Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Rikko Teahouse

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Rikko Teahouse


Rikko Teahouse Anime+House+Background+01
Rikko teahouse je renomirani establišment koji se nalazi u zemlji Vatre. Ovo je tradicionalni feudalni teahouse, ovde se možete okrepiti od puta, popiti čaj, pojesti neka lagana jela poput: onigiri,ja i mnoga druga tradicionalna jela kao što su sushi i itd.


Koga je posle duge šetnje po pirinčanim poljima naleteo na Rikko teahouse, odlučio je da oprezno udje jer nije razumeo šta teahouse uopšte znači. Kada je ušao, shvatio je da se radi o establišmentu koji služi kao "taki", mesto gde bi se svi Tengeni Heiena okupljali. Kada je ušao, seo je u kraju sobe iako je sve bilo skoro prazno.

Koga Yari: (s osmehom) Dobro dan. Zadovoljstvo mi je biti ovde. Čuo sam mnogo o Rekko Teahouse-u i njegovim čarima. (Koga je lagao iako nikada nije bio ove niti je čuo za ovo mesto ali nije želeo ispasti neznanac i neatraktivan ovoj mladoj dami.)

Geisha: (elegantno se smešeći) Dobrodošli, mladi i zgodni gospodine. Vaša znatiželja je osvežavajuća. (nepoznata geisha je aludirala na Kogino neprestano gledanje i sagledavanje drugih ljudi ali i samog prostora.) Kako mogu ulepšati vašu večer? (posle postavljenog pitanja geisha mu dotače ruku, a Koga se trže.)

Koga Yari: (zahvalno) Bio bih zahvalan na čaju i, možda, na pričama o umetnosti. (Našalio se koga misleći kako mu nedostaje umetnost.).

Geisha: (nasmehujući se) Hvala na komplimentu. (Mislila je geisha da mu ugodi) Ako mi dozvolite, pričaću vam o umetnosti čaja, plesu i muzici. Ali prvo, dozvolite da vas osvežim nekim od naših najfinijih čajeva. (geisha podje za čaj i onigiri)

Koga je klimnuo glavom s odobravanjem dok je geisha elegantno pripremala čaj. Gledajući nju Koga primeti i zapisa: "Njena veština bila je poput plesa, pažljivo kombinujući svaki pokret s elegancijom. Ubrzo, prostor je ispunio miris čaja, uvela me je u magični svet ukusa i mirisa."


Koga i geisha su proveli čitavu noć razgovarajući o Kogi, čaju, muzici, Koga je čak i u jednom trenutku dozvolio sebi da odsvira mesečevu sonatu na shamsanu, razgovali su o haiku poeziji. Koliko je koga bio opčinjen ovom misterioznom geishom govori i činjenica da je kasnije u svojim dnevnicima pisao o ovom susretu jako često, a ovoj misterioznoj devojci je čak pisao i tanke.


Koga Yari: (zahvalno) Ovo je zaista izvanredno. Molim Vas nastavite da mi pričate o umetnosti gejši, o vašim nežnim dodirima i svemu ostalom.

Geisha: (s bljeskom tajanstvenosti) Mi gejše smo Vam kao cvet koji polako cveta. Ples, muzika, i umetnost čaja povezani su harmonijom. A nas što čovek više neguje, više i bolje ćemo procvetati. Ove veštine ne samo da oplemenjuju, već i preplavljuju dušu.


Iako su proveli samo čitavu noć skupa, Koga, mislio je da ne želi da se rastane od ove mlade geishe. Nikada nije pokazao ovakvo interesovanje za žene, na ostrvu su ih učili o raznim veštinama i znaninjama ali skoro nikada o ženama. Koliko mu je bilo teško da se rastane od ove geishe svedoči i činjenica da će kasnije napisati nekoliko haiku pesama baš posvećenih njoj:

Oproštajna noć,
senke gejše plešu tužno,
čajni miris bledi.

Pod trešnjom rastanka,
reči kao vetar gone,
gejša mirno pleše.


Za Kogu je ovo iskustvo u kući čaja bilo veoma značajno ali pored toga što se dobro proveo, Koga je uspeo da načuje i to da se u jednoj od pećina na samoj granici ove oblasti nalazi neka misteriozna pećina koja deluje kao neka čudesna komora ili neko praistorijsko arheološko nasledje, Koga je ovim bio fasciniran. Koga je jako rano ujutru otišao iz kuće čaja u nepoznatom pravcu.

Video je usamljenu kucicu i odlucio je da pogleda sta se tu desava. Dosao je do ulaza i video da se tu moze popiti caj, odmah mu se prk osmehnuo i odlucio je da bi mu prijao caj. Da li mogu dobiti jedan zeleni caj molim vas rekao je starijoj gospodji koja je on je predpostavio radila tu. Iznenadjen brzinom usluge nije ni stigao da pita za pepeljaru caj je vec stigao . Eksirao je vreo caaj ostavio novac na stoju i uz to ostavio dodatni baksis staroj ali prijatnoj gospodji

Kada sam dobio slobodno vrijeme odlucio sam otici do Rikka teahouse koja je veoma popularna u Zemlji Vatre.Put je bio dug i smoren,Hodao sam kroz polje rize cjeli dan.Nista se znacajno nije desavalo.Kada sam stigao tu je bila jedna stara bakica koja je bila jako ljubazna.Rekao sam joj za popularnos njenog tea house-a.Izgledala je jako iznenadeno.Odmorio sam se i popio caj,pojeo hrane i ostao za jednu noc.Kada je sunce svanulu probudio sam se i nastavio put kuci.





Yehuda je smaknuo zavesu i promakao se pored nje kako bi ušao u čajdžinicu sada preuzetu od strane sitnih lopova. Za stolom na suprotnom kraju, video je da sede i uživaju u čaju a i nekim drugim napicima koje je prethodni vlasnik verovatno krio ispod šanka. U tom trenutku, nisu primetili ikoga kako ulazi. Taman dovoljno da Yehuda prebroji glave.

The member 'Yehuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Rikko Teahouse #world47

Mora da ga je putovanje malo umorilo jer na prvi pogled nije mogao razaznati da se samo tri čoveka kreću. Pored njih je uz zid stajao još jedan oborene glave. Verovatno onaj kome su oduzeli lokal a čini se i život. Skrenuo je pažnju na sebe.

Moje ime je Yehuda. Znate zašto sam ovde.

#card1090
Oblik kocke.

The member 'Yehuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Jonin' :
Rikko Teahouse #world196 Rikko Teahouse #world195

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Rikko Teahouse #world207

Utonuo je u zemlju kako bi negirao efekte napada na njega i kasnije se pojavio nešto dalje. Čajdžinica je već bila urušena, a i da nije, računao je da neće nikome biti od prevelike koristi. Pripremio se i napao protivnike još jednom, ovaj put nešto veštije.

#card116
#card1092
#card94
Stun na tenina, oblik kupe na napad (900 dmg).

The member 'Yehuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Jonin' :
Rikko Teahouse #world193 Rikko Teahouse #world195

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Rikko Teahouse #world212

Nije mu se preterano zamaralo oko razmišljanja kako će sa napadima pa je samo odlučio da poleti a zatim lebdeći iznad tenina koji je uvučen u zemlju osobodi snažan nalet vetra koji bi trebalo da pokosi svu trojicu. Nadao se da je to to što se tiče zamaranja ovim momcima.

#card138 #card146 #card151 #card432

Shuffling na vetar

The member 'Yehuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Rikko Teahouse #world193 Rikko Teahouse #world192

Iako je čajdžinicu ostavio potpuno ruiniranu, obezbedio je osvetu čoveku koji je tu ležao pre nego što je i njegova strvina bila razneta. Zapitao se da li mu je pružio ikakvu utehu ili samo još više prokleo njegov zagrobni život. Nije nameravao da sazna u skorije vreme. Pretvorio se u prašinu i otišao.

#card1096


Mislio sam da ću se lakše izboriti sa onim pirinčanim poljem ali moja deziorentisanost nije bila mačiji kašalj. Posle dugog hodanja: "Moram naučiti bolje da se snalazim u ovom svetu, inače ću jedanput izgubiti i sopstevu glavu ovako. Na izlasku iz ove oblasti svratio sam u neku "posebnu" čajdžinicu kako bih se ovde odmorio i spremio za dalji put.



Na svojoj misiji po svetu moralo je nekada biti i vremena za pauzu. Posle dugog putovanja i istraživanja, kako ljudi a onda i same Uzumaki ruševine, došao sam u ovu mladu zemlju. Na putu do Zemlje Vatre odlučio sam da stanem ovde i napravim pauzu. I to je zaista i bila dobra pauza, tu je bilo svega. Rikko teahouse je u stvari bio pordel i kafana. Posle dugonoćnog provoda budim se u delu kafane koji se zove kupatilo, oko mene se nalaze pijani muškarci i pijane žene. Izgleda da sam ja prvi ustao. Pored mene je sedeo neki čudak, sigurno je bio nindža jer oko svog pojasa je imao vezanu traku. Izgleda da je pripadao nekoj organizaciji ili možda selu. Bio je u svom nekom dubokom snu i nepomičan a ispred njega je stajala neka hrpa papira i na podu jedno pismo. Prišao sam da mu podignem pismo ali kako se se uhvatio pisma tako se ono otvorilo, zanemeo sam pred onim što sam našao u njemu. Odlučih da pismo sačuvam za sebe. Prvim udarcima jutarnjeg sata napuštam Rikko Teahouse sa sve ukradenim pismom.


Čuo sam da osoba koja poseduje poslednju Seiki kocku često boravi ovde. Bio je to mafijaški boss po imenu Kurogawa Daichi, čovek koji je terorisao okolne oblasti svojom brutalnom bandom. Njegovo ime izazivalo je strah i poštovanje među ljudima.

Stigao sam do Rikko teahouse-a u nadi da ću ga pronaći. Unutra je vladala mirna atmosfera, s blagim mirisom zelenog čaja koji se mešao sa mirisom sveže pripremljene hrane. Svi su izgledali opušteno, ali znao sam da se iza tih spokojnih lica krije napetost.

Sedeo sam za jednim od stolova, posmatrajući goste. Uskoro sam ugledao Kurogawu Daichija kako ulazi, okružen svojim ljudima. Njegova prisutnost bila je dominantna, a njegov pogled oštar. Znao sam da neće biti lako doći do kocke, ali bio sam spreman. Srce mi je ubrzano kucalo dok sam smišljao najbolji plan za ovu akciju.

Odluka je pala na faktor iznenađenja. Dok me nisu gledali odradio sam znake rukama i iz poda ovog mesta krenulo je korenje na mog protivnika.

#card1219 #card1214

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Rikko Teahouse #world193

Korenje je izletelo iz poda, hvatajući Kurogawu i njegovu bandu u čvrstom stisku. Njihovi napadi su bili brzi i snažni, ali moja zemljana kupola se uzdigla, štiteći me od njihovih munjevitih oblaka i gromova.

Nakon što sam neutralisao njihove napade, korenje ih je potpuno obuzdalo. Kurogawa je bio besan, ali nemoćan da se oslobodi. Polako sam mu prišao, odlučan da završim svoju misiju i njegove patnje privedem kraju.

Sklonio sam korenje s njegovih ruku i uzeo kocku koju je grčevito držao. Bilo je očigledno da se nikad nije odvajao od nje, ali sada je bila moja. Moja potraga za Seiki kockama je konačno završena.

#card108 #card330 #card19

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Rikko Teahouse #world2 Rikko Teahouse #world2