Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Frosthaven Village

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Frosthaven Village

Frosthaven Village 6180116

Ledeno selo pruža bajkovit prizor usred prostranstva nepreglednih snežnih pejzaža. Kuće se uzdižu od čistog leda, stvarajući blještavu i čarobnu atmosferu. Zidovi svake kuće obasjani su plavim svetlom koje igra svoj ples na snegu, stvarajući očaravajući ambijent.

Centralni trg krase štandovi sa lokalnim proizvodima, gde se meštani okupljaju kako bi razmenjivali priče i trgovali. U daljini se uzdiže planina koja štiti selo od vetrova, čineći ga idiličnim mestom za život u harmoniji sa prirodom

Dok je Taisei prolazio kroz selo Frosthaven, osećao je poglede ljudi usmerene prema njemu. Neki su ga gledali s radoznalošću, dok su drugi šaputali međusobno, stvarajući neobičnu atmosferu. Unutar sebe, Taisei je razmišljao o tome kako je očigledno bio stranac u očima ovih ljudi. Njegova pojava je bila poput toplote koja je prodirala kroz zaleđeno okruženje, izazivajući radoznalost među meštanima. Ipak, Taisei je zadržao svoju mirnoću, spremajući se za mirnu kupovinu namirnica pre nego što se vrati svojim putem.


Ulazeći u lokalnu prodavnicu u Frosthavenu, Taisei je primetio da su ljudi i dalje održavali svoju znatiželju prema njemu. Prodavac je zastao u svom radu, pažljivo ga pogledao, ali je brzo vratio pažnju na izlaganje proizvoda.Dok je birao namirnice, Taisei je primetio da su proizvodi bili pomno odabrani kako bi odgovarali okruženju. Ledene ribe, smrznuto voće i povrće bili su deo asortimana, a sve je bilo postavljeno sa sofisticiranim ukusom. Unutar njega, Taisei je osećao duboko poštovanje prema ovom selu i njegovom načinu života. Nakon što je platio svoje kupovine, odlučio je zadržati se još neko vreme, upijajući jedinstvenu atmosferu ovog sela.

Nenadano, dok je Taisei prolazio uskim ulicama Frosthavena, osetio je nagli trzaj na svojoj torbi sa namirnicama. Pogledao je unazad samo da primeti lopova kako pokušava da pobegne sa svojim plenom. Bez oklevanja Taisei je primenio Yuki tehniku, stvarajući ledeni zid ispred lopova i zaustavljajući ga na mestu.

#card1406

Ljudi na ulici su zastali i gledali sa nevericom i strahom. Taisei se obratio okupljenima: "Nema razloga za strah. Ovaj momak je samo pokušao malo nezakonito da ugrabi." Sa osmehom im je dao do znanja da su sigurni, a zatim se pozabavio situacijom, osiguravajući da lopov bude predan nadležnim organima.

Dok je Taisei obilazio štandove oružja i nindža opreme, primetio je raznoliku ponudu. Proučavao je mačeve, shurikene i druge nindža alatke. Međutim, kada je pogledao cene, nije mogao a da ne prokomentariše:

"Pričekaj malo, ovo je stvarno preskupo. Zar ne postoji mesto gde mogu dobiti dobar popust?" – rekao je, smešeći se, dok je nastavljao istraživanje štandova u potrazi za pravim nindža oružjem po pristupačnoj ceni.

Nakon neuspešne potrage za pristupačnim ponudama, Taisei je odlučio napustiti selo. Nije želeo da troši više vremena na iscrpljujuću potragu bez konkretnih rezultata. S uzdahom razočaranja, napustio je selo i uputio se dalje, nastavljajući svoj put s ciljem da pronađe ono što mu je potrebno na drugom mestu.

Stigao sam u Frosthaven Vilagge. Ovde ću se odmoriti i ugrejati i taman ću pronjuškati mali vezano za misiju.Da se upoznam sa terenom, svim opasnostima, i prednostima koje mogu iskoristiti.

Kada sam stigao u selo odusevio sam se prizorom koji sam video, nadam se da cu imati visak vremena za uzivanje u ovom zimskom ambijentu.


U trenutku dok sam uzivao u ambijentu sela video sam jednog sinobija kao maltretira  seljaka.


 U tom trenutku sam se polako poceo priblizavati njima da bih sprecio to nasilje.
#card89
#card90

The member 'Astor Kitsune' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Frosthaven Village #world178

Kada sam ga napao nisam ocekivao da ce da izbeci moj napade, bilo mi je jasno da je to sinobi zbog kog sam dosao na ovu misiju.
Moram da se skoncetrisem na borbu, sada treba da iskoristim sve sto su me naucili moji roditelji ne smem da ih izneverim.
#card1
#card93

The member 'Astor Kitsune' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Frosthaven Village #world177

"Nisam ocekivao da si ovoliko sposoban da izbegnes napade do sada."
Astor se iznenadio da ovaj sinobi moze biti ovako sposoban, ali u neku ruku je i ocekivao to sto mu je dalo vremena da izvuce neke podatke od njega.
Sada je siguran bio da je piat koje je trazio. 
#card1
#card96

The member 'Astor Kitsune' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Frosthaven Village #world178

"Tvoja veština i posvećenost su zaista impresivne, pružajući izuzetan izazov. S obzirom na tvoju stručnost, osećam poštovanje prema tvom trudu i zalaganju u svakom trenutku. Tvoje sinobi sposobnosti ponašanje takođe zaslužuje pohvalu, doprinoseći pozitivnom duhu borbe. Bez obzira na ishod, s tobom je uvek zadovoljstvo deliti ring."
"Steta sto nismo na istoj strani"
#card97
#card92

The member 'Astor Kitsune' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Frosthaven Village #world174

Стигао сам увоај непознати град. Cuo sam da se u ovaj je poznat po uukusnim jelima pa sam morao da se sam uverim u to.

Kada sam usao u restoran tamo sam upoznao sinobija koji mi je upoznao sa gradom i rekao mi je da je nocu opasno izlaziti jer sam jon na akdemiji i da se nenogu da se branim

Kada je stupio u selo prvo sto je video je malo festival koj se odvijao u selu .Nije hteo da im ga kvari jer nije bio nesto velik a mislio je da ako neznanac dođe tu moze da ga pokvari.Tako da ga je gledao iz daljine sa krova jedne od kuca.Iako nijr bio dole pokusao je da se veseli sam sa sobom.[/center

[center]Sva ta radost koju su ljudi stvarali ga je terala da siđe dole i da pokusa i da se on sa njima zabavlja.Mada vise ga je briglo da li ce to taki ici ili da se ne uplase od njrgovog izgleda jer su ovo bili obocni seljani koj verovatno nisu videli dete u ogrtacu.Koje je bilo u pocepanoj odeci i strasno dubokim ocima koje nisu imale svetlost u sebi.

Mogao je samo da se seca starih proslava koje jr imao.Jedna koja mu je ostala u secanju je bila ta kada je punio 10 godina bio je počašćen sa jednim obrokom vise nego obicno.To je mozda bilo malo ali za njrga u to vreme je bila velika poslastica.

Sedevsi na krovu pocevsi biti gladan Festival se priblizavao kraju.Jedno od deteta mu je privuklo paznju.Hteo je da napravi iglo od leda ali mu nijr uspevalo.Sneg na tom đestu je bio previse mekan a i njegova tehnika nijr bila bas najbolja.Ostao je da ga gleda i dalje kako ga pravi ali uz nekoliko pokusaja dete se samo iznerviralo i odustalo.Kada je krenulo kuci Akimaru je Odlucio da mu pomogne i napravi ga umesto njega.

#card1406
Napravio mu je jedan mali iglo od leda,a kada se dete okrenulo zbog zvuka krckanja leda videlo je iglo.Taj izuzetno veliki osmeh na licu i oci pune srece i suza u detetu su zahrejala Akimarua.Malo dete se odma zaletelo velikom brzinom na iglu i krenulo sa igrom u njemu.Ali prvo je pogledao u krov i video je Akimaru koj stoji tamo i posmatra ga zahvalio mu se i nastavio da se igra.Pitao se kako ga je video ali nije imao vremena jer su ljudi poceli da prolsze tako da je morao da se sakrije.

Sada je vec mogao da nastavi jer je festival zavrsio.Hteo je da se odmakne od sela i da ne privlaci paznju mestanima .Bolje receno da ih ne ometa vec samo da se ugnezdi negde kako bi mogao normalno sa zivi u miru.Sa krova kuce gde se krio u daljini je video kao neku strukturu od leda kada se malo fokusirao mogao je videti kule od leda.Kule od leda izrađeno veoma glatko i fino bacio se sa krova i krenuo prema njima.