Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ostrvo fukušima

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!

Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ostrvo fukušima

Ovo ostrvo se nalazi na perifriji pa je malo teže stići do njega ali kada stignete do njega imate predobar pejzaž i prelepe kuće na njemu kao neki veliki grad da je smešten na celom ostrvu ali imaju problem sa samnima pa su pozvali Hugomecua da reši taj problem

Stigavši u zemlju voda bacio sam se u potragu za klanom koji je unajmio ljude sa paranormalnim sposobnostima ipak nisam uspavao da ih nadjem nadam se da će se ova potraga isplatiti pošto imam osobu koja me čeka kući i koja je izgubila sve moram odavde da se vratim živ *Hugomecu nastavlja potragu* Sve više i više mi je delovalo kao da ovde neću ništa da nadjem ipak moram da priznam da sam video neke čudne životinje koje nisam vidjao do sad ponekad se zapitam da li stvarno sve znamo o ovom svetu i da li je njegova suština nama otkrivena ili se idalje čuva kao što pirati čuvaju svoje blago policajci zatvorenike a čovek oči u glavi pojedine pojave se mogu vrlo lako obljasniti ali ovo je stvarno fenomen nastavljam sa istragom moleći se da me neko čudovište neće zaskoči kao psa lutalicu šimter.Moram da nastavim kako bi otkrio ono što se otkriti nemože *Hugomecu nastavlja dalje sa nadom da ću pronaći nešto*

Nastavivši svoju potragu naišao sam na jednu omanju kućicu izgledala je staro poderani nimalo otmeno ušao sam unutra i zatekao jednu staricu kako sprema hranu za njenog sina još par osoba koji su bili tu deo sam i počeo da razgledam ljude svi su mi izgledali kao izvrsni summen masteri ali nisam bio uveren u to pa sam odlučio da ostanem i istražim ih svaki od njih imao je skrolove nalik onima koje smo mi koristili za stvaranje u selu ili za pečaćenje drugih ljudi sa pojedinim ljudima iz grupe pa su odlučili da me pozovu da sednem sa njima odlučio sam da ih ubijem otrovom ali nisam znao kako da postavim ltrov ispred svih njih pa sam otišao do kuhinje i konobarica je tražila da joj se doda ulje ja sam joj dodao otrov umesto ulja taj otrov je bio providan baš kao voda nakon što je ona pomislila da sam joj dodao vodu umesto ulja ona je sama uzela ulje i sipala na hranu na kojoj je već bio sipan otrov (otrov je sipala pre nego što je primetila i pomislila ne da je taj otrov voda)

Nakon što sam se vratio i seo za sto svi hrana je stigla a stara žena je sela sa nama svi su uzimali i jeli osim mene pošto sam znao za otrov nakon nekog vremena su zaspali a nakon toga je usledelo gušenje svih iz summen klana ipak sam na osnovu njihovog ponašanja otkrio da su to moje mete i da bi trebalo da budu eleminisani nakon što su zaspali usledelo je gušenje a potom pena na ustima i unutrašnje krvarenje pluća takvu stvar do sada niko nije video bilo je brutalnije nego kad sam bio aktivan kao Hitokiri nadam se bar da ih više neću videti niti čuti za njih zato što neželim da radim sa takvim debilima nikada neću oprostiti mafijašima a kamoli nekom drugom.Nakon što su umrli pozvao sam svoj specijalizovan tim za čišćenje i nakon toga su oni uklonili sve dokaze ovaj tim je samnom od doba kad sam bio Hitokiri tako da imam puno povjerenje u njih i znam da me ne bi izdali.

nakon uspesno obavljene ANBU operacije polako sam se uputio nazad ka selu, zavrsio sam sve u kucici sto je bilo potrebno da bih napredovao i dobio ono sto zelim u buducnostim zelim da onog malog sto sam nasao na ulici naucim kao da mi je sin i da mu dam sve sto mogu jer smo se toliko zblizili da zelim da ga naucim sve sto znam, zbog uspesno zavrsene ANBU operacije cu sigurno dobiti lepu i interesantnu nagradu kojoj se radujem, novac nije jedino sto se dobija a novan cu malo i podeliti sa njim jer mu definitivno treba, razmisljao sam odakle se on pojavio i o njegovoj proslosti ali sam se setio da mi je on zapravo ispricao ali sam izgleda zaboravio od svega sto se desilo na misiji, hah izgleda da su me i malo godine stigle ali i sa druge strane i nisam toliko mator pre 3 meseca sam napunio 35 godina ali izgleda da je to taj period iz kog prelazim u stare *Hugomecu napušta ostrvo*