Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | White Stone Passage

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

White Stone Passage

White Stone Passage G8ZBtyB

Beloput prolaz je jedan od mnogih prolaza u regiji Rakimitsu. Sastoji se od visokog belog kamennog mosta koji povezuje dva visoka terena i prolaza ispod mosta, omogućavajući brodovima da prođu ispod njega i nastave uz reku.

Prosao sam preko lepog mosta

Ugledao sam neki podzemni prolaz pored mosta

Aoto je prelazio preko prelijepog visokog bijelog mosta njegov stil i izgled su ocarali Aota kao i pogled koji se pruzao sa njega. Prelazeci ga aoto je uocio neka dva prolaza. Setajuci po mosti razmisljao je "Hmm sta bih sve mogao da uradim kad se vratim kuci, mozda bih mogao da malo renoviram ili napravim jos neku kucicu za ptice"

Dolazim na Beloput prolaz, gde visoki beli kameni most dominira pejzažom. Njegova impozantna građevina stoji kao simbol povezanosti između dva visoka terena, dok prolazi ispod njega omogućavaju brodovima nesmetan prolaz duž reke.

Dok korakom prelazim preko mosta, osećam se kao da se uzdižem iznad svakodnevnih briga. Pogled na reku ispod mene donosi osećaj spokoja, dok se voda lagano kreće ispod kamena, odražavajući svetlost sunca.

Ali dok sam fasciniran lepotom ovog mesta, u meni se budi i neka doza tjeskobe. Putovanje kroz ovaj prolaz može biti i avantura i izazov. Ne znam šta me čeka na drugom kraju, ali spremam se da se suočim s tim.

Dok nastavljam svoj put, razmišljam o svrsi ovog putovanja. Prolazi poput Beloput prolaza podsećaju me na prolaze u mom životu - izazovni, ali istovremeno i prilika za rast i spoznaju. Sa svakim korakom prema napred, osećam kako se približavam svojim ciljevima, spremajući se za sve što me čeka.

Nakon kratke ekspedicije sa Genjiem, nastavio sam dalje svojim putem - koji god on bio. Dolazim do belog prolaza, na kome vidjam jednu poznatu osobu kako okrenutih ledja putuje u nedogled. Pojavljujem se ispred njega, govoreći

'Ni da mi kažeš ćao, Saburo?'

Saburo je odlucio da se proseta malo po svetu i da zavrsi svoju davno zacrtanu misiju. Medjutim, tokom te setnje, naisao je na poznato lice – Esaua. Saburo je odlucio da mu se obrati. "A ti si?" Rece sa osmehom – rece Saburo i dodade: "Kuda si posao?"

'Znaš ti dobro ko sam ja, debilko.'

Nasmejao sam mu se, na šta sam krenuo uz njega da šetam dalje u nepoznatom pravcu.

'Nigde specifično, al kako sam krenuo, verovatno na pićence s tobom.'

Ko zna, možda je raspoložen i nema neka pametnija posla.


Poceli su da komuniciraju Esau i Saburo, te je Saburo odlucio da kaze Esauu sta je imao na umu.

"Rado bih s tobom na pice, ali imam jednu vaznu misiju da odradim," zastade malo pa dodade, "Da li bi zeleo da podjes sa mnom, pa posle mozemo na pice?" - rece Saburo, gledajuci Esaua i cekajuci odgovor.

'Ajde, ajde. Taman da vidim koliko si napredovao'

Dani otkad je Saburo kopao rovove tražeći kugle su odavno prošle. Zanimalo me je da li je uopšte napredovao kao šinobi. Možda bude koristan kao ranije, samo ovaj put ne kao kopač rovova već kao pravi saborac.

Krenuli su zajedno ka nepoznatom pravcu.


Zaustavio sam se na vrh belog kamenog mosta i zadivljeno posmatrao prelepi prizor pred sobom. Beloput prolaz u regiji Rakimitsu bio je pravo arhitektonsko čudo. Most je visoko nadvisivao reku, pružajući spektakularan pogled na okolne terene. Kamenje koje je činilo most bilo je toliko čisto i belo da je svetlucalo na suncu, gotovo kao da je most bio načinjen od čistog mermera. Zvukovi prirode i tiho šumorenje vode koja je tekla ispod mosta unosili su mir i spokoj u moje srce. Bio sam na putu ka svom sledećem izazovu, ali mi je drago što je zastao ovde bar i na trenutak.



Kada je zavrsio svoju drugu misiju Satosh je stigao na mjesto trece misije, kada je stigao vidio je ogromni most i ispod njega je bio ninja koji je izgleado kao prava osoba koju je Satoshi mora da ubije tako da je krenuo u akciju i napao ga je.
#card1219
- 15 ch moji senju napadi imaju +200 dmg
#card1214
-35 ch ovaj napad ima 1200 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
White Stone Passage #world211

Satoshi kada je posalo svoj napada na protivnika on je prizvao neku kuglu koja je nesto uradila sa njegovim napadom i kada je napad pogodio protivnika nije ga ubio, tako da je Satoshi odlucio da ce napraviti jos veci i jaci napad od proslog tako da je polako krenuo sa pravljenjem napada.
#card186
- 10 ch dobijam +300 dmg i jos 100 od pasivne na munju.
#card177
- 15 ch dobijam +100 dmg na munju i jos 100 od pasivne.
#card168
- 15 ch ovaj napad ima 1100 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
White Stone Passage #world205

Satoshi kada je posalo svoj napad na protivnika on je uspio da se odrani, i nakon sto se odbranio poslao je neki efekat na Satoshija tako da se on odlucio odbraniti od tog efekta tako sto je oslobodio 200 chakre i taj efekat vise ne vrijedi na njega.
#card179
- 15 ch dobijam +250 dmg na munju.
#card183
- 15 ch dobijam 50 brzine i 100 dmg na munju do pasivne.
#card170
- 15 ch dobijma +150 dmg na munju.
#card159
- 10 ch ovaj napad ima 1300 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
White Stone Passage #world213

Satoshi kada je poslao svoj vrlo mocan napad munje protivnik ga je izbjegao tako sto se pojavio iza njega, i kada se pojavio iza njega posalo je dva zmaja od kojih se Satoshi vrlo lagano odbranio.
#card103
- 15 ch brani me od zmajeva.
#card165
- 10 ch ovaj napad ima 1500 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
White Stone Passage #world204

Satoshi kada je posalo svoj munjeviti napad na protivnika o se uspio odbraniti od njega, i nakon sto se odbranio stovrio je neku udnu barijeru preko citavog polja Satoshi nije znao sta radi ali to mu sada nije briga tako da je samo posalo napad na protivnika.
#card1214
- 35 ch ovaj napad ima 1200 dmg i ide na protivnika.

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
White Stone Passage #world203

opcija

The member 'Satoshi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
White Stone Passage #world1 White Stone Passage #world1

Stajao sam na visokom terenu, posmatrajući sa visine prolaz ispod mosta. Informacije koje sam dobio ukazivale su na to da će krijumčari proći kroz ovaj prolaz pre nego što se izgube u mreži reka i kanala dalje nizvodno. Bio sam spreman. Proverio sam svoje oružje i pažljivo pripremio zasedu.

Uskoro sam ugledao kolonu kočija koje su se približavale. Krijumčari su bili oprezni, ali nisu očekivali da će biti presretnuti ovde, na ovom gotovo zabačenom mestu. Kad su se kočije približile prolazu ispod mosta, skočio sam sa visine i spustio se na put ispred njih.

Odmah sam počeo da radim znake rukama i drveće je krenulo da raste sa svih strana mosta. Korenje je poletelo ka jedinom kriumčaru kojeg sam u tom trenutku video.

#card1219 #card1214

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
White Stone Passage #world193

Suočili smo se na uskom putu ispod mosta. Krijumčar je koristio svoju veštinu da prizove gromove s neba, pokušavajući da me zastraši i porazi. Munje su sevale oko nas, ali ostao sam smiren. Duboko sam udahnuo i fokusirao se na svoje tehnike.

"To neće biti dovoljno da me zaustaviš," rekoh hladnokrvno, dok sam brzo napravio znakove rukama.

Protivnik je bio poražen, a oko mene su se stvorili zemljani zidovi koji su me odbranili od napada.

#card108

Krijumčar je pao, boreći se da dođe do daha. Prišao sam mu, osiguravajući da je onesposobljen i da više neće biti pretnja. Ostatak njegove bande je već nestajao u daljini, bežeći u panici. Ali njihov vođa, i zaplenjena kočija su bili u mojim rukama.

Pogledao sam oko sebe, osiguravajući da nema više pretnji, i zatim sam se okrenuo prema kočiji gde bi kocka trebala da bude skrivena. Počeo sam da preturam u nadi da ću je naći i tako biti na korak do kraja moje misije.

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
White Stone Passage #world1 White Stone Passage #world2

Divus je stajao na vrhu visokog belog kamenog mosta Beloput prolaza, posmatrajući pejzaž oko sebe. Pogled mu je padao na reku ispod, gde su brodovi tiho klizili po vodi, prolazeći ispod mosta i nastavljajući svoj put uz reku. Povetarac mu je donosio miris sveže vode i zvuke prirode, stvarajući mirnu, ali i napetu atmosferu.