Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Bushima Ridge

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Bushima Ridge

Bushima Ridge FggR4aE

Bushima Ridge predstavlja opasno područje stenovite obale, izložene snažnim vetrovima i udarima talasa iz beskrajnog mora. Nepredvidljivo vreme i žestoke oluje čine ga opasnim mestom čak i za najveštije ninje.

Iz prasume i flore i faune dosli su na ovo magleno mesto na obali kontinenta, vetrovi su bili jaki, a reljef je bio visok. Zapisivao je mesta gde je putovao da i jednog dana napravi mapu sveta i po mogucnosti dobije novac za to. Dosli su do luke i krenuli brodom prema obliznjem ostrvu.

Pratio je Guasukija iz prasume flore i faune i rece Guasukiju "Pa Guasuki ovo mesto nije lose toliko svidja mi se ja te samo pratim ti idi gde oces ja nosim flase vode i svasta nesto da znas ako ti zatreba hrana ili voda tu samo Guasuki sada te pratim gde ides"

Ahiru je dosao na svoju misiju koju je dobio danas. Dosao je pobediti dva protivnika koji su spsalili jedno selo sa vatrenim strelama. Cim je dosao video je svoje protivnike i odmah ih je napao najjace sto je mogao u trenutku.

#card1345
#card1346
290dmg na prvog protivnika.

.

The member 'Ahiru Kaja' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Bushima Ridge #world172

Posto je video da je porazio prvog protivnika bio je vrlo srecan ali morao je prvo da se odbrani od napada koji ide na njega pa onda i da sredi preostalog protivnika. Odbranio se od napada sa substitution jutsu i onda je napao.

#card1
#card381
jedna bombica na zadnjeg protivnika.

The member 'Ahiru Kaja' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Bushima Ridge #world177

Video je da nije ubio protivnika koji mu je ostao ali to ga nije obeshrabrilo. Brzo se odbranio od napada sa weapon blockom i onda je bacio jos jednu bombicu na njega za koju je mislio da ce ga dovrsiti.

#card330
#card7
#card381
jedna bombica na protivnika

The member 'Ahiru Kaja' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Bushima Ridge #world176

Posto je video da je pobedio oba protivnika bio je mnogo srecan sto moze da konacno ide kuci. Odbranio se od napada koji ide na njega sa substitution jutsu i krenuo da ide kuci polako putem kojim je i dosao na misiju.

#card1
#card379

Stenovita obala sa ogromnim talasima. Veoma tezak i neugodan teren.

Stigao je na lokaciju gde je trebao da porazi svoje protivnike, ubrzo nakon dolaska ih je i pronasao. Nije oklevao ni momenta da zapocne borbu sa njima. Trojica ih je bilo i bio je spreman da to odradi. Sneg je odjednom krenuo da veje, a u njegovoj ruci se stvori ledeni mac. Zauzeo je samurajski stav, a nakon toga stvorio ledeni siljak u koji je ulozio 2 ledena stacka i poslao ga na protivnike.

#card188 #card1405
#card1420 #card1407
#card191 #card1418
1000 dmg
2 Stacka na terenu.

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Bushima Ridge #world212 Bushima Ridge #world209 Bushima Ridge #world202

Svojim napadom je uspeo da savlada jednog protivnika, dok su dvojica uspeli da se zastite. Ogromne sile napada su krenule na njega, morao je brzo da reaguje ptretvorivsi svoje telo u vodu. Nakon toga je stvorio ledenu kreaciju koja ga je odbranila od napada ciste chakre, na kraju svega primio je malo stetu, te je odlucio da nastavi.

#card23 #card49
#card1406
40 chakre i 3 stacka, 1200 hp

Stvorio je potom dva ogledala, jedno ispred sebe u koje je usao, a drugo negde tamo 60m desno od njega. Potom je ludi kit izleteo i opleo po neprijateljima.

#card1417 #card1413
Ulazem 2 stacka i izvodim za 30 chakre, dmg je 1000
Na terenu ostaje 1 stack

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Bushima Ridge #world202 Bushima Ridge #world211

Sada je ovo bila losa situacija, nije uspeo nista da uradi ovaj deo borbe, ali bar nije morao da se brani ni od cega sada jer je bio lud voden. Sledece sto je odlucio da uradi jeste da posalje jedan slabi napad i da prevari protivnicki efekat, a nakon toga je promenio svoj stav i poslao ludi napad na obojicu.


#card24
#card203 #card201
Smanjujem cd na combat stance
3 stacka na terenu
1200 dmg

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Bushima Ridge #world204 Bushima Ridge #world202

Borba uopste nije bila naivna, morao je da se bogme dobro potrudi oko ovoga, prvo je stvorio stit od leda uz pomog kog je resio prvo problem sa siljcima delimicno, a nakon toga je mahnuo na napad koji je isao na njega kako bi se odbranio od njega.

#card1415 #card191
#card204
1 zamah-1000 dmg
Potom je usledledio napad na ovu dvojicu, zum.
#card197
6 stackova.

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Bushima Ridge #world214 Bushima Ridge #world203

Bio je spreman da nastavi ovu borbu, prvo je ojacao svoje jutsu napade iz klana, a nakon toga stvorio ludi siljak i uputio ga pravac prema ovoj dvojici. Nadao se da ce ovog puta uspeti da ih porazi. Vec su poceli opasno da ga nerviraju i nije mogao ocima da ih smisli.

#card1409 #card1418
3 stucka 1500 dmg
Trenutno 5 stucka
#card203

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Bushima Ridge #world203 Bushima Ridge #world203

Morao je da uradi nesto drugo ovoga puta, odlucio je da uradi vodeni balon, a nakon toga je poslao projektil sa kojim ce da onesposobi drugog protivnika. Nadao se najboljem iz ovoga, jer vise nije imao zivaca da se bavi ovime.

#card395 #card26

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Bushima Ridge #world204 Bushima Ridge #world212

Uspeo je da onesposobi jednog, prvo je zabo mac u zemlju i tako odsekao siljke koji su isli na njega ispod nogu. Nakon toga je samo prisao i veoma kul odrubio glavu jednog protivnika. Sada mu je preostao samo jedan, gledao ga je hladnokrvno nadajuci se da ce ovo uspeti da zavrsi.
6 stacka
#card189 #card19
Za kraj nije mogao napasti protivnika dovoljno jako, te je samo promenio stav i tako zavrsio.
#card191

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Bushima Ridge #world210

Jedno od stvari koje je uradio jeste da zabode mac u zemlju i tako se odbrani od siljaka koji su izbijali. Nakon toga je njegovo telo oblozio mehur koji ga je zastitio od kise senbona koja je udarala jako.

#card189 #card45

Nije imao sta da uradi te je samo cekao dalji tok borbe.

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Bushima Ridge #world201

Njegov protivnik je ocigledno bio glup, te se zaleteo macem za vreme trajanja njegovog balona. Ono sto je sada odlucio da uradi jeste da zabode mac u zemlju i tako se prvo odbrani od napada ispod zemlje. Nakon toga je promenio stav i do kraja ispunio moc stance-a.

#card189 #card203
Combat stance smanjujem
Za kraj je konacno muka prosla i ludo zamahnuo na protivnika.
#card190
1250 dmg
9 stacka

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Bushima Ridge #world208

Shvatio je da je njegovom protivniku kraj bio sve blizi, ali ni za trenutak nije odlucio da ga stedi. Zabo je mac u zemlju i odbranio se od siljaka koji su udarali, nakon toga se vratio u svoj ludi stav i tako se resio svih svojih zivotnih problema. Nakon toga je napao, reda radi malo.

#card189 #card191
10 stacka
#card207
Dmg zamaha je 1100

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Bushima Ridge #world207

Nije bilo srece u ovom napadu, odlucio je da proba da ga dovrsi na bilo koji nacin. Znao je da mu je kraj sve blize, ali nije hteo na takav nacin da porazi svog protivnika. Zamahnuo je ludo na njega u nadi da ce zavrsiti njegov bezvredni zivot i gubljenje toliko vremena Yabai-u.

#card209
Dmg zamaha 1300

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Bushima Ridge #world214

Nije njemu bilo tu spasa, jedino sto mu je preostalo jeste da ovako jadno izbegava napade. Hteo je da ga ponizi i samo nista ne radi. Gledao ga je kako umire i prozivljava njegove poslednje trenutke zivota. Cekao je da vidi i dao mu priliku za njegovim poslednjim potezom.

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Bushima Ridge #world206

Poslednje sto je uradio jesu neke eksplozije koje nisu imale ugla protiv stita koji je stvorio oko sebe i tako se odbranio od napada koji je eksplodirao mnogo jako. Nije bio u fazonu da se vise zadrzava nek puca mnogo ludo njegov zadnji napad, a on se uputio nazad prema Shiroi ostrvu, ostavljajuci poslednje zbogom.

#card1415
2x30 600 defence



Stajao sam na ivici Bushima Ridge, posmatrajući divlje talase kako udaraju o stenovitu obalu. Vetar je bio nemilosrdan, šibajući mi lice i gotovo me obarajući s nogu. Znao sam da je prolazak kroz ovo područje izazov i za najspremnije ninje. Krenuo sam oprezno, svaki korak planirajući unapred. Staze su bile uske i neravne, a oštri kamenčići upadali su mi u sandale. Moram biti brz i pažljiv, mislio sam, dok sam se kretao dalje. Kiša je počela da pada, pretvarajući stene u klizave zamke. Morao sam pronaći sklonište pre nego što oluja postane još gora.


Vetar je postajao sve jači, a kiša je padala kao da nikad neće prestati. Skoro da nisam video ništa ispred sebe. Svaki korak je bio borba protiv elemenata. Našao sam malu pećinu u kojoj sam mogao da se sklonim. Seo sam unutra, držeći se za zidove kako bih zadržao toplotu. Uzeo sam nekoliko dubokih udaha, pokušavajući da se smirim. Znao sam da će oluja trajati neko vreme, pa sam odlučio da se odmorim. "Samo još malo", govorio sam sebi, "proći će."




Oluja se konačno smirila, ostavljajući iza sebe mokre stene i blato. Izašao sam iz pećine, osluškujući tihi huk talasa. Nastavio sam svoje putovanje, pažljivo birajući svaki korak. Put je postajao sve teži, a umor me je počeo sustizati. Sreo sam nekoliko ptica koje su tražile hranu među stenama, što mi je pružilo kratku utehu. Znao sam da moram biti oprezan, jer su glasine o razbojnicima bile tačne. Osetio sam kako mi srce brže kuca pri pomisli na mogući sukob.




Dok sam prolazio pored visokih stena, čuo sam nepoznate glasove. Sakrio sam se iza jednog kamena i osluškivao. Razbojnici su se međusobno raspravljali. Čuo sam kako spominju dragocenosti koje su sakrili negde u blizini. Znao sam da ne smem biti otkriven. Prišao sam bliže, pazeći da me ne čuju. Pokušao sam da procenim koliko ih je i da li su naoružani. Bio sam spreman na sve, ali znao sam da moram biti mudar u svojim potezima. Jedan pogrešan korak i mogao bih završiti u velikoj nevolji.



Dok sam se prikradao, jedan od razbojnika me je primetio. "Ko je tamo?" povikao je, a ostali su se okrenuli prema meni. Nije bilo vremena za razmišljanje. Izvukao sam svoj kunai i bacio se na prvog razbojnika, obarajući ga na zemlju. Ostali su skočili na mene, ali sam bio spreman. Blokirao sam udarce i uzvratio silovito. Borba je bila žestoka, ali sam znao da moram pobediti. "Ne smete proći!" vikao je jedan od njih, ali sam bio odlučan. Moram ih savladati i nastaviti dalje.



Borba je trajala, vetar je ponovo počeo da duva, a kiša je padala kao iz kabla. Tlo je postajalo sve klizavije, otežavajući kretanje. Udarao sam jednog razbojnika za drugim, pokušavajući da ih oborim što brže. "Previše nas je!" vikali su, ali nisam se dao obeshrabriti. Moram biti brži, moram biti jači. Svaki udarac je bio precizan, svaki potez dobro isplaniran. Bio je to ples na ivici života i smrti, ali sam osećao da sam sve bliže pobedi.



Konačno sam ostao sam s vođom razbojnika. Bio je snažan i vešt, ali sam znao da moram biti bolji. "Ovo je tvoj kraj!" povikao je, zamahujući mačem. Izbegao sam njegov udarac i udario ga u stomak, obarajući ga na kolena. "Ne danas," rekao sam, dok je prava borba u stvari bila na pomolu.


#card186
#card168
Biram struju (dobijam 400 bonus demage) i onda na vodju bacam svog strujnog zmaja. (50 chakre i 3 slota)



The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Bushima Ridge #world188


Vodja je bio veštiji nego što sam očekivao: sa lakoćom je izbegao mog strujnog zmaja a potom me je gadjao napadom od čiste chakre, no, samo sam se nasmejao. Njegov napad je pogodio samo moju zamenu i ja sam nastavio baraž svojih tehnika.

#card1
Uložio sam 30 chakre i 1 slot

#card159
Moj napad ima 600 demage (10 chakre i 1 slot).



The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Bushima Ridge #world184


Pre nego što nindža pada na pod uspeva da prizove neki glupi uragan (koji ću ja takodjer izbeći zamenom) ali pored napada uspeo je da ispusti još nešto. Prišao sam njegovom telu kako bih proverio šta mu je to ispalo.


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Bushima Ridge #world1



Nakon iscrpljujuće borbe, pronašao sam malu pećinu gde sam se mogao skloniti. Sklonište je bilo skromno, ali dovoljno da se sakrijem od vetra i kiše. Seo sam i duboko udahnuo, pokušavajući da se smirim. Rana na ruci je krvarila, ali sam imao dovoljno zavoja da je saniram. "Prošao si kroz gore," rekao sam sebi, pokušavajući da se ohrabrim. Osećao sam se iscrpljeno, ali znao sam da moram biti spreman na sve. "Još malo," šaputao sam, "još malo i bićeš siguran."