Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Krvava Reka

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Krvava Reka

Nakon sto je Goss napustio svoju kucu, otisao je malo da se proseta, setao se na lokaciji gde ranije nije vidjen - nije niko video njega, niti on nije znao kako da dodje do te lokacije, pocelo je pomracenje, Goss je to video i sam, nije ni znao sta ga sluti. Uplaseno je "pohitao" do svoje kuci (nije znao gde mu se nalazi kuca jer mu je teren nepoznat). Izgubio se na putu do svoje kuce. (Nakon 25min) Pomracenje je stalo, Goss i dalje traga za svojom kucom... 
https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Ftaliopharowords.com%2F%3Fp%3D2518&psig=AOvVaw0CAQpXFPjMqhzNzA6wzywK&ust=1718220727017000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CBIQjRxqFwoTCLCU9pKl1IYDFQAAAAAdAAAAABAE



Krvava Reka Giphy
Goss je polako poceo da panici i u svojoj glavi poceo da se pita: "Sta mi je ovo sve trebalo?" No - nastavlja za traganjem svoje kuce, ne snalazi se bas najbolje u tome, sreo je dvojicu deda koji su se setali uprkos Gossom, Goss je iste upitao "Gde sam ja, i kako se ovo mesto zapravo zove? (mucajuci)" Isti starci mu odgovore "ha-ha-ha-ha, sinko, da nisi ti malo zalutao?" Goss (pomalo iznervirano) Pa sta mislite ?!?" Starci se u isto vreme pogledase te im svane blagi osmeh na lice, govoreci sledece: "U redu sinak, ni mi a verujem ni ti ne zelis probleme, zar ne?", (Nakon nekoliko sekundi Goss odgovori) "Da!". Gledali su se tako narednih 10 minuta, razmisljajuci i Goss i ti starci. "Ovo ti je oblast Krvava Reka, ne znam kako si ti do ovde stigao mali niti me iskreno receno ne zanima" Odgovori jedan od staraca. "Razumljivo" Odgovri Goss, "Hvala na ovome, nadam se da cu se snaci na dalje..."



Krvava Reka Giphy
Goss nastavlja sa setnjom, te zatece po prvi put neku - njemu nepoznatu reku. Za lose cudo, reka je bila crvene boje, sto je jako cudno jer se Goss sa time u proslosti susrecao nije, reka je bila dugacka, kako dugacka tako blago receno i siroka, Goss je lagano prisao do iste reke, savio se i poceo da je mirise, kako da je mirise tako i zabio svoj "kazi prst" u istu i pokusao da shvati od cega je tako crvena.



Krvava Reka Giphy
Kada se Goss priblizio do reke, osetio je jako kako cudan tako i neugodan miris, gurnuo je svoj kazi prst u istu reku, isti prst je protrljao i zapazio svojim okom,Goss je odma primetio da tu nesto nije na mestu gde i treba da bude, ustao je i poceo okretati svoju glavu za 360° imajuci u vidu da ga nesto mozda posmatra.



Krvava Reka Giphy
Kada je Goss okrenuo svoju glavu mogao je da zatekne jelena koji bi suskao zbunje odma iza njega, Goss se samo nasmeja ali isto se okrenu ka reci i nastavi razmisljajuci kako i sta se tu zapravo desilo. Reka je bila duga, jako, jako duga, Goss je odlucio da je prepesaci celu iz radoznalosti ali to mu i nije islo bas od ruke kao sto je i planirano, naravno nastavio je da pesaci ali sa cudnim izrazom lica, kada je odjednom stao i odlucio da stvarno sazna sta se tu desilo.



Krvava Reka Giphy
Goss je zeleo malo da se udalji od reke, da vidi ima li koga u blizini i sta se tu zapravo zbiva. Setajuci severno nekih petnaestak minuta, naisao je na neku cudnu prodavnicu, mada je to bila cudna samo Goss-u. To je u stvari bila radnja za ramen shop, u koju bi ljudi koji putuju dosli tu, seli, narucili sebi nesto za pojest i nastavili svoj put. Ali Goss nije ipak pogresio, jer je ta radnja za ramen bila zapravo "cudna". Bila je sva crvena a jedan jedini covek u toj blizini je radio u njoj, sto je Goss-u bilo stvarno cudno, no Goss ipak odluci da zastane tu i da odmori svoje noge, takodje je mislio da ce i da izvuce neke informacije od coveka koji tu radi.



Krvava Reka Giphy
Nakon dva sata. Goss je izvukao neke jako bitne informacije, reka je zapravo puna krvi i leseva umrlih u skorijem ratu, Goss se stvarno potresao kada je cuo tu pricu, ne znajuci sta ce sa sobom i sta ce radnik zapravo sa svojim zivotom osim sto sedi u ramen shopu po ceo da koji zapravo niko ne posecuje, udruzili su se i otislo do "krvave reke" po jos jedanput.



Krvava Reka Giphy
Kada su stigli nazad do krvave reke, radnik u ramen shopu je poceo da prepricava pricu o tom ratu i istoriji tog predela, ime radnika je Aoshi, koji je star 77 godina, preziveo je taj rat, ali se nije borio u istom. U tom ratu bile su dve strane, severna i juzna, pobednik rata je bila severna strana na strani naravno jacih ninji. U toj reci bili su bacani lesevi mrtvih ninja. Zato se voda toliko ucrvenila jer je umrlo nekoliko hiljada ninji na tom mestu.



Krvava Reka Giphy
Nakon toga, Goss je odlucio lagano da nastavi potragu za svojom kucom, te je lagano posao u potrazi nakon pozdrava sa starcem. Pesacio je nekih dobrih tri sata dok nije nasao put do svoje kuce. Nasao je put, nastavio je tim putem i da, bio je u pravu, nasao je svoju kucu. Ispred kuce ga je cekao njegov voljeni pas, a u kuci bi ga cekao njegov papagaj koji je imao hranu njemu dovoljnu dok se Goss nije vratio iz "cudne" setnje. Takodje u kuci je Goss-a zateklo sve isto kao sto je i ostavio pri odlasku iz iste.



Krvava Reka Giphy