Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Second Temple: Ruins Cave 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Second Temple: Ruins Cave 2

Podzemni prolazi, pećine i prostorije ispod hramove. Razne stvari se mogu pronaći u ponorima ovih rupa.

Second Temple: Ruins Cave 2 Fantasy-art-cave-building-dark-theme-wallpaper-preview

Svi su prateći formaciju stigli bezbedno na sledeću lokaciju. Dve ljudske svetiljke su dali i više nego dovoljno svetlosti da vidimo šta se ovde dešava. Opet vrata, no ovog puta delovala su malo ojačana, barem protiv mojih napada.

"Ajmo raja, vreme je za još jedno glasanje"


Reče optimistički, te je nastavio

"Levo"

Je bio moj kratak i jasan glas. Nisam imao potrebe da ovo radim, al prosto takav sam lik. Poluokrenut sam bio ka njima, čekajući ih da odluče.

Levoooo. Zeleo bih opet da vidimo onog kul duha od malo pre hahahahah. Izvinite sto sam jadan.

Slegnuo je ramenima i okrenuo se prema ostalima clanovima tima da vidi sta ce oni reci. Svidjala mu se ova avantura ,dobro se zabavljao a i atmosfera u timu je bila full.


Raneki ,vadi svoj top loool.

Stigli smo u novi deo pećine i ispred nas skoro isti izbor kao pre. Znajući da ne mogu mnogo pomoći samo sam čekao moj tim da odluči šta dalje.

"Levo."

Odgovorio sam nasumičnim izborom pošto mi je bilo skroz ne bitno. Odlučio sam da mirujem.

#card104

Kako je naša potraga išla dalje, tako smo i mi naišli na novu pećinicu. Ovog puta svi smo bili spremni, jer smo Raneki i ja svetleli, pa nas ništa nije moglo iznenaditi. Kada je kapetan Cezar upitao gde ćemo, ja sam odlučno rekla:

LEVO!

To je zvučalo kao da sam nervozna, a i bila sam. Nisam volela hladna mesta. Zapalila sam cigaretu i uzela par dimova.

Moj odraz se smejao u pozadini. Nije me čudilo. Kao ni izjave ovog deteta, Taiseija.

Raneki se slozio sa dogovorom. Nije mu nesto preterano smetalo da odabere jer je zeleo da prepusti njima da sve odlucuju a na njemu je bilo samo da prati. Znao je sta treba da uradi. Uzeo je top i ispalio je ka levim vratima nadajuci se da ce ovoga puta oboriti vrata iz prve.  

#card833

Član 'Raneki' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Second Temple: Ruins Cave 2 #world56

(Trenutan HP levog zida - 1325)

Kako su svi jednoglasno odlučili, ili najverovatnije ispratili moju odluku, bilo je vreme za akciju. Raneki je započeo rušenje vrata, ali zbog nestabilne energije baš i nije išlo, te bih odmahnuo rukom. Ja ću ovo završiti

Prišao sam vratima, te krenuo onako da ih dobro šamaram. Držao sam s vremena na vreme oko na tim, čisto u slučaju da nekim čudom ne urušim pečinu mojim moćnim napadima.

#card481 #card221

#card222

"Još malo.."

Obrisao bih hladan znoj na čela, spreman za drugu rundu.


(Tri zamaha pesnicom, u svaki ulažem 175 energije, iliti 350 damage-a. Prvi ima 450, Drugi 500, Treći 550, ukupno sam udario vrata za 900 damage-a. Vraća mi se energija od stancea)

Dok je moj tim rušio ovaj drugi zid odlučio sam da iskoristim ono što mi je vlada Keon-a dala. Što da ne uzmemo malo para kad već možemo.

#card835

Pokupio sam sav novac koji smo pronašli pomoću Crystal Sense i čekao da moj saborci završe njihove poslove.

Član 'Yukiteru' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Second Temple: Ruins Cave 2 #world58

(Trenutan HP levih vrata kako god - 425)

Ojačana vrata su skoro bila dovršena, još samo jedan finalni push i gotova su. Bio je nadomak od njih, jedan napad laktom i šut bi trebali da odrade posao. Rutinski dubok uzdah, dovoljno da se smirim. Usledila su dva brza udarca, a nakon njih moj odskok nazad u formaciju.

#card481 #card221

#card222

(175 en u napade, 350 base dmg, dodaje se 150 na prvi dakle 500, drugi ima 550. Prvi zamah je 300 dmg na zid, drugi 350 dakle zid pada.)

"Iiiii da vidimo"


Reče nakon što je sačekao da se oblak prašine spusti.

(Stance vraća energiju)

Ulazite u novu pećinu gde svetlost dopire iz razlicitih krajeva. Mrak više nije tema.

Second Temple: Ruins Cave 2 Environment-cave-made-in-abyss-anime-wallpaper

ODJEDNOM POČINJETE DA ČUJETE ZVUK. 

ON SE POJAČAVA I POČINJE DA SE PONAVLJA BRŽE I BRŽE KAO BOMBA.

POSTAJE DOVOLJNO GLASAN I ODJEKUJE PEĆINOM.

ZVUK POSTAJE PREVIŠE JAK I PREVIŠE GLASAN.

POJAČAVA SE.

Stigli su maltene skoro do mesta gde su započeli putovanje. Soba je bila hladna još uvek, nekim čudom pamtio sam je nešto hladniju, ali opet u Ineskinom sam telu a ona ima tu neku vatrenu auru oko sebe. Prešli smo je sve do vrata iz kojih su došli, te bih rekao Veljku.

"Kao što vidiš, naredna soba je bila ta soba sa kosturima. Pod se urušio, lobanje su popadale dole.. Vrata sa lobanjom se mogu videti iznutra, jedan za sad, druga su se urušila."

Mračno je bilo, mogla se primetiti rupa od osvetljenja koje smo ja i Raneki davali.

"Na sredini sobe je platforma, nekih 5-6-7 metara, udaljena 20 od ovih vrata."

Trenutno nije mogao da vidi, al sam mu dao sve neophodne informacije za dalji prolaz. Gledao sam ga svo vreme, čekajući njegov potez.

#card21

U prostoriji sa kosturima sada su se na postolju koje je stajalo izdvojeno u sredini nasla 4 portala.

Second Temple: Ruins Cave 2 0ottw6doerr11

Ulazi ovde

Saslušao ih je i rekao im je da ulaze.

#card401