Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Piratska taverna "Yo Ho Ho!"

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Piratska taverna "Yo Ho Ho!"

Piratska taverna "Yo Ho Ho!" GAmZ4BM

Piratska taverna je živo središte aktivnosti, ispunjeno bučnim zvucima morskih pesama i smeha. Miris morske vode i ruma prožima vazduh, a raznolika posada mornara i shinobija okuplja se oko grubo obrađenih drvenih stolova kako bi razmenjivala priče o avanturama na otvorenim morima. Slabo osvetljen prostor ukrašen je pomorskim artefaktima i blagom, stvarajući osećaj morskog šarma i intrige.

Ulazim u bar, i prva stvar koju primetim je miris dima koji se lagano širi prostorijom. Svaki korak ka šanku je popraćen tišinom razgovora i blagim treperenjem svetla. Kada stignem do šanka, osluškujem zvuke koji dopiru iz ugla, tražeći savršeno mesto za sedenje. Na kraju odabiram stolicu blizu prozora, gde mogu posmatrati ulicu.

Konobar prilazi, a ja naručujem pesmu od svirača, tražeći nešto opuštajuće. "Neka bude nešto lagano", kažem, osmehujući se, dok se okrećem ka sviraču, čije ruke već lepršaju nad instrumentom.

Zatim naručujem čašu mleka, ne mareći previše za poglede koji su upereni u mene. "Nešto jednostavno", dodajem, dok konobar klima glavom i odlazi da ispuni moju narudžbinu.

Dok čekam, oslonim se unazad, osećajući kako me mirna atmosfera bara obavija poput nežnog zagrljaja. Zvukovi oko mene postaju sve prijatniji, i dopuštam im da me odvedu daleko od svakodnevnih briga. Ovo je trenutak za mene, da se opustim i uživam u jednostavnim radostima života.

Tokom svoje pustolovine Minuzaki je dobio želio da popije nešto i malo uzme predaha,morao je takođe u WC pa kada je video tavernu usred ove zemlje bio je presrećan. Laganim korakom otvorio je vrata i prišao prednjem šanku. Koonobar ga je primetio i bacio mu lagan osmijeh"Dobar dan gospodine,recite šta želite,a ja ću Vam reći jel imamo to!",Minazuki je klimnuo glavom i naručio običan koktel,na koji je konobar potvrdno odgovorio i usuo jednu čašu finog domaćeg koktela. Nakon sitne priče upitao je konobara gdje je WC a nakon što mu je konobar pokazao sa lijeve strane vrata Minazuki je ubrzano požurio i izvršio brzu nuždu. Pozdravio se sa konobarom i omoren nastavio avanturu.

Nova misija u nizu koju sam dobio od svog sela bila je nešto zanimljivija od prethodnih. Trebalo je da ulovim dva lopova koji su proneverili neke dokumente svog sela. Po zadnjim informacijama koje sam imao viđeni su u ovom objektu. Znao sam da su vešti borci i da neću moći lako da ih zarobim.

"Da li ste videli nekog od ove dvojice skoro" - upitao sam konboara nakon što sam ušao.

Dok je on gledao plakat sa slikama dvojice ljudi, kraičkom oka sam uhvatio osobu kako žurno, skrivajući lice trči beži ka izlazu.

"Stoj!!" - povikao sam čim sam se našao napolju van objekta.

Kako osoba nije stala, a imajući neki osećaj da je to moj protivik odradio sam znake rukama i ka njemu je poleteo vatreni zmaj.

#card69

[Dmg 800, blast 100. Vatra na terenu 25.]

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Piratska taverna "Yo Ho Ho!" #world194

Eksplozija vatrenog zmaja desila se tik pored protivnika. Dok se eksplozija još uvek smirivala, kroz dim koji se dizao u nebo proleteo je tornado uništavajući put i ogradu koja se nalazila između nas. Odradio sam znake rukama i poslao napad ne bi li sprečio da se tornado obruši na objekat iza mene, pa i na mene samog.

Prašina se konačno slegla i video sam da je protivnik pobeđen, telo mu je bilo ugljenisano i nije imalo šanse da je preživeo. Eksplozija je ostatak ljudi naterala da se razbeže ko je gde stigao i mogao, ali samo jedna osoba je stojala nepomično. Bio je to još jedan od pripadnika Jigoku Meia, poslednji koji je trebao biti ubijen. Znaci rukama su izgledali poput automatizma i napad je poleteo ka protivniku.

#card66 #card72 #card102

[Dmg napada kojim blokiram 1000. Dmg napada kojim napadam 800, blast 100. Vatra na terenu 75.]

The member 'Yasgar' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Piratska taverna "Yo Ho Ho!" #world191

Dok su ostaci blata leteli oko protivnika talas vatre krenuo je da se širi po terenu preteći da uništi sve na svom putu. Znao sam da nekako moram da obuzdam tu vatru pa sam odradio znake rukama i stvorio korenje protkano mojom chakrom koje je ugušilo vatru ne dajući joj dodatnog kiseonika.

Nakon što se plamen smirio i korenje nestalo video sam da je još jedan protivnik na zemlji pored svog saborca. Misija je ovim bila okončana, a kako sam se potrudio da borba nema većih posledica po okolinu moj posao ovde bio je gotov. Zaputio sam se dalje svojim putem.

#card1214 #card58

[Dmg 1300, blast 200. Vatra u meni 75.]

Koraceci vec danima, Masato je stigao do lokacije neka piratska taverna. Masato je bio svestan da ce imati susret sa piratima, a kako je citao o njima, vole zlato i cesto kradu.Odlucio je da prvo udje unutra kako bi mogao da lakse pobegne bez ikakvih tragova ako bude neka frka,Masato se pretvorio u jednog pirata kako bi se mogao uklopiti u zajednicu.

#card14

Masato je polako zakoracio, otvorio vrata, osetio miris morske vode, i cuo veoma glasnu muziku, kao i dranje ostalih ljudi unutra. Masato se smorio, rekavsi u sebi: Haa, covece, bolje da sam kod kuce ostao.Pritom je poceo da analizira prostoriju, gledajuci da nadje te ninje koje imaju neke informacije, ili bilo sta sto moze da mu pomogne oko operacije.

Masato, analizirajuci prostoriju, primetio je neke osobe koje su izgledale drugacije, ali su se ponasale kao pirati. Uz muziku, slavili su i pili. Masato je odlucio da im pridje, ali u tom trenutku je dosao neki pirat koji je bio pijan i ponudio mu pice. Masato ga je lepo odbio, bez ikakve drskosti. Pirat je samo otišao do sledeceg.

Masato je prisao tim osobama, primetivsi da su pijani i da su njih trojica. Seo je pored jednog od njih i upitao ga da li zeli još jedno pice. On je klimnuo glavom, da zeli, dok se okrenuo preko Masata. Smrad iz usta bio je veoma jak, sto je Masatu malo i zgadilo. Mahnuo je sankeru da mu donese pice.

Dok je Masato cekao, posmatrao ih je pomalo, da vidi da li može nesto da sazna.

Masato je gledao u osobe, nadajuci se da ce nesto izvuci. Sanker je stigao, i ja sam platio nije bilo previse skupo. U tom trenutku, osoba pored koje je sedeo, zagrila ga je i pocela zajedno sa Masatom da slavi, podizuci casu za njim. Masato se isto pridruzio, samo zbog uloge, ali je primetio da u njegovom kaputu ima neko pismo koje je zamalo ispalo. Masato je to ignorisao, a ta osoba je stala i odjednom brzo otisla do zenskog WC-a, sto je Masata zacudilo.

Masato je pogledao u kom je pravcu otisao i video da ima dva WC-a, sto mu je dalo ideju kako bi mogao da pobegne. U tom trenutku, ta osoba se vratila i ponovo sela, sav pobledeo.

Kako je seo, sav osamucen, papir je ispao iz njegovog kaputa. Niko nije primetio to, sem Masata. Masato se brzo sagnuo, bez da ga iko primeti, i stavio ga kod sebe, te je seo pored njega da mu naruci jos jednu casu. Masato ga je upitao, ali je rekao da ne zeli, a osoba je rekla da treba da krenu.

Masato je bio svestan da ce verovatno proveriti, te se uhvatio za stomak i poceo da glumi da ga boli stomak, brzo otisavsi u muski WC. Ulazivsi unutra, video je da je malo prljav, ali bilo je par ljudi i jedan prozor. Masato je otvorio papir i poceo da cita to su bile informacije koje je trebao da uzme.

Zatim je cuo da se ta osoba priblizava ka WC-u. Masato je brzo uzeo kunai, stavljajuci chakru u njega, i bacio ga duboko u sumu. Tako je usao brzo u senku i stvorio se kod kunaia koji je bacio, a zatim je brzo počeo da bezi sa mesta da se ne bi digla uzbuna.

#card1191
#card330
#card1192

Od kako sam ušao, svi su me čudno gledali, verovatno zato što nisam pirat. Seo sam unutra i naručio sake. Dosta sumnjivih stvari može se čuti uokolo, ali su se stisali čim je ušao neko nepoznat. Zanimljivo.

Bizzare Encounter - Part 1

Makoto Nagano
Boris Aburame
Magnus

Novo jutro

Pele
Kaiman

Kaiman je uzivao u ovoj kafani, sedeci u malte ne lezecem polozaju na stolici koliko se zavalio. Izvadio je i on svoju kutiju cigara te izvadi jednu iz kutije i zapali je u istom momentu.

Da li si mozda cuo za nekog ninju koji je specijalista za borbu prsa u prsa?

Upitao je Peleta verujuci da covek koji ima poternicu mora da je cuo za barem jednu takvu osobu.

Zavrsio je sa svojim kapucinom. Ljubici dade dovoljnu svotu novca da plati i sebi i Kajmanu pice i jos da je casti fin baksis.

Pa brate imas u svakom naseljenom mestu oglasnu tablu. Na njoj su istaknute poternice i biografije ninji. Na njima mozes videti i kojim se tehnikama sluze objektivno naravno ne u detalje. Vidis njihov rank, sto ce reci koliko su opasni i naravno koliko vrede u smislu novcano nagrada za njih.

Pokazao mu je da ima oglasna tabla i u kafani u kojoj su upravo sedeli sa blagim pokretom ruke.

Eno ti tamo pa vidi sta te zanima.



Hmm, cuo sam za te potrenice, ali nisam znao da daju takve informacije o njima. Kad budem odlazio odavde pa cu se setiti valjda da bacim pogled. Nego reci mi, zbog cega si ti na potrenici ako nije tajna. Nisam od onih sto pricaju takve informacije okolo, mada znam da ne mogu da te ubedim u tako nesto posto se ne znamo kako treba. Na tebi je da li ces reci, razumecu te ako ne zelis.

Brate moj shinobi sam. Placenik sam. Ono ti das ryo ja uradim posao. Nema prevelike logike. Nisam ni na cijoj strani jednostavno radim svoj posao. Nema ljutnje. Jedni me unajmljuju jedni traze moju glavu sta da ti kazem. Svakom ko se ovim bavi je tako.

Posto je sve bilo placeno mogao je da ide.

Nista otisao sam ja do sledeceg puta. Cao.

Spojio je ruke u znak tigra i nestao u oblaku dima.

#card21



Nakon sto je odgovorio na Kaimanovo licno pitanje, nestao je u oblaku dima pre nego sto je Kaiman mogao da se pozdravi.

Cudan ovaj Pele, ali dobar covek pre svega. Nadam se da cemo se nekad opet videti - Pomislio je u sebi.

Vreme je doslo da i Kaiman krene na svoj put, dom ga je cekao, a od puta je bio iscrpljen. Dosao je do sanka da vidi sta je duzan, ali na njegovo prijatno iznenadjenje Pele je platio sve pre nego sto je otisao. Punih dzepova izlazi iz kafane.

DRIM TIM

Pele
Toga Yagari

DUBOKO PIJANSTVO

Pele
Toga Yagari