Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Mirage Canyon

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Mirage Canyon

Mirage Canyon KFyMPeh

Kanjon se pruža ispred vas. Oštar teren, isklesan vekovima, priča priču o drevnim geološkim silama na delu. Iz toplote koja se širi sa sunčanim stenama, možete gotovo zamisliti bujicu vode koja je nekada prolazila kroz ovaj moćni kanjon, oblikujući njegove duboke pukotine i oštre ivice. Ali sada, kanjon stoji suv i pust, svedočeći o snazi i lepoti klesarske ruke prirode.

Zbog vremenskih nepogoda - jakog pustinjskog vetra koji je duvao od istoka ka zapadu - odlučio sam se za lakši put ka severu. Plan za sad je bio da odem ka tropskim predelima, al opet, ne previše zapadno. Želeo sam da izbegavam selo za sad. Bio sam, video sam, nije mi se svidelo i to je to. Svakako sam navikao da živim ispod radara.

Pustinja je bila malo pretopla za mene, a i nije mi davala određene uslove za planove koje imam u budućnosti. Svakako, nije na odmet da prođem ovde nekoliko puta u godini.

Put kojim sam išao je bio delimično u senkama, sakriven od jakog vetra i peščane oluje. Bez obzira na uslove, i dalje se mogla videti po koja barica 'vode'. Nisam dizao nadu, znao sam kakav može biti uticaj ove pustinje.

Korak po korak, kako sam prilazio i gazio po njima, one su polako nestajale, kao da nikad nisu bile tu. Više je bila zanimljiva aktivnost, nego što me je izluđivala. Zaliha vode mi srećom još nije zakinula, te je ovo putovanje za mene bila obična igra dok ne stignem do sledeće oblasti.

Sekundi su se pretvarali u minute, a minuti u sate. Kroz šetnju sam prošao od jutra, kroz podne, sve do večeri. Shift u klimi doduše nije imao toliki uticaj. Sledeća oblast je bila blizu, na horizontu sam mogao primetiti visoke planine. Nije da bi bile nešto toplije, al bolji zaklon bi mi dobro došao.

'Do sledećeg viđenja'

Rekao sam opustošenom kanjonu dok sam koračio tu prelaznu liniju između oblasti. Razlika u klimi se mogla primetiti skoro momentalno, gde je iz, sad već polu hladne, suve pustinje, vreme bilo za nijansu hladnije, sa blagom vlagom u vazduhu.

Stigavsi do mjesta gdje je trebao izvrsiti misiju naisao je na 6 neprijatelja "informacija je bila tocna" pomislio je dok je odmjeravao snagu neprijatelja. Izgleda da cu ovo rijesiti s lakocom rekao je dok je bacao napad zemlje na neprijatelje


#card101


Ch 670

The member 'Karaka' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Mirage Canyon #world174

Napiso sam broj 6 na opciji, ovo mi je jedini aoe napad skinite mi 1000xp slobodno

The member 'Karaka' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Mirage Canyon #world180

Popravite opcije preko telefona krv ti jebem

The member 'Karaka' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Mirage Canyon #world177

J

The member 'Karaka' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Mirage Canyon #world180 Mirage Canyon #world173 Mirage Canyon #world173

( opcije jebu preko telefona skini 3k xp )

Troje pali troje ostali, gledao je u neprijatelje koji nisu znali sta rade. Na mene je islo par bednih napada od kojih sam se lako obranio. Stvaram black layer oko sebe i on me brana od svih napada nakon toga stvaram 3.vuka svaki vuk ide na po jednog neprijatelja.

#card98


#card98

Ch 580

The member 'Karaka' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Mirage Canyon #world171 Mirage Canyon #world178 Mirage Canyon #world176

( sad mi pello kaze da sam stavio 2x black layer jer jbg tesko je preko fona u postu pise koju sam tehniku odigrao i chakru sam sracunao tako kao da sam 3 vuka odradio. Ko radi misije preko fona i ne grijesi neka prvi baci kamen )

Preostao je samo jedan neprijatelj, gledao sam ga ravno u oci spremajuci da ga zavrsim.

Ukoliko imas posljednje rijeci izgovori ih.

Sacekao je par trenutaka no neprijatelj nije nista izgovorio, ovo je tvoj kraj. Rekao je bacajuci zemljani napad na neprijatelja.

#card93

Ch 550

The member 'Karaka' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Mirage Canyon #world177

Izgleda da je ovaj neprijatelj pruzao malo vise otpora nego ostali. Odlucio je poslati malo jaci napad kako bi se pobrinuo da je to kraj. Palako se umarao od borbe koja nije trajala toliko dugo ali bila je napeta.
Ispod neprijateljevih nogu stvaram eksplozije.

#card99

Ch 520

The member 'Karaka' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Mirage Canyon #world172

Zadnji neprijatelj je napokon pao no njegov napad je nastavio na mene. Odradio sam tehniku zamjene i zamjenio se sa panjem koji je stajao pored.



Nakon toga rijesavam se njihovih tijela i ostataka. I nastavljam prema Akumetsu grada prijaviti kraj misije

Ch 500

Stigao je na kanjon gde je trebao da ubije 5 ljudi, ovo je jedna od tezih misija do sada. Prvo na sta je naisao jeste trojica ludaka koje je je morao da savlada. Krenula je luda mecava i stvorio mu se mac u ruci. Nakon toga je zauzeo stav za borbu, zatvorio svoje oci i bacio ludu bombu.

#card1405 #card1407 #card1420 #card191#card909
3 stacka.

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mirage Canyon #world206 Mirage Canyon #world209 Mirage Canyon #world211

4 stacka
Nije bilo lako pobediti ove momke, svi su uspeli da se izbore sa ovim. Stvorio je prvo odbranu, za prvi napad, zatim je to odlucio da stvori i jednu drugu kreaciju sa kojom ce se odbraniti od drugih eksplozija. Nakon toga je bacio opet flesku i nadao se najboljem, nije otvorio oci i dalje.

#card1406
40 chakre i 3 stacka
Ostaje 2 stacka
#card1415
2 puta ulazem 600 def
#card909

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mirage Canyon #world213 Mirage Canyon #world210 Mirage Canyon #world214

Odlucio je da za sada pretvori svoje telo u vodu i tako se odbrani od svega sto je islo na njega. Nije bio zadovoljan sto jos nije uspeo nista da postigne, ali je nastavio da baca flash bombu u nadi da ih oslepi. Oci su mu i dalje bile zatvorene i nadao se najboljem.
#card49 #card1417
3 ogledala, ispred sebe ulazim u njega, levo 60m i desno 60m
#card909

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mirage Canyon #world207 Mirage Canyon #world206 Mirage Canyon #world210

Stvorio je jedan stit, te je odlucio da nastavi da se bori sa njima posto im jos nista nije uspeo uraditi. Jedino sto je mogao da radi je da baca bombe i da se nada najboljem, posto su protivnici bili mnogo ludi.
#card34 #card909

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mirage Canyon #world208 Mirage Canyon #world206 Mirage Canyon #world202

Odlucio je da da svojim napadom vodenim ublazi napad koje je isao na njega, a nkon toga da se pomeri i skloni od kuglica koje su htele da eksplodiraju oko njega i tako je izbegao napad koji je isao na njega, nazalosg bio je malo ranjen. I dalje zatvorenih ociju, nastavio je borbu bacivsi bombu.

#card33 #card200
#card909

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mirage Canyon #world214 Mirage Canyon #world214 Mirage Canyon #world203

Velikom brzinom se se pomerio do jednog od ogledala kako se udaljio od eksplozija. Nakon toga je jedan bio stun-ovan, prisao je sa svojim ledenim macem i odrubio mu glavu. Potom je bacio jos jednu flash bombu nadajuci se najboljem, i dalje je imao zatovrene oci.

#card1411

Ulazem 3 stacka da bi cd bio 1

#card19 #card909

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mirage Canyon #world208 Mirage Canyon #world201

Odlucio je samo da stvori ludu odbranu, i saceka da ovaj jedan umre, a drugom je takodje polako isticao rok trajanja. Gledao je smireno u njih, cekajuci dalji ishod cele ove borbe. Nadao se najboljem i da ce kraj uskoro.

#card1415
900 defence.

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mirage Canyon #world214 Mirage Canyon #world201

Njegovi zamasi nisu imali uticaja na njega jer se nalazio u svojoj kupoli od leda. Jedan je umro i ostao jos jedan, nakon toga su pristigla jos dvojica. Zatvorio je svoje oci i bacio flash bombu kako bi zaslepeo svoje protivnike.

#card909

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mirage Canyon #world213 Mirage Canyon #world214 Mirage Canyon #world203

I njegova bomba je uspela da oslepi jednoga, zmajevi koji su isli na njega su bili bespomocni protiv njegovog stita. Nakon toga, prisao je i odrubio glavu svojim ledenim macom, jednom od njih. Nakon toga je zatvorio svoje oci i bacio ludu bombu da ih oslepi opet.

#card19 #card909

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mirage Canyon #world201 Mirage Canyon #world206

I jedan od njih je od muke umro i bolova. Napadi koji su isli na njega mu nista nisu uradili zbog ledene kupole koja ga je i dalje stitila, opet je zatvorio oci u nadi da ce i poslednjeg zaslepeti i zavrsiti vec jednom sa ovim.

#card909

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mirage Canyon #world212

I uspeo je da ga oslepi, stvorio je led ispod sebe kako bi se odbranio i napravio je tako da to bude bukvalno tepih i oko tehipa led da ga stiti od eksplozija, takodje ga stitila i ona kupola kojim je hodao do ovog oslepljenog i samo mu odbrubio glavu njegovim macem. Istim tim ledenim tepihom je napustio ovo mesto, preuzeo nagradu i uputio se prema Shiroi ostrvu.

#card1406 #card19
40 chakre i 30 stacka.

Mirage Canyon Image

Dosao sam na mesto koje trebam da dodjem gledao sam unaokolo kanjon je bio veliki.Poceo je da hoda i da istrazuje posle nekog vremena mu je bilo pre vruce i otisao ispod nekog kamena kao mala pecina te se naslonio malo na kamen i propao.Bio je to tajni ulaz wertzuir je polako hodao krzo pecinu posle 3 minuta je nasao ninju kojeg treba da zaustavi ali nije hteo odjednom nego tajno.Postavio se da se moze tesko uociti te je ukljucio byakugan:

#card1286
efekat koristim
#card1285
#card1297
#card1289
#card1298
1740dmg 400zag od brzine

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Mirage Canyon #world192



Uspeo sam da ga ostetim i do je bas delovalo je preziveo ali ne verujem da mu je puno ostalo.Spremio se za napad koj ide ka njemu

#card98
#card89
400hp+
#card108
100ch za 800 def
oblik:ravan iskrivljen 90 stepeni
#card97
1000def zid
Jonin hp:260

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Mirage Canyon #world198

Napao je opet ali je zid bio dovoljno jak da izdrzi tako da sam sacekao da napad se ponisti prosao pored zida.

#card1292
Samo za napad
550dmg 300zag od brzine

Zaleteo sam se ka njemu veoma brzo nadajuci se da ga necu promasiti.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Mirage Canyon #world197

Nisam uspeo da ga pogodim izegao mi je napad ali sam brzo u tom trenutu otisao iza zida i odbranio se od eksplozije.Zatim sam opet pokusao da ga napadnem

#card1294
Vakumski Zidni dlan!!

Napad je pravo otisao na ninju cekao sam njegov potez sta ce dalje uraditi.

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Mirage Canyon #world193