Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kitsune Suma

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kitsune Suma

Kitsune Suma Anime-forest-background-l2w91gnfo4x42pdv
Kitsune suma misticna i carobna suma koja cuva tajne porodice Kitsune. Astor koji obozava da provodi svoje vreme u  prodicnoj sumi i da trenira svoje vestine. Takodje isto tako voli da provodi vreme spustajuci se niz planine, penje stene i ostale extremne sportove.

Kazuhiro je sledeceg dana krenuo u pustolovinu naleteo
je na cuvenu kitsune sumu, on ju je malo istazivao i
cinila mu se mnogo lepa i carobna nije bila kao i ostale
sume imala je to nesto sto daje pozitivnu energiju.

Kada smo stigli u sumu, uzeli smo bicikle i krenuli da ih vozimo kroz sumu.
Uputili smo se ka vrhu planine "Kitsune". Kada smo stigli na vrh morao sam Renu da pokazem moju najomiljeniju stazu koju smo moj otac i ja napravili.
"Rene vodi racuna o preprekama koje ce nas sacekati na stazi pri spustanju i budi par metara iza mene, bice ti lakse da savladas prpreke velike slavne staze FREE STILE SINOBI."
Vozili smo i uzivali kroz stazu. Pozvao sam Rena da podje kod mene kuci na veceru i na partiju sogija.
Kitsune Suma Image_random_H7TgAI-n_1674636946728_1024

"Vozicu dosta sporije mislim da ces me cekati hahahah"
Dok smo se spustali niz Astorovu stazu bilo divno zaboraviti da sam pao genin ispit a usput nisam znao kako da kazem majci da nisam postao genin... kad smo dosli do kraja staze Astor me pozvao kod njega gde sam odmah odgovorio "Da moze, taman revenas u sogiju"

Posle ludacke voznje i lepe zabave uputili smo se ka mojoj kuci, dok smo vozili ka kuci Kitsune suma na m je puzila jako lep prizor.
Pojavili suse moje omiljene zivotinje Kitsune jeleni koji zive u delu sume gde niko od stranaca nemoze da udje osim Nara klana .
Kitsune Suma H18f993hqr471

Posle par spustova stigao me je umor, odlucio sam da odmorim malo.
Otisao sam do dela gde se nalaze jeleni da ih nahranim i da posetim svog prijatelja Shika.
Shika je jelen koga znam jako dugo, od malena. Kada sam stigao do njega dao sam mu kocku secera jer znam da to voli najvise.
Poceo sam da mu pricam o mom prijatelju Renu.
Ispricao sam mu sve sta se izdesavalo. U jednom trenutku sam se zamislio i nasmejao, setio sam se Renovih reci i sebi kroz bradu sam rekao:"Obecavam ti Rene postacemo najjaci sinobiji koje je ovaj svet video!" 
Posle toga sam se uputio ka akademiji.

Kitsune Suma Fa49a9de6440c4cdf1c942c57e0b05d0709750af
Kada smo stigli u sumu raspodelismo se i pocelis smo sa zagrevanjem usput smo poceli da pricamo o porodicama i nasim klanovima. Pre samog sparinga sam ih upozorio ako se u slucaju nadje neka zivotinja oko nas da vodimo racuna da ih ne povredimo jer bi automatski suma bacila ketvu na nas.

Natsuo ugleda jelena i odma krece na njega
"Nasao sam nam rucak"
Kada je krenuo ka njemu u istom trenutku ga je Yami zabio u drvo
"Sta to radis, pusti me da ga ubijem"
Ali ga yami nije pustao i cak je poceo da ga samara dok se ne urazumi

"Neeee majmune stani ne napadaj ga secas se da je astor rekao da ce suma baciti kletvu na nas"
skocio sam na njega i zabio ga u drvo i poceo da mu lupam samare da se smiri
"Koja hrana smiri se icicemo posle na ramen"

"Natsuo polako spakovalanam je moja rucak, taj jelen nosi nas rucak."
"Evo ti kocka secera polako mu pidji i videces da ce tise promenit misljenje o postupku koj si teo da uradis."
Utom trenuku je jelen poceo da prilazi Natsu dobro poznatu energiju sam osetio to je bo Shika.

Natsuo opet osramocen ali mu je ovaj put i smijesno
"Izvini, nisam znao da zivotinje mogu da urade ista korisno sem da budu hrana"
Govori dok prilazi da nahrani jelena
"Sta ste mislili da radimo kao trening?"
Zavrsavajuci zagrijavanje

"Nista dok Yami bude jeo svoj rucak, odradicemo jedan lagani tajdjucu sparing ti i ja!"
"Jel ti to uredu?"
Stali smo jedan preko puta drugog, poce sam da smirujem disanje i poceo da se fokusiram na Nacua.
Pusticu nega da napravi prvi potez nebi da rizikujem jer znam da je iz uchiha klana, ali neverujem da je razvio jos sarigan.

Natsuo bez razmisljanja skace na njega i koncentrise se
Pocinje da trci oko Astora cekajuci gubitak koncentracije
U trku baca kamen u zbun na koji se Astor okrece i dobija sut u rebra
Koji ga baca unazad i zabija u stablo

"E drugari evo me zavrsio sam sa jelom bas sam se najeo, sta ste vi radili, neki taijutsu trening? srecnici ja sam zbog toga i dosao"
rekao sam u seb: Odradili su trening bez mene dobro dobro pamti pa vrati ali nema veze nisam ja zlopamtilo

Natsune mi je zado lep udarac koj nisa ocekivao ustao sam velikom brzino.
U tom trnutku me je oblio veliki bes, zatrcao sam se ka njemu i poceo sam da radim leptirov ples.
od prvelikih zamaha koje sam mao poceo sam da gubim fokus u jedno trenutku sam uspeo da ga zakacim i da ga pogodim u predelu stomaka jer mu je bio otvoren gard tu.
Posle par minuta oglasio se Yamikava se obratio sa zadvolstvo sam mu prepustio moje mesto.
Setio sam se da moram da odem do kuce jer mi je otac dolazio sa misije.
Pozdravio sam Yamikavu i Natsunea potcetio sam ih na pravila sume i reko im da se ne odvajaju od talismana.
Uputio sam se ka svojoj kuci.

Po susretu sa majkom u sumi krenuli smo ka mestu na kojem odajemo pocast palima iz nasem klana. Majka je ponela sve neophodno za obred. Majka me je pitala: "Astore, da li si zaspao na nekom casu danas ili si ispratio sve? Znas da si obecao ocu da neces zabusavati." 
"Mama obecavam da nisam zaspao niti sanjario na casovima, znam sta sam obecao ocu i toga cu se drzati." Majka se blago nasmesila i nastavili smo svoj put. 

Stigao sam do sume. Dosao sam da posetim Shiku, jelena koji zivim u nasoj sumi. Pozdravio sam ga dodirom po glavi. Dodirnuo me je njuskom po obrazu. Poceo sam da mu pricam o svim skorasnjim dogodovstinama. Volim da provodim vreme sa Shikom.  Ogladneo sam. Odlucio sam da odem na reman u Ototsu ramen. Kitsune Suma F32fc1a9fa3775235e5fb6a21491c663

Dosao sam do Kitsune sume. Sve sam blize planinama. Nema smisla da mislim na povratak vec sam blizu planina. O ovoj sumi sam uradio dosta treninga i sparinga u proslosti. Nisam odavno ovdje prolazio, a svaki korak vraca sjecanja.
Govorio sam dok sam mislio o proslosti i koliko se blizim planinama.

Dok sam se spustao niz planine sjetio sam se da u blizini ima zaboravljeni izvor.
U blizini Kitsune sume ima zaboravljeni izvor do kojeg mogu otici. Tamo ne ide puno ljudi jer je zabaceno i duboko u sumi, a sad mi je blizu jer sam se spustio niz planinu i nalazim se u sumi.

Stigavsi u sumu trojica novih poznanika su se setala kroz nju. Kako smo setali zapazio sam predivne zrake koji se probojaju kroz krosnje drveca pa sam dodao
"Nisam ocekivao da ce biti ovako lijepo".

Pogledavsi u Masayu upitao ga je
"Koliko si dugo u selu, mislim da se nismo sretali ranije".

Šuma, predivno, pogled mi je išao u svako stranu. Njih dvojica su takodje imala pogled u svo ovo zelenilo. Aoto me upitao pa sam mu krenuo odgovarati:
"U selu sam onako, ni kratko ni predu...",
u tom trenutku sam pao na kolena, nisam mogao da se mrdnem, ne znam šta mi se dešava.

Ugledavši da je pao Masayi na kolena dotrčao sam zabrinuto i prišao mu-Masayi jesi dobro šta ti se desilo

Ugledao sam facu Aota koje je bio izbezumljen i nije znao šta se desilo

Pogledom sam se osvrnuo da vidim da ga neko nije napao sa drveta ili nešto ali vidio sam njegov pogled koji je bio izbezumljen.

Probao sam da mu pomognem da ustane.

Oči su mi se širom otvorile, samo sam gledao u tom jednom pravcu nisam mogao da skrenem pogled, kao da me je neko kontrolisao:
"Za-aašto, za-aa-ašto ja",
jedva sam izgovorio, kada sam to izgovorio samo sam pao u nesvest.

Ostao sam u šoku kada sam vidio Masayov  pogled bio je prestravljen i pogled mu je bio nekako prazan,uzeo sam vodu sa izvora u blizinu i počeo da prosipam na njega i da ga umivam u nadi da će se probuditi.Nisam bio upućen šta mu se desilo ali sam bio u strepnji,bojao sam se reakcije kada bi se on probudio,da li će me napasti od šoka upitao sam sam sebe..Ali sam ga i dalje drmao i neprestalno i dozivao
Masayii aloo probudi se,jesi dobro-panično sam ponavljao

Naglo sam ustao, ispred sebe sam video Kazukija koji gleda zabrinuto u mene. Ne mogu da shvatim šta se desilo:
"Kazuki, šta se desilo, znam da smo došli u šumu i samo sam zaspao. Da li smo bilo napadnuti?"
Ne znam zašto ali, nisam osjećao ništa, ni zabrinutost, ni strah, apsolutno ništa.

Izbezumljeno sam gledao u Masayia‚ali mi je laknulo.
Onesvjestio si se odjednom pao si na koljena rekao si nešto poput Ne ne zašto ja-Rekao sam vraćajući film u glavi
Da li si siguran da te ništa ne muči-rekao sam zabrinuto
Njegov pogled mi je bio dosta čudan

Kada mi je ispričao šta se desilo, ne znam zašto, ali kao da me nije zanimalo, nisam bio zabrinut uopšte povodom toga:
"Aha, u redu, nego je li to ta šuma gde smo krenuli"
Nisam htio da pričam o tome jer jednostavno, nisam osećao potrebu, za mene se to nikada nije desilo.

Bio sam šokiran njegovom reakcijom,i pomalo iznerviran te sam nervozno odgoviro-Aloo pao si ovdje oddjednom i pao u nesvjest ko zna šta bi bilo da mi nismo bili tu mućni malo tom glavom

Stavivši mu ruku na rame i rekavši-Znam da se ne znamo dugo ali vjeruj mi molim te,reci šta te brine nešto nije u redu...

Želio sam da ima poverenja u mene jer sam bio dosta zabrinut u vezi njega,nekako mi je to sve smrdjelo

[center]Oko čega sam zabrinut, nisam mogao da shvatim, da li nešto nije u redu sa mnom, ili sa Kazukijem, ali ja nisam bio zabrinut oko ničega. Ali gledao je u mene previše zabrinuto, vjerujem da nešto nije u redu sa mnom, ali šta bi moglo biti.
"Ne znam o čemu pričaš, šta da me brine, došli smo ovdje dobro da se provedemo, zašto bih se brinuo oko nečega."
Gledao sam ga ozbiljnom facom, bez osmeha, od trenutka kada sam se probudio, faca mi je celo vreme ozbiljna.
"Da li je moguće da osoba ne oseća ništa?",
upitao sam Kazukija.

Bio sam začudjen,nekako me je gledao bez ikakvih emocija  ne poznajem puno Masaya ali nije mi ličio na sebe.
Žao mi je što nisi vidio svoj pogled bio je prazan i prestravljen a i prije dolaska u šumu si bio oko nečega zabrinut-upitao sam umirujućim glasom
Ako te ništa ne brini onda idemo da sjednemo na panjeve da se malo opustimo,svima treba to očigledno
Pokazavši pogledom na panjeve
Moguće je ali mi nisi izgledao da ne osjećas ništa-dodao sam

Nešto u vezi sa mnom se promenilo, to je sigurno, ali šta. Da li je dobra stvar ili loša, zašto nisam zabrinut, zaštooo.
"Kazuki, izvini što se ponašam ovako ali, jednostavno ne osećam ništa",
to mora da je rešenje, izgubio sam osećanja, inače bih bio zabrinut:
"Kada si mi sve ovo ispričao, nemoguće da se nisam uopšte zabrinuo, moraćeš mi ispričati šta mi se tačno desilo"

Drago mi je bilo da se Masayi koliko toliko unormalio ali sam i dalje bio zabrinut.
Masayi mi kada smo došli u šumu ti si nešto prokomentarisao i odjednom pao na koljena,mi smo te dozivali ali se nisi odazivao i odjedanput si oči raširio u potpunosti i prodrao se žasto baš ja ako se dobro sjećam i posle toga si se onesvjestio.-Objašnjavao bih mu detaljno
Očekivao sam svakakve reakcije kada dodje sebi ali ovu nisam mogao nikako pretpostaviti

Saslušao sam ga i da, to mora da je to, izgubio sam emocije. Nisam želeo da mu to kažem nego sam se pravio, napravio sam facu da izgledam zabrinuto:
"Znači tako, ne ne, nema šanse, kako mi se to dogodilo, mora da smo bili napadnuti",
potapšao sam ga po ramenu i rekao da se okrene da vidi nešto. Morao sam da odem kući, da shvatim zašto i kako. Kada se okrenuo samo sam otrčao nije stigao ni da se okrene, ja već nisam bio tu.

Bilo mi je drago u momentu što su mu se povratile emocije,kada mi je pokazao da pogledam iza sebe u trenutku sam čuo neki šum iza sebe okrenuo sam se i nisam nikog vidio iza sebe,mislio sam da sam počeo da ludim...U momentu je bio ovdje a u drugom je otišao...Da nisam vidio tragove od stopala nebih bio siguran da sam pričao uopšte sa njim.Zbunjeno sam napustio šumu sa dozom jeze..

Aotovo izbezumljeno i iznenadjeno lice, prekriveno kapuljacom koliko toliko, stojalo je ukoceno  dok Kazuki i Masaya nisu otisli.

Pokusao je da shvati sta se desilo ali nije imao nikakvu ideju pa je odlucio da pronjuska unaokolo. Gledao je iza zbunja i drveca ali bezuspjesno. Pomislo je da Masayu zeli neko da ubije pa se zbog toga Masaya brinuo ali da je to slucaj taj neko bi ga vec ubio sada kada je imao priliku.

Aoto je odlucio da se vrati kuci prije mraka i napustio je sumu.

Posle nekoliko sati meditiranje odlučio sam da istegnem mišiće i prošetam kroz šumu.Šetajući kroz šumu osjećao sam olakšanje i mir,svaki cvrkut je u meni budio sve veći i veći spokoj,vidjevši mali izvor u blizini sjeo sam i zamišljeno gledao u vegetaciju koja me je okruživala.
Nekad poželim da se preselim u šumu-promumljao sam sebi u bradu

Setao sam sumom sa Bajiom i gledali smo predivnu okolinu i naleteli smo na lika koji je bio tu sam. U tom trenutku cuo sam da je nesto rekao sam sebi ali nisam bio dovoljno blizu da shvatim sta je to rekao.
Baji i ja smo mu prisli i ja sam rekao:
"Hej cao ja sam Riko. Ko si ti?"


Baji pruža ruku strancu te mu govori
Cao ja sam Baji član Senju clana a ti si?
Dok Baji čeka odgovor od stranca nastavlja da gleda prirodu oko sebe

Zamišljenim pogledom sam nastavio da gledam izvor,posle par trenutaka sam začuo dva nepoznata glasa iza sebe,okrenuo sam se i vidio dvojicu po izgledu prijateljski nastrojene ninje.Samo sam se nadao da nisu čuli kako razgovaram sam sa sobom.
O zdravo momci,moje ime je Kazuki i dolazim takodje iz Senju klana,drago mi je da sam vas upoznao-nasmijao sam i pružio ruku obojici ninji.

Samo sam mu brzo odgovorio jer sam morao da nastavim da idem dalje odmah:
"Drago mi je sto smo se upoznali. ALi ja moram da idem sada nadam se da ce biti prilike da jos se bolje upoznamo."


I nisu baš kulturni-pomislio sam
I meni je drago momci nema problema,naravno da ćemo da se vidimo.-sa osmjehom sam izgovorio
Ali dobro možda stvarno moraju da idu a i kad smo kod toga valjalo bi da se vratim kući počinje da mi bude hladno a i ovi insekti počinju da mi idu na živce.
Ustao sam i krenuo ka kući laganim korakom sa rukama u džep

Nakon onog incidenta kod dojoa nastavio je Yabuki nekim ne poznatim putem "pa gde završi završio je".
stigao je Yabuki do jedne ogromne šume nastavio je kroz nju jer ionako nema pametnije stvari za raditi šetnja kroz šumu je ustvari bila veoma prijatna sunce se probijalo kroz krosnje stabala blagi mlak vetar i prijatno okruženje Yabuki je nastavio svoju šetnju kroz šumu..
Kitsune Suma Tumblr_p44y291ywU1x1jfpio1_500

Došao sam u šumu, na isto mesto, da vidim da li će se opet isto dogoditi kao što mi je Kazuki pričao. U tom pravcu vidio sam nekoga, išao sam što brže ka njemu.
Pojavio sam se iza stranca:
"Da li si to ti, da li me ti tražiš?
upitao sam, nadam se da se nije prepao ako je neki stranac, ipak nije me vidio kada sam došao iza njega.

Dok je Yabuki uživao u svojoj šetnji izleću tri majstora od malopre iz dojoa i izgleda da su jos uvek veoma ljuti zaletili su se na Yabukia i to im je bila veoma loša ideja Yabuki ih je poprilično brzo svu trojicu srediju i počeo da trči pošto nisu svi slabi kao što su bila ova trojica..

Kitsune Suma Joe-yabuki-ashita-no-joe

Čuo sam nešto u daljini, ovaj se nije okretao, samo sam se zaleteo u tom pravcu. U brzini sam stigao duboko u šumu, na podu video 3 lika, u lošem stanju, zašto su ovde. Možda nisam trebao ali sam krenuo dalje.
"Da li da se vratim kod nepoznatog, ili da idem dalje"
Krenuo sam dalje, skakanjem sa drveta na drvo, ugledao sam nekoga, nagnutog na stablo, spustio sam se do njega
"Da li si ti učinio ono nazad, sa onom trojicom iza?"

Ja ne znam o čemu pričaš napali su me bez razloga šetao sam se i uživao u pogledima ove prelepe šume Kitsuma i BAM! eto tri lika koje treba prevaspitati"
"ko si ti uopšte odakle dolaziš kako si me pronašao?"

Uopšte me nisu zanimala ona trojica, već da li je on lik koji mi se pojavljuje u snovima. Nisam znao kako saznam a da ne ispadnem čudan, ipak može biti bilo koji stranac.
"Da li si ti on, onaj koji želi da mi kaže nešto?"
Da li ću konačno saznati šta se dešava sa mnom.

Ušavsi u šumu vidio sam Masayu koji je razgovara sa nekim likom,ubrzao sam svoj korak kako bih vidio šta se dogodilo prošli put sa njim.Prolazeći vidio sam još jednog neznanca koji je bio sa Masayom u razgovoru.Razmišljao sam kako da započnem razgovor jer nisam htio odmah da napadnem Masayu.
Zdravo Masaya kako si-Upitavši ga sa osmjehom te sam se okrenuo prema neznancu i rekao:Izvinjavam se nisam se predstavio Moje ime je Kazuki-pruživši mu ruku.

Yabuki ga začudjeno gleda i ne zna šta da mu odgovori na takvo pitanje ali mu svejedno  odgovara..
"Ja nemam pojma o čemu pričaš priatelju izvini ali možeš mi ispričati još nešto o tom čoveku kojeg tražiš možda ti mogu pomoći..

Kazuki je došao, kako me pronašao, nije bitno, pogledao sam ga ozbiljnim pogledom
"Šta ćeš ti ovde, trebaš me?",
pitao sam ga, u tom trenutku samo me zanimalo da li je ovaj lik onaj koga tražim. ne želim da mi bilo šta sada stane na put.