Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Dolina gendai

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Dolina gendai

Ogromna dolina koja se nalazi blizu Akemetsu Towna.

Fukushuki je dosao na ovo mjesto sa jednom misijom da ubije 5 genina koji su pravili probleme i krsi li mir.
"Dok sam ja na strazi nece niko praviti probleme, gdje su te bitange da ih odma rjesim"
Kada je to rekao vidio je par ljudi koji su izgledali kao genini koje je trbao ubiti. Tako da njihov aborba je zapocela.
#card56
#card57
Ulazem 20 ch
Dmg 200
lvl vatre na terenu 30

The member 'Fukushuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Dolina gendai #world172

Azori je dobio misiju D ranka. To mu je bila prva misija i nije hteo da je upropasti hteo je da je odradi što bolje može spremao se za ovu misiju, morao je za nju da putuje 3 dana i nije hteo da baci ta 3 dana u propast

Njihova borba je zapocela lagano sa Fukushukijem koji salje napad na ovog covjeka, ne uspijeva da izbjegne Fukushukijev napad ali prije nego sto je ubijen salje napad na Fukushukija. Tako da je odma krenuo da se odbrani od tog napada:
#card2
-100 eng

Lagano je izbrgao napad koji je ovaj covjek posalo na njega, ali kada je izbegao napad u daljini je vidio jos jednog covjeka koji je izgledao jako slicno ovom covjeku kojeg je sada Fukushuki ubio(nije Azori). Tako da nije cekao ni sekunde i odam je krenuo ka njemu da ga napadne:
#card60
-30 ch

The member 'Fukushuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Dolina gendai #world176

Ovaj covjek je bio jos slabiji nego prijasnji tako da je Fukushuki samo poslao napd kojeg nije mogao lagano izbeci, i nije uspio da izbjegne. I kada je samo poslao kunai na Fukushukija on mu je samo rekao:
"Ako zelis da me porazis moras poslati nesto jace na mene, a ne neke male ostrice"
#card5
-30 ch

Nakon sto je lagano rjesio i drugog bandita poceo je zjevati od dosade tako da je krenuo u potragu za preostala tri covjeka koja treba ubiti. Dok ih je trazio naisao je na dvojicu njih tako da je rekao:
"Ooo, konacno ste svatili da vas treba vise. Bravo, bravo, to mi se svidja"
#card57
Ulazem 20 ch
Dmg 200
#card59
Dmg 200

The member 'Fukushuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Dolina gendai #world180

Fukushuki je poslao napad na njega ali je uspio da izbjegne Fukushuki je odma krenuo da pljesce rukama i rekao je:
"Svaka cast ti si sretni dobitnik ovog dana, uspio si da izbjegnes moj napad al sljedeci ti nece uspijeti"
Rekao je to ikrenuo se smijati, i poslao je svoj napad na njega.
#card60
-30 ch

The member 'Fukushuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Dolina gendai #world174

Protivnik naravno nije mogao da izbjegne Fukushukijev napad zato jer je bo presnazan za njega, ali je uspio da posalje jedan napad na Fukushukija. Tako da se Fukushuki odbranio od njega bez problema
"Da bi me poraziio treba ti vise od puhcanja vjetra, jako si slab"
#card2
-100 eng

Nakon ove borbe koja je bla lagana kao i prijasnje Fukushuki je odlucio da malo sjedne na jedan kamen koji je bio tu blizu. Dok je sjedio odlucio je malo mirovati da bude spreman za sljedecu borbu koja ga ceka posto i dalje mora da ubje jos 2 bandita, ali je znao da ce to biti laganica.
#card8
+50 ch +50 eng

Kada je odlucio da je dovoljno mirovao ustao je i krenuo u potragu za preostala 2 bandita, htjeo je ovog puta da se bori protiv 2 odjednom zato jer bi to bilo puno zabavnije. Dok ih je trazio zelja mu se ostvarila naletio je na dvojicu koji su nesto trazili nije znao sta ali ih je samo napao:
#card57
Ulazem 20 ch
Dmg 200 [ide na prvog npc]
#card60
dmg 200 [ide na drugog npc]

The member 'Fukushuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Dolina gendai #world176 Dolina gendai #world180

Naravno kao i prije Fukushukijev napad je pogodio jednog bandita ali drugi je uspio da izbjegen napad. Nakon toga bandt koji nije uspio da izbjegne napad prije nego sto je umro je poslao 3 kunai na Fukushukija tako da se Fukushuki odma odbrano bez da je cekao ni sekunde.
#card5
Ulazem 30 ch
#card59
-30 ch
Dmg 200

The member 'Fukushuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Dolina gendai #world176

BAndid nije uspio da se odbrani od Fukushukijevog napada zato jer je jednostavno pre napredan za bandita, ali prije nego sto je umro uspio je da baci 3 kunai na Fukushukija od kojeg se on nije zelio odbraniti nego je samo rekao:
"Dobar pokusaj, ali meni je to nista. Koliko god kuna da bacis za mene je to nula"
Nakon toga prima 3 kunai i krece se smijati.
-90 hp

Azori je probao da nadje nekog da prikupi sto vise informacija ali nije imao sreće. Izgleda da se svi sakrili jer su u strahu za svoje živote
(Ne krivim ih i ja bih bio da nisam ninja ipak su samo obični ljudi da mogu da se odbrane ne bih ja dobio misiju)

Dok je Azori tražio nacin da dodje do njih kako bi mogao da zaštiti ljude dok ih je tražio cuo je glasove kako neko prica. Potrčao je da stigne to njih sto pre ali kad je isao naleteo je na jednog od ninji koji su napadali ljude
Sad si moj
Azori tok je to govorio spremao je napad
#card1206
230 dmg saljem na tb
-30 ch

The member 'Azori' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Dolina gendai #world174

#card1
Jedan manje ostalo mi je jos 5 njih nadam se da nisam zakasnio
Azori je gledao oko sebe da vidi gde su ostalih 5 dok je to gledao napao ga je jos jedan

The member 'Azori' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Dolina gendai #world175

#card1
(Sva sreća pa znam ovu tehniku inace bi bio mrtav do sad)
I TI CES UMRETI KAO TVOJ SABORAC BOLJE SE PREDAJ
#card1206
Saljem 230 dmg

Jos 4 i gotov sam ovde
Azori nije mogao da dodje do daha sledeći ga je napao. Azori ovog puta nije oklevao i odma je krenuo prvi da napada
#card1206
230 dmg

The member 'Azori' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Dolina gendai #world176

Njegov napad je toliko jadan da je Azori imao osećaj ko da se bori protiv dece
#card1
Idalje nije hteo da bude pogođen pa se zamenio sa kamenom da ne bi bio pogođen

(Mogu ja ovo jos samo 3 i ljudi više nece morati da budu u strahu) Azori onako umoran od njihova 3 napada idalje se morao boriti da bi mogao da zaštiti ljude spremio je napad
ODUSTANITE VEĆ JEDNOM
#card1206
Saljem 230 dmg

The member 'Azori' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Dolina gendai #world178

Azori se nasmejao primio je njegov napad kako bi mogao da odradi kontra napad
Aktiviram #card1205 posto sam koristio napad ima stvorilo se to po zemlji pa sam aktivirao
#card1207

Azori mu je prisao i uradio mu je
#card19 posto je koristoo kunai za to kad ga je ubio ocistio je kunai da ne rdja

#card1206
#card1205
Saljem 230 dmg i stvara se na terenu mala drva

The member 'Azori' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Dolina gendai #world172

#card1

The member 'Azori' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Dolina gendai #world173

#card1
#card1206
230 dmg saljem

Dok sam se vracao nazad, poznato lice mi je pred ocima. Bio je to cuveni Minazuki sa poternice sela vodopada. Ne znam sta je tacno uradio, ali bio sam u pripravnosti kao prijatelj sela da ga porazim.
"Dosta si se krio, Minazuki."
#card1205
+200 dmg
#card1219
#card1214
1000 dmg 200 zag
Korenje izlazi iz zemlje ispod Minazukija i napada ga.
#card36
500 dmg
"Dosao je tvoj kraj, nesmajnice."

#card353

Minazuki je pogledao u nepoznatog crvenokosog čovjeka ispred njega i pazio pažljivo šta je govorio, bila je istina u njegovim riječima.
"Hej hej hej brate...ne krivi mene za to...krivi Abura."
#card195
Zauzima defanzivni i sječe korjene na pola.
#card1418
Formira oštrice od leda i ulaže 30 čakre što na napad daje 600 dmg ukupno.
#card1412
Zatim kreira sličan napad sa ledenim oštricama koji daje 500 dmg-a.
Ukupno 1100 dmg-a i 220 zagarntovanog
#card1406
Stvara ledenu skulpturu od 600 healtha.

"Dođavola....skuvan sam."

Nije los, ali deluje kao da jedva stoji na nogama. Daj da ga dokrajcim i podjem nazad svojim putem u selo.
"Da vidimo sta mozes"
// Na mene ide 600 - 500 ( od mog zmaja ) = 100 dmg i 500 dmg od tvog drugog napada tako da nemas zagarantovani. //
#card49
#card1206
550 dmg
"Zbogom."

U poslednjim trenutcima Minayukiju sus e o;i otvorile i on je pogledao oko sebe,yatim je ispustio osmijeh i polako utonuo u dubok i vje;it san.
"Zbogom...."

Od njega na kraju ostalo je samo izbuseno telo mojim drvenim siljcima koji su prodrali kroz njegovu kozu.
"Mozda i nije trebalo ovako da se zavrsi."
Na kraju krajeva sta ces, takav je zivot nindze, treba biti spreman na smrt svakog trenutka.
Uzeo sam mu sve sto je imao kod sebe i uputio se nazad svojoj kuci.
* Tsumi okrece ledja i odlazi *

Stigao je na lokaciju gde je trebao po informacijama da se nalazi ninja koji je pokupio prodane ifnromacije. Njegov zadatak je bio da ga presretne i zavrsi sa njim pre nego sto dodje u ruke onih kojima to definitivno ne treba, Posle nekog vremena uspeo je da ga locira u ovoj dolini, odma je odlucio da krene agresivno na njega svojim standardnim napadom kojim uvek otvara borbu.

#card1366 #card149
500 brzine

#card135 #card168

Kombinvano 2k dmg.

The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Dolina gendai #world205

Nije uspeo njegovim napadom da savlada protivnika, ali to nije bio znak da treba da odustaje, usao je u svoj mod munje kako bi se ojacao. Sada je bio spreman da opet nastavi sa svojim barazom napada u nadi da ce uspeti konacno da savlada ovog protivnika. Borba nije dugo trajala, ali nesto nije bio rasplozen da se ovde zadrzava puno.

#card186 #card125
400 dmg na munju,

#card165 #card132
1300 dmg i 900 ukupno 2200 dmg

The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Dolina gendai #world206

I opet mu je izbegao napad, sada je morao da reaguje i da pretvori svoje telo u munju, tako je ostao zasticen od eksplozija, koje su ga malo ostetile. Morao je sto pre da zavrsi ovu borbu, ako je nameravao da pobedi ovo. Nakon sto je pretvorio telo u munju i tako se odbranio odlucio je da predje u akciju.

#card182

#card143 #card129
#card156
Kombinovano ima 2050 dmg.

The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Dolina gendai #world205

Morao je sada da udje u troyu kako bi preziveo napad koji je isao na njega, kada je izasao iz nje odlucio je da nastavi borbu protiv ovog bednika. Morao je da uradi nesto pametno, ako zeli da prezivi ovo borbu i dokusiri njegovog protivnika. Nadao se da ce ovog puta uspeti da savlada ovog nesretnika, i da ce konacno moci da nastavi kuci.

#card152 #card162
1100 dmg na njega.

The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Dolina gendai #world202