Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Imanje Uzumaki

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Imanje Uzumaki

Ovo je imanje koje trenutno pripada Yuichiju Uzumaki, nekada davno njegova baba ga je posedovala ali sada kada je ona mrtva nema niko da ga preuzme. Ovo mesto puno je ravnica i prirode koja ce nazalost biti ostecena posle gradnje koja jos uvek predstoji.


//Ako gledate ovu temu posle par dana vrv je izgradnja gotova//

Dosao je na plac te razgledao travnjake i doline koje poseduje, vrlo brzo pozvao je 10 mladih radnika koji bi mu pomogli da sagradi kucu ili manje vise kolibu u kojoj bi ziveo. Sati su prolazili, a Yuichi pored logorske vatre je i dalje desifrovao spise.

Konstrukcija je bila skoro gotova, a Yuichi je sa osmehom krenuo prema novom domu. Ova koliba nije bila ni velika niti najmodernija, bila je dovoljna i savrsena za njegov budzet, mala i jeftina. Porez ovde bi bio jako mali, a ionako ne planira da zivi sa drugima u njoj, naravno izostavljajuci njegovog psa Reia.

Dolazim ovde sa nadom da ću 
da upoznam nekog 
strasedoca Uzumaki klana. 
Svaki put sad i ovaj neisam imao sreće. 
Ponovo sam džabe dolazio. 
Ovde žive duše nema. 
Ne znam šta se dogodilo 
ali mi smrsi na maskar. 
KOga da okrivim koji klan 
kad znam da nismo ni sa kim u sukobu. 
Možda ali samo možda da je ubica iz Senju klana 
ubio mog prađeda pobio i ostatak klana.