Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Shrouded Grove - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Shrouded Grove

First topic message reminder :

Shrouded Grove - Page 2 1681178413.57153.90240

Omotan Gaj, mirno i izolovano selo usađeno u srcu guste šume. Kako se približavate Omotanom Gaju, visoko drveće formira prirodnu prepreku, štiteći selo od radoznalih pogleda i stvarajući atmosferu misterije. Krosnje drveća iznad bacaju proređeno sunčevu svetlost na vijugave staze, dajući selu mistični sjaj. Vazduh je ispunjen zemljanim mirisom mahovine i slatkastim aromama cvetajućeg cveća, stvarajući umirujuću i osvežavajuću atmosferu.

Dok sam se lijepo osjecao nakon dobrih cajeva naisao sam na neko selo. Kako sam hodao ugledao me je neki starac i ponudio cajem. Konverzacija nas je isla lijepo i pricao mi je neke svoje pomalo dosadne price o proslosti, ali meni je dobro doslo da se malo odmorim. Nakon toga sam otisao u daljne pohode.

Kroz svoj put u sumi, naisao je na dve dedice i pitao ih za put ka bilo kakvom mestu gde moze da se prenoci. Oni su ga uputili ka nekakvom skrivenom selu, koje je Keigo uspeo da nadje. Ljudi su bili druzeljubivi, ali je Keigo bio izmoren i samo prenocio tamo. Nije cak ni pojeo nista, samo je izleteo iz sela prvim zracima sunca.

Dok sam koračao kroz gustu šumu, osetio sam kako se svetlost sunca razliva kroz gusto lišće drveća, stvarajući igru senki na zemlji. Vijugave staze vodile su me sve dublje u srce šume, dok je miris mahovine i svežeg cvetnog nectar ispunjavao vazduh oko mene.

Kako sam se približavao Omotanom Gaju, osećaj izolacije postajao je sve jači. Visoko drveće stvaralo je prirodnu prepreku, čineći selo skrivenim od spoljašnjeg sveta. Kroz gustu krošnju, mogao sam tek nazirati obrise kuća i zgrada, dodajući tajanstvenu notu ovom mestu.

Dok sam prolazio kroz selo, primetio sam kako su ljudi živeli u harmoniji sa prirodom. Kuće su bile skladno uklopljene u okruženje, a cvetne bašte doprinoseći živopisnosti i lepoti mesta. Ovde, vreme je teklo sporije, a svaki korak kroz Omotani Gaj bio je poput putovanja u prošlost, gde su tradicija i priroda bili neraskidivo povezani.

Kroz gustu šumu, sa svakim korakom se otvarao novi svet. Omotan Gaj, kako su ga nazivali, bio je mesto gde je priroda bila vladar, a čovek samo gost. Putnik je kročio u ovaj svet sa poštovanjem, osećajući se kao da ulazi u sveti hram prirode.

Drveće je stajalo kao stražar, visoko i impresivno, čineći krov nad putnikovom glavom. Njihove krošnje, guste i pune života, stvarale su krov koji je često skrivao sunce, pružajući blagu senku i stvarajući čarobnu igru svetla i senke na tlu ispod.

Kroz te proreze u krošnjama, sunčevi zraci su prodirali, stvarajući mesta na kojima je trava sijala kao da je prekrivena zlatom.

Miris šume bio je intenzivan, pun zemlje i svežeg zraka. Svaki udah ispunjavao je pluća putnika energijom života, dajući mu snagu i spokoj dok je prolazio kroz ovaj čarobni pejzaž. Zvukovi prirode bili su nežni i harmonični - šum lišća pod koracima, ptice koje su pevale svoje melodije, blagi šum potoka koji je tekao u daljini.

Staze kroz Omotan Gaj vodile su putnika kroz labirint zelenila, kao da je svaki put bio novo poglavlje u knjizi prirode. Čini se da je svaki korak bio deo većeg plesa života, u kojem je putnik imao čast da učestvuje. I dok je prolazio kroz ovaj čarobni svet, osećao je kako se povezuje sa svakim drvetom, svakim cvetom, svakim delom ovog divljeg, ali blagog kraljevstva.

Dok se oporavljao od prosle misije dosla mu je dojava za novu, tako da se odmah uputio ka svojoj destinaciji. Bila je to zemlja cajeva, mozda i najmirniji deo ovog sveta. Zapitao se sta li bi se to moglo ovde desavati. Dok se setkao zacuo je jecanje i viku za pomoc. Kada je dosao do buke video je zenu koja je jecala i plakala na zemlji. Stajao je iza mase koja se tu okupila slusajuci svaki detalj koji bi mogao da uhvati, i eto, pocela je pricati o tome da joj je sin tek poceo raditi kao shinobi. Medjutim cudne i neopisive stvari su mu se pocele dogadjati. Nije vise zeleo raditi za svoje saradnike, sta vise, nije uopste hteo raditi, tako da je kuca propadala upadajuci u bedu. Takodje je napomenula da se sve to desilo od njegovog odlaska kod svog treceg saradnika.
"Hmmm...Ne verujem da se desilo tamo, verovatno se desilo dok je isao tamo, ne izgleda mi kao da je nesto previse organizovano..."
Obukao je svoj kaput te je poceo istrazivati i ispitivati lokalce o tome da li su videli nesto. Uspeo je izvuci informaciju o tome da je zapravo i nekakve grupe koja se motala tu po kraju. Cak je i uspeo izvuci informaciju od nekih klinaca da neka grupica provodi vreme u nekoj zapustenoj i napustenoj kuci tu u kraju. Zatim se zaputio kako bi pogledao o cemu se radi. Kuca je imala cudnu atmosferu i iz zidova se mogao osetiti miris alkohola, na podu su stajale prazne flase sakea i prazne kese u kojima je verovatno bila hrana. Kada je dosao u sobu koja je bila malo prociscenija mogao je osetiti neodredjen broj nindzi koje su se skrivale sve ovo vreme. Onda je odlucio da sto pre mora videti koliko ih je tacno ne bi li se bolje pripremio.

The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Shrouded Grove - Page 2 #world55

Nije bilo tesko uociti cetvoricu predpostavljajuci chunina, ali nesto je bilo drugacije u vezi njih. Mogao je osetiti zivotnu energiju kako izlazi iz njih. Odlucio je zavrsiti ovo brzo bez da ih namuci. Oci su mu od jednom pocele svetleti jarko crvenom bojom sto je ubacivalo strah u kosti njegovih neprijatelja. Po opisu koji je ozaloscena majka dala mogao je zakljuciti da su oni dakodje specijalizovani za genjutsu. Medjutim, bilo je vreme da se to proveri... :)
#card1366
Palim ga (1 slot)
#card1383
-30 ch (3 slota)
650 base+400 inteligencije=1050 dmga ide na svu cetvoricu
Nakon toga stao je na sred sobe cekajuci na to sta ce oni uraditi.

The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Shrouded Grove - Page 2 #world186 Shrouded Grove - Page 2 #world186 Shrouded Grove - Page 2 #world187 Shrouded Grove - Page 2 #world182

//#card229//skriveni iz proslog :)
U trenutku, trojica su pala na zemlju tresuci se od mentalnog napora. Jadni nisu imali nikakve sanse, ali su zato uspeli da bace napade koji su isli direktno na Yurija, u tom trenutku, dok se jedan od njih radovao misleci da su ga pogodili, Yurijevo telo se poce pretvarati u latice cveca. Zatim Yuri, sa terorom u svojim ocima krenu napadati zadnjeg koji se jedva odbranio.
#card429
-50 ch
#card220
-30 ch
Za kraj njegov um se poce prebacivati u svet demona gde on moze videti slokobna bica koja su spremna prozdrati ga svake sekunde.
Zatim sa neba poce dolaziti replika sunca koja je spremna da ga zapali celog.
500 base+400 int+50 pasivna+200 zabranjena=1150 dmga genjutsua ga napada.

The member 'Yuri' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Shrouded Grove - Page 2 #world185

On poce padati na zemlju, ali odjednom zemlja ispod njih se poce tresti. Yuri odluci izbeci ovo te se pomeriti sto dalje od te kuce. Njegov posao ovde je bio gotov te se zaputio nazad kuci. Ovo bi naravno trebalo da je zaustavilo sve genjutsu efekte koje su zrtve imale na sebi. Obukao je nazad svoj kaput te je polako odlazio nestajuci u tami.
#card2
-150 eng
"Vase novo grobno mesto momci..."

Omotan gaj,mirno i zaštićeno selo koje je izolovano od izolacije,bilo je perfektno za mali odmor nakon dugod putovanja,trebaće mi energije za anbu misiju koja sledi,pogotovo kad znam da moj neprijatelj koristi senzor tipa jutsue,nešto gdje ću morati da budem oprezan šta radim.
Tjekom ruke htio sam da zavirim u selo i vidim šta je tako posebno oko njega i što se toliko njih boji stranaca. Možda jer su bili paranoični...svašta je bilo moguće. Ko zna ko ili šta se nalazi u ovoj oblasti. Uvijek postoji neka banda čunina koja se pravi važna pa stavi selo pod robiju. Stoični pogledom koji sam imao bio je zamijenjen radoznalošću,ali znao sam da trebam poštovati privatnost tuđu. Ja sam šinobij ipak.