Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ostrvo fukušima

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ostrvo fukušima

Ovo ostrvo se nalazi na perifriji pa je malo teže stići do njega ali kada stignete do njega imate predobar pejzaž i prelepe kuće na njemu kao neki veliki grad da je smešten na celom ostrvu ali imaju problem sa samnima pa su pozvali Hugomecua da reši taj problem

Stigavši u zemlju voda bacio sam se u potragu za klanom koji je unajmio ljude sa paranormalnim sposobnostima ipak nisam uspavao da ih nadjem nadam se da će se ova potraga isplatiti pošto imam osobu koja me čeka kući i koja je izgubila sve moram odavde da se vratim živ *Hugomecu nastavlja potragu* Sve više i više mi je delovalo kao da ovde neću ništa da nadjem ipak moram da priznam da sam video neke čudne životinje koje nisam vidjao do sad ponekad se zapitam da li stvarno sve znamo o ovom svetu i da li je njegova suština nama otkrivena ili se idalje čuva kao što pirati čuvaju svoje blago policajci zatvorenike a čovek oči u glavi pojedine pojave se mogu vrlo lako obljasniti ali ovo je stvarno fenomen nastavljam sa istragom moleći se da me neko čudovište neće zaskoči kao psa lutalicu šimter.Moram da nastavim kako bi otkrio ono što se otkriti nemože *Hugomecu nastavlja dalje sa nadom da ću pronaći nešto*

Nastavivši svoju potragu naišao sam na jednu omanju kućicu izgledala je staro poderani nimalo otmeno ušao sam unutra i zatekao jednu staricu kako sprema hranu za njenog sina još par osoba koji su bili tu deo sam i počeo da razgledam ljude svi su mi izgledali kao izvrsni summen masteri ali nisam bio uveren u to pa sam odlučio da ostanem i istražim ih svaki od njih imao je skrolove nalik onima koje smo mi koristili za stvaranje u selu ili za pečaćenje drugih ljudi sa pojedinim ljudima iz grupe pa su odlučili da me pozovu da sednem sa njima odlučio sam da ih ubijem otrovom ali nisam znao kako da postavim ltrov ispred svih njih pa sam otišao do kuhinje i konobarica je tražila da joj se doda ulje ja sam joj dodao otrov umesto ulja taj otrov je bio providan baš kao voda nakon što je ona pomislila da sam joj dodao vodu umesto ulja ona je sama uzela ulje i sipala na hranu na kojoj je već bio sipan otrov (otrov je sipala pre nego što je primetila i pomislila ne da je taj otrov voda)

Nakon što sam se vratio i seo za sto svi hrana je stigla a stara žena je sela sa nama svi su uzimali i jeli osim mene pošto sam znao za otrov nakon nekog vremena su zaspali a nakon toga je usledelo gušenje svih iz summen klana ipak sam na osnovu njihovog ponašanja otkrio da su to moje mete i da bi trebalo da budu eleminisani nakon što su zaspali usledelo je gušenje a potom pena na ustima i unutrašnje krvarenje pluća takvu stvar do sada niko nije video bilo je brutalnije nego kad sam bio aktivan kao Hitokiri nadam se bar da ih više neću videti niti čuti za njih zato što neželim da radim sa takvim debilima nikada neću oprostiti mafijašima a kamoli nekom drugom.Nakon što su umrli pozvao sam svoj specijalizovan tim za čišćenje i nakon toga su oni uklonili sve dokaze ovaj tim je samnom od doba kad sam bio Hitokiri tako da imam puno povjerenje u njih i znam da me ne bi izdali.

nakon uspesno obavljene ANBU operacije polako sam se uputio nazad ka selu, zavrsio sam sve u kucici sto je bilo potrebno da bih napredovao i dobio ono sto zelim u buducnostim zelim da onog malog sto sam nasao na ulici naucim kao da mi je sin i da mu dam sve sto mogu jer smo se toliko zblizili da zelim da ga naucim sve sto znam, zbog uspesno zavrsene ANBU operacije cu sigurno dobiti lepu i interesantnu nagradu kojoj se radujem, novac nije jedino sto se dobija a novan cu malo i podeliti sa njim jer mu definitivno treba, razmisljao sam odakle se on pojavio i o njegovoj proslosti ali sam se setio da mi je on zapravo ispricao ali sam izgleda zaboravio od svega sto se desilo na misiji, hah izgleda da su me i malo godine stigle ali i sa druge strane i nisam toliko mator pre 3 meseca sam napunio 35 godina ali izgleda da je to taj period iz kog prelazim u stare *Hugomecu napušta ostrvo*



Informacije koje sam dobio u Hamletu su bile tačne, došao sam na Fukushima ostrva kako bih locirao jednog poznatog trgovca-bandita koji je kupio kocku. Posle kratkog zaobilaženja i lutanja po ostrvu mislim da sam ga locirao sada je vreme da vidimo da li sam uspeo da lociram i kocku.

#card1386
Izvadio sam kost iz sebe, a onda nisam ni časa časio (30 chakre i 1 slot)

#card191
#card200
Stvaram se ispred ovog trgovca i bez upozorenja ga napadam. (70 energy i 3 slota)

#card189
Odsecam mu glavu. Demage mog mača je 400. (20 energy i 1 slot)

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Ostrvo fukušima #world185



Kako je ovome liku pala glava tako je i zemlja počela da se trese. Pomislih u sebi: "Pobogu, šta sam ovo zgrešio?" Izgleda da je ovaj trgovac imao nekakav čudan seal na sebi tako da kada sam mu prišao jedno koplje iz zemlje me je probolo i ranilo. Lomim to komplje, proveravam da li ima kocku kod sebe a onda se u senkama povlačim sa ovog ostrva.


The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Ostrvo fukušima #world2



Put do ostrva bio je iscrpljujući. Matsuda i ja smo se probijali kroz nemirne vode i jake vetrove koji su nas usporavali. Naše malo plovilo bilo je na milost i nemilost olujnom vremenu, ali nismo odustajali. Znali smo da nas čeka raj. Nakon nekoliko sati borbe s prirodom, konačno smo ugledali obale ostrva. Bilo je predivno, baš kao što su nam rekli. Pejzaž je bio kao iz bajke, s prelepim kućama raspoređenim po celom ostrvu. Bio je to prizor koji je vredeo svih napora.

"Napokon smo stigli," rekoh Matsudi, gledajući prema obali. Dok smo se iskrcavali, lokalni stanovnici su nas srdačno dočekali. Izraz njihovih lica pokazivao je očaj i nadu. Ubrzo su nas uveli u srce ostrva, gde su nas odveli u jedan jedini Akayami riblji restoran. Ulazeći u restoran rekao sam Matsudi "Izgleda da ovi mučenici nemaju često goste."




Nakon ovako iscrpljujućeg puta konačno dolazimo na naše sledeće odredište,ostvro Fukušima,poznato o dobroj hrani.Ne bi smo trebali da zaobidjemo ovo mesto jer se oko ovog ostrva nalazi jedna od najukusnijih vrsti riba na celom svetu.Dok su nas meštani vodili do restorana samo sam mislio o hrani jer sam bio baš gladan.

Izgleda da je tako.
Nego hajde da jedemo,umirem od gladi.


Rekao sam mu to re nego sam seo za slobodno mesto i poručio najukusniju ribu koju sam ikada pojeo.



Slayed by Tennin


Prvim korakom sam osetio poznati miris. "Satoshi!" viknuo sam na sav glas kada sam shvatio da ovi seljaci ovde pripremaju moju omiljenu ribu. Matsuda se malo prepao a odmah posle njegovog prekog pogleda su moja creva počela da krče. Sedam tik odmah pored ulaza u restoran, ipak sam ja i telohranitelj. "Hranu i piće molim!" nestrpljivo sam čekao.



Kada mi je stigla moja hrana,odmah sam krenuo da jedem tom brzinom da sam skoro sve pojeo te je trebalo da mi donesu jos jednu porciju ove izvrsne ribe.

I malo vode molim.

Dok su mi donosili drugu porciju primetio sam Ichikawu kako sm sedi pored vrata,no nisam se obazirao puno na to jer sam vide da ima svoju hranu,tako da nije bilo rzloga za brigu.

Opa stigla je druga porcija,pa da navalimo.



Slayed by Tennin

Dok smo Matsuda i ja uživali u jelu primetio sam da je čitavo selo došlo da nas usluži. "Ova kafana je baš živahna." Rekoh Matsudi dok je neka lepa devojka prolazila pored našeg tatami,ja. "Reci mi nešto o sebi Matsuda. Kažeš da nisi jak a eto samo nekoliko 10-tina kilometara odavde pre par meseci si postao veoma poznat nindža svetu." Pričam sa Matsudom kako bih saznao još nešto o njemu.



Čuvši njegovo pitanje sam samo odjednom prestao da jedem,spustio hranu na sto,ustao i otišao do prozora te gledao u nebo neko vreme.

Istina je da se pre par meseci postao poznat pobedivši jednog od jačih shinobija,ali nisam zaista jak kao sto glasine kazu.

Rekao sam mu to pomalo tihim glasom dok sam zurio kroz prozor u predivno nebo.Okrenuo sam se i vratio se za svoj sto.

To je priča za grugi put.
Rekao sam to i nastavio da jedem.



Slayed by Tennin

Videh da Matsuda ne voli nešto puno da priča o svojim delima. Našalio sam se još par puta sa njim da vidim kako će odreagovati ali šef me je svaki put iskulirao, nažalost. Dok smo se mi prožderavali našem stolu je prišla jedna lepa devojka. Ne znam ko je i šta je ali primetio sam je još kada smo ušli u kafanu. "Ko si ti mali!" viknula je na mene a onda odmah nastavila: "Vidim da nas celo veče merkaš, sve pratiš i gledaš, baš kao da zapisuješ. Njena dreka je uzbunila i ostale goste koji su nam odjednom prišli i počeli da nas ispituju. Pustio sam Matsudu da to bolje objasni, ja nisam pametan pod velikim pritiskom.


Gledavši kako se ljudi okupljaju oko nas te nam postavljaju razna pitanja,malo sam postao ljut jer su svi odjednom prišli.Najviše me je ljutila ona devojka koja se prodrala na Ichikawu.Prišao sam joj i rekao da se slobodno malo smiri jer ne zelimo da izazovemo konflikte medju nama.Čuvši to svi su se malo stišali i udaljili se od nas.Plativši obroke bilo je vreme da krenemo i nastavimo dalje naše putovanje.

Hajde Ichikawa,vreme je da idemo.
Do sledećeg vidjenja ljudi.


Pozdravio sam se i izašao na vrata držeći se za stomak jer sam se očigledmo malo više prejeo.



Slayed by Tennin

Onog trenutka kada je sve delovalo malčice napeto dohvatio sam se svog mača, što je Matsuda i primetio te me je prvom prilikom izgrdio. Ne znam zašto sam morao da slušam sve ove pridike kada sam bio "plaćen" da budem telohranitelj ali je to bio neki dug razgovor o tome kako ne smem da ga branim od civila i nenaoružanih žena. Ubrzo nakon našeg odlaska iz kafane otišli smo na brodić koji će nas vratiti na glavni deo kontinenta.