Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Temple of the forgotten sound

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Temple of the forgotten sound

Temple of the forgotten sound VbrmUqY

Duboko u srcu Ilex šume nalazi se Hram Zaboravljenog Zvuka. Hram se sastoji od nekoliko velikih tori vrata, sva ukrašena zvonima i zvečkama svih veličina. Mirna atmosfera koju hram pruža jedino je narušena blagim zvukom zvona koji lebdi na vetru.

Dok je Yuu prolazio pored hrama odlucio je da stane na par trenutaka i da se malo pomoli. Sojaci tako mislio je o svom zivotu i sta moze da radi sada kada vise nema nikakv veze nisakim. Bio je slobodaj,al se nije osecao tako. Bez ijednog zvuka se pomolio po poslednji put i nastavio da hoda svojim putem.

wow

Hodajuci bez ikakvog plana naisao sam na prelijepi hram. Mirna atmosfera obavijala je prostor. Tu i tamo je puhnuo i neki vjetar koji je pomjerao zvona i zvecke koja su stvarala prelijepu pjesmu koju do sada nikad nisam cuo. Nazalost put me zove moram poci, ali cu se vratiti obavezno.

Nakon duge setnje, umornih noci, vidjeo sam hram . Bila je lijepa atmosfera topli vjetar me je pirkao dok sam ulazio da se pomolim. Nastavio sam dalje bez i jedne rijeci i nijednog ispustenog zvuka.

"Ovo mjesto je prilično tiho...mogu da čujem otkucaj svog srca,kako dišem."
Minazuki se našao usred jednog hrama u zemlji zvuka,koje je...bilo prilično tiho za zemlju zvuka. Toliko tiho da je mogao da čuje otkucaje svog srca,kako vjetar duva i kako životinje i mirni insekti dišu,skriveni od Minuzakija.

Nakon dugog i uscrpljuceg puta ugledao sam hram prelepi i veliki hram mesto je bilo tako lepo da sam ostao bez reči bio sam mnogo žedan tako da sam prvo uzeo vodu potom sam se pomolimo ali ništa se nije čulo bilo je mirno mada bio sam sumnjicav i vazduhom se širila nelagodno pomislio sam da umišljam tako da sam odlučio da saznam više o ovom mestu gde se trenutno nalazim prenego što nastavim putovanje



Duboko u srcu Ilex šume, naišao sam na Hram Zaboravljenog Zvuka. Bio sam iscrpljen i gladan, ali kad sam video velika tori vrata ukrašena zvonima i zvečkama, osetio sam kako me obuzima mir. Zvonjava na vetru imala je smirujući efekat, ali nisam smeo da zaboravim zašto sam ovde. Kocka koju sam tražio mogla bi biti sakrivena upravo ovde. "Ovo mesto izgleda obećavajuće", pomislio sam dok sam se približavao glavnom ulazu.




Čim sam zakoračio unutar hrama, prišli su mi monasi u jednostavnim ogrtačima. "Dobrodošli, putniče", reče jedan od njih sa blagim osmehom. "Šta te dovodi u naš mirni hram?" Pokušao sam da budem diplomatski. "Tražim nešto veoma važno. Možda imate jedan drevni suvemor koji mi je potreban." Monah me je gledao s blagim nepoverenjem. "Ovde čuvamo mnoge vredne stvari, ali ne predajemo ih lako."




Proveo sam nekoliko sati pokušavajući da ih ubedim da mi predaju kocku. "Razumem vašu posvećenost zaštiti ovih predmeta, ali ovaj artefakt je od ključne važnosti za mir i sigurnost u našem svetu." Monasi su slušali pažljivo, ali su odbijali svaki moj zahtev. "Ovaj artefakt je deo naše baštine. Ne možemo ga tek tako predati", reče jedan stariji monah. "Ovo nije mesto za pregovore."




Postajao sam sve frustriraniji. "Možda ne razumete koliko je ovo važno", rekao sam im. "Ova kocka može sprečiti velike katastrofe." Monasi su ostali čvrsti. "Nije naš zadatak da odlučujemo o sudbini sveta van naših zidova", odgovorio je vođa monaha. "Naša dužnost je da čuvamo mir i harmoniju u ovom hramu."



Shvatio sam da reči neće biti dovoljne. "Ako mi ne predate kocku, moraću da je uzmem silom", rekao sam odlučno. Monasi su se povukli, ali su ostali mirni. "Nasilje nije odgovor", reče vođa. "Ali ako se odlučiš za taj put, znamo kako da se branimo." Znao sam da će borba biti teška, ali nisam imao izbora.


Napaoo sam starešinu hrama kako bih im dokazao da se ne šalim. Želim biti najbolji u ovoj misiji i nije me briga šta moram uraditi da bih to postigao. U ovoj misiji sam video svoju šansu. Dok su me monasi molili da ih ne napadnem ja sam iz svog tela vadio posebnu kost.

#card1404
#card1392
Probao sam da ubodem njihovog starešinu i vodju, koji je očito bio jedini ovde koji je znao da se bori.


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Temple of the forgotten sound #world182



Nakon što sam ga ubio krv je ispunila hram a njegov tsunami je bio poništen (zamahom sam rasekao njegov napad i tak ose odbranio). "Vidite sada monasi." grupa monaha koja je do pre par trenutaka bila čvrsta u svojoj odluci donosi mi jednu kutiju. Otvaram kutiju.

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Temple of the forgotten sound #world2



Kada sam otvorio kutiju koja je bila ispred mene shvatio sam da su me ovi monasi prevarili. Doneli su mi praznu kutiju dok je grupa monaha želela da kupi vreme kako bi ostalio monasi (sa sve kockom) uspeli da pobegnu iz ovog hrama. Ovo me je naljutilo te sam pobio ostatak hrama i otišao. "Završio sam svoju misiju."rekoh i odo.