Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Olivina kuća

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Olivina kuća

Olivina kuća 5e1cb2edca722197c89af9c7a22e32bd
Velika moderna kuća u lepom gradu. Nalazi se u mirnom kvartu sa dobrim komšilukon, odlično mesto za odrastanje dece. Lepo uredjeno dvorište sa velikim drvećem i veštačkim jezerom. Ogradjena je živom ogradom i ima još mnogo neiskorišćenog prostora za buduće projekte.

Nakon sto je pokupio svoje sinove iz skole Oliva se vratio kuci sa njima. Zeno moja zumbule u cvatu ima li nesto za nas da pojedemo nakon ovog dugog dana odlazi da opere ruke umije se i iz toaleta vice sretoh danas Favelu bili smo do birtije ispricali se malo rekao sam ti vec da je i on dobio posao u gradu ali ne brini nisam se alkoholisao. Zakljucio sam da moram da kupim neku dzepnu pikslu da mogu da ponesem sa sobom posto ocigledno niko u ovom gradu nije uzivalac dobrog duvana, mogla bi mozda ti to da mi sredis ipak nisam ja neki nevaspitani malogradjanin da tresem pepeo po podu i urusavam lepotu naseg novog mesta boravka misli na novi grad u koji su se doselili

Posle lagane setnje stigao sam do Olivine kuce i ugledao njega tu.

Valjalo bi li zaliti brate nase tetovaze. Mogli bi smo do onog kafica sto smo bili pre ili do mene ako nemas nekakvih obaveza sad.

Samo sto sam stigao kuci na ulaznim vratima sacekao me Favela Pozdrav brate evo stizem i j a sad ajde ako hoces unutra da pojedemo nesto pokazuje na kesu punu hrane koju je namenio veceri Popicemo nesto ujutra imam konjaka nemam vremena da izlazim imam posle zadatak koji moram da obavim

Ae brate moze i tako nisam jeo od jutros.

Ulazim u Olivinu kucu i pozdravljam se sa porodicom (nisam ih video jos od kad smo bili u selu). Primecujem da se Olivin ukus sto se tice dekoracije poboljsao, verovatno jer je prepustio zeni da izabere.

Zahvaljuem se na gostoprimstvu, rucak je bio odlican. Sada bih morao poci pa se vidimo, navrati kod mn kad hoces.

Posle obilnog rucka kog Olive zaputio sam se gajbi da odmorim malo i zalijem moju novu tetovazu.

Zeno moja sad kad sam dobio ovaj novi dobar posao mislim da je doslo vreme sa boljim finansijama da mogu da prodjem svetom i vidim sta sve divljina pruza. Spakovao je neke osnovne stvariu dorbice pozdravio se sa svoja dva sina poljubio zenu i polako krenuo . Zena je prosula vodu iza njega kad je napustio kucu kao znak za srecan put