Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Akumetsu Meeting Hall

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Akumetsu Meeting Hall

Akumetsu Meeting Hall Zm8LLME

Prostorija u kojoj se održavaju sastanci sa posetiocima grada, novim ninjama, daimyoima i lordovima velikih imanja. Činjenica da je glavna zgrada u zgradu ogromna tek postaje jasnija kada se udje u ovu dzinovsku dvoranu.

Storynote: Akumetsu Town Members



Sve ninje koje su se prijavile za članstvo Akumetsu grada dobili su pismo u kojima su pozvani na sastanak. Rok za postovanje ovdje je 12h.

Azori je dobio pismo na kom pise da se članovi Akumetsu grada sastaju. Cim je dobio pismo krenuo je nije hteo da kasni ili tako nesto. Stigao je ispred zgrade usao je u zgradu nasao je prostoriju usao je u nju i seo da ceka ostale i da vidi ko ce da dodje

Dok sam slusao Sinana i uzivao u viskiju u svojoj dnevnoj sobi Spasoje mi je zakucao na vrta i usao u sobu sa pismom predsednika Akumetsu Town-a gde pise da sam pozvan na sastanak u Meeting Hall-u.
Odlucio sam da krenem da vidim sta hoceju od mene.

Nakon poziva u halu Akumetsu Town-a, došao sam bez problema, nisam pozvao Beo-a pre polaska nadao sam se da će doći na ovaj sastanak na koji smo svi pozvani. Došao sam ispred ulaza u glavnu zgradu u gradu, straža su me primila nakon što sam im pokazao pozivnicu, ušao sam te me je sekretarica vodila do te neke glavne sale, dok sam šetkao kroz prostorije ove lepe građevine zanemeo sam od te lepote. Sekretarica me je dovela do glavne sobe gde se sastanak trebao održati, video sam par shinobija tu ali sam odlučio da ih samo iskuliram te sam povukao stolicu ka sebi i seo čekajući glavnog čoveka koji nas je pozvao.

Akumetsu Meeting Hall 09a559e5854545d67ed35570d5e23b95

Nakon popodnevne drenke zena me je sacekala sa pismom kaze da dolazi sa vrha boze moj mora da je nesto jako vazno moram odma da krenem daj zeno kosuljicu onu novu i krecem pa cu ti pricati kad se vratim sta je bilo oblaci kosulju, ljubi dva sina svoja u celo i odlazi Akumetsu Meeting Hall Main-qimg-d75e104804b97569d4ea18d50d4407b7-lq

Fukushuki se zaputio na ovo mjesto radi dobivenog pisma na kojem pise da se sve ninje koje su odlucile da se pridruze Akemetsu townu sastanu na jedno mjesto.
Kada je dosao na ulaz vidio je dva strazara ispred vrata, kada im je prisao pitali su ga ko je i kako se zove a on im je rekao:
"Zdravo maleni ja sam Fukushuki pozvan sam na ovaj sastanak, i vi bi to trebali znati"
Nakon toga su shvatili da je on bio jedan od ninji koj je pozvan na sastanak, tako da su ga pustili unutra. Kada je usao pred ocima mu je zabljestala ljepota unutrasnjosti ove gradjevine, krenuo je prema prostoriji gdje su se nalazile i ostale ninje. Nije znao gdje je ta prostorija ali ga je neka mlada zena uputila u ovu sobu predpostavio je da je to sekretarci. Kada je usao u sobu vidio je par ljudi i jedan od njih mu je bio poznat, rekao im je:
"Gdje ste malise, dosao je i Fukushuki"
Sjeo je na stolicu i podsmjeskivao se, cekao neku osobu koja je naglasena u pismu.

Cini se da jos nisu svi stigli malo sam nervozan ko zna sta ce sad biti ako nista nisam sam tu je i Favela. Mozda samo zele da idemo zajedno na veceru i bolje se upoznamo srecom sam se lepo obukao tako da to nije problem. Na kraju dana vidi koliko ljudi da ne kazem novih prijatelja je vec ovde.

Beo je po pozivnici dosao u predstojeci grad sa svojim pobratimom, pratio ga je jer je Kuro oduvek bio dominantiji u tom smislu. Voleo je da vodi i da zna kuda ce da ide, imao je te liderske sposobnosti od kad ga je Beo poznavao. I to je mogao samo da dopusti njegovom prijatelju, dok je sve ostale ljude gledao ispod sebe. Usao je u prostoriju gde su mogli da nadju par shinobija koji bi potencijalno mogli da budu i saborci. Zaseo je pored pobratima, kao u senci, cekajuci pocetak sastanka.
Akumetsu Meeting Hall 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f5f5f7a6a4d5445464d4c48725a513d3d2d3932333630373432372e313632336339343665653763396337353236323730383235333130362e676966

Po obicaju Shindai je dosao zadnji zato sto uvek voli da kasni. Video je da je prostorija napunjena sa ljudima (ninjama) koje su cekale da pocne ovaj sastanak. Video je njegovog prijatelja Fukushukia.
Cekao je i cekao satima da pocne ovaj sastanak na kome se i on pojavio zadnji zato sto uvek kasni.

Vrata japanska klizaju u levo i u haljama belim, odelo neko tradicionalno koje ga porodica lomi da nosi vuce se za njim.

Lijep pozdrav svima vama. Vi ste jedni od ninji koji su se prijavili za članstvo u redove Akumetsu grada.

Govorio je i pričao isključivo da proveri da nije promašio prostoriju ako neko skoči i kaže da nisu oni ti.

U rukama nosio je svitak.

U ovom skrolu su imena ljudi koji su primljeni u redove ove organizacija. Sada, da odmah kažem ja nisam imao nikakve veze sa ovim odlukama već sam isključivo na zadatku da vama prenesem ove informacije.

Pogledao ih  je samo i ni njemu nije bilo milo što ovo mora da radi, lepše bi mu bili da je sa ljubavnicom sada u krevetu nego ovde sa znojavim geninima.

Dakle, sada ću pročitati listu. Ninje koje su primljene u grad su:

Kuro Santon,
Favella Yamanaka,
Beo Fuma,
i Kakao Oliva.




Ovom prilikom se i zahvaljujem ostatku ninji koji je izrazio želju za prijavu. Dao je znak stražarima glavom. Možete poći  sa Fu-om. On će vas ispratiti do kapije grada. Hvala što ste posjetili naš grad naravno (umalo zaboravi da kaže).

Storynote

Ninje koje nisu primljeni u grad imaju pravo da napišu jedan finalni post u nekoj temi u gradu  kao reakciju na odluku grada i  sam odlazak. Napomena je da ste pod konstantnom pratnjom jonin speciala koji posmatraju svaki vaš korak.

Azori je bio razocaran ali nije hteo da komentarise nesto da ne bi upao u problem. Ustao je vratio stolicu na mesto pogledao oko sebe pre nego sto su mu strazari prišli. Kad su mu prišli posao je sa njima do kapija grada te je gledao oko sebe grad koji ce poslednji put da vidi.

Sedeo je iza Kuroa slusajuci sta ce predstaviti naizgled jak ninja. Prosao je kroz listu na kojoj je ocekivao svoje ime, kako je krenuo govor i cuvsi ime svog saputnika odahnulo mu je. Znao je da ce da bude u istom kalupu. Tada je sapnuo svom pobratimu :

"U odnosu na broj ljudi ovde, nije ni toliko lose. Mozda bi mogli cak i da ostanemo u gradu, osvojimo neku jacu poziciju i da dobijemo fine pare od ovoga. "

Naslonio je cela ledja na svoje sedece mesto zabacivsi ruke iza ledja, cekajuci da izadju otpusteni shinobiji.

Akumetsu Meeting Hall -Sting-Rogue-fairy-tail-35740440-500-250



Pratio je pomno sta ce reci predstavnik sela, dok je sedeo ispred Bea. Kako je cuo svoje ime odmah je izdahnuo, spustio je ruke sa stola i okrenuo glavu ka svom saputniku. Klimnuo je glavom na njegov govor i rekao :



" Sad konacno imam sliku u glavi o onome sto si pricao malo pre. Videcemo sta cemo dalje. "



Cekao je da se isprazni prostorija.

Izgleda da nisu svi moji novi prijatelji uspeli da dobiju ovaj posao i nastave da zive na ovom prelepom mestu. Kako god moramo preci preko toga, najjaci opstaju. Moram zadrzati dvoj trenutni polozaj i pruziti mojim sokolovima ono sto meni nije pruzeno kad je trebalo.

Shindai je video da vrhovni lideri Akumetsu grada ne prepoznaju njegov potencijal i talenat. Videlo se da ce grad propasti i postati selo bez njega. Te rece u sebi "Idem da napustim ovaj grad kada postane obicno selo kada on ode. Zapamtice ovaj dan kada ga nisu prihvatili u grad i protracili sve nade za taj isti grad. Napusti grad i ode u svoje pustolovine.

Kada je Fukushuki cuo da nije bio prmljen u grad krenuo se smijati ustao je iz svoje stolice i rekao:
"Hahaha, to vam je jako glupa odluka. Ali dobro nisam ja kriv sto ce se ovaj grad zvati krvava dolina"
Nakon toga je izasao iz gradjevine dosao je do kapije grada, pljunuo je na nju i krenuo dalje svojiim putem.

Pa normalno da su samo prave glave izabrane da ostanu.

Mahao sam lepezom ka ljudima koji nisu izabrani da ostanu u gradu da bi ih ponozio i skrenuo paznju da sam bitniji od tih nebitalaca da bih se ja osecao bolje u glavi.
Akumetsu Meeting Hall Urahara

Kada su ninje napustile prostoriju Shoji je pogledao prestale članove.

Imate moju dobrodošlicu. Sada. Preostalo mi je da podelim sa vama seal koji koriste ninje ovog grada. Seal možete tražiti gde god poželite ali koliko toliko vas molim da se kontrolišete sa idejama.

Ovom sealu pristup imaju lideri ovog grada koji vas mogu spasiti ako ste vredni spašavanja, ako postoji takva mogućnost uopšte.


[U svom roleplay postu odredite na kom mestu će se nalaziti vaš seal, to za gameplay nije bitno isključivo roleplay]

Akumets fuin!

#card566

Rekao je glasno i na ninjama pred njim na mestima (koja namestite u rp) pojavili su se Akumetsu pečati sa grimizno krvavom bojom. Par sekundi zatim (ovo vas malo peče da znate) seal se pretvorio u crni simbol, poput dosta stare tetovaže.


Drago mi je da smo dobrodosli mislim da bi trebalo da nazdravimo, tura na mene nasmejano i srecno je uzviknuo Oliva sa velikim olaksanjem sto ce svojoj porodici moci da obezbedi svetlu buducnost. POtapsao je svoje zaborce i izasao prvi ushicen da javi zeni dobr vesti
Seal ide na levu sisu ( kao i Ostrog irl)

Nakon što su svi bugari, nedostojnici ovog grada izašli iz prostorije razgovor je postao privatniji, kao članovi ovog grada morali smo da odaberemo de ćemo pečat. Izašao sam drugi posle masivnog crnca koji me je potapšao po ramenu, pre nego što sam izašao pred ninju odlučio sam da šapnem nešto pobratimu.

"Ja ću desno rame, mogo bi i ti."

Prišao sam mu te sam čekao da mi stavi pečat grada.

Ugledao sam da je Oliva vec zavrsio ovo pa sam hteo da pozurim i odem do njega da vidim sta se desava, tj da zalijemo ako preferira.

Meni cete tetovirati to ispod pupka.

Izlazim iz prostorije i odlazim do Olive.

Kako su izasli slabici iz prostorije predstavnik ovog grada je objasnio da izabrani dobijaju novu moc. Beo je sacekao da vidi gde ce Kuro da izabere, pa je hteo, posto su ljudi simetricni po prirodi, na suprotnu stranu istog dela tela. Sklonio je deo rukava na levom ramenu i namestio ga pod ruku da se postavi seal. Zatim rekao :

" Ma ja cu suprotnu stranu da ima neke razlike medju nama."

Ušetao je u prostoriju uspravno, nije očekivao da je prazna, nisu se čak ni udostojili da dođu pomislih. Seo je za sto, izvadio svoj notes i polako krenuo da zapisuje sve što se izdogađalo na nedavnoj misiji i neke svoje lične utiske. Kada je završio ostavio je svitak u kutiji koja se nalazila u uglu i uputio se ka svojoj kući.


Izveštaj sa misije :

Zakoračio je u veliku dvoranu, osećajući težinu istorije i značaja ovog mesta. . Prostorija je bila velicanstvena, s visokim plafonom i masivnim stolom u centru, oko kojeg su bile postavljene stolice. Sve je delovalo elegantno, ali i praktično, savršeno za sastanke.

Prvi korak je zavrsen.

Bile su to reci upucene prema Fumetsu-u nakon sto su uspesno dosli do sale za sastanke.

Polako je prišao stolu, seo je na jednu od stolica, pažljivo postavljajući dokumenta ispred sebe. Bilo je očigledno da je svaki detalj bitan i da neće biti mesta za greške, iako je to bilo vracenje duga, bio je svestan da sada kada su uspeli to da urade imaju prostora za nove pregovore i saradnje. Dok su čekali predstavnike Akumetsu grada, iskoristio je trenutak da se fokusira. Duboko je udahnuo, a zatim ispustio vazduh gledajuci prema plafonu sa odlucnoscu da izvuce najbolje sto moze iz ove prilike.

Kako su usli Fumetsu je razgledao oko sebe i zatekao je jednu vrlo prijatno sredjenu prostoriju sa izgleda po kojim tradicionalnim motivom. Prostorija je bila okicena i nigde nije imala ni trunka prasine. Sigurno su bas uredni pomislio je Fumetsu u glavi dok se zagledavao u prostoriju. 

Kako je cuo Yashinove reci Fumetsu bi samo klimnuo glavom davajuci mu doznanja da je svestan te cinjenice.

Kako je video da Yashin seda na jednu od stolica on je polako seo odmah pored Yashina i ostavio je svoj ogrtac na stolici tako da stoji. Dok su tako sedeli i strpljivo iscekivali predstavnika Fumetsu je gledao kroz prozor prostorije imajuvsi fin pogled na Akumetsu grad



BUSHIDO SAGE
Okawa Shoji je zakoračio u dvoranu s dostojanstvenim držanjem, noseći na sebi simboličnu uniformu koja je odražavala njegovu poziciju i poštovanje prema tradiciji Akumetsu grada. Njegov prodoran pogled odmah je pao na Yashina i Fumetsua, ocenjujući njihovu odlučnost i ozbiljnost situacije.

"Dobrodošli u Akumetsu," rekao je mirnim, ali autoritativnim tonom, prilazeći stolu. "Zahvaljujem vam što ste očuvali naše međusobne odnose i saradnju, posebno u ovim teškim nindža vremenima."

Shoji je zauzeo mesto na čelu stola, gestikulirajući rukom prema slobodnim stolicama kako bi ih pozvao da se udobno smeste. Njegov izraz lica bio je ozbiljan, ali nije pokazivao nikakvu strepnju, već suptilne znakove poštovanja i priznavanja situacije.

"Vaša poseta danas je od velikog značaja za nas," nastavio je s blagim nagoveštajem zainteresovanosti. "Molim vas da izložite sve relevantne informacije o vašoj misiji i planovima. Ovo je prilika da produbimo našu saradnju i osiguramo zajednički napredak."

Shoji je nakratko zastao, dajući im vremena da se pripreme, dok je pažljivo proučavao njihove izraze lica. Bio je zainteresovan za mladi ogranak ovog nidza sveta.


Posmatrao je  Okawu Shojija dok je ulazio u dvoranu, impresioniran njegovim dostojanstvenim držanjem i  prisustvom. Kada je zauzeo svoje mesto i pozvao ih da se smeste, klimnuo je glavom u znak poštovanja i seo na ponuđenu stolicu.

Dobar dan, gospodine Shoji. - započeo je smireno, ali s naglašenom odlučnošću.

Hvala vam na gostoprimstvu. Vaša pažnja prema našem zadatku nam mnogo nam znači. Danas smo ovde da stavimo tacku na krizna vremena sela i osiguramo da se naš dug prema Akumetsu gradu konačno isplati.

Dok je govorio, izvadio je pažljivo pripremljene dokumente i mapu, postavljajući ih na stol ispred sebe. Pogledao je Shojija ravno u oči, osveštavajući ozbiljnost situacije i odlučnost da sve prođe kako treba. U trenutku vadjenja dokumenata, zapazio je pice koje je poneo na poklon u znak kulture te ga pre svega izvadi i dade.

Umalo da zaboravim, mali znak paznje pre nego predjemo na formalni deo. Pimite poklon, najbolji Sake koji se licno proizvodi u nasem selu.

Kurosawa Junmai Kimoto

Akumetsu Meeting Hall C9ogebA

Nakon ovoga, odlucio je da nastavi ono zbog cega su dosli.

Za vrlo kratak period otkad je selo nastalo vec su se 3 Kage-a promenila. Samim tim selo je proslo kroz mnoge krizne sitaucije, u trenutku izdaje nekoliko clanova sela i nestanka dugog Kage-a, javio se osecaj da je propast jedini pravac u kom selo moze da ode. - zastao je na kratko, uzimajuci malo vazduha, te nastavivsi.

Kao neko kome je Takigakure pruzio sansu za novim domom, nisam mogao samo tako da gledam kako majka (selo) pati. Uspeo sam da pronadjem novu osobu koja moze da preuzme vlast i organizovao sve kako bi se taj plan sproveo. - veoma samouveren u svoj govor, nastavio je.

Genji, sada vec treci Kage, ja i uz podrška celog sela, uspeli smo da stavimo selo na noge i kao glavni dokaz za to, da prikupimo potrebna sredstva kako bismo vratili dug koji je nastao tokom osnivanja našeg sela. Ovo je značajan korak za Takigakure, znak da idemo napred i da smo spremni na sve izazove koji nas čekaju.

Nakon toga je otvorio dokumente i mapu, sa preciznim brojkama i planovima koje su sproveli kako bi dosli do ove svote novca, takodje i o buducim nacinima povecanja finansija sela.

Sredstva su prikupljena i sada smo spremni da izvršimo isplatu. Pored toga, želeli bismo da razgovaramo o mogućnostima daljnje saradnje između nas. Smatramo da zajednički rad može doneti samo dobrobit i stabilnost za obe strane.

Dok je izlagao, bio pažljiv na Shojijeve reakcije, želeći da bude siguran da su sve informacije jasne i da ne postoje nesporazumi. Bio je svestan da je ovo prilika da pokažu ozbiljnost i posvećenost Takigakurea prema Akumetsu.

Licno sam spreman da pristanem na gotovo sve sto bi donelo svetliju buducnost i mir u selu. Nazalost, sam nisam dovoljno mocan da to obezbedim, zato zajedno celo selo kao kolektiv pokusava da se izbori sa tim, ali zelim sto pre da steknem vise moci kako bi sto vise ljudi sela moglo da zivi normalan zivot, a ne da proliva krv i prlja ruke zarad toga!

Zavrsio je, očekujući Shojijev odgovor, dok je u sebi osećao ponos zbog napretka koji su postigli i nadu za svetliju budućnost.

Akumetsu Meeting Hall 38bbd40ae109c070ad9cc9690cd3b70e

Kako je tako sedeo on je jednostavno iz kulture slusao konverzaciju koja se odvijala izmedju Okawe Shojija i mog prijatelja Yashina. Znao sam da je ovo jedna velika prilika da sklopimo dugorodno prijateljstvo izmedju Akumetsua i Takigakurea koje ce nadam se potrajati dugo u nedogled.





Kako sam razmisljao o tome cuo sam da se Konverzacija zavrsila pa sam odlucio da je pozeljno da malo i ja pricam kako bi doneo pozitivnu Atmosferu te sam vrlo smireno rekao.

Nase selo je pretrpelo mnoge uspone i padove. Trenutno situacija je vrlo komplikovana za nas jer se pojavila grupa izdajnickih razbojnika koji su pobili neke od nasih najboljih boraca


Fumetsu je govorio Shojiju dok se prisecao soka koji je preziveo kada je njemu sve to bilo receno pa je bio malo nervozan ali je uzdahnuo i nastavio dalje

Ja sam do tih informacija dosao zadnji i stvarno nisam znao kako da reagujem. Posebna tuga bila je saznanje da su oni bili pripadnici mog klana. Moj klan Uzumaki klan nekada je stojao ponosno kao jedan od Najcasnijih klanova. Danas oni su od njega napravili bagru izdajica koje me je sramota smatrati klanom.


Polako je u njemu gorela tuga i razocarenje u pripadnike svog klana koji su hladnokrvno izdali i opljackali selo te poceli ubistva mnogih neduznih ljudi samo jer su bili pripadnici istog toga sela. Polako je krenuo da se rastuzuje pustivsi suzu dok je govorio.

Vec duze vreme pokusavamo locirati glavno sediste izdajica, ali uzaludno je. Nemamo pristup dovoljno naprednim tehnologijama da bi smo mogli da ih lociramo jer su vrlo dobro i vesot se prikrili kao da ih nije ni bilo.


Smireno je rekao sad vec cistih ociju dok je sedeo u stolici i pricao Shoji Okawi pricu sela koja nije ni malo srecna kao sto je neko moze zamilsiti.

Akumetsu Meeting Hall WMenONG



BUSHIDO SAGE
Okawa Shoji je pažljivo slušao dok su Yashin i Fumetsu iznosili svoje priče i planove. Kada je Fumetsu završio, Shoji je blago klimnuo glavom, izražavajući razumevanje i saosećanje prema njihovim izazovima. Zatim je odlučno odgovorio.

"Hvala vam što ste podelili ove informacije sa mnom," započeo je Shoji smireno, ali s naglašenom ozbiljnošću. "Vaša posvećenost obnovi Takigakurea i rešavanju kriznih situacija je za svaku pohvalu. Razumem koliko je teško kada se suočavate sa izdajom i gubicima u sopstvenom klanu."

Shoji je napravio kratku pauzu, pažljivo birajući reči kako bi njegov odgovor bio što delotvorniji i pružio utehu, ali i nadu.

"Svakako bih želeo da se zahvalim i na ovom divnom poklonu," rekao je, uzimajući bocu Kurosawa Junmai Kimoto sakea koju je Yashin pružio. "Ovaj sake će biti cenjen među našim ljudima i predstavlja simbol vašeg poštovanja i kulture. Hvala vam."

Shoji se okrenuo prema Yashinu, a zatim ponovo prema Fumetsuu, pokazujući im svoju ozbiljnu nameru.

"Akumetsu grad je prošao kroz slične izazove u prošlosti. Naša snaga leži u jedinstvu i odlučnosti da se suočimo s problemima bez obzira na težinu situacije. Kao znak našeg poštovanja i spremnosti da pomognemo, predlažem da se uspostavi zajednička operativna jedinica između Akumetsu grada i Takigakurea. Naša tehnologija i resursi mogli bi vam biti od velike koristi u lociranju i eliminaciji pretnji koje predstavljaju izdajnici."

Shoji je napravio kratku pauzu, dajući Yashinu i Fumetsuu vremena da obrade njegove reči, a zatim je nastavio s blagim osmehom.

"Uveravam vas da ćemo pružiti svu moguću podršku kako bismo osigurali stabilnost i sigurnost za oba naša sela. Zajedničkim radom možemo postići mnogo više nego što bismo mogli sami. Razgovaraćemo o detaljima operacije, kao i o budućim mogućnostima ekonomske i strateške saradnje."

Okawa Shoji je završio sa blagošću u glasu, ali sa jasnim signalom da je spreman za ozbiljnu saradnju koja bi donela dobrobit obema stranama.



Pazljivo je slušao Shojijeve reči, osećajući olakšanje i zahvalnost zbog prijema i predloga za saradnju. Kada je završio, klimnuo je glavom, izražavajući svoje poštovanje.

Hvala vam, gospodine Shoji, na vašem razumevanju i velikodušnom predlogu. - rekao je , osećajući kako se težina zadatka lagano smanjuje s podrškom Akumetsua.

Vaša ponuda za uspostavljanje zajedničke operativne jedinice je izuzetna. Verujem da je to pravi put ka stabilnosti i sigurnosti naših sela. - pogledao je Fumetsua, koji je delovao jednako zahvalno, pre nego što je nastavio.

Vaša tehnologija i resursi će nam biti od velike pomoći. Zajedničkim snagama, možemo postići ono što pojedinačno ne možemo. Takigakure će uložiti sve napore da doprinese ovoj saradnji i osigura da naša sela napreduju zajedno. - osećao kako se ponos i odlučnost ponovo bude u njemu.

iskren da budem, bez vase podrske selo koje toliko volim ne bi nikad ni postojalo. Iz tog razloga osecam duznost prema vama i vasim gradjanima istu kao i prema Takigakureu. Oba mesta smatram svojim domom i dok sam ja ovde nasi odnosi mogu ici samo ka boljem. - zastao je na trenutak, te nastavio.

Iz tog razloga, zeleo bi ako nemate nista protiv da ja budem predvodnik operativne jedinice, sa strane Takigakurea. Kao sto sam vec predhodno rekao, oba mesta smatram svojim domom i mislim da sam svojim dosadasnjim delima dokazao da sam vredan te uloge.

Završivši svoj govor, nastavio je gledati Shojija, sa čvrstom odlučnošću i iskrenom zahvalnošću u očima.

Akumetsu Meeting Hall JQK2hN7

Fumetsu je jednostavno sedeo u stolici slusajuci pricu. Uvideo je da je Okawa Shoji jedan vrlo: uctiva, dostojanstvena i pre svega jedna vrlo empaticna licnost sto mu je dodavalo lep osecaj. Slusajuci njegove ideje za otvorenu saradnju i samu po sebi izgleda Alijansu Fumetsu je bio previse zadovoljan da cuje te vesti.

Kako je tako slusao Yashinov govor i njegovu izjavu i on se slagao da ove 2 Nacije moraju stojati rame uz rame kao dugotrajni prijatelji i saradnici pa je vrlo smirenim tonom se nadovezao na pricu.

Yashin je jedan vrlo mocan i posten shinobi pre svega. To su samo neke od njegovih vrelina i ja vam kazem da je on trenutno jedan od boljih kandidata za tu poziciju 

Rekao je Fumetsu nakon cega je napravio kratku pauzu spreman da nastavi sa daljim govorom o svemu tome.
Ja se vise nego slazem da Akumetsu Grad ima jednu od najboljih tehnologija na svetu i ponosno stoji kao jedan od najjacih gradova u istorji shinobija. Imate vrlo detaljan i profesinalni pristup i to je ono sto se meni izuzetno dopada u vezi vas.


Dok je to pricao razmisljao je da se nadoda i na Ekonomsku saradnju koju je Okawa Shoji pomenuo jer je smatrao da i tu moze da se napravi neki uspeh.
Vidite sto se Ekonomske saradnje tice uslovi u nase 2 Nacije su veoma razliciti uslovi. Samim tim razliciti uslovi za zivot nude razlicite resurse na raspolaganju. Ja mislim da bi smo mogli uspesno da nadjemo neke resurse sa kojima smo u manjku da se menjamo za njih. Na primer mi nemamo puno rudnika dole u Arhipelazima. Vi ovde imate mi mozemo kupovati Rude od vas.


 Govorio je Fumetsu gledajuvsi u Okawu Shojija sa vidljivom srecom na licu u nadi da i on ima neke ideje za Vojne i Ekonomske planove ove potencijalne a mozda i verovatne Alijanse



BUSHIDO SAGE
Okawa Shoji je sa ozbiljnim izrazom lica slušao Yashina i Fumetsua dok su iznosili svoje predloge i zahvaljivali se na podršci. Kada su završili, Shoji je klimnuo glavom i odlučno prešao na akciju.

"Vaši predlozi su izuzetno cenjeni, i ne želim da ostanemo samo na obećanjima," rekao je Shoji, vadeći dva svitka iz svoje torbe. "Odmah ćemo započeti sa konkretnim koracima."

Shoji je paralelno zapisivao u oba svitka, precizno i brzo. "Napredovao sam dovoljno u rankovima da mogu ovo samostalno da organizujem na licu mesta," pohvalio se dok su Yashin i Fumetsu pažljivo pratili njegove pokrete, nesvesni da je Shoji zapravo treći čovek Akumetsua.

Dok je pisao, Shoji je nastavio: "Ovi svitci će formalizovati našu saradnju i omogućiti nam da odmah krenemo u akciju." Njegova ruka se kretala vešto, beležeći dogovor između Akumetsua i Takigakurea.

Kada je završio, Shoji je podigao svitke i pružio ih Yashinu i Fumetsuu. "Ovi svitci sadrže zapis o našoj saradnji. Kada budete komunicirali sa informativnim službama Akumetsu grada, morate pokazati ovaj svitak kao dokaz našeg dogovora."

Shoji je napravio kratku pauzu kako bi osigurao da su potpuno razumeli njegovu instrukciju. "Ovo će vam omogućiti pristup određenim informacijama koje naši špijuni prikupljaju širom sveta. Takigakure će imati podršku Akumetsua ne samo u borbi protiv vaših neprijatelja, već i u prikupljanju obaveštajnih podataka."

Njegove reči bile su jasne i odlučne, a završetak pisanja svitaka označio je početak nove ere saradnje između dva sela. Shoji je pogledao Yashina i Fumetsua sa zadovoljstvom, znajući da je upravo napravljen važan korak ka stabilnijoj i sigurnijoj budućnosti za oba sela.

Okawa Shoji Offer



Skrol koji vam Okawa Shoji daje ako ga prihvatite će vam omogućiti aktivaciju sledeće kartice:

#card620

Prihvatanjem ovoga dužni ste da u najkraćem roku donesete novac koji dugujete u Akumetsu grad.

Kako je polako slusao pricu video de ja Okawa Shoji ima na umu dobro i zmedju nase 2 nacije. Dok je slusao pricu bio je odusevljen sta je cuo znajuci da je ovo jedan fin prijateljski poduhvat za nase 2 nacijie.

Kako je tako slusao on bi jednostavno ispruzio levu ruku te bi uzeo jedan od 2 svitka nakon cega bi vrlo smireno rekao

Hvala gospodine Okawa Shoji na vasoj pomoci. Verujem da ce podrska koju cemo dobiti od vasih Anbu Operativaca biti vrlo korisna za nas i nasu misiju.


 Rekavsi to fumetsu je polako ali smireno ustao iz stolice i u Tradicionalnom stilu se poklonio Okawi Shojiju u znak postovanja i prijateljstva izmedju Takigakurea i Akumetsu Grada. 

Akumetsu Meeting Hall OGfMn2C

Kako je ustao stavljajuci jedan od 2 svitka u svoju torbicu Fumetsu je smireno rekao gledajuci Okawu Shojija u oci

Nadam se da ce nasi narodi imati jos puno ovakvih prilika za prijateljske odnose i postenu saradnju izmedju nase 2 Nacije. Jos jednom hvala na svemu gospn Okawa Shoji.


Rekao je Fumetsu nakon cega je pogledao u Yashina i ocima mu je dao doznanja da trebaju polako krenuti nazat u Takigakure i da izgleda da je ova diplomatska misija upsesna



BUSHIDO SAGE
Pazljivo je slušao Shojija, osećajući olakšanje i zahvalnost dok je visoki činovnik Akumetsua formalizovao dogovor. Shoji je završio sa zapisivanjem i pružio im svitke, objašnjavajući njihovu važnost i ulogu u budućoj saradnji. Kada je  završio, sa zahvalnošću je prihvatio svoj svitak, pažljivo ga smestivši u svoju torbu.

Hvala vam, gospodine Shoji. -  rekao je Yashin, odražavajući duboko poštovanje njegovim glasom.

Ovaj dogovor označava početak novog poglavlja za oba naša sela.

Ustao je iz stolice, osetivši težinu trenutka i važnost dogovora koji su upravo postigli. Poput Fumetsua, i on se duboko poklonio Shojiju, izražavajući tako zahvalnost i poštovanje prema prijateljstvu koje se razvijalo između Takigakurea i Akumetsua.

Vaša velikodušnost i podrška neće biti zaboravljene. -  nastavio je, gledajući Shojija pravo u oči.

Nadamo se da će ovo biti samo početak dugog i uspesnog prijateljstva.

Zatim je pogledao Fumetsua, prepoznajući znak koji mu je dao. Bilo je vreme da se vrate u Takigakure i prenesu dobre vesti o uspešnoj misiji. Ali pre nego što su krenuli, Yashin je osećao potrebu da još jednom izrazi svoju zahvalnost.

Gospodine Shoji, vaša podrška nam daje novu nadu i snagu da nastavimo dalje. Zahvaljujući vašoj pomoći, Takigakure ima šansu za svetliju budućnost. Radujemo se budućim prilikama za saradnju i zajednički napredak.

Još jednom se poklonivši, Yashin je zatim krenuo ka vratima zajedno sa Fumetsuom. Krenuli ka glavnom ulazu, gde su ih stražari ljubazno ispratili iz Akumetsua.

Akumetsu Meeting Hall JopxvpX

Malo vremena proveo je čekajući ispred kapije grada pre nego što su došli stražari spremni da ga sprovedu do same prostorije za sastanke, gde će ga, kako oni tvrde, ugostiti jedan od glavnih ljudi samoga grada. Genjiju je ovo bio prvi put da upozna svoje saveznike licem u lice, jer je savezništvo Akumetsua i sela počelo mnogo ranije nego što je on postao Takikage. Ipak, znao je da ovaj susret neće biti samo upoznavanje uz po neki sake, već je svestan pravih razloga svog dolaska.

Hodnicima su odjekivali njihovi koraci dok su Genji i 2 stražara koja su ga sprovodila ulazili u salu za sastanke koja je u tom momentu bila potpuno prazna. Jedan od stražara obratio se Genjiju.

Stražar: -Gospodine Genji, molimo vas pričekajte ovde. Jedan od lidera će ubrzo doći... slobodno sedite-
 

Na ove reči Genji je odmahnuo glavom i zahvalio se na njihovom gostoprimstvu. Stražari su ostali ispred vrata, a on je prišao jednoj od stolica pored drvenog stočića sa lepom vazom na njemu. U vazi se nalazilo Cherry Blossom, malo drvo sa rozim lišćem koje je bilo pažljivo očuvano, dajući prostoriji poseban šarm.

Stolice su bile nisko toliko da je bilo skoro kao da sedi na podu. Dok je sedeo skupljenih nogu, Genji je razgledao unaokolo, pored lepog cveća u vazama i ukrasa okačenim po stubovima prostorije, sama veličina prostorije bila mu je interesantna, njena ogromnost mogla se osetiti tek kada je ušao u ovu veliku dvoranu. Razgledanje mu je ubijalo vreme dok je čekao jednog od lidera da se pojavi na samim vratima prostorije, uživao je u samoj tišini. Hteo je izvaditi i zapaliti jednu, ali nije želeo biti nekulturan na ovako bitnom sastanku te se za sada suzdržao svojih želja.



Bistar Um
Vrata ispred Genjija su se naglo otvorila, prekidajući trenutak tišine u velikoj sali za sastanke. Unutra ga je čekala jedna jedina figura, obavijena tamnom kapuljačom i plaštom, koja je stajala uspravno i nepomično. Njeno prisustvo odavalo je osećaj misterije i moći.

„Dobrodošao, Genji,“ reče osoba, glasom koji je odjekivao kroz prostranu dvoranu. „Izvinjavam se zbog svog izgleda. Trenutno sam u procesu transformacije.“

Zavladala je kratka tišina, prekinuta samo tihim šumom tkanine dok se figura pomerala.

„Recite mi,“ nastavi misteriozna osoba, „šta vas dovodi ovde? Koji su vaši zahtevi?“

Akumetsu Meeting Hall 78s3sPT

Njegovo razgledanje prostorije unaokolo prekinula su vrata koja su zaškripala svojim naglim pokretom onda kada je misteriozna silueta ušla u samu salu. Genji je pažljivo posmatrao misterioznu osobu, ali načinom na koji je ona bila odevena - dugačkim ogrtačem koji je pokrivao svaki deo njenog tela, sa kapuljačom koja ju je štitila od neželjenih pogleda zajedno sa crnom maskom na licu - nije mogao videti apsolutno ništa, pa čak ni njene oči koje je krila blagim naklonom glave tako da ih kapuljača prikriva. Silueta se kretala kao duh kroz prostoriju dok se obraćala Genjiju, a on je ustao sa svog mesta i uz blagi naklon iskazao veliko poštovanje iako mu je za sada bilo nepoznato kome se tačno obraća.

-Zahvaljujem na vašem lepom gostoprimstvu... vaše izvinjenje je prihvaćeno-


Rekao je dok je i dalje bio naklonjen prema nepoznatoj osobi, zavladalo je nekoliko sekundi tišine

-Pre samog razloga mog dolaska... mogu li znati vaše ime? Ili želite i ono da ostane tajna?-


Upitao je mirnim i nenapadnim glasom. Izgled osobe pred njim probudio je u njemu znatiželju i želeo je saznati nešto o njoj. Bio je svestan mogućnosti da se pred njim nalazi možda i glavni lider čitavog grada i razumljivo bi mu bilo ako želi da njegov identitet ostane tajna. Nije osećao nikakvu tenziju, iako bi možda i trebalo, ali znao je da mu tenzija neće nikako pomoći. Stajao je naklonjen dok je strpljivo iščekivao odgovor.



Bistar Um
Figura je lagano podigla glavu, a kapuljača je otkrila samo deo lica, dovoljno da se vide odlučne usne koje su se savile u blagi osmeh.

„Moje ime je Kejn,“ reče glasom koji je bio istovremeno hladan i fascinantan. „Ja sam jedan od onih koji vode tajne misije i predvode određene poslove u ovom gradu. Moj zadatak je da osiguram da savezništvo između Akumetsua i vašeg sela ostane snažno i neprekinuto.“

Kejn je prišao nekoliko koraka bliže, krećući se s lakoćom i samopouzdanjem.

„Razumem vašu znatiželju, Genji. Ali imajte na umu da ovde, u ovom svetu tajni, nije sve onako kako se čini. Moje ime je možda sve što ćete saznati o meni, ali to ne menja suštinu našeg savezništva.“

Kratka pauza naglasila je ozbiljnost njegovih reči.

„Sada, recite mi, Genji,“ nastavio je Kejn, „koji su vaši zahtevi i kako možemo unaprediti naše savezništvo?“

Njegovo ime odjeknulo je celom salom... pored samog imena i njegovog mirnog,  hladnokrvnog glasa, Genji ništa drugo nije znao, ali je odmah mogao zaključiti da ne razgovara sa uobičajenim čovekom, već mnogo većom ribom. Genji je završio svoj naklon nakon kog se uspravio, dok se u par trenutaka mogla čuti samo tkanina koja se vukla po podu dok mu se Kejn približavao. Sada nakon njihovog kratkog dijaloga došao je momenat za pravi razlog Genjijevog dolaska.

-Drago mi je gospodine Kejn... Sada možemo preći na glavnu stvar našeg susreta-


Blagim pokretom otvorio je svoj ogrtač koji je nosio oko sebe, koji mu je zajedno sa maskom pomagao da ostane skriven dok se kreće kroz svet.

-Glavni razlog mog dolaska su...-
 

Iz unutrašnjeg dzepa ogrtača izvadio je dve Keiki Kocke koje je potom stavio na sto pored njih
Akumetsu Meeting Hall Hz2uPTG
-Ove misteriozne kocke... Pre nekog vremena Nota Zeno - gospodar Hanatsu Kraljevstva je okupio shinobije iz celog sveta kako bi ih poslao u potragu za ovim kockama. Njihova pojava i moć su za nas misterija, ali čim ih čovek kao Nota Zeno traži, onda verujem da velike tajne stoje iza njih-
 
Zastao je, dao je Kejnu trenutak da upije sve ono što je rekao, a potom nastavio:

-Naše selo nema tehnologiju i stručnost da otkrije misteriju ovih kocki, ali verujem da Akumetsu može. Zato vam podarujem ove dve kocke kako bi se njihova misterija razrešila, kao i otkrila njihova prava uloga-
 
Završio je svoj govor, a tišina je zavladala salom dok je Kejn razmišljao o onome što je Genji rekao.







Bistar Um
Čovek, ogrnut senkom ustao je zainteresovano prišao kockama. Faca mu je bila skrivena u potpunosti. Približio im je ruku kao da je pokušao shvatiti u potpunosti njihovo značenje i upiti im energiju, makar je tako djelovalo. Stavio je jednu kocku na drugu, a potom ih ponio i stavio ispred sebe.

"Vrlo.. vrlo interesantno. Nota Zeno je jedan od ninji prošlog doba koji limitira naš progres. Postoji način da se izborimo sa njim no ipak odlučujemo se za igru sa vremenom. Na neki način on uistinu i jeste naš neprijatelj iako se nikada nismo sukobili do sada."

Kocku koja je bila na vrhu druge spustio je sada i sada su bile jedna do druge.

"Genji shvataš da akcija koju si uradio može drastično uticati na samu budućnost Takigakure-a. Stvoriti Notu Zena za direktnog neprijatelja nije nešto što bih ja lično uradio."

Čovek je to izgovorio. Vrata kancelarije su se zatvorila.


Kada su se vrata prostorije zalupila, promaja je prohujala sve do njih dvojice, razmrdavši njihvole plaštove koji su zaplesali u momentu. Zavladao je trenutak tišine... Genjijeve akcije bi mogle da imaju kobne reakcije, ali svega toga je on bio svestan, oduvek je u svemu što radi uvek gledao svaki moguć scenario. Bio je izuzetan strateg, pa tako se i u ovom momentu vodio nekom svojom logikom u koju je bio siguran. Stajao je, gledajući u dve kocke koje su bile jedna do druge, duboko razmišljajući o njihovim tajnama. Trenutak tišine razbio je svojom konačnom odlukom.

-Sve odluke imaju svoje posledice... nikad se ne zna da li će do sukoba doći, a ako ispustimo šansu da otkrijemo tajnu ovih kocki i zašto ih Zeno toliko želi, a sam sukob se svakako dogodi, onda će Zeno biti veliki korak ispred nas...-

Zastao je na trenutak. Iz svog dzepa izvadio je svoje naočare koje je obrisao blagim pokretima tkanine svog plašta, a potom ih je stavio na lice.

-Onaj ko je svestan svojih granica, sposobnosti neprijatelja...-

Na njegovom licu je počeo da se pojavljuje blagi kez

Akumetsu Meeting Hall 0bddafa079c00cc61ef50681b5af57d5

-Taj će na kraju izaći kao pobednik-

Rekao je dok se odsjaj svetla mogao videti na njegovim naočarama.

Verovao je da selo vise nije toliko slabašno kao što je nekada bilo. Zajedno sa Yashinom uspeo je da ga vrati na noge, te je znao da, ako do potencijalnog sukoba dođe, ono neće biti lako poraženo. Njegova odluka bila je konačna - jedan od bitnijih trenutaka koji će uticati na sam tok sudbine Takigakurea, a u kom smislu, tek će se saznati...



Bistar Um
"Ne bih ni ja rekao bolje."

Genji to nije mogao videti, ali po glasu se mogao osjetiti osmjeh u sjenci koju je bacala debela kapuljača.

"Reci mi Genji..."

Zastao je na tren kao da razmisli, da sklopi i pažljivo formira svoje pitanje.

"Da li si od početka planirao izdati Notu? Ipak si mu dao svoju reč u ime tebe i Yashina.."

Kako je to rekao dve kocke koje su stajale ispred njega su zasvetlele blago, kao da je trunak chakre usao u njih i potom nestale. Glas Kejna se uozbiljio. Nije to bilo ćaskanje na klupi u parku već se u glasu vidjelo da je morao shvatiti način razmišljanja trenutnog Takikage-a.

Pažljivo je slušao Kejnov miran i staloženi glas koji je odjekivao čitavom prostorijom. Vrata su bila zatvorena i niko drugi ih nije mogao čuti. Vodili su ozbiljnu konverzaciju nasamo, oči u oči. Iako nije mogao videti Kejnov izraz lica niti bilo koji deo njegovog tela, po tonu glasa Genji je znao da mu se njegov odgovor svideo, uprkos Kejnovom pokušaju da to prikrije. Kejn je želeo odgovore na još neka pitanja, imao je sumnje, što je bilo razumljivo za njihov prvi susret. Hteo je dublje testirati razmišljanje svog saveznika. Genji je bio spreman da otkloni sve sumnje i  počeo je da govori.

-Yashinu i meni je bezbednost sela i naših saveznika na prvom mestu... to bi se narušilo prepuštanjem potencijalnim pretnjama da jačaju...-

Zastao je na trenutak, preko naočara gledao je u pravcu Kejnovih očiju, iako ih nije mogao videti od kapuljače njegovog ogrtača koji ga je skrivao u senkama.

-Verujem da Zeno nema lepe misli o Akumetsu gradu... čak štaviše mislim da bi mu bilo draže da nas nema, kako bi mogao da radi šta mu je po volji sa manje opreza... zato želim da budemo spremni...-

Njegov govor prekinuo je odsjaj u njegovim naočarama, odraz treptaja svetlosti koji je dolazio od Keiki Kocki. Njegov pogled se u trenutku sa Kejna prebacio na Kocke, nije bio siguran da li mu se treptaj svetlosti samo učinio.

-Kocke... da li ste videli to?-

Upitao je Kejna, želeo je da vidi da li je i on takođe video treptaj, ili se Genjiju samo pričinilo.



Bistar Um
Saslušao je pažljivo objašnjenje. Završnim pitanjem za kocke Kejn je očima nego se to nije videlo ispod kapuljače, pogledao na mesto gde su bile - beše to neka refleksna reakcija. Kocke su sada bile na sigurnom.

"Plemenitost. Naravno"

Kejn je potvrdio Genjijevo izlaganje. Počeo je tutati nešto u kaputu.

"Medjutim..."

Izvadio je komad papira iz kaputa, naborana ruka koja izvela 10000 jutsua je držala pismo nedavno spisano. Pročitao je jednu rečenicu koja mu je upala u oči.

"Ja, Genji Yamanaka - Treći Takikage sela skrivenog u vodopadima se dobrovoljno prijavljujem za vašu misiju. Verujem da ćemo zajedno uspeti, a imate moju reč da ću uraditi sve u mojoj moći da se to i ostvari."

Izdahnuo je.

Ne želim da se pomeriš Genji.

#card772

Aura od koje su stradale hiljade njih je ispunila prostoriju. Glas mu se povratio u normalni, iskusni glas. Krcnuo je vilicom od transformacije koju je polako gasio. 

Ne želim da se pomeriš ni milimetar.

Njegove reči i chakra kao da su vakumirale prostoriju. Genji se sada nalazio odjednom u neizlaznoj situaciji.

Svojim odlukama, kao i samom posetom Hanatsu Kraljevstvu, Genji je znao da rizikuje splet okolnosti sa svojim saveznicima. Ali morao je uveriti Zena da je na njegovoj strani svojim pismom, iako mu je glavni cilj bio da izvidi situaciju kao i sazna pravi razlog Zenovog poziva. Imao je na umu da se ovakva situacija može desiti i unapred smislio svoj potez. 

Mogao je osetiti kako se ceo prostor obavija vakumskom aurom koja je činila vazduh težim. Prvi put se susreo sa ovakvim tipom tehnike i nije znao šta se tačno dešava u tom trenutku. Međutim, nije mu bilo ni mnogo bitno za ono što će sledeće uraditi, ali je imao jednu pretpostavku... Vreme je bilo da uradi potez koji je planirao u ovakvoj situaciji, a to je...

Da ne uradi apsolutno ništa.  Verovao je da je ovo Kejnov poslednji test poverenja prema Akumetsu gradu i želeo je dokazati svoje poverenje čak iako ga to košta života. Tom odlukom samo je stajao,  kao što je Kejn tražio, nije se pomerio ni milimetar sa svog mesta. Stajao je, gledajući u njega hladnim pogledom, sa rukama u dzepovima, ne izgovarajući nijednu reč. Znao je da ako greši, ova odluka može da ga košta života, ali hteo je tu tvrdnju da testira i da vidi da li je zaista u pravu.

Da li je ovo bio poslednji test poverenja od Kejna? ili je Kejn zapravo jedan od Zenovih ljudi koji planira da ga ubije? U spletu okolnosti nije mogao to znati, te je svoj život stavio na kocku.



Bistar Um


Kao mladić kada je izučio Flying Thunder God tehniku njegov način borbe je u nekom narednom vremenu ostao praktično isti. Sam um ne može shvatiti u trenu izučavanja sve prednosti i mogućnosti koje ova tehnika nosi, ali vremenom slika nerealne borbe postaje jasnija. Iskustvo shinobija poput Note i sama tehnika teleportacije je ubitačan combo.

Skinuo je kapuljaču.

Akumetsu Meeting Hall X9oNnfL

Konačno kada su se njihovi pogledi sreli presekao ga je istim na dva dela. Oči su ogledalo duše i prozor u istu, a Zenove oči bile su otvor kroz koji će Genji zadnji put pogledati.

Barijera koja skriva moje prisustvo trajaće još kratko...

Sa instant death tehnikom aktivnom svaki njegov pokret je praktično bio Flying Raijin pokret.

#card4

Stvorio se iza njega u trenutku i provukao mu ruku u kosu. Hiraishin pečat je bio postavljen.

Nasuprot brzom prilasku ruku je izvukao lagano i odšetao par koraka ka vratima pa se okrenuo. Pečat u kosi je praktično nevidljiv na svim pregledima i interakcijama koje Genji može imati u životu. Može proživeti decenije sa porodicom a da niko od najbližih ni ne svati šta se krije ispod kose.

Sada Genji... Da te uputim u poslednjih nedelju dana tvog života.

Rekao je znajući da je sve već gotovo. Preostalo je da zada poslednju misiju i napusti ovo mesto.

Vakumska aura i dalje je bila prisutna u celoj prostoriji, čineći vazduh težim i pritisak većim. Bilo je iscrpljujuće samo stajati u njoj. Genji je bio iznenađen prizorom koji je mogao videti u senkama ispod kapuljače - oči koje su ga hladnokrvno gledale. Znao je čije su one bile. Brži od njegovog iznenađenja bio je Zeno, koji se u treptaju oka pojavio iza njega ne dajući Genjiju vremena da razmišlja. Mogao je osetiti samo Zenovu ruku na svojoj glavi, nakon čega se on u narednom trenutku opet pojavio ispred njega. Genji je bio fasciniran. Nije očekivao da će ga Zeno ovim načinom nadmudriti. Iako je situacija bila napeta, Genji je počeo blago da se smeje.

-Vidi vidi... našem susretu ovako brzo se nisam nadao... stvarno jeste iskusan shinobi kao što se priča, Gospodine Zeno-
 

Odgovorio je sa blagim smeškom.

Iako je njegov zivot bio u opasnosti, osećao je dozu adrenalina koja je plovila njegovim telom. Bilo je ovo jedna od zanimljivijih situacija u njegovom životu. Iako je bio iznenađen, uvek je imao spreman plan B za ovakve situacije. U trenutku dok je govorio, telepatski je pokušao kontaktirati Yashina, nadajući se da je u blizini grada.

-Yashine, Zeno je u Akumetsu-u... sada stoji preda mnom oči u oči-
 

Telepatska veza :

Uvek su se trudili da budu blizu jedan drugom kako bi ostali u kontaktu, to im je bila jedna od strategija. Genji je znao da u ovom momentu ne može ništa više učiniti. Njegovo iskustvo nije moglo da se meri sa čovekom koji je stajao pred njim, zato je odlučio da ne pravi nagle pokrete i prepusti se situaciji.

-Nisam očekivao da me ovako brzo otkrijete... strpali ste me u korner, nema smisla da se opirem-
 

Genji je stajao mirno, čekajući šta Zeno ima da kaže. Hteo je da kupi što više vremena može.

-Slušam-


Rekao je na Zenove reči.





Bistar Um