Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Mitsuina kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Mitsuina kuca

Mitsuina kuca 172618-art-gate-house-torii-japanese-japan-anime-shrine-orginal-night

Sedeo sam tako sam sa svojim mislima i pitao se da li cu ikada zavrsiti ninja akademiju i uciniti svoje preminule roditelje ponosnim.

Nakon sto je Mitsui stigao kuci krenuo je da se sprema za akademiju, ali mu se stalno motalo po glavi pitanje. Sta ako ne polozi chunin ispite koji uskoro dolaze ili sta ako uopste ne postane ninzda

Zbog sve te nervoze Mitsui se uspavao i zbog toga nije otisao na akademiju

Nakon sto se Mitsui probudio shvatio je da nije stigao u skolu ali se nije uspanicio i odlucio je da ode da proseta i razbistri mozak od svega sto mu je na pameti

Mitsui nakon sto je stigao kuci sav srecan sto je nasao novog prijatelja otisao je da radi svoje poslove i ako mu Shinra nikad nije silazio sa uma bilo mu je drago sto ima nekoga sa kim da provodi vreme

Nakon sto je Mitsui zavrsio sa obavezama otisao je kuci i seo pokusavajuci da nauci neke nove tehnike ali mu nista nije islo od ruke, ali zanjuci da ga njegovi roditelji gledaju sa neba nastavio je dalje. Pokusavajuci nije islo ali je otisao da meditira jer se nadao da ce mu to razbistriti mozak.

Tokom meditiranja stalno se prisecao svog tate i kako mu je govorio: ,,Nikad ne odustaj po svaku cenu jer to je put nindze" i zbog toga je nastavio dalje.

Zbog svog tog razmisljanja Mitsui je laknulo. Zbog toga sto je dobio novog prijatelja sto su mu reci njegovog tate dale mane on je bio spreman za sledeci dan i spreman da se jos vise potrudi da postane najbolji nindza svih vremena.

Jednog jutra Mitsui se probudio pune energije i nasmejan. Posto je pocela zima otisao je u sumu po drva za potpalu, dok ih je cepao razmisljao je kako bi bilo lepo da je njegov otac uz njega kao nekad. Kad su zajedno pili sake, smejali se i druzili. Uvek mu se vrzma po glavi kako nije dostojan i kako bruka njegovog oca jer je los na akademiji, ali uvek se seti da mu se zakleo da ce postati najbolji ninzda ikada i tako je odlucio da ce se zaputiti daleko u zemlju drveta(land of the forest) kako bi postao jaci i postao chunin.

Napokon sam nakon ovako dugog puta i svih vidjenih cuda i lepota ovog sveta stigao kuci u svoj dragid dom gde sam odrastao. Sledece sto me ceka su chunin ispiti. Jaci sam negoikada

Od kako sam se vratio nazad sve je dosta drugacije. Ima mnogo novih lica i likova. Ali idalje sve cu ih pobediti i dokazati da sam jabolji ninzda na svetu. Ja Mitsui yamanka bicu najbolji. Obecao sam sebi, preminulom ocu i majci. Ne smem sada da izgubim.

Prosla su vec 2 dana od kako sam pao chunin ispite i bio sam veoma isfrustriran time. Idalje to me nije sprecavalo da nastavim da treniram, postanem bolji i polozim ispite sledeci put. Iz tog razloga odlucio sam da odem do obliznjeg mesta za treniranje i uvezbam ciljanje sa surikenima i kunaiem

Sedeo sam u kuci pio sake i razmisljao o mom zivotu. Da li cu preziveti sledecu misiju, da li se bojim svega sto mi stoji na putu i zelim li da nastavim jer ipak mog nace neki miran posao ovde u selu naprimer kao prodavac ramena ili nesto slicno. Mada dok mi je sve to prolazilo kroz glavu pogledao sam u sliku moje porodice. Na njoj smo bili moj otac, majka i ja. Upravo ta slika mi je ponovo dala nadu da nastavim da se ne predam i ispunim svoj cilj makar umro. Tako da sam odlucio da odem do obliznje reke i provezbam sve moje vodene tehnike.

Nakon sto sam doveo psa kuci dao sam mu da jede i okupao ga. Potom ga ocesljalo i ispostavilo se da je to bilo stene haskija. Razmisljao sam se kako cu ga nazvati i odlucio sam se za ime Bela posto je pas bio zensko, a mislim da se i njoj ime svidelo posto je lanula i odma se odazvala kad sam je tako nazvao. Tako radosno me je gledala i pratila gde god sam posao. Izgleda da me je zavolela i bilo mi je drago zbog toga

Citav dan sam razmisljao o njoj isao po prodavnicama kupio joj hrane i razne igrace. Citav dan sam poveo sa njom. Igrao sam se sa njom mazio je i pazio. Citav dan nam je bio ispunjen, a i ona me je pratila gde god sam posao kad sam isao do prodavnice ili negde drugde. Kako god je ostavio kuci ona je nasla nacin da izadje pa i nisam mogao da se bunim. Nikada nije pravila haos i normalno je isla bez povodca.

Mnogo sam zavoleo ovog psa. Cak i ako smo proveli samo jedan dan zajedno prirasla mi je srcu. Posto sam citav dan proveo igrajuci se sa njom izgubio sam pojam u vremenu i skoro je krenulo da se smrkava, a i Bela i ja smo ostali bez energije. Pa smo tako i zaspali zajedno na podu dok smo se igrali. Zaspao sam znajuci da nisam vise sam u mom putu da postanem ninja zbog svog novog prijatelja Bele.