Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Eternal Sun Bazaar

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Eternal Sun Bazaar

Eternal Sun Bazaar EwcRZeo

Zakoračite u srce pustinje, gde vas čeka živopisna tapiserija boja, mirisa i zvukova. Bazar večnog sunca je živa oaza trgovine i kulture, gde se putnici iz daleka okupljaju kako bi trgovali robom, delili priče i uronili u egzotičnu atmosferu.

Konacno posle lagane setnje dosao je na ovaj vasar u kome je mogao da oseti razne mirise i vidi razne ljude i robu. Kupio je jedan kebab te poceo da ga jede, Reiu je kupio hranu za pse koju su trgovci prodavali. Atmosfera bila je puna srece, a Yuichi je uzivao u datom trenutku.

Sedevsi na klupi sam ugledao je usamljeno dete preko puta, dete bilo je prazno i hladno. Izgledalo je kao da nema vise energije i volje za zivotom u sebi, odlucio je da se detetu priblizi. Mlad i naivan decak sedeo je sa hladnim i praznim pogledom jedva disaci, odlucio je da mu da kebab i nesto novca da prezivi ovaj dan, nije hteo da bude heroj ali je imao empatije za njega.

Popio je ono malo vode sto mu je ostalo u flasici te poveo Reia za lanac i krenuo prema trgovcu koji je prodavao cigarete, uzeo je jedno pakovanje te poceo da pusi u krajicku vasara gde niko ne bi mogao da ga vidi ili se pozali na dim.

Ispusio je cigaru te nastavio sa obilaskom vasara, vasar bio je veliki te je i dosta ljudi prolazilo. Prolazeci ugledao je robove koji je svakodnevni trgovac prodavao, pomsilio je u sebi ,,Zasto ne umre?'', ugledao je trgovca te izvadio svoj kunai i priblizio ga njegovom vratu.
#card330
-vadim ga-
Znao je posledice koje bi snosio nakon ubistva ovog trgovca ali istovremeno imao je i krvavu i vrelu zelju da ga gleda kako umire. Cujuci Reia kako laje na njega vratio se u normalu i potom sklonio kunai.

Posto mu je vasar dosadio, sa svojom torbom za stvari koju je poneo, odlucio je da nastavi sa posecivanjem i vidjanjem sveta. Krenuo je u susednu oblast sa odlucnim pogledom na licu i Reijem zavezanim na lancu taman toliko da ga ne gusi.

Prolazio je kroz vasar i pokusavao da ne bude primecen od ikoga, na svim novinama pisalo je da je selo Akumetsu za njegovim petama. Povukao je Reiev lanac te velikim korakom krenuo prema nepoznatom, negde gde bi bio siguran i negde gde ne bi bilo clanova sela.

-Nagahito je znao da će ovde naći sve što mu treba
-Gledao je u listu i pisalo je: Limske Ploče, Hrastovo Stablo, Šrafovi.
-Otišao je prvo u prodavnicu hrane gde je jeo prerađeni kaktusov omlet.
-Dogurao se do građevinskog dela gde je uzeo sve što mu treba
-Videvši kako se ljudi ispred njega cenkaju pokušao je isto
-Tvrdio je da je kvalitet nestabilan ida je lim možda blizu koroziji.
-Oni su se smejali i rekli mu plati ili idi. Naduren daje pare
-Sa punim kesama odlazi iz ovog veselog festivala.

Taman kada sam ogladnio i ozednio dosao sam do ogromne pijace. Otisao sam do standova sa hranom i vodom. Nisam pitao za cijenu nego sam odma uzeo potrebnu hranu i vodu za 7 dana. Zahvalio sam se i otisao do sledece svoje avanture.