Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Peščana melodija

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!

Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Peščana melodija

Peščana melodija G4z9c3no3n7
Dom predaka klana Santon, magično mesto gde zvuk manipuliše peskom. Celo mesto se zasniva na čistoj čakri koja mu podaruje oblik i postojanje. Sam zvuk koračanja će promeniti sredinu oko vas čineći ovo mesto izuzetno opasnim.

Uputio sam se na mesto mog rodjenja. Očekivao sam ruševine. Ovo mesto je ostalo isto kakvog se sećam od kad sam otišao. Ovolika količina čakre bi sigurno privukla ostale shinobije, razmišljao sam, mada nisam zatekao nikog. Ostaću ovde neko vreme da unapredjujem svoje veštine.

Velika količina čakre me privukla, mada mjesto mi se činilo opasnim ali sam svakako bio oduševljen

Davno sam pričao sa momkom iz moga klana o ovom mjestu rekao da kad ga vidim znaću da sam gdje trebam biti ako se dobro sjećam ime mu je bilo Shasuuno.

Nakon toliko vremena sam konačno ovdje skoro sam zaboravio i da postoji.

Pjesak ovdje je čudan kao da me priziva ka sebi.

Velika količina chakre izbija iz palate ali bi neistreniranom oku izgledalo kao samo vjtrovi koji nose sa sobom pjesak na dalje destinacije.

"Nisam došao ovdje samo da se okrenem na drugu stranu i odem."
Peščana melodija 3b781b527be22f9d181db45ce7896bc3

Vrjeme je da vidim šta su mi pretci ostavili u ovoj raspadajućoj pješčanoj palati.

Po ulasku u palatu su me dočekali ogromni koridori mnogo veći u visini nego u dužuni.

Skulpture i murali su prekrivali zidove kroz koridore.

Nakon dužeg bezciljnog lutanja kroz palatu odlučio sam da konačno krenem ka smjeru gdje me je moj pjesak vukao.

Murali oko mene su postajali sve više sablasne prirode oslikavali se razne kosture, velike valove, i velike grupe ljudi koji su se borili protiv nekakvog čudovištva velikog kao planina sa repom koji mu je iste veličine ko i tjelo.

Ali mural staje sa pričom naglo i dolazim do velikih vrata sa crvenim simbolima ako se nevaram ovo je neka verzija fuinjutsua.

Kroz male pukotine u stubovima koji drže vrata sam uz pomoć svoga pjeska mogao da prodjem na drugu stranu vrata.

"Nevjerovatno!"
Peščana melodija ECWAFbTXYAABGIK?format=jpg&name=medium

Sa druge strane me je dočekala ogromna zlatna piramida prekrivena crvenim simbolima sličnim onim  na vratima.

Instinkti su vrištali na mene da se vratim odakle sam došao, nisam bio siguran šta je bilo u ovoj piramidi ali šta god je, bilo je zapečaćeno tu dugo vremena.

"Možda mi nekad bude koristilo."

Razumijući da za ovako nešto još nisam bio spreman da se suočim nakong malog razgledanja i oslikavanja simbola u moju sveščicu brzo se povlačim sa tog mjesta.

>(Mission Board)