Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Wild Roses

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Wild Roses

Wild Roses 7jwx4Tc

Sea of pink and red, wild roses sprouting in every direction. The sun shines down on the meadow, casting a warm glow on the flowers and the lush green grass. It's a peaceful oasis, perfect for taking a moment to relax and appreciate the natural beauty around you.

U ovom polju divljih ruža video bih krv svuda unaokolo. Nisam znao šta se dešava dok jedan čovek nije stoajo na tom polju. Ispod njega bilo je telo mrtvog civila i zano sam da on donsi nevolje. Odmah sam skočio na njega svoji samurajskim tehinkama sa namerom da ga iseckam na komade


#card188 #card191 #card 353
410 dmg


#card189

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Wild Roses #world177

Brzo bih reagovao tehnikom zamene kako bih izbegao protivnikov kobni napad i spasio svoju glavudžu


#card1


Onda bih opet krenuo na njega i opet bih zamahuno mačem ka njemu


#card189


dmg 280

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Wild Roses #world173

Neprijatelj je pao ali njegov napad idalje preti stoga bih brzo reagovao i ponovo uradio tehniku zamene
#card1


u tom trenutku vidim njegovog prjatelja kako dolazi i nekolevam da ga napadnem mojom katanom koja seče kroz sve


#card189


potom bih se povukao i iskoristio samurajski odmor da nadoknadim energiju


#card202 #card8

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Wild Roses #world174

Genin koji je režao na mene je pao ali njegov napad jezdi ka meni i želi da me uništi jednom za svaga radim tehniku zamene kako bih izbegao tu propast


#card1


ugledao bih u daljini njihovog vođu i nebih oklevao da pokušam da ga iseckam mojom katanom 


#card189 


280 dmg-a

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Wild Roses #world186

Njihov vođa bi dobio opasnu posekotinu u predelu čela ali je bacio opasan napad na mene i ja moram da ga izbegnem tehnikom zamene 


#card1


potom bih zamahnuo još jednom mojim mačem sa namerom da ga dovršim jednom za sva vremena i da ga iseckam na komadiće mojom katanom zamahujući ka njemu iz sve snage

#card189

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Wild Roses #world182

Video bih kako moj mač proalzi kroz njegovo srce i to obeležava kraj njegove tiranije. Ne bih to video pre nego što on baci napad na mene koji moram da izbegnem i branim se tehnikom zamene

#card1


videvši da su svi od njih pali na zemlji mrtvi. rekao sam sebi 


oni su ubijali ljude i sudili im kako im je volja sad je bilo vreme da neko nijma presudi


Rekavši to napustio sam ovo mesto koje je sada poljana krvi bez želje da se vratim ovde

Hodajuci neko vreme sam naleteo na neku livadu puna cveca sto je bilo cudno sred pustinje bile su crvene,roze dosta vrste te sam nastavio niz livadu nekih 5 minuta i prosao je livadu i ostatak dela je bio pesak i nastavio sam da hodam.

Hodajuci sam prepoznao mesto gde sam bio a to je polje ruza prepoznao sam put po bojama ruzi crvene,roze.Te sam hodao tim istim putem kojim sam dolazio posle 7 minuta sam napustio deo livade i nastavio dalje

#card08

Tomohiro je stajao usred livade prekrivene divljim ružama koje su cvetale u nijansama ružičaste i crvene boje. Sunce je blago obasjavalo ovu prirodnu oazu, bacajući svoj topao sjaj na cvetove i bujnu zelenu travu koja je rasla između njih. Svuda oko njega, miris cveća se širio, stvarajući atmosferu opuštanja i čistog uživanja.

"Ovo je mesto gde se priroda predstavlja u svojoj najlepšoj formi, kao i ja sa svojim kvarcnim i safirnim draguljima" pomislio je Tomohiro dok je lagano hodao kroz livadu. Svaki cvet divljih ruža bio je kao mala slika prirodnog savršenstva, svojom jednostavnošću i istovremeno bogatstvom boja privlačeći pažnju i oduševljenje.

Podižući pogled ka horizontu, Tomohiro je video kako se livada prostire u beskraj, čineći ga da se oseća kao da je u svetu samo za sebe. Ovo je bilo mesto koje je pružalo utočište od svakodnevnog života, gde je svaki zvuk bio tišina, a svaki pokret bio deo prirodnog plesa.

"Ova livada je kao slika iz snova," rekao je tiho, sedeći na jednom od malih obronaka obraslih zelenom travom. Zatvorio je oči, dopuštajući zvucima ptica i povetarca da ga obaviju, kao da ga miluje nežnost prirode koja je bila oko njega.

Ova livada divljih ruža bila je mesto gde je vreme stalo. Svaki cvet, svaka trava, svaka senka koja se kretala sa suncem, sve je to bilo deo velikog kolaža prirodnog života koji je ovde cvetao. "Ovde se može osetiti mir duše," razmišljao je, uživajući u trenutku koji je bio poput darovane tišine u haosu svakodnevnog života.

Dok je posmatrao leptire kako lepršaju oko cvetova, Tomohiro je shvatio koliko je važno ponekad samo biti prisutan u trenutku. "Ova livada me podseća na lepotu jednostavnosti," rekao je sebi, smešeći se dok je uživao u pogledu na svetlost koja se prelivala preko boja koje su se prostirale ispred njega.

Svetlost sunca je polako menjala boje, od jarkih popodnevnih tonova ka toplijim, zlatnim nijansama zalazećeg sunca. Livada divljih ruža je zračila svojom prirodnom lepotom, dok je Tomohiro sedeo, zahvalan što je imao priliku da doživi ovu jednostavnu, ali duboko inspirativnu oazu.

"Ovo je mesto gde priroda govori jezikom lepote," zaključio je, znajući da će se uspomene na ovu livadu divljih ruža zauvek negovati u njegovom srcu kao simbol mira i prirodnog blaženstva.

Pojavio se odjednom na tom prostranstvu...


Wild Roses Phoenix-Wright_-Ace-Attorney-6-Prologue-Anime-Short-mysterious-figure

Nikada se nisam osećao kao u ovom trenutku..
Tolike godine mraka učinile su da zaboravim ukus radosti.



Po navici pričao je sam sa sobom. Odjenom počinje padati kiša. Oluja kakvu ovo mesto godinama nije videlo.



Kiša... i nebo... i ja.... i chakraaa!

Wild Roses F40acfd373496c3cbdeeb8ec0ac9ca8f



Kiša se slivala niz njega i poput prestravljene zveri bežala sa njegovog tela u najkraćem roku. On je.. doživljavao taj momenat u svim bojama i osećanjima.

Ahahahhahahaahhaa....

AHAHAHAHAHAHAAHAA ....

Gromoglasni smeh je odjeknuo dolinom.

Konacno sam nasao jednu Seiki kocku, nadam se da ce mi se i sada posreciti kada ubijem ovog cunina da je nadjem ponovo.
"Bolje se predaj na vreme"
Vreme je za napad.
#card1206
600 dmg

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Wild Roses #world190

Deluje kao da je uspeo da izbegne obican napad, nema veze, gledam sto pre da zavrsim tako da nemam vremena da se bakcem sa njim.
#card49
#card36
500 dmg

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Wild Roses #world187

Valjda bednik vidi da sam postao voda i da njegov napad ne deluje na mene, sve u svemu, daj da samo zavrsim ovo i da vidim gde mu je ta kockica.
"Prc"
#card40
600 dmg

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Wild Roses #world184

I dalje sam bio u imunitetu vode tako da taj uragan prolazi samo tik pored mene. Cunin je pao i vreme je da ga pretrazim kako bih nasao Seiki kocku. Moram da imam srece ovoga puta..
* Tsumi pretrazuje les u nadi za novom Seiki kockom *

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Wild Roses #world1