Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Zindova kućica

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Zindova kućica

Zindova kućica 1115832

Ovo je kuca Zinda uchihe , nalazi se u velikom selu pokraj rijeke , sume , i nekoliko kilometara od grada, kuca je velika 120 kvadrata i u njoj ima 3 sobe , podrum i 2 skrivene sobe za oruzije , veliko imanje je ogradjeno zidovima visine 4 metra , kuca je od drveta tamne boje , zelenog krova i vocnjaka oko kuce, i ima kovacnicu za oruzje, stalu za konje , veliki ambar za cijeno i basta.

Zindo je nindza , koji zivi s roditeljima , i odlucio je da prestane da zivi kod majke i tate , prikupljao je novac od palte  da sagradi kucu , prvo je kupio imanje , krenuo je da priluplja materijale , i dok je prikupljao materijale naisao je na seljake koji su bili raspolozni da mu pomognu , pomogli su mu da napravim kucu i kovacnicu cak su mu i dali konja i kravu , a on im je za uzvrat , kovao orudje na obradu zemlje i oruzje za odbranu od neprijateljskih nindzi .

Polako je Zindo poceo da sadi posnjak , sadio je slive, japanske jabuke,i smokve , posadio je preko 30 vocaka, napon toga je napravio bastu u kojoj je zasadio krompir ,sargarepu , luk, cveklu , i kukuruz
Zivio je klasicni zivot poljoprivrednika, dok mu nije dosao sinobi koji je donosio poruku od feudalnog gospodara da im treba 100 katana 200 kunai nozeva i 500 surikena, feudalni gospodar je spreman da plati bilo za bilo koju cijenu, naravno prihvatio sam.

I tako sam poceo polako da kujem , umajmio sam 4 segrta kako bi mogli da mi pomognu , ali pomoci kao da nije bilo , moji “segrti” nisu znali nista o kovanju pa sam ih odma smijenio , nakon 10-ak dana nasao sam nove koji su bili vrhunski kovaci , prvo smo poceli s katanama , katane je bilo najteze iskovati zato sto od nas petorica najmanje smo imali znanja u kovanju , dok su kunai nozevi i surikeni bili druga prica , trebalo nam je sve da skujemo 4 mjeseca,kada smo skovami odnijeli smo feudalnom gospodaru koji je bio pretadovoljan, a platio nam je 2000 dukata i svakom po rasnog konja.

Nano sto sam iskovzi oruzje za vojsku feudalnog gospodara , vojska ih je testirala , i svako oruzje je proslo test te sam dobio titulu najboljeg kovaca u selu , i od tad sam svakog dana imao imao da kujem sto od plugova ,lopats i motika do maceva, nozeva i katana , toliko sam imao posla da sam zadrzao svoja 4 segrta , i tako malo po malo gradim svoje malo carstvo i reputaciju.