Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hanatsu Training Grounds - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hanatsu Training Grounds

First topic message reminder :

Hanatsu Training Grounds - Page 2 09ja14C

Duboko u srcu šume, skriven među visokim drvećem, nalaze se Hanatsu Tereni za obuku. Ovo zabačeno svetilište služi kao sveto mesto za uvežbavanje borilačkih veština i razvijanje unutrašnje snage. Krošnja šume iznad filtrira sunčevu svetlost, bacajući mrlje svetlosti na terene za obuku, gde je vazduh ispunjen osećajem fokusa i odlučnosti. Drvene lutke i prepreke rasute su svuda, izazivajući praktikante da guraju svoje granice.

Ko nov, probudilo me je šuškanje i nečije tiho dozivanje po šumi. To je bio baš onaj punoglavac kog sam spomenuo ranije, tražio je svog poglavara unaokolo. Naravno, bez sreće. Sad sam imao tu neku taktičku prednost, te sam stvorio vodeni balon ono neprijatelja.

#card26

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Hanatsu Training Grounds - Page 2 #world203

Opa, punoglavac je pao. Migoljio se u vodenom balonu al prosto nije imao sreće. Završiće kao njegov gazda, a ja više nisam imao razloga da razmišljam o njima. Nije me video, prišao bi mu s ledja a potom senbon zabio u potiljak, osiguravajući svoju bezbednost u ovoj šumi.

#card332 #card19

Njegovo mrtvo telo je palo na tlo, a ja sam ga odvukao do tog jarka koji je bio baš blizu. Malo zabiberio lišćem i to je to, mogao sam nastaviti svoj put ne razmišljajući dal moram da se okrećem svake dve sekunde.

Krenuo sam nazad ka hideoutu.

Izlazeci iz kampa, Hatchiro je prolazeci pored ogromnog hrama za trening, ugledao nikog drugog neko svog prijatelja Matsudu, koji je radio na svojim taijutsu tehnikama, prisao mu je i pozdravio ga je


-Nisam ocekivao da cu te sresti na ovom mestu, lepo je videti da treniras-


Rekao mu je Hatchiro
-Sreo sam te u pravi cas, krenuo sam na misiju da eliminisem jednu grupu jonina, hoces li sa mnom?-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Danas dok sam radio trening u hramu za trening video kako mi prilazi jedan ninja,ispostavilo se da je to Hatchiro moj prijatelj.

Nisam ni ja očekivao du ću ovde naići na tebe.Pa da naravno da treniram moram i ja biti jak.
Rekao sam mu sa blagim osmehom.

Naravno da ću krenuti sa tobom,samo mi daj malo vremena da odmorim i da pokupim svoje stvari.

Nakon nekog vremena provedenog u prirodi koja se nalazila oko prelepog hrama za trening, Hatchiro davajuci malo vremena svom prijatelju da se odmori, krenuo je sutirati lutku i udarati je svojim taijitsuom kako bi se malo zagrejao za predstojecu misiju, svaki udarac mu je bio sve brzi i ostriji, aktivirajuci cirkulaciju u njegovim misicima.


Nakon nekog vremena Hatchiro i Matsuda krenuli su ka lokaciji gde se nalazila kriminalna banda jonina



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Nova Zenith kroz šumu korača tiho, osećajući svežinu vazduha i miris zemlje pod stopalima. Sunčeva svetlost blago probija kroz krošnje drveća, stvarajući igru senki na tlu. U tom trenutku, primeti figuru među drvećem bio je to Yazi jos jedan od ljudi sa potjernicom.

Huh izgleda da nema odmora za mene, koji si po redu ovaj tjedan ? ... Nije se mogao sjetiti bilo ih je previse.

Pa Yazi sta ima ? Zelis se predati ? Koga briga odradimo to.

Stvaram sumu i onemogucavam ti da koristis oruzja

#card1215

Aktivira se pasivno
#card1207

Palim thunder speed i dobijam 0 brzine, pasivna na munju
#card183

Pucam ti 1000 dmg sa svih strana 200 zag od razornosti
#card1214

I na kraju jos 1 stun
#card160


pasivne :

Dok je Yazi mirno hodao jednom sumom daleko od svoje kuce naleteo je na jednog coveka. Bio je to clan Zenith klana, clanovi tog klana su poznati lovci na glave i vecina ljdui ih se plasi. Yazi je shvatio da je taj covek znao za njega i da je zeleo da ga ubije. Yazi se pripremio za borbu i rekao.

Verovatno si samo poznat po svom klanu a ne po sebi samom, neces mi napraviti neki problem.

Ulazim u imunitet da se odbranim od svih napada koji idu na mene
#card116
Zatim izlazim iz imuniteta, oblazem telo blatom i brani me od zag
#card98
I bafujem malo oruzja
#card1476



Pasivne :

Invertar :
Primio si 200 zag, ne mozes upaliti hp stit nakon sto izađes iz imuniteta i nakon sto je moj napad prosao.

Slusao sam djecaka koji je lupao gluposti, to me pomalo naljutilo odlucio sam se uozbiljiti i pokazati mu pravu moc Zenith klana.

Poznat po svoje klanu ? Huh nemoj biti smijesan, ali ne boj se nema srama za smrt od strane moje ruke.

Dopusti mi da ti pokazem moc Zenith klana, ne.. Moju moć !

Rekavsi to rapidnom brzinom je krenuo raditi znakove rukom kako bi prizvao jedno opasno stvorenje koje nitko nije vidio i prezivio. ZMAJOOO IZAĐI

Pucam te sa 200 dmg vode
#card27

Sada stvaram jos jednu sumu koja mi daje 200 dmg na senju napade.
#card1219

#card411

E sada stvaram lore accurate senju zmaja 2600 dmg 500 zag
#card1223

Hanatsu Training Grounds - Page 2 Aa426d67369e0f44dfa895b53ac67447


pasivne :

Yazi je video da je njegov protivnik malo ludji od onih koji su mu bili do sada ali to nije bio nikakav problem. Iz torbe koju je stalno nosio sa sobom je izvadio par shurikena i sa njima se odbranio od svih napada i jos je uspeo da napadne. Nije mogao da poveruje da je ovaj covek iz Zenith klana koji je poznat po jakim i vestim ninjama.


Ako je ovo moc tako poznatog klana bolje da mi je nisi ni pokazivao. Sve to sto si ucinio je ekvivalentno paru mojih shurikena. 

#card165
#card1480
Bacio sam iza sebe zverku od 1.1k dmg na sumu i to je rusi
#card1473
#card331

Prvo bacam 1shuriken(710dmg) na prvi napad i ponistavam ga
Drugo bacam 4shurikena(4x710dmg) na drugi napad i ponistavam ga primam 100zag imao sam 400hp shield
Trece bacam 3 shurikena(svaki po 710dmg) na tebe

U jednoj torbi mi je ostalo 2shurikena



Pasivne :

Invertar :
Slusao je rijeci prozivke koji je mladi Yazi izgovarao nazalost nije mogao cuti sve do kraja jer se na pola recenice zmaj zakucao u njega svojom glavom glavom i od tako velikog impakta je umro, tijelo je bilo skoro pa neosteceno pored toga sto mu je pukla kicma, par rebara i jedna ruka se izgubila negdje. Ali pored toga bio je ko nov. Pretvorio sam se u Vodu za svaki slucaj i krenuo koracati unaprijed. ( Onaj napad munje si bacio iza sebe tako da mi ne skodi a ove shurikene nisi ni bacio )

Pa da vidimo sta imamo ovdje gledao je po putu oko tijela kakve su sve pravice i oruzja ispali. Uzeo je sta mu se svidjelo. Na kraju zakoracio sam do tijela te sam mogao vidjeti ovecu torbu odma pored njega koja nekim cudom bila skoro ko nova, vjerovatno zato sto ju je ispustio prije impakta, pokupio sam torbu sa poda te se oduzevio kad sam vidio sta se nalazi u njoj. ( 800 000 ryo )

Nakon sto sam sve pokupio sjeo sam na zmaja koji je letio nebom i odletio negdje dalje.

#card49

Put kroz gustu šumu bio je popločan zvucima cvrkuta ptica i blagim šuštanjem lišća pod nogama. Sunčevi zraci probijali su se kroz krošnje, stvarajući igru svetlosti i senki na putu ka Hanatsu Terenima za obuku.

Kako se približavao svetilištu, osećao je uzbuđenje i fokus kako rastu u njemu. Miris svežeg zelenila i zemlje ispunjavao je vazduh, dodatno pojačavajući osećaj prisustva u prirodi.

Kada je stigao do terena za obuku, video je drvene lutke i prepreke raspoređene po prostoru, čekajući na izazov. Osećaj mira i koncentracije obuzeo ga je dok je počeo svoju vežbu, spremajući se da istraži granice svojih veština i unutrašnje snage.

Tomohiro je prolazio kroz guste šumske staze, osećajući kako se svaki korak bliži svetilištu Hanatsu. Skriven duboko među visokim drvećem, ovo sveto mesto za uvežbavanje borilačkih veština odavalo je osećaj drevne mudrosti i tihe snage. Krošnja šume iznad njega je filtrirala sunčevu svetlost, stvarajući mrlje svetlosti koje su se igrale po tlu, kao da su same šuma i sunce blagosiljali svaki korak boraca.