Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Nether Rivers

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Nether Rivers

Nether Rivers UR4cFex

U srcu Sangvinskog Prostranstva nalazi se opčinjavajući pejzaž u nijansama terakote. Sunce nemilosrdno udara po valovitim dunama, bacajući nadrealne senke koje plešu po suvom terenu. Usred ove nemilosrdne prostranosti, reka rastopljene lave vijuga poput vatrenog zmaja, njen grimizni sjaj kontrastuje s zemljanim tonovima pustinje. Zrak treperi od vrućine, izobličujući daleki horizont. Dok reka lave teče, njena zračeća toplota dodaje intenzivnu strast već užarenom okolišu.

Nakon regrutacije u Akumetsu-u, odlučio sam da se vratim dnevnim aktivnostima. Uz flajer za miting, pokupio sam i neku misiju, čisto da platim to malo hrane i opreme što će mi trebati za narednih mesec dana. Put me je odveo u srce pustinje, tragajući za nekim kolegama koji su preferirali neke stvari da rade na crno.

Generalne kordinate nisu baš pomagale, trebalo je i oštro oko da se neprijatelji uoče. Srećom, uočio sam jednog kako vrši patrolu, bio sam blizu. Sa kaputom oko struka (skinuo sam ga još prilikom ulaska u toplije delove), šunjao sam se u senci terakote, čekajući pravi momenat da napadnem.

Kako je neprijatelj prilazio, iskoristio sam priliku i zveknuo ga svojom zemljanom pesnicom jako u glavu.

#card89 #card90

'Bam'

Uzviknuo sam. Zemljana pesnica mi se raspala, ali ostala mi i dalje šaka na raspolaganju.

#card13

'Bam'

Drugi put.

Odmaknuo sam se u senku, nadajući se da je protivnik pao.

(Zemljana pesnica 100 damage-a, obična pesnica 100 damage-a)

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Nether Rivers #world178

Zamenjujem se sa obližnjim kamenom terakote, izbegavajući napad medicinskog šinobija. Sav zadihan, dal mi je kondicija pala il je do sunce bogte.

#card1

'De polako..'

Radim znakove rukama i ispred mene kreće reka blata, stvarajući klizav teren za mog protivnika. Neće mi pomoći u borbi nešto preterano, ali kamenčići koji su se okupili oko moga tela hoće. Nek borba izdržljivosti krene.

#card89 #card91

Def - 100

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Nether Rivers #world178

'Nemoguće'

Odbijam da poverujem da je čovek opet izbegao. Ista rutina izbegavanja se ponovila time što sam zamenio telo sa nekom stenom, ovaj put malo manjom.

#card1

A sad bez zajebancije, stvorio sam 4 klona da se pesniče sa mojim prijateljem, pa da vidimo kako će biti

#card11 #card13

Pridružujem se pesničenju sa njima, ulažem 80 energije.

Ukupan damage = 200, 30+30+30+30 klonovi i ja 80 damage-a.

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Nether Rivers #world174

Povetarac od 100 damage-a nije bio ništa protiv moga oklopa koji me je držao čvrsto u mestu. Kako je ovaj pao, iza ugla je zavirio još jedan. Armijo klonova, u napad!

#card89 #card90

Juriš dva klona sa kenganom oko ruke su se zaletili ka novom protivniku. Udarili su ga jako u glavu a potom se povukli, mirujući zajedno sa mnom.

Svi klonovi miruju.

#card8

Clone 1 & 2 - 30 health, 10 energije, 10 chakre - 50 defense-a

Clone 3 & 4 - 30 health, 10 energije, 30 chakre

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Nether Rivers #world172

Mehur udara u oklop i puca, malo vode što je ostalo od njega isparava u sekundi, kao da napad nikad nije ni postojao. Klonovi odvlače pala tela u senku, sakrivajući ih od radoznalih očiju. Brišem znoj, i bacam pogled na zgužvan papir.

'Još dvojica.'

Naslonjen na zid u senci, bacam jedan odmor sa veselom družinom

#card8

Clone 1 & 2 - 30 health, 20 energije, 20 chakre - 50 defense-a

Clone 3 & 4 - 30 health, 20 energije, 30 chakre

Nakon kratkog odmora, klonovi su ustali i gledali su naokolo. Ipak, 8 očiju je bolje nego 2. Čim je klon ugledao još jednog šinobija na patroli, obavestio me je.

Podignut gard protivnika dok je istraživao tragove povlačenja, nije mu nešto pomogao. Skačemo iz zasede sa našim čeličnim pesnicama

#card13

(4 klona po 20 damage-a, 80 damage total, i ja 120 damage-a, 200 damage sve ukupno pravac u glavu)

Clone 1 & 2 - 30 health, 0 energije, 20 chakre - 50 defense-a

Clone 3 & 4 - 30 health, 0 energije, 30 chakre

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Nether Rivers #world175

Klonovi tenkuju zemljotres (računaću da je razoran, pošto jelte zemljotres) i raspršuju se u obliku dima, dok na mene nema uticaja zbog defense-a koji se nalazi oko moga tela. Poslednji neprijatelj je sigurno osetio mali zemljotres pa je verovatno krenuo ka epicentru. Iskoristiću taj kratak prozor koji mi je ostavio, i odmoriću se. Ne zna se šta me više iscrpljuje, borba ili ova vrućina.

#card8

Čitav performans mi nije bio zadovoljavajuć. Od mojih šinobi dana nije prošlo dugo ali uspeo sam dosta stvari da zaboravim. Prosto izgubljena navika, mogu tu nešto levo desno, znak majmuna ovde, znak bika ovde al nije to uvek ista tehnika. Ako ništa, iskustvo će me podsetiti.

#card8

Kraj ove etape trebao bih da je blizu. Mogli su se čuti koraci zalutalog šinobija, koji nije uspeo da pronađe svoje saborce koji su zalutali u ovom pravcu. Bio je oprezan, ali open, nedovoljno. Kako je prošao pored, mogao se čuti moj šapat

'Zbogom'

Iza stene iskače kamena pesnica, koja ga je direktno udarila, a potom propratila čista sila.

#card90 #card13

(100 damage ovo, 100 damage ono)

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Nether Rivers #world175

Zemljotres kao i ranije, nije više uticao na mene zbog defense-a na mom telu. Nakon ovog napada, otpada i moj oklop moji je u kombinaciji sa znojem od toplog sunca pravio po koju mrlju mulja po mojoj koži. Poredjao sam tela, i uz poslednji jutsu terakota se izdigla, pokrivajući ih i praveći plitak grob. Nije bilo puno, ali želeo sam da odam poštovanje šinobijima koji, da nisu zalutali u ovom svetu, su mogli boriti se uz mene i pomagati mi u nekoj svojoj daljoj misiji.

#card92

Laganim koracima, odlazim sa terena.

Moja me je pustolovina dovela do prelijepog pejzaza koji je za mene jedan od ljepsih u zadnje vrijeme. Sa obzirom da sam dosta putovao cak sam i sjeo malo i pojeo jedan sendvic koji sam osjetio u torbi. Valjda mi je neki seljan ostavio. Nakon obroka ustao sam i otisao dalje.

Po povratku sa ovog teskog putovanja, punog izazova i strasnih vremenskih nepogoda, nakon uspesno odradjene misije,ovo uzareno podrucije me je dotuklo do maksimuma, dugo ce mi trebati da se oporavim od ove teske misije, ali se radujem svakom novom izazovu koji je prirodan u putu nindze kojim tezim.

Veoma naporan teren.

Prateći naredni trag, došao sam u teritoriju vrele terakote i još vrelije lave. Ko me natera, Note Zeno me natera. Kaput koji sam inače nosio na sebi mi je poslužio više kao neki hijab nego ogrtač. Držao sam se senki stubova terakote, razgledajući pejzaž unaokolo za neprijatelja.

Kad sam zapravo uočio nekoga, nisam oklevao. Bio neprijatelj il ne, niko normalan ovde ne prolazi. Obavio sam svoje telo vodom kako bih se borio s toplotom, a potom sam urušio tlo pod njime

#card48 #card1459  

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Nether Rivers #world223

Vetar oko mene se zgrušava (ulažem i u hp štit) a telo postaje lako poput peska. Napad prolazi kroz mene, ali moje telo nestaje u oblaku peska, na šta se repozicioniram nešto dalje od neprijatelja. Ispružio sam ruku, formirajući vodeni mehur oko protivnika u pokušaju da ga stunujem

#card144 #card1456 #card26

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Nether Rivers #world217

Prema izgledu, ovaj protivnik se nije zajebavao. Stojao je mirno uprkos mehuru, ali on nije delovao više na njega. Bilo je vreme da okrenem u ofanzivu.

Sklapam znakove i ojačavam svoj naredni jutsu korenja za 1000 dmg. Korenje kreće da divlja i da napada protivnika. Sklopljenih ruku, podižem nivo peska na terenu i stvaram ugodnu šumu koja će stvarati prijatnu ladovinu na terenu.

#card411 #card1214 #card1448 #card1219

U korenje ulažem 30 ch, dmg je 1700.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Nether Rivers #world224

Šal koji se takodje nalazio na mome telu je prostrujao chakrom, hladeći me malo i ojačavajući moje haredne napade. Ka protivnikovom napadu šaljem jedan simpatičan talas peska koji će ga za početak ublažiti dovoljno da ga moj vodeni oklop neutrališe.

#card576 #card1446 #card34

Nakon uspešne defanzive, kreće ofanziva. Pomeram se u stranu i šaljem drveni kolac ka protivniku (-1cd na Jukai Koutan) koji će propratiti precizan mlaz vode od 40 dodatne uložene chakre.

#card1212 #card24

Kolac ima 1000 dmg, mlaz ima 800 dmg.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Nether Rivers #world223

Moje telo je prekrio peščani oklop i čista chakra, a u momentu impakta, ono se pretvara u vodu - no, protivnik nije uspeo da me ozledi, bez obzira na dobre pokušaje. Gledajući ga oči u oči, odskačem od njega, bacajući jedan podosta jači talas peska ka neprijatelju.

#card1451 #card5 #card49 #card411 #card1452

U momentu bacanja sand armora, imam 300 levela peska. Izbacujem 50ch sa chakra rising zbog 200 def. Limb of the sand ima 2100 dmg.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Nether Rivers #world225

Srećom, zbog vodenog imuniteta, napadi protivnika nisu imali uticaja na mene ovaj potez. Kako je prišao, tako je njegov udarac od mene samo namestio baricu vode. Odskačem opet od njega, gde zamahom ruke šaljem prvo korenje na protivnika, pa još jedan talas peska.

#card1214 #card1461

U Jukai Koutan ulažem 30 chakre - 600+200+100 = 900 dmg, a talas peska ima 1100 dmg. Na časak posle napada, upalio sam sharingan koji me ubrzava.

#card1366

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Nether Rivers #world219

Moje telo se poput protivnikovog stapa s vazduhom, izbegavajući zmaja koji se sudara s nekim entitetom/tlom iza mene i nestaje. Nakon uspešne odbrane, poništavam vazdušno telo i stvaram jednu senju semenku koju bacam sebi pod noge, a potom ojačavam svoj naredni napad i ispaljujem peščani talas na protivnika. Kako je krenuo, protivnik planira da me iscrpi za poslednju kap chalre. Odmičem se 5 metara unazad.

#card152 #card1209 #card411 #card1446

Dmg talasa peska je 2100 dmg.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Nether Rivers #world218

Srećom, protivnik je samo negirao napad, ništa specijalno. Zadovoljan što ne moram da se branim od još jednog zmaja od 3000 dmga, zamahujem nekoliko puta rukom, poslavši baraž raznolikih napada.

#card1206 #card1457 #card126

Prvo ide veliko drveno korenje ka protivniku (700 dmg), pa jednu peščanu paukovu mrežu (1000 dmg, smanjuje cd sand wavea). Za kraj šaljem jedan neodbranjivi talas vetra (300 dmg).

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Nether Rivers #world225

Prateći protivnikove brze pokrete, stvorio sam senju kreaciju izmedju mene i njega, a potom se izmičem svojim uchiha reakcijama. Odskačem nekih 10ak metara unazad, a potom ojačavam svoj peščani talas koji ide pravo protivniku u facu. Borba bi trebala da se uskoro privede kraju.. barem sam se tome nadao.

#card1210 #card1367 #card411 #card1446

Kreacija ima 400 defa i 400 hpa. Talas peska ima 2100 dmga.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Nether Rivers #world222

Pri odbrani lepezom, znao sam tačno šta se dalje sprema. Ispalio sam jedan vodeni mlaz ka protivniku, na šta sam odma ušao u imunitet iz peska. Sudarajući se a njegovim napadom, varnice su prskale narednih nekoliko sekundi ali srećom nisu imale uticaja na mene. Moja ofanzivu je propratio jedan zmaj od vetra i nakon njega, talas peska.

#card27 #card1456 #card135 #card599

Mlaz ima 300 dmg, zmaj 600 a talas peska 1000, ukupno 1900 dmg.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Nether Rivers #world220

Na protivnikov pad, osmehnuo sam se. Na njegov kontra napad nisam. Ojačao sam svoj sledeći napad korenja s chakra mixturom, dozvoljavajući mu da poništi dobar deo protivnikovog napada. Jako korenje je propratila peščana struktura koja se uzdigla ispred protivnikovog napada, skoro ga negirajući u potpunosti.Kako bih dovršio odbranu, dižem chakra barijeru izmedju mene i njega.

#card411 #card1214 #card1454 #card239

Od same borbe, padam na pod. Bio sam i više nego umoran - chakra kanali su jecali od trošenja chakre. Spuštam chakra barijeru i polako nastavljam ka protivniku, proveravajući dal ima kod sebe senjutsu kockicu.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Nether Rivers #world2

Bacam još jednu kockicu, moja greška.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Nether Rivers #world1

Rovašeći kroz protivnikov inventar, moj dlan opipava nešto kockasto.. Kako sam osetio, tako mi se osmeh vratio nazad na lice. Izvukao sam kocku što pre, stavljajući je s drugom u jedan od mnogih džepova kaputa, a potom nestajem u oblaku dima s ovog prokletog mesta.

#card21