Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Glacial Bastion

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Glacial Bastion

Glacial Bastion Frozen-castle-with-frozen-landscape-background_854605-11717

Ledeni zamak, poznat kao "Glacial Bastion", usamljen stoji na vrhu visoke planine, okićen belim snegom i okružen zimskim pejzažem. Impozantne kule od leda strše u nebo, a svaka površina blista pod sunčevim zracima, stvarajući odsjaj koji se širi kao dijamantski prah.

Zidovi zamka izrađeni su od kristalno čistog leda, ukrašeni složenim ornamentalnim uzorcima koji sjaje u svetlosti dana. Visoki prozori dopuštaju prirodnoj svetlosti da prožima unutrašnjost zamka, pružajući jedinstvenu atmosferu ledenog sjaja.

Taisei je polako koračao približavajući se zamku, svaki korakom se sve više divio ovoj kreaciji. Čuo je razne priče da se ovaj zamak izgradio pre još 500 godina i da su članovi Yuki klana, odnosno njegovi predaci svojom neverovatnom manipulacijom leda uspeli da stvore ovako velelepnu građevinu. Nastavio je hodati dok nije stigao pred sam ulaz gde su bila ogromna vrata.

Pred velikim vratima zamka, Taisei je osetio hladan povetarac koji mu je milovao lice. Drvena vrata bila su monumentalna, ukrašena ledenim reljefima koji prikazuju legende i mitove iz Yuki klana. Bio je svestan da će koraci koje će napraviti unutar ovog zamka možda otkriti tajne koje su vekovima bile čuvane.

Snažno otvarajući vrata, Taisei je ušao u unutrašnjost zamka. Prostorija u koju je stupio bila je impozantna, sa svodom od leda i svetlucavim ledanim stubovima koji su se uzdizali duž zidova. Na sredini prostorije nalazila se platforma od leda, na kojoj je stajao ledeni tron. Osećao je prisustvo drevne energije koja je prožimala svaki delić ovog prostora

Taisei je pažljivo gledao oko sebe, upijajući svaki detalj ledenog zamka. Osećao je prisustvo svojih predaka i čuo šapt starih priča koje su kružile generacijama. Sa svakim korakom unutar zamka, osećao je kako mu energija klana postaje sve snažnija.

Nakon nekoliko trenutaka dubokog promišljanja, Taisei je odlučio da zauzme mesto na ledenom tronu. Kako je seo, osetio je ledenu hladnoću kako mu se prenosi kroz odeću. Ispod njega, tron je reagovao na njegov dodir, stvarajući suptilne vibracije koje su se širile kroz prostoriju

Dok je Taisei sedeo na ledenom tronu, osetio je kako mu se um smiruje, a misli postaju jasnije. Energija oko njega je pulsirala, a on je bio svestan svoje veze sa Yuki klanom. Razmišljao je o svojoj sudbini i o tome kako dalje koristiti svoje veštine i moći.

U tom trenutku, odlučio je da dublje istraži zamak i otkrije tajne koje bi mu mogle pomoći u daljem usavršavanju. Koračao je kroz prostrane hodnike i dvorane, osluškujući svaki šapat leda koji bi mu mogao otkriti nešto novo.

Dok je Taisei istraživao unutar zamka, otkrivao je freske na zidovima koje prikazuju drevne borbene tehnike i rituale Yuki klana. Slike su bile bogate detaljima, a svaki prizor je odisao moćnom energijom leda. Bio je fasciniran nasleđem svog klana i spoznajom koliko daleko sežu koreni njegove moći.

"Znam, šta mi je činiti. Ovo će biti moje kravljevstvo!"

Kada se vec priblizio kuli svatio je da je to bio ogroman zamak od leda.U sebi nije mogao da vereju da nesto ovako postoji ovde na krsju sveta ovolika građevina.Bio je zadivljen nije mogao pogleda skinuti sa njega pitao se kako je taj zamak napravljen ili ko ga je napravio.Tokom razmišljanja prisunjao mu se jedan starac koj je bio tu negde u blizini.Progovorio je da je ovaj zamak izgrađen odavno i da je stariji od mnogih generacija ljudi koj zive u selu da su se i izgubili tacni podaci ko ga je izgradio.Obe reci ga samo jos vize zapanjuju da ovakvo mesto ima takvu ostoriju.Ali pritom starac nastavlja da prica.[/center

[center]Ali u ono sto smo sigurni jeste da je ovo izgradio jedan clan posebnog klana.Mislim da su ga zvali Yuga..Yuka. uhhhh

Tada se setio necega.Kada je bio na svom zadatku cuo je da su neki ljuid znali njegovo poreklo ali nije hteo da ih slusa.I isto je pocinjalo kao ovaj pokusao je setiti se i tacno mu dolazi YUKI u glavi gde to govori naglas.

Starac kada je cuo setio se
i rekao o daa Yuki kako sam mogao zaboraviti.Starac je poceo dodavati pitanja usmerena decku odakle si znao to.Mada u sledecm pogledu Akimaru nijr vise bilo.Isunjao se dok starac nije gledao u zamak i nastavio unutra.

Nije verovao da je clan istog klana ili ti plemstva s aosobom koja je izgradila ovakvo cudo.Mislio ke da ce i on to moci nekada da uradi.Tada je sve imalo smisla svatio je da je zato bio talentovan jer je njegova porodica bila takođe.A ovi hodnici poseduju chakru sto je jos vise davalo doznanja da je ta teorija istinita.Pipanjem zida odecao je veze koje su se prostrilale u nedogled mogao je osetiti ceo zamak u jednoj saci.

Dosao je do glavne sobe ovoga zamka.Ta soba je bila pola prazna kao da nije zavrsena.Mada je imala stubove i prozore ali na kraju kao da je nesto falilo nijr znao sta jr to mesto sve dok ne svati da je ovo carska soba.Soba gde treba kralj ovog zamka da sedi ali posto ga nije bilo nije bilo ni trona za kralja vec prazno mesto.

Odlucio ke da ce on preuzeti zamak u ime kralja i da ga cuva kao oci u glavi.To je bio tezak zadatak jer jr on bio sam a zamak znatno veci od njega.Dok se mislio stvorio je jedan veliki cisto ledeni tron koj je bi prilicno udoban kad je seo.I tako se smatrao novim kraljom ovog mesta i zamka u koj ce nadalje ziveti.

Sinula mu je ideja da istrazi jos veci deo zamka jer je mislio da sigurno ima nesto ili necega sto ce mu pomoci.Otisao je u nekakav hodnik ko je sijao od leda i svetla koje je tajanstveno dopiralo s polja.Na zidovima te sobe ili ti nekakvog podruma bilo je mnogo stvari uklesanih u zid.To je izgeldalo kao neki stari obicaji
ili tradicije imalo je tu takođe nekih ljudi koj su izgledali kao bogovi.Dosta ratnika sa veoma detaljno odrađenom opremom .

Nije mogao sve da pohvata jer neka slova nije mogao da razume ali se trudio da ih protumaci kroz slike.Dosao je do kraja podruma gde je bilo nekakvo veoma cudno postolje za nesto.Malo ga je pipao gurao udarao ali nista se nije događalo pritom je osecao veliku kolicinu moci bas ovde u ovom delu zamka.

Znao je da ovde ima necega smo on to ne vidi trenutno.Mozda ako bi upotrebio neku drugu metudo iako je pokusao sve sto je mogao.Pa je pomislio mozda je to samo obicno postolje za nestp sto je tu trebalo da stoji.Moguce je da je nesto bilo tu ali da je ukradeno nebi bilo ne nemoguce jer su vrata bila sirom otvorena.

Odlucio je da se odalji i da gu avanturu ostavi za sledeci put imao je i pametnija posla.Dosavsi na tro ponovo seo je i malo razmišljao sta da radi dalje Nije imao nikakvih ideja sta bi radio u zivotu osim da ubija.To mu je bila jedina svrha a sada ima vise opcija osim te jedne.Posto je izgubio prijatelja tamo negde nije mu se dalo d aga nalazi pa je hteo naci nekog novog.

Bacio se u razmišljanje kakvog bi on to druga imao ili ti kakvog bi on zeleo.Trazi bi nekog kao on sto vise slicnosti i da bude drug kakav to treba biti.Mada Akimaru nije znao nesto mnogo o tome sem da ljudi placu za njimr ili tuguju kada umre.Video je to onda kada je izvrsavao takve stvari da se ljudi mnogo vezu sto je njemu predstavljalo slabost.

Ta slabost nije fizicka,vec psihicka sto je belika slabost jer kada ratnik nuje sav svoj on nije spreman za borbu.Treba ostati hladne glave i smirenog uma da bi mogao da nadmudri protivnika ili ga ubije.Dok bi prijatelj sve to unazadio jos gad bi morao da mu bude teret onda bi bio gotov.

Dok je zabrinuto koracao ledenim pustinjama polako su zalihe hrane nestajale, nakon par minuta secenja trnja svojim kunaijem naisao je na ogromnu strukturu koja je izgledala kao zamak. Taj zamak bio je sacinjen od leda i nije izgledao kao najbolje skroviste, ali uprkos tome usao je unutra i odlucio da pocne potragu za hranom. Dok je vrsio svoju potragu video je jednog mladica sa braon kosom i debelim salom koji ga je stitio od hladnoce, prisao mu je.

,,Imas li hrane, nisam jeo danima.''

Kada je stojao na terasi zamka uvideo je neku malu srcnu tacku kako mu se približava.Mislio ke da je neprijatelj jer je video da nosi oruzke sa sobom pa je stao u gard i skocio sa terase na njega.Mada zvuk koj je izasao ga je zaustavio to ke bio obican putnik koj je zalutao i sada nema hrane.Akiđaru je znao kako je to pa mu je hteo pomoci i dao malo sendvica sto je imao kod sebe kao i vodu.

Samo polako disi.

Ubilacku instikt se ugasio jer je znao kroz sta je prosao ovaj covek.Video je takođe da mu je sad lakse ds prica sa ljudima sto ke veliki napredak.

Na trenutak bio je zabrinut, da li je ovo osoba saznala za moja nedela u proslosti bilo je cesto pitanje u njegovoj glavi. Uzeo je flasu vode i sendvic potom polako poceo da ga jede, nije hteo da ispadne nepristojan, pa se i predstavio.


,,Hvala vam na hrani, zovem se Yuichi''


Uprkos muke koju je pretrpeo putujuci kroz ove hladne i suve sume konacno je osetio toplinu hrane u svom stomaku, bio je zahvalan bogu, a pre svega ovom mladicu koji ga je spasao od gladovanja.

Kada je video coveka kako je nezno prihvati hranu rekao je pritom i svoje ime.Yuichi bas fino ime a malo i ređe koje se ne cuje bas mnogo.

Ja se zovem Shin.

Morao mu je reci lazno ime kako ga nebi prepozano.Imao je veoma poznato ime u ovim predeli pa se plasio da ga ne prepozna i uplasi.

Gledajuci u Shina video je sebe, objektivno je izgledao kao Yuichijev saradnik, nije imao vremena za gubljenje te je presao na nastavak konverzacije.


,,Shine, mislis li da mogu da se promenim? Znam da ne izgledam tako ali sam uzasna osoba, ubio sam vec 3 neduzna coveka u mom zivotu.''


,,Da li mislis da i dalje imam pravo da pitam za oprostaj?''


Uprkos tome sto je se tek upoznao sa ovom osobom, osecao se kao da je bila jedina osoba koja moze da mu pomogne.

Veoma duboko pitanjr da je stranac i pita ga da li on moze da se promeni.U ovoj situaciji nije mogao da ga laze jer je bio ovako iskren da mu postavio ovo pitanje.

Da budem iskren i ja iamm losiju proslost gde je bilo takođe nekih smrti

Umesto da bude tuzan on nije mario za ta ubistva vec je hteo da se ova osoba lakse oseca.

Akimaru je vidno pokazivao empatiju, Yuichi je bio srecan da konacno upozna nekoga s kim moze da se saoseca. Ali posto i dalje nije dobio odgovor na pitanje zakljucio je da ga Akimaru nije cuo te mu je postavio isto pitanje ponovo.


,,Mozes li da mi odgovoris na pitanje sad? Mozda zvucim nepristojno ali imam osecaj kao da si jedina osoba koja ima odgovor.''

Akimaru je primetio da je osoba u velikoj zurbi za iskupljene.On je vec znao da to ne moze da se dobije preko noći ili tako brzo i lako.Mada ima nacina od zavisnosti od situacije.
To je lako.Savki covek ima pravo za oproštaj cak i ti.Iako si mozda ucinio neato grozno ne znaci sa ne možes to da ispravis.

Dao mu je licni savet koj je cuo od svog strica na samrti.To je bila jedina rec koju je uzeo od njega.

Osetio je kako duznost zove i kako nekome treba pomoc.Morao je oticic jer ova duznost mozda bude kljuc ka njegovom uspehu i ostavrenju njegovih snova.Tada je brzinski otrčao od coveka ostaviciju ga samog isped zamka dok je on vec otisao.

Stigao sam, malo mi je hladno ovde, bio bi red da pozurim kako bih zavrsio posao koji imam ovde.. Da vidimo, da ubijem Jonina?! Hahahaha, definitivno novo iskustvo za mene, malo je i ocigledno da se nalazi u ovom luksuznom ledenom zamku, tacno dolici nekom jakom.
* Tsumi polako ulazi u zamak i vidi Jonina na njegovom " prestolu "
"Ni ne trudis se da bezis.."
#card1214
600 dmg, 15 cakre.
Napad od mene ide ka Joninu.

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Glacial Bastion #world198

Totalno ocekivano od strane nekoga ko je clan Akatsuki sindikata, ipak, samo je pitanje vremena kada ce ova borba prevagnuti ponovo u moju korist.
"Impresivno."
#card116
Branim se od dmg-a ( 1000 ) , a onda izlazim iz zemlje.
"Hajde da ovo privodimo kraju."
#card40

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Glacial Bastion #world199

Ponovo je izbegao moj napad i poslao polovinu nazad na mene.. Covece ovaj mi bas danas nece dati mira.
"Dobar si."
Na mene ide 400 dmg + 300 ( pola od mog napada ) = 700 dmg.
#card103
"Moraces malo vise da se potrudis ako mislis da mi naneses neku stetu."
#card1222
Nadam se da ce moja specijalna suma da resi ovo.
900 dmg, 180 zag

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Glacial Bastion #world194

Akatsuki Sindikat jel? Nije me zadrzao cak ni pola sata ovde, kako bedno.. Jedino sto mu valja jeste ova ledena tvrdjava.
* Tsumi baca telo Jonina, clana Akatsuki Sindikata ispred tvrdjave *
Nadam se da ce svi sada videti tvoje bedno lice.
* Tsumi je malo odsedeo na " prestolu ", a zatim se uputio nazad odakle je i dosao *