Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | The Desert Trader

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

The Desert Trader

The Desert Trader XC4hk0d

Putujući trgovac pustinje je misteriozna figura koja se pojavljuje poput fatamorgane usred prostrane Sabaku pustinje. Obučen u leprsavi ogrtač kako bi se zaštitio od vrelog sunca, on prelazi pustošje peska s osećajem svrhe. Njegov dolazak često prati šapat među umornim putnicima, jer ima dar da se pojavi kada je najpotrebniji. On nudi širok spektar roba i potrepština onima koji ih očajnički traže. Sa iznurenom facom i mudrim očima, nosi priče o pustinji i tajne preživljavanja u njenom nemilosrdnom zagrljaju. Njegovo prisustvo donosi nadu i olakšanje onima koji ga sretnu, jer on nije samo trgovac, već i svetionik pomoći u nemilosrdnoj pesčari.

Nagahito dolazi u pustinju na svojoj kamili


Pustinja je suva i nemirna i nagahito polako prolazi kroz nju


Pustinja gori od vrućine traga od drva nema nađe se po koj zalutali kaktus koji on pronađe


Zastao je kod mlae oaze koju je našao kako bi dopunio vodu i on uzima zalihe iz nje


Nastavlja svoj put polako kao bi našao izlaz iz te pustare i nastavio sa svojom misiojom

Sakechi je krenuo na svoje neobicno putovanje s jasnim ciljem - istraziti nepregledne pescane dine pustinje. Nosio je stari mac i oklop prilagodjen vrelim uslovima, uz flasu vode koja je bila kljucna za opstanak u nemilosrdnom okruzenju. Njegovi koraci odjekivali su kroz gustu sumu, koja se postepeno pretvarala u pejzaz prepun peska.

Vetar je nosio sitne cestice peska oko njegovih nogu dok je hrabro koracao ka neistrazenim teritorijama. Sunce je bilo nemilosrdno, przeci zemlju pod njegovim stopalima. Sakechi je pazljivo osluskivao pesak pod cizmama, videci u daljini beskrajne pescane dine koje su se stapale s horizontom.

Njegova avantura vodila ga je dublje u pustinju, gde su temperature rasle, a izazovi postajali sve veci. Uz pazljivu navigaciju i instinkt dobijen iz svojih ratnickih veština, hrabro je prelazio peskovite pejzaze. Njegova energija, kao vatra, pulsirala je u venama, a duh istrazivaca i ratnika hrabro je koracao kroz vrucinu.

Putovanje kroz pustinju donelo mu je nove izazove, ali Sakechi je hrabro napredovao. Pustinjski vetrovi su pevali svoje pesme dok je istrazivacki duh Sakechija palio plamen u njegovim ocima. Bez obzira na sve, znao je da su tajne pustinje cekale da budu otkrivene, i on je bio spreman suociti se s njima.

Sakechi je nastavljao svoj put kroz pescane dine s ocima uprtim u beskrajni horizont. Pesak skripao pod njegovim cizmama, a vreli vazduh pulsirao je oko njega. Sa svakim korakom, osecao je snagu pustinje koja mu je prkosila, ali je hrabro koracao dalje.

Kao neko kome pesak ne prkosi, video sam neku osobu kojoj je potrebna pomoc kroz Sabaku pustinju. Viknuo sam HEJ, mada deluje mi da me ne cuje. Morao sam da se priblizim, mada moram biti oprezan.

Nagahito bi počeo svoj put do znanja kroz pustinju


On želi proći kroz ovu pustaru da bi došao do zemlje kamena i da bi se upoznao sa kamenim stilom i postao jedno


On ide kroz pustaru ali mu kao pripadniku santon klana nije izazov boriti se sa peščanim olujama


On danju pravi sklonšte peskom i spava a noću napreduje

Koračao bih kroz peščane noći oslanjajući se na zvezde i nebo 


Hodao bih neko vreme dok nebi naišao na pesak koji se upija ka jednoj tačci


Nastavio bi kretanje u pokušaju da zaobiđem pesak koji me je umalo uhvati


Da me ne uhvati skočio bih uradio bih kolut i izbegao bih peščano skupljanje


potom bih nastavio svojim putem sa namerom da odem odavde

Počeo bih ostajati bez vode ali izlaz je bio blizu i znao sam da nema dalje te sam nastavio hodati


Moje koračanje bilo je dugo i nisam zastajao sa ciljem da što brže izađem


naišao sam na divlje kamile kako lutaju korz pustinju


Nisam se obazirao i nastavio sam hod i krenuo sam dalje da bi naišao na izlaz iz pustinje

Pustinja je bila veliki izazov! Na svu srecu pomoc je stigla u pravom trenutku...

Prošlo je dosta vremena moram da se javim mom drugu kubi ipak neznam šta radi a i ceo ovaj događaj me zbunjuje pa se vraćam nazad u bazu ali pre toga moram da napišem pismo Kubi *Zamarecu kreće sa pisanjem pisma*
#card380
*Zamarecu završava sa pisanjem pisma i nastavlja dalje*

Dolazim u susret pustinjskom trgovcu s nadom da ćemo obaviti koristan posao. Naša razmjena donosi miris avanture i egzotičnih začina u zrak. Gledajući u njegove prepoznatljive tkanine i ukrase, osjećam se kao da sam ušao u svijet tajanstvenih pustinja, daleko od svakodnevnice. Dok razgovaramo o našim ponudama, osjećam uzbuđenje zbog mogućnosti da otkrijem nove i korisne stvari koje mi trgovac može ponuditi. Ova razmjena ne samo da donosi korist, već i osjećaj povezanosti s drugim svjetovima i kulturama, čineći ovaj trenutak posebnim i nezaboravnim.

Kakva promena, iz hladne maglovite šume u vruću pustinju.. Čekaj malo! Da li je put za nazad ovamo? Ili onamo? Hmmm.. Nema veze pronaći ću neki grad ili selo te ću se raspitati, možda i pronađem nekoga s kockicom!
U šta ne sumljam, kako kaze Note Zeno ima ju ih svuda po svetu..
Ni pet ni šest, samo što sam razmišljao o ubijanju za kockice, vidim pijanca leži u sred pistinje..
Dok on leži na podu reko daj da ga zakoljem bar da se ne muči više.

#card353
Katana, bez slotova zbog Samurai belta!
#card1365
#card186
Naelektrisao sam se i dobijam 300 dodatnog dmga na Udarac
#card189
Zamah!

150+300= 450 dmg

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
The Desert Trader #world183

U redu! Ubio sam ga, nadam se da me neće neko juriti zbog njega… Ali valjda njegova žrtva neće biti uzaludna!
Mada u ovoj vukojebini neće me niko dirati, pritom ko bi se mučio mene juriti po sred pustinje zbog obazglavljenog pijanca.. Kako li je dospeo ovde? Čak ne vidim nigde ni naselje neko…
Nebitno, mora imati tu negde kockicu!
pretresam ga
Nema kockicu!!

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
The Desert Trader #world2

Nastavio je svoju potragu dok je duvala peščana oluja, koliko god on ogrnut bio kako bi se zaštitio od peska, mogao je videti u daljini jednu siluetu sa velikim prtljagom na leđima, verovao je da je to jedan od Tradera, ljudi koji prodaju svoje proizvode u hodu. Pošto ničega drugog na vidiku nije ni bilo u ovoj pustinji odlučio je da proveri da li možda taj čovek nekim slučajem ne poseduje jednu Keiki Kocku. Dok se kretao prema traderu koji je za sada bio dosta daleko od njega, u jednom momentu iskače jedam momak sa kunaijem u ruci i fantomkom na glavi, odma u prvom pogledu Genji je mogao zaključiti da je to jedan od bandita.


Bantit: Predaj mi svoj ryo ili...!


Genji mu nije dao ni da završi misao već je odma na njega poslao genjutsu kako bi ga uspavao, nije hteo da gubi vreme na ovako bezazlene borbe.


-Spavaj...-



Napravio je oblik pravugaonika svojim rukama i na njega poslao genjutsu
#card1316



Bistar Um
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
The Desert Trader #world187

Zamah mača išao je ka njemu, njegov mač bio je veoma tup i zarđao, Genji je znao da čak i ako ga poseče neće ga mnogo povrediti ali nove povrede mu nisu trebale, i dalje je imao po neke modrice i posekotine od borbe sa Yunninom. Brzim korakom pomerio se u stranu kako bi izbegao nadolazeći zamah. A potom na bandita bacio naredni genjutsu.
#card2 #card1314



Bistar Um
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
The Desert Trader #world184

To je bilo to, bandit je bio onesvešćen od genjutsua i pao je na pesak bez svesti, Genji kako bi uštedeo malo vremena počeo je leteti kako bi što brže stigao do Tradera kako bi proverio da li on ima jednu od Keiki Kocki. Video je da ga jedan od uragana prati, verovatno od bandita mislio je. Iz svoje šake poslao je jedan mlaz vode kako bi uragan koji je bio iza njega neutralisao.
#card114 #card24

Doleteo je do tradera na šta mu je ovaj rekao

Trader: Dobar dan dobri čoveče...da li želiš baciti oko na moje proizvode?

Upitao ga je nasmejanog i harizmatičnog glasa sa blagim osmehom na svome licu, bio je veoma crn u koži, verovatno od dugo vremena prženja na suncu, verovatno ne jer je cig....

-Čitaš mi misli... Daj da vidim šta imaš-
 

Nakon čega je Trader spustio svoj prtljag na pod, nosio je mnogo stvari zamotane u čaršav na svojim leđima, te kad je spustio na pesak i raširio sve što je bilo u toj vreći se moglo videti, Genji je bacio oko i...



Bistar Um
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
The Desert Trader #world190

Moja greška omašio sam opciju



Bistar Um
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
The Desert Trader #world1

Nakon mnogo stvari koje je mogao videti, kako od oružija tako i do kvalitetnih pića i Sakea, u celoj toj gomili bacivši oko malo bolje mogao je videti ono što traži, Keiki Kocku koju Trader verovatno nije dobro poznavao i nije znao čemu to služi već kao i svaki prodavac samo je želeo da preproda više stvari kako bi zaradio za svoj život.

The Desert Trader Hz2uPTG

-Ova kocka mi je zapala za oko, uzeću je hvala lepo...-
 

Izvadio je iz dzepa malu sumu rya toliko da se to može smatrati sićom, toliko mu je i prodavac tražio za kocku, to je potvrdilo Genjijeve sumnje da on zapravo ni ne zna šta je ova kocka, a možda je tako i bilo bolje.

-Hvala vam...svako dobro i doviđenja...-



Bistar Um
Tomohiro je prije par dana kontakiran za misiju kojoj je primarni cilj bio špijunaža, naime cilj misije je bio razotkrivanje i prikupljanje maksimalnog broja informacija od Shiroi Kitsune klana, koji je bio vješt po svojim nin-kenima i generalno svojim sposobnostima u vidu naoružanja chakra infuziranim oružijem. Nije se do sada mnogo susretao sa nin-kenima kao i chakra infuziranim oružijem, ali znao je da je najbolji plan da ostane što skriveniji, te je tako pripremio male bubce, par malih papira za zapisivanje i prikupljanje samih informacija koje pronađe. Nije mu trebalo mnogo većeg alata jer je misija sama po sebi bila veoma krhkog karaktera, mogla je da uspije bez problema ali isto tako mogla je da se sruši i završi kao neuspjeh.



T o m o h i r o   C a r t i e r

Noću, kada su temperature bile podnošljivije, Tomohiro je započeo svoje putovanje kroz pesak u pustinji Sabaku. Kretao se nečujno, koristeći svaku priliku da se sakrije iza dina. Nosio je specijalnu odoru koja je podsjećala na odjelo koje je napravljeno od samog pjeska i samim tim se stopila s peskom, čineći ga gotovo nevidljivim. Približavajući se logoru Shiroi Kitsune Klana, oprezno je izbegavao stražare i zamke. Koristio je svoje znanje o senkama i pokretima da ostane skriven, i uz minimalne pokrete, stigao je do perimetra logora. Razmatrao je kretanje stražara i lovaca, nin-keni su bili mirni. očigledno su bili dobro nahranjeni pa su malo i ljenčarili. Uzeo je momenat sebi kako bi ponovo prebrojao sve svoje alatke, potom je sjeo i zapisivao sve putanje kojima se lovci kreću i njihov tajmnig zamjene straže.



T o m o h i r o   C a r t i e r

Unutar logora, Tomohiro je morao biti još oprezniji. Njegov cilj je bio šator vođe klana, Tatsuya. Prvo je pronašao manji šator u kojem su se čuvali dokumenti o misijama i planovima. Upotrebom specijalnih alata, otvorio je šator i počeo pregledavati svitke i mape. Sve ključne informacije pažljivo je prepisao u svoju skrivenu svesku. Postavio je male prislušne uređaje na nekoliko strateških mesta u šatoru i oko logora, kako bi mogao pratiti njihove razgovore i planove, te ih što efektivnije prenjeti svojim nadređenima u ovoj misiji.

Kada je završio, Tomohiro je znao da mora brzo i tiho da napusti logor. Dok se kretao nazad kroz logor, naišao je na patrolu lovaca. Bez panike, koristio je svoju brzinu i veštinu prikrivanja da se sakrije u senkama najbližeg šatora. Patrola je prošla, a Tomohiro je nastavio svoj put, pažljivo izbegavajući sve prepreke. Uspeo je da se izvuče iz logora bez da bude otkriven i započeo povratak kroz pustinju.



T o m o h i r o   C a r t i e r

Opet težak i sablasan put koji je morao da prevali, ali mu je sada lakše palo jer je znao duboko u sebi da je misija odrađena prolaznom ocjenom koju je sam sebi dao nakon što se udaljio od samog logora. Dok se odaljavao čuo je malo bruku i graju koja je i dalje vladala unutar logora.

Po povratku u sigurnu kuću na periferiji pustinje, Tomohiro je predao sve prikupljene informacije svojim nadređenima. Njegova misija je bila uspešna. Prikupljeni podaci su otkrili planove napada i nove tehnike koje koristi Shiroi Kitsune Klan. Informacije će biti ključne za buduće operacije protiv klana, a Tomohiro je još jednom dokazao svoju vrednost kao jedan od veoma sposobnih shinobija.

Nadam se da ste zadovoljni sa mojim vještinama, sve najbolje u daljem radu!


Obratio se sad već bivšim nadređenima dok je izlazio i spremao se za povratak nazad.



T o m o h i r o   C a r t i e r