Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Martinova Kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Martinova Kuca

Martinova Kuca 1115832

                                                   Ovo je martinova kuca nalazi se u slucaju prolaznika.Pored glavnog puta  i blizu sela  sadrzi dosta  alkohola i zurke                                                   

Martin je citao knigu na foteli uz toplu cokoladu i sedio pored kamina.Zatim je otiso da radi na farmi i nahranio kokoske.Onda je otiso kuci i zva komsa da igraju sogia zatim su popili po jedan sake i rata li su se.

probudi sam se i popio jutarnu kafu i otiso da radim na farmi.Medu vremenu je doso postar i da mi mi pismo>kada sam procito pismo osto sam bez teksta.uzeo sam casu vode i kocku secera i prisio da dodem sebi.

Krenuo sam danahranim kokoske na farmi a zatim je prolaznik bio je izgublen i zamolio je za pomoc .Ugostio sam ga i zatim sam ga usmjerio put sela .i Nastavio sam tamo de sam stao a zatim sam sio ispred kuce i uzivo u lepom danu uz toplu cokoladu

Kada sam se probudio otiso popio sam jutarnu kafu i zatim otiso na obliznje jezerce i poceo da pecam.Posle upesnog ribolova vratio sam se i spremio ribu uz mali sake.Ostatak dana sam provep u fotelji i uzivao u divnom danu

sedio sam u svojoj foreli cito knigu i pio toplu cokoladu dok nisam cuo da mi neko kuca na vrata.Otvorio sam vrata i to je bio postar dammi je pismo .Kada sam otvorio pismo stigle dobre vijesti i obradovao sam se

Probudio sam se i krenuo sela da bi kupio potrebne resurse za farmu.kada sam doso u selo svidio mi se kako je dekorican za novogodisnje praznike i i odlucio sam da se da ostanem jos jedan dan.iznaimio sam sobu u hotelu i prespavao.

Martin se probudio u hotelu i nastavio da razgleda po selu.A zatim je otiso na pijacu da bi kupio namjernica za farmu.Kada je kupio sve resurse za armu krenuo je nazad svojoj kuci da radi na farmu.Kdada se vratio vec je palanoc noc i onda je otiso odma spavat

Kada sam se probudi popio sam kafu i i vidio sam komsiu u prolazu i zvao sam ga na jednu casu sake.Zatim smo se ispozdravljali i vratili se svoim poslom
ja sam se vratio da radim oko farme i da nahranim kokoske i krenuo da prodam usjeve koje sam ubro

Kada sam otio do sela da prodam usvoce i pvrce svratio sam da pojedem ramen.Kada am mzavsio prodavanje otiso sam da prespavam u obliznem hotelu.Raspakovao sam se i legao da spavam

Kada sam se probudio krenuo sam nazad na svoju farmu da nastavim radim na farmi i zatim sam sio ispred kuce i uzivo u danu.Otiso sam da zalijem usjeve i nahranim kokoske i vratio sam se da sjedim ispred kuce i pomatram zvijezde na nebu a zatim sam otiso spavat

Kada sam se probudio sio sam sprd kuce i uze da sviram gitaru.Onda sam uze da pokosim travu i osisam ogradu ida pocistim kucu.a zatim sam uzeo da citam Zagora.i nakon odredenog vremena san odlucio da uradim nekoliko skekova i trbusnjaka i otiso sam da obidem i zalijem svoje uslove i nahranim zivinu i u i otiso sam spavat.

Probudio sam se odradio nekolko skekova i tbuskaka zatim sam sam pokupio voce i povce i spako vo ih za prodaju.izasao sam iz kuce zaklucao i krenuo put sela da prodam sve useve.kada sam doso u selo iznaimio sam sobu u hotelu i prespavao.

Pojavljuje se jedno malo dete i kuca na vrata od ove kuće.

Martinova Kuca Anime-about-children-protagonists-u1?fit=crop&fm=pjpg&q=80&dpr=2&w=1200&h=720

Kada sam se vracao kuci iz sela ispred sela sam naletio na malo dete i pito sam ga kako mu mogu pomoc i.Uveo sam ga u kucu i dao mu toplu cokoladu predpostavio sam da je bio izgubljen i zabrinuo sam se.

Dete je popilo solju tople cokolade.

Jel hoćeš da ti srušim kućuuuuuuu


upitao je nasmejano ninju ispred sebe

Martinova Kuca Aladdin-magi-anime-gif

Probaj brate moi nesvrstani.Ustvari das ti meni pare i ja cu ti dat da mi rusis kucu.Svakako ne bih volio da se to desi decace tako da molicu te  da napustis lokaciju da nebih zvao nadlezne organe.
Martin se smiao  dok smo ovo pricali i pio malo soka od jcma

Ja bih mogao znas....


Sve da ti srusimm...


A koga ces zvati. Ko su tvoji prijatelji..!!

Jedini prijatelj kojeg imam je gitar a kakop sam te ugostio a ti tako prema mani.Dobre si  ako treba pomoc tu sam za sve .Ja bi sad moro ic da se vratim svom poslu.
Martin je reko drago mo je sto smo se upoznali i da ce mo se opet srest

Kada sam se vratio zemljoradnji posejo sam seme i nahranio zivinu.zatim sam otiso na pecanje.Kada sam zavsio sa pecanjem u meduvremnom je pao mrak i pozurio sam kuci.kada sam doso ostavio sam [pribor za pecanje i itusiro se potom otiso spavat.

Martin se usto i zatim je otiso da bude polaznik bratu.i zatim s uputio ka njegovoi kuci.Uzap je poklon sa bratanicne upakovo i poso na mamalo dalji put neho ocekivano usput je popio jedan sake i pojeo sladoledi uysput je pio pivo

Kada je doso u kkucu docekala ga je bratanicna koja mu je zamalo oci iscupala.Uzeo je badnajage i zapalio ih u vatri.zatim je sio i pricao sa ukucanima zezali se.Zatim smo sijeli za sto polomili pogacu i jeli i pricali