Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sorova Kuća

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sorova Kuća

Sorova Kuća Traditional-japanese-house-ghibli-landscape-jhans-butterblumenhaus
Ovu kuća je bila nekada u ruševinama ali Sora ju je opet izgradio i napravio svoj dom tu.Ovde redovno trenira i vežba svoje tehnike posetioci su retki jer je kuća zabačena duboko u šumi.

Šetao sam se ulicama Himetsua malo sam izašao iz grada ali nema veze.Nailazim na jednu predivnu kuću na livadi gde ima puna zelenila.Odlucio sam da pozvinim da vidim živi li ovde iko sa kim bi se mogao sprijateljiti.

Probudilo me zvono na vratima.
Razmišljam u sebi:
Posetioci ovako rano hmm nebi trebao da imam goste ovog dana.
Ustao sam iz kreveta obukao se i otvorio vrata samo kako bi video mladog pripadnika senju klana veoma neočekivano.
Izvolite dali vam treba nešto?
Zapitao sam ga

Gledao sam u svog budućeg prijatelja i razmišljao u sebi:Ovo bi mi jako bio dobar prijatelj.
Pogledao sam ga i rekao:Ja sam Baji preselio sam se ovde skoro pa sam šetao i naisao na ovu kućicu pozvonio sam ti pošto želim da imam nekog prijatelje sa kim mogo da idem u avanture.

Gledao sam ga zbunjenog malo i dalje se nisam u potpunosti razbudio
Pa dobar dan Baji drago mi je ja sam Sora deo sam Uchiha klana i ja sam pre nekoliko meseci izgradio ovu kuću ovde tako da sam i ja nekako nov nemam puno prijatelja tako da bi mi bilo drago da se upoznamo i postanemo prijatelji.
Razmišljam u sebi:
Ovo bi mogao da bude moj rival

Gledao sam Soru sa srećnom facom na licu i odgovorio sam mu:
Drago mi je da sam te upoznao Sora nadam se da će mo se fino slagati.Zasto nebih ušli malo kod tebe u kucu da pričamo o mnogim stvarima!
Gledao sam u njega i razmisljao u sebi:Mogli bi biti jako dobri prijatelji.

Osmehnuo sam se i razmišljao:
Ima dobar karakter već se sam pozvao u kuću
Pa dobro Baji dobrodošao si u kuću slobodno uđi.
Rekao sam mu to dok sam mu pružio ruku sam osmehom na licu

Tek sam doselio ovdje, izašao sam da prošetam malo dalje. Nailazim na dvije osobe iz senju i uchiha klana, hm. Svakako mi trebaju prijatelji, "dobar dan, tek sam doselio pa sam samo htio da se pozdravim."

Pogledao sam Sora u oči nasmijao sam se i rekao
Bolje te našao!Šta misliš jedan dan kada budemo slobodni da ja I ti odemo na trening izgledaš mi kao da mi možeš biti najjbolji prijatelj i drug.

Sa smeskom na licu rukovao sam se sa Sora.

Pa vidi Baji ne zvuči mi kao loša ideja to za trening i ti mn izgledaš kao da mi možeš postati kao najbolji drug i rival
Šapnuo je to rival
Tako da kad god si ti raspoložen za trening ja ću biti slobodan

Baji je pogledao Soru sa osmehom i rekao
Odlično!Neki dan kada budemo bili slobodni oba 2 zvacu te a sad imam jedno pitanje.
Voliš li piti?

Pitao sam ga sa smehom na faci

Pa sad ako ćeš iskreno ne volim popiti mislim da šteti organizmu a ja planiram da postanem što jači moguće
Rekao sam mu to dok sam mu sipao vodu
A ti voliš li popiti?

Baji se nasmijao pogledao u Soroa i odgovorijo mu:
Samo kada je neko slavlje u pitanju ovako bez razloga ne.Ali imam ideju Sora ako hoćeš možemo da izadjemo negde iz kuce u neki park malo da dišemo svezeg vazduha?

Reko bi da i ovde ima dovoljno svežeg vazduha tako da neka ostaćemo ovde i popričati još malo ako ti ne smeta?
Rekao je to sa osmehom na licu pomalo zabrinut kakav će odgovor biti al prekrio ga osmehom

Ne smeta mi opusteno,samo želeo sam da te pitam koji ti je cilj trenutno u životu?Ovako kada te ja pogledam izgledaš kao decko sa mnogo potencijala da bude jak shinobi.
Baji je rekao sa osmehom na licu.

Oćeš iskreno Baji moj cilj u životu je da osvetim svoje roditelje umrli su u borbi protiv zlih šinobija zato će moja osveta biti postati najači šinobi i dovesti te zlikovce u red da nebi ni jedno dete više moralo da pati kao ja
Rekao je to sa nekim čudnim izrazom u licu osmeh pomešano sa tugom

Znam kako ti je Sora moj je otac umro tako što su ga 2 shinobija iz drugog sela ubili.Moj cilj je iskreno da popravim svjet što više mogu da ne bude vise pokvaren kao sada.
Baji uhvati Soroa za rame sa ne toliko srećnom facom
Pošto su njih 2 skoro isto doživeli.

Hvala na razumevanju Baji vidim ovo je početak jednog dobrog prijateljstva
Reko je to sa osmehom na licu
Oćeš na trening za nekih pola sata?
Pitao ga je uzbuđen

Baji odma srećno odgovara Sorou:
Naravno! Ne secam se kada sam sa nekim odradio neki trening.Kada budemo išli na trening samo mi reci ja cu za to vreme otvoriti ovaj veliki sok od jabuke što sam poneo hoćeš ti malo?