Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Favelina rezidencija

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Favelina rezidencija

Favelina rezidencija Anime-mansion-header
Naravno posto sam u selu bio poznat kao najbogatija osoba u odmah sam kupio predivno kucu u ovom gradu jer tako sam bio u mogucnosti.
Uz kucu sam dobio i bastovana Spasoja koji radi za meni na i koga cu do duse morati placati mesecno al boze moj, nece nece.
Naravno kuca 200 kvadrata, uz dvoriste povrsine 1ha, nalazi se na Dedinju.
PS. rezidenciju cuva obezbedjenje sa kerovima 24/7.

pozdrav brate ima li te domu svome pustio sam sokolove moje do skole da odlete pa imam vremena. Mogli bi jedan espreso ali iskljucivo iz aparata, ali logicno prvo da se presece zestina.  Gde ti je onaj crnac (macka) jel si ga ostavio u centru ili si ga udomio pali cigaru. nema nikoga tako da ipak nista

Kada sam dosao nazad u svoj raskosni dom popricao sam sa Spasojem i pohvalio ga kako je dobro odradio posao dok me nije bilo, takodje sam prozborio koji i sa obezbedjenjem koje mi je reklo da se danas dolazio neki crnac pred kapiji i da nisu hteli ni da gube vreme oko njega tako da se nisu udostojili ni da mu prodju i odgovore na to sto je on pitao.

Slusajte sada svi, to je moj drug Oliva i u buduce cete morati biti dobri sa njim.

Potom sam otisao u svoju kucu da se opustim malo i popijem nesto dok slusam Sinana.

Pedalajuci do izlaza grada uz put je prosao pored kuce svg starog dobrog prijatelja Favele. njega nije bilo tu, rekao mi je da ide na misiju verovatno je tamo. U dvoristu njegove kuce ugledao sam macka kojeg je usvojio kada smo prvi put stigli u grad, stao je da ga pomazi i zjahao svoje biciklo i nastavio svoje putovanje.