Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Mokushiba Planina

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Mokushiba Planina

Mokushiba je ogromna gromadna planina koja je istovremeno najvisa tacka u samoj dzungli. Planina je usamljena i ogromna a legende kruze da je vazduh na planini toliko cist da se moze osetiti njegova energija. Najjaci borci borili su se na planinama i postali su mudraci spremni na sve. Planina je dom mnogim majmunima koji tu zive vezbaju i praktikuju disciplinu

Ranjenog u kasnim satima moji prijatelji me donose ovde kako bi smo se oporavili. Bilo je veoma hladno a mi nismo bili najbolje odeveni uprkos tome oni su me stavili na stenu koja je  blokirala vetar sa 2 strana bas sa one 2 sa koje je udarao.


Polako su me stavili na stenu i gledali su me zacudjeno kako sam povredjen a ja sam se nasmejao i rekao "Bice Bolje" znajuci da cu ispuniti to

Oni su mi poceli obavijati rane nekim prirodnim lekovima sa namerom da ih zalece te su prvo stavili neki zeleni melem koji je pekao jako ali koji mi je brzo zaustavljao krvarenje.


Obavijali su me nekim prirodnim tkaninama svezih sa buba i pokusavali su da mi zaustave protok krvi da vise ne krvarim uopste nego da samo nastavim dalje

Kako su me obavijali polako mi se olaksavalo i bio sam im zahvalan a i vetar se krenuo smirivati pa sam znao da moram biti spreman da nastavim dalje.


Kako su me obavijali nisam popustao i govorio sam im da mi je sve bolje i bolje dok me u potpunosti nisu zavili da vise uopste ne krvarim.

Kako su me zavili bio sam zedan pa sam ih zamolio za malo vode jer su mi usta bila pustinja bez vode. Kako sam bio zedan oni su poneli neku cuturicu te su mi je dali da pijem.


Uzeo sam i krenuo sam piti vodu iz cuture vrlo smireno sa namerom da ne mrdam preivse moje misice i da lagano nastavim dalje i da izdrzim sve ovo 

Kako sam pio i polako sam ispio cuturicu u potpunosti za nekih 1-2 minuta jer sam pio vrlo polako i smireno bez neke zurbe srecan sto smo se svi izvukli.


Kako sam to uradio smirneo bih spustio cuturicu na pod opusteno gledajuci u mesec koji je sijao sa punom moci spreman da nas obasija svojim svetlom da se opet uzdignem kao feniks jaci nego pre

Kako sam gledao mesec smirneo bih zaklopio oci spreman da zaspim. Bio sam u bolovima ali nisam mario nasmejan sam zaspao znajuci da novo sutra dolazi.


Moji majmuni su se prilepli oko mene da spavaju i svi smo zazpali  na jednoj gomili iscrpljeni od onoga sto smo upravo sada preziveli i doziveli

Kasno je jutro i moji prijatelji se bude i koprcaju repovima to me golica i porbudjuje te polako ali smireno gledam da vidim gde se nalazim i zaticem njih kako polako ustaju.


Kako sam video da su oni ustali skapirao sam da je novi dan i da moramo zaleciti rane i vratiti se jaci nego pre kako bih mogao da zastiitm sebe i svoje prijatelje

Kako bih ustao prvo sto bi smo uradli jeste da bi smo jeli voce sa drva jer nismo imali neki bolji izvor hrane od te pa smo jednostavno koristili ono sto imamo.


Penjali bi se po drvecu i brali bi voce time bih ja polako ispravljao svoju povredjenu ruku spreman da nastavim dalje i da krenem nazat sa vezbanjem

Kako sam jeo krenuo sam mazati meleme i polako vezbati sa nameorm da se oporaivm trenirajuci non stop da nadmaism svoje rane i postanem jaci od njih.


Sklekovi trbusnjaci cuncjevi nisam odustajao i radio sam napete serije svih lupao sam u drva pesnicama sekao sam grane katanom i tako sam jacao sebe 

Poceo bih trenirati svoju brzinu sa namerom da nadmasim svoje trenutne sposobnosti. Krenuo bih se oslanjati na agilnost i brzo pomreanje u svakom apsketu sa namerom da sto brze izbegavam napade. Ubedio sam prijatelje da me napadaju stapovima koje sam ja izbegavao sa ciljem bez da dodjem u kontakt sa jendim od njih i tako sam naprono trenirao svoju brzinu

Slobodno vreme koristio bih i da meditiram jer me je opustalo i povezivalo me je sa senjutsu chakrom koja je bila ostvarena negde unutra mene ali je jos nisam razvio.


Moji prijatleji meditirali su samnom i pokusavao sam uspostaviti sklad sa namerom da budem deo njih i da mozemo da razmisljamo i citamo jedni drugima misli

Svi dani su mi prolazili isto budio sam se ustajo vezbao meditiraio i spremao sam se da se vratim jaci nego ikad i ojacam svoje spoosbnosti.


Zajedno sa sovjim prijatlejima bio sam istrajan i moja rana se skoro u potpunosti zalecila i bio sam nazat u punoj snazi da se vratim nazat u borbu

Kako sam tako isao naisao sam na jednog majmuna koji je bio razuman i castan borac, njegovo ime bilo je Enma i on je dosao jer je cuo za mene i moju snagu.


Dosao je da me izazove na duel izjavivsi da voli da testira svoje limite i bori se protiv jakih protivnika jer ga to cini jacim i snaznjim

Po tom razmisljanju ja i on smo bili veoma slicni i u potpunosti sam se slagao sa tim sto on prica jer sam voleo i ja izazove i da se borim sa jakim protivnicima i prevladavam ih.


Kako sam to razmisljao moji prijatelji su me jos vise podsitcali da se borim sa njim i da dokazemo nasu cast tvrdivsi da je Enma najjaci borac kojeg oni licno poznaju pored mene

Kako sam tako razmisljao a popodnevni vetar je udario na visoravnoj prekrivenoj travom koja se nalazila na planini razmisljao sam.




Nije kao da vec nisam doneo odluku ali sam formalno rekao Enmi da pristajem na njegov izazov i da se ja i on mozemo boriti kao casni borci

Saobzirom da smo bili casni Moji prijatleji su odlucili da organizuju da sve bude fer i sportski da izmerimo nase snage kao pravi rivali i jaki borci ove dzungle.


Jednostavno smo stali u krug poklonili smo se na tradicionalan nacin i bili smo spremni da zapocnemo brobu i izmerimo nase snage


(Enma se vodi kao Tennin)

Izvadio bih svoju katanu i ogromna struja bi prostrujala korz mene. Moje napadacke sposobnosti bi se naostrile i ja bih bio spreman za sukob sa Enmom

#card191 #card164
#card186 #card155


Zaleteo bih se ka Enmi i uputio bih jedan mocan rez sa namerom da ga presecem i porazim u ovom nasem casnom duelu 

#card189

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mokushiba Planina #world213

Kako je enma uputio ovaj jak napad ka meni brzo bih se pomerio sa terena izbegavajuci oba zmaja koja je uputio ka meni u nadi da cu uspeti da se dokopam pobede


#card1063 


Kako sam izbegao napad bio bih spreman da nastavim te sam dopustio chakri da prostruji kroz moje oruzije i napao sam enmu zaletevsi se ka njemu


#card190

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mokushiba Planina #world203

Uspesno sam ga posekao ali moj napad je znatno oslabio a on nije posustajao pa sam morao brzo da razmisljam i da ga napadnem jos jednom.


Kako sam video koju sam mu stetu naneo promenio sam stav i struja koja je strujala kroz mene ostace mi kao pojacnaje do kraja borbe


#card205


Kako se to sve izdesavalo Bushido u meni se aktivirao i moj duh ratnika bio je jaci nego ikad i bio sam spreman da pobedim

#card188 #card189

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mokushiba Planina #world204

Kroz moju ostricu bi prostrujala stroja i napregao bih svoje misice dobivajuvsi dodatnu brzinu spreman da se obracunam sa svojim protivnikom koji je vlro mocan.


#card199 #card164


Brzo bih se zaleteo ka protivniku i zamahnuo bih sa namerom da ga isecem i porazim u nasem dvoboju casti i slave


#card189

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mokushiba Planina #world211

Opet bih ga posekao ali on opet ne bi posustajao i bio bi skoro pa gotov (250 hp) Uprkos tome morao sam nastaviti borbu i bio sam spreman da ga dovrsim sad ili nikad


#card191 #card188


Velikom brzinom zaleteo bih se kanjemu sa namerom da ga presecem i dovrsim sa njim sto bi rezultovalo u moju pobedu u ovom nasem duelu snage kako bih to osigurao naostrio sam mac vetrovitom chakrom


#card189 #card133

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mokushiba Planina #world211

On je nekako negirao moj napad ali nisam smeo posustajati i morao sam nastaviti jaci nego ikad ako sam zeleo da ga porazim. On je bio vrlo slab i gadjao sam da ga u ovom rezu dovrsim i da on padne u nadi da cu ga poraziti

#card189 #card1058

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Mokushiba Planina #world212

Porazio sam enmu i on je pao porazen ali je bacio neki napad koji je zatresao ceo teren. Kako bih izbegao taj napad ja sam poleteo u vazduh sa namerom da uspesno izbegnem njegove siljke koji su lutali svuda po terenu i koji su probali da me izbodu


#card138


Poleteo sam i samo mala okolina je bila prekrivena siljcima majmuni su bili na sigurnom ali je enma jos lezao tamo dole 

Kako sam video enmu pokupio bih ga i odneo bih ga van bojnog pojla gde je on jos bio malo osamucen od naseg duela.


Moji prijatelji i ja pobrinuli bi se za njegove rane i krenuli bi smo ga zavijati kako bi se on uspesno oporavio i kako bi uspeo da se vrati jer je on bio stvarno veoma castan borac.

Kako se on polako budio od samutnosti on je video da je izgubio duel i casno mi je cestitao. Nakon sto mi je cestitao ubedio me je da potpisem ugovor o prizivanju sa njim jer je me vidi kao odlicnog saborca.


Poklonio sam se i rekao sam da mislim isto o njemu i da sam saglasan sa tim da ja i on trebamo biti dobri prijatelji  i saborci kako bi se borili protiv svog zla koje ovaj svet mzoe da ponudi

Kako smo ja i on pricali odlucli smo da meditiramo i da se spojimo sa nasim duhovni putevima kako bi nasi umovi razmisljali slicnije.


Polako i formalno bi smo seli jedan ispred drugog u tradicionalnu meditacionu pozu spremni da meditiramo zajedno i spojimo nase duhovne i unturasnje puteve koje osecamo medjusobno

Kako smo meditirali poceo bih osecati senjutsu chakru kako tece mojim venama i mudrost majmunskog mudraca koja me jaca i vuce napred ka novom porektu. Duboko sam meditirao i osetio sam tu moc.


Nakon duge meditacije moja transformacija je konacno bila finalna i uspesno sam postao Majmunski Mudrac nakon sto su me oni prihvatili kao svog prijatelja i saborca za sva vremena.


#card931

Kako sam tako ustao znao sam da sam spreman da izadjem odavde. Posto sam imao ugovor sa sovm cetvoricom znao sam da ce se nasi putevi ukrstiti jos mnogo puta.


Zahvalio sam im se na vremenu provedenom ovde ali sam izjavio da moram nastaviti dalje sa svojim putovanjem ka casti i otkrivanju tajni