Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Enigma Plateau

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Enigma Plateau

Enigma Plateau 0tMVwO4

Enigma visoravan je stenovita ravnica smještena u zemlji stena. Ravnica je karakteristična po svojim čudnim i bizarnim stenovitim strukturama koje se čine neobjašnjivima. Atmosfera oko Enigma visoravni je neugodna i misteriozna, s jezivim osjećajem koji prožima zrak.

Sunce je polako zalazilo dok se Taisei približavao Enigma visoravni. Kamenje je bilo sveprisutno, činilo se kao da zemlja sama isijava misteriju. Taisei je hodao kroz neugodan vazduh, osjećajući trnce nesigurnosti dok je prilazio neobičnim stenama.

"Ovo je jedno čudno mesto," promrmljao je, gledajući oko sebe. Stene su bile isprepletene u čudne oblike, poput nekakvih kamiondžija iz nekog starog filma.

Pogledao je prema nebu, razmišljajući o nindža stvarima - oružju, zamkama, prikradanju. Mesto je imalo nešto jezivo, ali Taisei je znao da ne može ostati samo posmatrač. Morao je istražiti tajanstvenu ravnicu.


Taisei je koračao kroz Enigma visoravan, svestan svake stene koja ga okružuje. U svojim mislima, osećao je novi mač, čvrsto držeći ga u ruci. Setio se trenutka kada je stao pred majstora kovača, izabrao svoj novi oružje - mač koji je odjekivao snagom, možda nije on izabrao mač, nego on njega.

Dok je istraživao, primetio je čudne formacije u stenama, koje su bile skoro kao da je priroda sama pokušavala govoriti sa njim. Taisei je zastajao, promatrajući ove neobične oblike i razmišljajući o njihovom značenju.

Njegovo istraživanje bilo je dublje od običnog fizičkog traga. Bilo je to pokušaj povezivanja s duhom ovog mističnog mesta, razumevanja njegove priče koja je bila ispričana u jeziku stena i atmosfere koja je lebdela u vazduhu.


Nakon temeljnog istraživanja Enigma visoravni, Taisei je postao svestan da, uprkos svojim naporima, ne može pronaći ništa više što bi otkrilo tajne ovog čudnog mesta. Bio je iscrpljen, ali i ispunjen osećajem da je doživeo nešto jedinstveno.

Odlučio je da se vrati nazad, koristeći isti put kojim je došao. Dok je prolazio kroz stene koje su činile visoravan, ponovo je promišljao o svakom koraku koji je preduzeo, o svakoj formaciji koja je ostala nerasvetljena.

Nakon putovanja nesto vise od sedmicu dana napokon sam dosao do mjesta gdje moram poraziti 2 genina i vodju chunina. Dosao sam do oblasti Enigma Plateau gdje ce se odrzati ova borba. Ovo mjesto je ravnica koja se nalazi ispod planina i dosta je jezivo i to se osjeti u samom zraku. Nema ni jedno selo blizu ovog mjesta i niko ovdje ni ne dolazi,a ja sam morao doci da zaustavim ninje koji su spretni u sakupljanju informacija koje kasnije salju do svog sela Shinju Sentinels. Tako da tome mora doci kraj.
Stigao sam vas napokon da nastaviti dalje sve unistavati i da pogodite jos sela bijedom. Spremite se za svoj kraj.
Govorio sam dok mi bas nije bilo svejedno ali moram to uraditi ovdje i sada.

Odmah cu napasti prvog sa Taijutsu force koji na 100 energije protivniku nanese 100dmg. To ce mi pomoci sto prije da ga porazim.
#card13

The member 'Imado Kazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Enigma Plateau #world172

Jedan genin me napao sa vodenim mehurom ali dzabe, to cu lako da izbjegnem on je i onako vec gotov.
Odlucio sam da koristim Substitution Jutsu koji na svakih 150 damage koji protivnik planira nanjeti mozemo uloziti 10 cakre da bi izbjegli taj napad.
#card1

Dok sam sredio prvog odmah sam krenuo na drugog.
Pa vi nemate sanse da me sredite. Ajde sta cekas neka krene iduci na mene. Ne znam sto samo stojite i gledate.
Prije nego sto nastavim dalje koristim Rest koji sluzi za odmor i da se regeneriše 50 čakre i energije.
#card8

Dok sam se odmorio poslao sam Burning Effect koji pali vatru na terenu. Na taj nacin stvara požar od kojeg će protivnik gubiti hp. Svaki jutsu vatre koji uradim diže damage požara za 25 po potezu (max200).

#card56

I odmah nakon toga saljem Flame Bullet koji salje džinovski plameni metak na svoga protivnika. Ovaj metak topi protivnicki defence i nadodaje ga na svoj damage.
#card60

The member 'Imado Kazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Enigma Plateau #world176

Sa lakocom sam pobedio jos jednog Genina i izjebagavam njegova 3 kunia koje je poslao prema meni koristeci tehniku zamene.
#card1

Ostao mi jos vodja Chunina kojeg moram nekako da porazim. Ali ja mislim da to nece biti problem. Spremam za njega nesto sto nece ocekivati. Odlucio sam da prema njemu saljem Fire Breath koji ispali vatru iz usta tako što fokusiram cakru na tom mestu. Za svakih 10 ulozene cakreova tehnika dealuje 100dmg. Ja sam odlucio da iskoristim 40 cakre i dealujem 400 dmg na vodji Chunina.
#card57

The member 'Imado Kazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Enigma Plateau #world187

Izbegao je moj napad i napao me sa zamahom Kusanagija od 300 damage-a. Ali ja opet koristim tehniku zamene i branim se od njegovog napada koristeci 20 cakre da bi sprecio 300 dmg.
#card1

Povlacim se nazad da se sto prije odmorim i skupim energiju i cakru. Tako da sam odlucio koristiti Rest koji regenerise 50 cakre i energije.
#card8
Dok sam to radio smisljao sam svoj iduci potez.

Odlucio sam da koristim 2 tehnike ovaj put. To je Exploding Flame Shot na koji sam potrosio 30 cakre i Flame Bullet na koji sam potrosio takodjer 30 cakre.
Razmisljam u sebi da li je ovo pametan potez jer ponestaje mi cakre, a energija mi je vec slaba. Moram sve pametno i takticki uraditi.

Prvo saljem Exploding Flame Shot kojeg ispljunem vatrenu loptu koja eksplodira pri pogotku i daje 200 damage.
#card59

Odmah nakon toga saljem Flame bullet koji salje džinovski plameni metak na svoga protivnika. Ovaj metak topi protivnicki defence i nadodaje ga na svoj damage. i tako cu napraviti dodatni 200 dmg i probati pobediti Chunina.
#card60

The member 'Imado Kazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Enigma Plateau #world185

Pobedio sam Chunina ali brzo sam se morao odbraniti jer je napao mene sa 300 damage.
Odlucio sam koristiti po treci put tehniku zamene koju sam najbolje upraksao. Za tehniku zamene sam odlucio koristiti 20 cakre jer je imam jos dosta, da bi se odbranio od svih 300 damage sa kojim je vodja Chunina pokusao mene da napadne i porazi.
#card1


Tako da mi je ostalo jos 320 cakre i ovo mi nije prestavljalo nikakav problem.

Posle dugog putovanja do ovde znog jeden misije nisam suguran da li je vreedelo,ali kada sam vec ovde ajde da zavrsimo posao ovde.Uzeo sam malo vode iz ranca i krenuo da trazim ove iz grupe:Shugetsu Alijansa.Nakon dugog putovanja napokon sam i naso koliko ih je samo 2 okej nije problem za mene.Ja igram prvi zalim slucaj...

#card161
za pocetak stvaram klona kojem dajem 2 slota klonu i ja izvodim ovu tehniku
#card158
koja zahvatra oba genina.

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Enigma Plateau #world174 Enigma Plateau #world177

Eto nastrada jedan ni kriv ni duzan,ali staces samo jedan moze da ostane,a to sam ja.
#card200
izbegao sam oba napada
sad vadim mac
#card353
i bacam talas chakre kroz mac
#card197

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Enigma Plateau #world172

To je to misija je gotova samo da se odbranim i to je to.
#card1
Kad sam se okrenuo cuo sam dva glasa koja kazu nismo gotovi sa tobom.A to su bila jos dva neka genina koja su hteli batine.Ja sam rekao sto da ne #card159
Ovu tehniku stvara moj klon,a ovu drugu ja
#card162

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Enigma Plateau #world176 Enigma Plateau #world178

Sto ste dosadni uvek ista prica sa vama nije u redu prema meni.
#card1
Znam da sam i ja dosadan,ali boze moj sve je u prezivljavanju.
#card168
Ovo je direktno iz moje duse.

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Enigma Plateau #world179

Brate nisi zabavan onako ni malo ajde sadcemo malo jace sada neces da umres od moje ruke nego od klonove.
#card165
Ovo sam dao klonu da izvede srecno da se odbranis od ovoga..

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Enigma Plateau #world178

Ne moguce ti msi neki ozbiljan baja koliko vidim  sada nema oklevanja ni malo.Sada idemo jakooo.
#card1
Znam da te je smorilo veruj mi i mene je.
#card200
Sada sam ti se priblizio kao niko u zivoti i dalje imam mac u ruci ljubi te brat.
#card190
oblozio sam mac cakrom i sada te secem kao niko u zivotu
#card15
330en
500hp
430

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Enigma Plateau #world173

Napokon si umro bilo je vreme,ali ipak nisi bio los malo me te je zao(hahahaha kako da ne bio si jadan).samo da se odbranim i da se vratim kuci napokon bez ikakvog problema.
#card1
Moj posao je ovde gotov...

Kao član ANBU tima, priprema za svaku misiju je ključna, sastanak je održan u tajnosti, a zadatak je bio eliminacija Genso no Kage, opasne grupe manipulatora elemenata, dobio sam zadatak da se infiltriram u njihovu bazu. Pripremio sam opremu i sve sto mi je za ovo bilo potrebno i kada je sve bilo spremno, krenuo sam ka Zemlji Stene, poznatoj po surovom i nepristupacnom terenu.
Stigao sam do Kamenog Mora, mesta gde su se neprijatelji skrivali. Okruzenje je bilo zastrasujuce, sa ostrim stenama i tamnim senkama koje su cinile svaki korak nepredvidivim. Aktivirao sam nesto u glavi u bio sam dosta oprezniji i kao da je svaki korak za sum utisao i postao skoro neprimetan.
Priblizavao sam se njihovoj bazi, svestan da me svaki pogresan korak može kostati zivota.
"Samo da vas pronadjem i posle ce sve biti lako!"
Na putu sam razmislajo i u glavi pravio plan kako bih sve ovo mogao da izvedem...

Kada sam stigao na rub njihove baze, zaustavio sam se da analiziram situaciju. Koristeći svoje senzorske tehnike, locirao sam stražare i beležio njihove pokrete. Baza je bila dobro čuvana, ali primetio sam nekoliko slabih tačaka koje bih mogao iskoristiti za ulazak.
"Sharingan"
#card1366
Pripremio sam eksplozivne pečate i postavio ih na strateška mesta oko baze, pažljivo izbegavajući stražare
Kada su svi pečati bili postavljeni, povukao sam se na sigurno i aktivirao ih, eksplozije su odjeknule, izazivajući paniku među shinobijima
U zbrci koja je usledila, iskoristio sam priliku da udjem u bazu, moji pokreti su bili brzi i precizni, svaki korak pažljivo isplaniran
Unutra sam se suočio sa prvim neprijateljem, brzo sam ga neutralisao, koristeći svoju katanu i ninjutsu veštine
Morao sam nastaviti brzo i neprimetno kako bih stigao do glavnih članova Genso no Kage-a...
Uz pomoc sharingana sam uspeo da nadjem pravi put za dalje
i kada sam video gde je pravi put shvatio sam
da bez sharingana ne bih nikada
nasao pravi put
do njih.

Duboko unutar baze, naišao sam na glavnu grupu Genso no Kage. Oni su koristili moćne elementarne tehnike, ali sam bio spreman, aktivirao sam svoje tehnike vatre i koristrio jake genjutsue da ih mucim psihicki, sa zemljom sam pravio zemljane i blatnjave zidove kao stit na koje sam mogao da se penjem i dobijem prednost jer sam odlicno manipulisao blatnjavim zidom bio sam u prednosti, sa vatrom sam zapalio skoro celu prostoriju a napravio dovoljno veliki otvor na plafonu za mene dok sam bacao vatrene napade dole na njih, oni nisu imali gde da beze jer sam sve pozatvarao i sa genjutsuom upravljao sa glavnik strazarom i na kraju ga i ubio, svaki napad je bio precizno usmeren i izuzetno razoran tako da je jako bilo tesko odbraniti se od ovoga ali su izdrzali dovoljno dugo da shvatim zasto su pretnja,
Shinobiji su padali jedan za drugim, a ja sam se približavao vodji Genso no Kage-a. Njegove moći su bile impresivne, ali moji napadi su bili neprekidni i nemilosrdni pa sam pre nego sto sam ga ubio razmenio par recenica dok sam u njegovoj glavi bio u njegovom umu.
Otkrio mi je neke stvari koje sam ocekivao da necu da cujem od njega ali sam morao da ga ubijem jer mi je to bio zadatak, sa svojom katanom sam mu odrezao glavu i polako ugasio sharingan i uputio se napolje i nazad da predam svoju prvu zanimljivu ANBU operaciju...

Misija je bila uspešno završena, deaktivirao sam svoje tehnike i povukao se iz baze, osiguravajući da nema preživelih neprijatelja. Dok sam se vraćao kroz Kameno More, osećao sam se ponosno na uspešno izvršenu operaciju. ANBU tim je bio informisan o mom uspehu, a ja sam se vratio u selo, spreman za sledeći zadatak.
koracao sam duboku zamisljeno o onom sto mi je vodja rekao i cinilo mi se da je bio upravu i da cu na to morati da obratim paznju ali za sada pravo do ANBU tima da preuzmem ponosno svoju nagradu za svoju prvu ospesno odradjenu ANBU operaciju, razmisljao sam da cak moze neko da dobije zadatak da eliminise mene bas kao sto sam ja ovu bandu, moram otkriti ko salje te zadatke i ko stoji iza svega ovoga sa tolikom moci da apsolutno niko ne zna ko je on, zelim da promenim svoj zivot i da pokusam nesto drugacije i nesto novo, uvek gledam ka cilju i njegovom ispunjenju zato sam i zeleo da otkrijem ko je on i da pokusam da postanem neko i nesto u ovom svetu...

Nakon tri predate kocke, informacija me vodi na Enigma plato gde se krije moguće još jedna senjutsu kocka. Mesto je pretežno nenaseljeno, tako da mi nije dugo trebalo da pronadjem metu.

Stojao je 30ak metara od mene, s dlanom na korici mača. Sklopljenim dlanom, kreće da propada u tlo.

#card1459

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Enigma Plateau #world221

Protivnik je stojao nasuprot mene, neozledjen. Oblaci su se zgrušali, vetar je zahukao a gromovi su krenuli da lupaju po terenu. Vodena regenerativna sfera je krenula da se formira oko moga tela, koje se ujedno stopilo s peskom, očekivajući najgore.

#card48 #card1456

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Enigma Plateau #world216

Spremam se za smrt, al ne moju. Njegov mač je samo preleteo kroz moje telo koje se raspršalo u milion malih zrna. Nakon što sam se sastavio opet, otresajući višak zrna, odskočio sam od neprijatelja na nekih 20ak metara.

Ispružio sam dlan ka neprijatelju, na šta je mehur otpočeo da se formira.

#card26

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Enigma Plateau #world224

Ogrćem svoje telo vetrom i pretvaram ga u likvidno stanje. Njegov specijalni napad nije imao uticaja na mene. Pružam dlan ka njemu još jednom, na šta vetrovita ruka izleće s moje strane i kreće ka njegovim rukama i torsou. Nadao sam se brzom završetku misije jer ovi krijumčari su.. nešto posebno.

#card144 #card49 #card127

Ulažem 50 ch u štit od vetra

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Enigma Plateau #world223

Moje likvidno telo je likvidiralo protivnikov napad mačem - nisam morao da se branim. Samo sam se odmakao od njega da ne hi morao da razmisljam o daljoj odbrani. Montiram metalnu kandžu na ruku, na šta je pružam ka protivniku. Nažalost, umesto žice i ruke, ka njemu je krenuo pesak kako bih ga zbunio.

#card395 #card1455

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Enigma Plateau #world217

Izgleda da sam ga toliko zbunio da je postao imin na koje stunove. Pesak koji ga je dotakao je samo pao na tlo, nemajući efekat. Radim brze znakove ruku i bacam ka njemu jednu senju granu, a za njom talas peska i vetra jedan za drugim. Granje i talas peska imaju po 700 dmg, a vetar ima 300. Talas peska ostavlja 100 nivoa na terenu.

#card1206 #card1446 #card126

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Enigma Plateau #world219

Ugledajući protivnikovog zmaja koji je samo progutao napade kako bi se odbranio, poslao sam jedan talas peska koji će neutralisati 1000 dmga od napada, a potom aktiviram svoga asa u rukavu. Lanac jutsua ojačava moj oštri talas vetra koji će poništiti protivnikov napad u celini i nastaviti na njega.

#card1461 #card411 #card146 #card139

Ima 200 levela peska na terenu. Talas vetra ima 1700 dmg.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Enigma Plateau #world225

U jednom laganom momentu, protivnik se stvara iza mene ali granje koje izleće oko mene zaustavlja njegov napad. Za ostatak zagarantovanog, pobrinuće se chakra rising štit. Odskočio sam na jednu granu (15ak metara), a zatim zamahujem rukom na šta na protivnika ide 900 dmg korenja. Još jedan zamah je bio dovoljan da pošaljem peščanu mrežu ka protivniku (800 dmg, 300 lvl peska sad ima, smanjuje cd sand burial).

#card1215 #card5 #card1214 #card1457

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Enigma Plateau #world224

Moje crveno oko je zablještalo, ubrzavajući me. U momentu, tijelo mi se spaja s peskom a drvena kupola iskače ispred mene, blokirajući zagarantovan damage od tehnike. Prekidam lanac, ojačavajući svoj naredni ninjutsu napad i zamahujem rukom, na šta ruka od peska iskace iz zemlje i ide pravo ka protivniku.

#card1366 #card1456 #card1210 #card411 #card1452

400 def struktura