Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Bolnica

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Bolnica

Bolnica LlLPEbN

Omanja bolnica smještena usred prirode ustanova je koja pruža zdravstvenu pomoć stanovnicima sela. S ljubaznim osobljem, iako skromna, odiše osjećajem topline i bliskosti. Prkoseći ograničenim resursima, održava visoki standard brige, čineći je važnim dijelom zdravstvenog sistema tog područja.

Ulazi u bolnicu vrlo smireno kako bih se smirio od svojih bolova u glavi i  kako bi mu prepisali terapiju


Ušavši u bolnicu bolnica nije imala toliko pacijenata ali je trenutno svetlo bilo upaljeno i video je nekoliko lakše obolelih ljudi


on je vrlo smireno hodao i sačekao svoj red te je predao dokumente i rekao


Kod kog doktora trebam da se javim?


oni su mu vrlo smireno odgovorili i usmerili ga ka sobi


Ušavši u sobu on zatiče noktora Manarishia koji je jedan od cenjenijih doktora u selu


Soba je bila čista i sređena i doktor je bio više nego veseo da mu pomogne


Gledajući ga smireno Doktor ga je upitao 


Koji je vaš problem


Nagahito se požalio na bol u glavi te mu je doktor preporučio da uzme lekove i da primi vakcinu


On se vakcinisao nedugo posle i doktor ga je usmerio do apoteke


U apoteci radnici su mu pregledali preporučene lekove te mu dali iste


Nagahitova glava je krenula da ga prolazi polako dok se kretao ka vratima za izlaz

Dok sam koračao prema bolnici, osećao sam intenzivan pulsirajući bol u glavi, kao ritam neizdrživog umora. Shvatio sam da je došlo vreme da potražim pomoć u selu, jer je taj misteriozni bol u mojoj glavi postajao sve neizdržljiviji.

Ušao sam u bolnicu, a prvi osecaj bio je miris sterilnosti koji me dočekao na ulazu. Lica sestara i medicinskog osoblja delovala su ozbiljno dok sam prilazio prijemnom delu. Ljubazna medicinska sestra pozvala me je da objasnim razlog svog dolaska. Sa stisnutim zubima i očima koje su odražavale bol, opisao sam joj svoje probleme sa pulsirajućim glavoboljama.