Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Shirina kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Shirina kuca

Shirina kuca 2Q==

opet sam putovao i samo zamisljao kako ce biti kada postanem jaci
kad odjednom sam video neku kucu kao u drvetu cudeio sam se
jer nije bila kao uobicajena kuca ali sam se malo jace razdrao da li ovde neko zivi ,cija je kuca.

opet se niko nije oglasio cekao sam ja dugo ali nikog nije bilo
tako da sam se zaputio kuci i rekao sebi cim stignem kuci idem
na genin ispite i postacu najjaci nindza na svetu ceo put do kuce
sam razmisljao kakva ce pitanja biti,ali sam u sebi mislio imacu valjda
malo srece da podjem.

setao sam se malo po selu, i kada sam dosao kuci spazio sam da je neko bio tu, nisam znao o kome se tacno radi ni kakve je tacno namere imao, pokusao sam da ga stignem i upitam sta je trazio ovde,ali nisam uspeo u tome

Ima li koga, viknuo sam dok sam setao pored random kuce, ucinilo mi se da sam cuo nekog.

,,Ima" rekao je Shira
Zapitao se ko je sada ovaj covek, da li on zeli biti moj prijatelj.
Ili je mozda dosao da trazi bas mene da me ubije.
Shira je izasao iz kuce i upitao ga:
,,Zdravo, recite, koga trazite"?
,,Da li vam je mozda potrebna neka pomoc"?

Vracam se posle jako teske misije i prolazim ranjen kroz sumu."Trebam da nadjem hranu mrtav sam gladan posle misije".Kako prolazim kroz sumu vidim dva momka kako razgovoraju."Idem da ih pitam da li imaju hrane."Zdravo momci da li imate hrane viska mogu da vam dam 1000Ryo za hranu ".

,,Zdravo" rekao je Shira
Videvsi ga svog iscrpljenog posle mislije Shira se odlucio da ga pusti u kucu i da mu hrane.
,,Udji, dacu ti hrane koliko god pozelis"
Usli su zajedno u kucu, seli da jedu, Shira je upitao Raidena:
,,Da li zelis biti moj prijatelj i pomoci mi da postanem i ja genin kao i ti"?

"Naravno"rekao je Raiden punenjih usta.
Da bi bio genin kao ja moras trenirati danju i noci.
Ako budes hteo mogu da te poducim da postanes genin!
Hvala ti na ovom spektakularnom obroku.Evo ti za obrok 1000 Rya."Mozes me naci pored tvoje kuce ako budes hteo da te treniram da postanes genin".

,,Naravno da zelim'' rekao je Shira
,,Mozemo trenirati zajedno, postati jaci i boriti se protiv drugih saboraca"
I tako su se Shira i Raiden sprijateljili, i dogovorili se da vec od sutra zapocnu svoje nove treninge i nauce nove dzucue i tehnike.

Spremili su se za prvi trening.Za pocetak trebas da znas da kontrolises svoju chakru.Posle vezbamo preciznost.
I tako su vezbali Shinra i Raiden ceo dan."Dobar si za prvi trening,za sve pohvale.Idemo castim te u restoran izaberi sta god oces iz menia,moras da budes Nahranjen za sutrasnji trening."

,,O, hvala ti. Ja cu uzeti ramen.
Mnogo mi se svideo trening. Mnogo toga sam naucio od tebe. Zelim da treniramo jos vise i da budem jak kao ti."

Pojeli smo po ramen i upitili se nazad ka Shirinoj kuci.

Sledeceg jutra..

Sledeci trening je vezbanje tvog byakugana i vezbanje fizicke snage.Tokom treninga sam mislio da smo bili posmatrani... "Kraj treninga dosta si se umorio" rekao je Raiden.Kako smo isli ka Shirinoj Kuci ispred nas su se pojavili 3 ninje.Hteli su da nas eliminisu.Dacu tebi priliku da iztestiraš svoje moci.Shira iskoriscava byakugan i koristi clonove da ih napadne.Napadam 1 ninju i odleteo je kroz drveca,A shira se pobrinuo za ostala 2."Bio si odlican,uskoro pa ces postati genin ali pre genin ispita moramo imati ujutru zadnji trening."

,,Da, mislim da ne bih uspeo to da uradim bez tvog treninga i tvoje pomoci, hvala ti na tome Raidene, pomogao si mi da uvezbam svoj byakugan, ali i tvoj sharingan nam je mnogo pomogao. Radujem se nasem sledecem treningu"

Ovaj trening necemo nista puno raditi,malo ces vezbati kontrolu chakre i svoj byakugan.

posle treninga...

Bio si odlican za danas spreman si za genin ispit.Moj tim me je zvao da moram na misiju viseg ranka i da necu biti tu celu nedelju.Do genin ispita ima jos tri dana zelim da vezbas snagu i brzinu i to je to od mene,Vidimo se za nedelju dana.

,,U redu. Hvala ti Raidene na pomoci. Mnogo su mi znacili tvoji treninzi."
Raiden je otisao, a Shira se vratio u svoju kucu i pripremao se za polaganje genin ispita...