Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Mountaintop Summit Temple

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Mountaintop Summit Temple

Mountaintop Summit Temple 3kcyWxz

Vrhovni Hram je osamljeni i mistični hram koji počiva na vrhu visokog Doriyaki planinskog vrha. Oko hrama su vrhovi prekriveni snegom koji se pružaju koliko oko može da vidi, a jedini način da se stigne do njega je prolaskom kroz opasne planinske prolaze i strme litice.

I idem ja kroz Zemlju Munje bio sam na misiji i idemo na brdo i vidim nesto mislio sam da nije kuca,kad sam se priblizio vidjeo sam da je bio to hram ko zna od kojeg Nindze. Nisam prvo htio da udjem mislio sam da ce me neko ubit kad udjem,ali kada sam usao nije nikog bilo sve dok u jednoj sobi nije bilo barem 10 nindzi jonina koji meditiraju...

(U skrolu koji je dobio bilo je potrebno da se pojavi na ovoj lokaciji i obuzda dva bandita nepoznatog porekla.) 
(Oni su vrebali ljude koji bi prolazili strmim i uzanim ulicama koje bejahu jedini put kroz strme planinske vence.)
(Nije proslo dugo pre nego sto je nabasao na jednog od njh.)

#card10#card232#card353#card191#card189
450dmg

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Mountaintop Summit Temple #world182

(Banditova odbrana nije bila najsjajnija.)
(Umreo je.)

(Taro se odbranio.)
(U daljini video se i drugi maldi bandit besan na scenu smrti svog prijatelja.)
(Kada udje Taru u range, Taro poskoci na njega.)

#card189 #card190

(350dmg blokira)
(700dmg napada)

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Mountaintop Summit Temple #world189

(Bes banditov bese jak. Uspeo je da potpuno odbrani Tarov napad i napadne nazad silovitom kontrom.)
(Taro se ovog puta mogao samo braniti pred silinom napada.)
(Deo napada je posekao svojom ostricom, a deo koji je prosao izbeze sa promenom pozicije.)

#card189#card1

(350dmg pa zamena)

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Mountaintop Summit Temple #world184

(Hladan metal zviždao je dok je sekao povetarac.)
(Uragan vetra je isao na njega sto ovaj ponisti muski jednim zamahom slicne snage.)



Nećeš moći ovako još dugo.



(Čekao je da se protivnik malo opusti pa da ga cap cap ragada dagada.)

#card189
(blokiran napad zamahom)

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Mountaintop Summit Temple #world181

(Na mene je islo 300dmg vatre.)
(Uzimam katanu jace ovim svojim od borbe vec premorenim rukama i jakim zamahom ponistavam napad.)
(Zatim se brzo priblizavam svom protivniku u nameri da ga posecem i okoncam borbu.)
(Ulazem cakru u svoj napad da on bude jos zesci i ludji.)


#card189 #card190

350odbrana
700napad

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Mountaintop Summit Temple #world187

(Prvim zamahom se branim drugim zamahom napadam.)
(Polako gubim formu prilikom svojih zamaha sto je jako lose.)
(Manjak treninga odrazio se i manjkom sredstava za napad.)
(Jednostavno i dalje nisam bio sposoban da konstantno masem i masem kao sto se to ocekuje od samuraja.)

#card189 #card15

The member 'Taro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Mountaintop Summit Temple #world181

(Napad koji protivnik baci na njega bese slabasan.)
(Vec spremnom tehnikom zamene zamenio se sa obliznjom stenom koja napad istrpi i pade na zemlju dizuci oblacic prasine.)
(Uzeo je oba bezivotna tela i samo pustio niz liticu. Tamo ce postati hrana nekoj divljaci i konacno biti korisni makar u nekom obliku.)

#card1


Ušao sam u prvi hram. Unutra je bilo hladno i mirno. Na zidovima su bile slike i natpisi drevnih mudraca, a miris tamjana ispunjavao je vazduh. Osetio sam kako mi se duša smiruje, kao da sam zaista na putu ka prosvetljenju. Meditirao sam neko vreme, osećajući kako se moja energija obnavlja.

Sledećih nekoliko dana proveo sam istražujući hramove i okruženje. Svaki hram imao je svoju posebnu energiju i atmosferu. Osećao sam kako se povezujem sa prirodom i drevnim mudrostima. Iako je put bio težak, nagrada je bila vredna svakog koraka.



Dok sam se pripremao za povratak, znao sam da će mi ovo iskustvo zauvek ostati u sećanju. Doriyaki planina i njeni hramovi nisu samo fizičko putovanje, već i duhovno. Naučio sam da svaki težak korak, svaki trenutak bola i napora vodi ka nečem većem, nečemu što ne možemo uvek videti, ali možemo osetiti.



Krenuo sam iz hrama pa nazad niz planinu, pažljivo birajući svaki korak kao i kad sam se penjao. Ali ovaj put, osećao sam se lakšim, ispunjenijim. Put nazad bio je manje zastrašujuć jer sam sada znao šta me čeka. Setio sam se reči jednog starog mudraca koje sam pročitao u hramu: "Prosvetljenje nije destinacija, već putovanje." I to je bilo istinito.




Na hladnoj planini prekrivenoj u snjegu koji se već zamrznuo opet od hladnog žustrog vjetra koji je duvao konstantno bez vidljivog prekida u bliskoj budućnosti. Brzo sam putovao iz prostog razloga jer nisam htio da se previše zadržim ovdje. Ubrzo sam uočio hram u kom se nalazila meta u selu poznata po svojoj dubioznosti i čudnim predmetima koje posjduje.

#card1366#card186#card1325#card1326

1000DMG CHHIDORIA U ŠACI NA CHUNINA!.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Mountaintop Summit Temple #world187

Sreća je bila na njegovoj strani pa je uspio izbeći šoker ali njegov zamah nije išao dalje od njegove korice. Svojim mačom sam ga zaustavio u mjestu i potim sam zaokrnu oštricu ka njemu. U momentu koji nije trajao više od sekunde 3 radnje ekstremne brzine su se dogodile i zrake svjetlosti koje su oštrice reflektovale su na trenutak pokazale situaciju u mračnom hramu.

#card191#card189

2 Zamaha jedan blokira drugi dovšava posao 450DMG obadva.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Mountaintop Summit Temple #world181

U hramu čovjek je sa mačem u svome stomaku ispalio poslednji talas vatre na men koji sam izbjegao lagano već par sekundi prije uvidjevši njegove trenutne akcije. Pao je na pod kolenima u sjedeću poziciju jer sam bio milosrdan brzo sam mu zaustavio krvarenje i ostavio ga da ostatak rješava kad se probudi. Samo sam pregledao da nema ono za čime tragam.

#card200



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Mountaintop Summit Temple #world2

Divus je stajao na rubu litice, gledajući prema Vrhovnom Hramu koji se uzdizao na vrhu visokog Doriyaki planinskog vrha. Put do hrama bio je opasan i zahtevao je svu njegovu snagu i veštinu. Sneg je padao lagano, stvarajući beli veo preko okoline, dok su oštri vetrovi zviždali kroz planinske prolaze.

Uz pažljivo balansiranje i fokus, Divus je krenuo kroz strme litice i uske staze, koristeći svoja iskustva i agilnost da izbegne opasnosti. Svaki korak je bio pažljivo isplaniran, svaki pokret precizan. Ledena hladnoća prodirala je kroz njegovu odeću, ali je njegov um bio čvrst i usmeren na cilj.