Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Akemi Ocean

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Akemi Ocean

Akemi Ocean TtORV2j

Okean je ogledalo čovekove želje za istraživanjem, ali istovremeno i tajanstveni pandan, podsećanje na to koliko malo zaista znamo o svetu koji nas okružuje. Njegova bezgraničnost inspiriše putnike, sanjare i avanturiste, pozivajući ih da zakorače u nepoznato i istraže čuda koja čekaju iza horizonta. Okean je priča koja nikada ne prestaje, čeka da bude otkrivena, stranica po stranica, talas po talas.

Okean izgleda lijepo ali,ima svoju mracnu tajnu. Po legendi grupa od 10 shinobija je izvrsavalo misiju da istraz eokean jer su pricali da u njemu nalazi cudoviste. Oni su istrazivali sve je bilo dobro bas kada je od 1o shinobija 8 bilo povuceno u vodu. ostala 2 su pobjegla na kopno,kada su se vratili da ih spasu odjednom jednog je uhvatila grupa ljudi a drugi je uspjesno pobjegao.On je svima rekao da se tamo nalazi jedan tajni klan koji kontrolise ogromnu zmiju i da je okean preopasan.

Dok sam šetao šumom video sam prelep prizor okeana koji očarava prizor očiju svojom svetlom plavom bojom i velik talasima koji nadolaze video sam i jedan veliki brod koji plovi nije išao brzo ali to tako izgleda jer je bio mnogo daleko od mene ali kad bi se približio prizor bi bio drugaciji