprimetno provuče kroz perimetar i uđe u unutrašnjost doma.

Unutar svetilišta, Jakku je osetio snažan talas čakre koja je pulsirala kroz svaki deo prostora. Bio je na oprezu, svestan da svaki njegov pokret može uzrokovati reakciju okoline. Svetlost baklji obasjavala je prostoriju gde su stare slike predaka stajale na zidovima, gledajući ga sa mudrim očima.

Dok je pretraživao prostor, Jakku je čuo šum koraka iza sebe. Okrenuo se i u trenutku prepoznao da su stražari počeli da ga prate. Brzo je izvukao kunai iz pojasa i pripremio se za borbu, spremajući se da odbrani sebe i svoj cilj.

Pio je finu kaficu sa Tokom kodnkuce ali izmenada je bio odvucen do ovde kako bi se borio sa par bandita u ovoj pustinji gde se ne moze ziveti.

#card96
600dmg na jednog i drugog


Stvara 4 blatnjava kera kojima naređuje da se razdvoje i napadnu protivnike odjednom po 2 vuka na oboje.Ajde vise pa da idem kući i nstavim sa svojim obavezama



S h i n t a r o

The member 'Seosko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Peščana melodija #world193 Peščana melodija #world195

Jedan je pao a drugi je ostao nakon ujeda kerova sto znaci da je sada samo 1v1 koj ce Shintaro lako dobiti.Kako sucsamo slabi a umisli li su da imaju neke sanse protiv nekog.

#card1438
2 ogledala
#card1435
Saphire
#card1428
#card1426
1300dmg 200 od svega ogledalo i sto sma razbijo
1500dmg 100 dmg nastavlja
#card24
Bam 450 dmg



S h i n t a r o

The member 'Seosko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Peščana melodija #world195

Mali protivnik i dalje atoji na noggama sto se
SVIĐA shintaru jer vidi vatru u njegovim ocima i sada je zeli ugsiti.Zbog njega nije zavrsio svoju kafu i sada je iznerviran.
#card102
100 nastavlja sudara se o vodu i na njega 500 dmg ako primi umire.
#card28
#card27

Stvoeio je vodu u pustinji da se malo razladi a onda je napunio usta vazduhom i pljunuo svu vodu koju je udahnuo na protivnika kako bi ga udavio.



S h i n t a r o

The member 'Seosko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Peščana melodija #world194

Majka pruroda je malo odlucila da peavicnered i zasipala tornadoom na Shintaro dok je on bezao kuci nazad na kafu sa Tokom i iskoristio svoju ultimativnu odbranu.
#card103
A onda kad udari tornado u zid sve nestade pa i on u oblaku peska koj je tornado napravio.Sada moze da uziva uvostatku dana .



S h i n t a r o