Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Renova Kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Renova Kuca

Renova Kuca 1_500289362

Ren Senju kuca se nalazi se u Yūjō Prairie u jednom sumovitom delu sela. Kuca je odradjena uz pomoc Senju tehnike koji me naucio moj otac Takashi Senju. Kuca je napravljana od drveta Hrastovine i Lipe, sa ulaznih vrata ima hodnik koji vodi prema jednim vratima i iza tih vrata se nalazi dnevna soba sa jastucima na zemlji i malim drvenim stolcicem od Breze, sa desne strane se nalaze vrata koja vodi u dvoriste, kad izadjete u dvoriste na sredini se nalazi statua Hiroshi Senju osnivaca Senju Clana i pored statue se nalazi drvo od Crvene Hrastovine.

Ulazimo Astor i ja u dvoriste od moje kuce i ulazimo u kucu.
Ren se javlja majci "Stigao sam kuci mama", Astor se isto javio.
Krenuo sam sam prema u dnevnoj sobi i ja sam produzio u kuhinju da ostavim majci namirnice na stolu.
Akira se javlja Astoru "Cao Astore, kako si ti i tvoji?"

Stigli smo kod Rena. Na Akirino pitanje odgovaram da su moji dobro i zahvaljujem se na pitanju. Pratim Rena do kuhinje da uzmem casu vode, napolju je bilo vruce. Ren mi sipa vodu, popio sam je kao da nikad vodu pio nisam. Akira je usla u kuhinju i pitala Rena da li je uzeo sve potrebne namirnice. Ren je potvrdno odgovorio. Akira se nasmesila. Izvadila je namirnice i krenula sa spremanjem krempite. Ren i ja jedva cekamo da ih smazemo.

Dok je Akira(mama) mesila i pravila nase cuvene suriken krempite, ja i Astor smo igrali Sogi i toliko sam bio los da me je pobedio skoro svaki put.
"Moras me nauciti kako da igram sogi jer ne moguce da sam toliko los"
Akira nam donela case pune mleka"Nemojte da pijete sad ce doci suriken krempite" namignula i nasmejala se i tako otisla u kuhinju da nam donese krempite.
"Popicu sve moras opet da sipas heheheh" Povikao i osmeh izbacio na lice Ren Majci.

"Naravno da cu te nuciti da igras bolje ali misli da u to bole uraditi moj otac."
Popsle ukusnih krempita uocism da je Ren jako zabrinut i nervozan, yabrinulome je posto mi je postao jako dobar prijatel.
"Ren da li si dobro?"

Ren je bio zamisljen dok ga je pitao Astro "Aa jesam jesam" je rekao nervozno i zabrinuto.

"Ocemo da krenemo prema akademiji da odradimo cunin ispit i onda da odemo do tebe da vozimo bickle niz dunhill?"

Ren se pozdravio sa mamom i krenuo prema vratima da se oblaci i da krene prema akademiji za cunin ispit.

Cekajuci Rena da se spremi kako bi krenuli na cunin ispit, razmisljao sam kako da opustim svog prijatelja.
Znam da je veliki pritisak jer i ja ga osecam. Kada je Ren izaso iz svoje sobe uputili smo se ka kapiji njegovg dvorista.
Pozdravili smo se sa njegovom mamom. Da bi oraspolozio svog prijatelja poceo sam da mu postavljam smesne zagonetke.
"Rene da li znas kao se zove ciganka koja radi u parfimeriji?"

Krenuli smo prema akademiji, imam veliku tremu zbog samog ispita i sto otac jos nije dosao sa misije, nadam se da je sve okej sa njim....
Ren je nasmejano pitao Astora "Ne znam, kako se zove? hahahaha"
"Imas li tremu pred ispit"Upitao je Ren Astora

"Aroma!"
"Imao sam veliku tremu kda sam polago ispit bilo je bas napeto."
"pogotovo sto me otac bas trenirao svim vestinam i tajnama Kitsune porodice."
"Nema potrbe da imas trmu mislim da sve imas sta ti trba u sebi, i jako dobre vestine tvoje porodice u to ne sumljam."
"Verujem u tebe!"

"Hahhahahaha dobra dobra"
"Verujem, msm da ce za mene biti jos vise napeto jer sam Senju klan i od mene se mnogo ocekuje"
"Hvala ti bice sve okej"
Onda su Ren i Astro Napustili renovu kucu i uputili prema akademiji.

Yugen se tek osamostalio, i još uvek je bio novi u gradu pa nije poznavao nikoga. Šetajući, video je kuću Ren Senjua. Odlučio je da uđe i pozdravi svoje rođake iz Senju klana, kao i da čestita Renu na položenom genin ispitu.

Ren ulazi u dovoriste kuce i vide upaljena svetla, ulazi unutra otac i majka pricaju sa nekim klincem, primetio sam da je Senju verovatno je neki nas.... "Stigao sam kuci...." uhhh trenutak istine "Zdravo sine gde si do sada?" rece otac meni ja mu odgovorio "Bio sam sa Astorom i njegovom porodicom i posle bio u restoranu uzeo ramen... da sam znao da ne spavate ne bih tamo jeo" rekao sam ocu i pitao ga "Ko je ovo?" otac mi ga je predstavio "To je nas dalji rodjak i da je nov u selu i da ce biti tu sa nama... i da se zove Yugen" rekao sam mu "drago mi je Yugen" i nastavio sam u sobu da ucim i da se spremam za ispit... cudno nije mi otac pitao za ispit mozda je saznao kad je bio kod hokageja, ufff usro sam motiku moram da ispravim ovo.....