Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⛩️Uzumaki Skrovište

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⛩️Uzumaki Skrovište

Nekada davno Sediste velikih Uzumaki poglavica, a sada vec na pola zatrpano stenama koje ga prekrivaju. Ulaz nije tako jednostavan, Yuri nije siguran ni da je Crvenokosi znao kako se ovde ulazi. Veoma je kompleksno i jedini nacin ulaska je provlacenje kroz male otvore u stenama koje su dovoljno siroke za nekoka gradje kao Yuri. Unutra je tiho i bez puno buke.
#card717

Nakon sto je zavrsio razgovor sa crvenokosim i njegovom saputnicom odlucio je otici do lokacije koja mu je data. Bilo je to super mesto za skrivanje te je postavio seal u blizini koji bi ga stitio od svih pretnji u narednom periodu.
"Ahh, ovde je bas ugodno."
Nakon sto je dosao do tamne sobe sa jednim otvorom kojeg je obasjavala danju sunceva svetlost a nocu mesecina.
//Ulazim u skroviste//

U redu nije djavo, znači nije pretnja…
Hmm, mogao bih otići do njega. Moža nema loše namere… I da ima, nemam šta izgubiti… Visoki čovek je rekao šta ima i krenuo ići u jednom pravcu, predpostavljam njegov hideout…
Rekao sam mu:
“U redu, idem za tobom.
*ulazimo u hideout*

Nakon malo setnje po sumi, on i njegov novi drugar polako dodjose do njegovog skrovista. Yuri zatim rece.
"Znam da nije previse ali radi svoj posao."
Nakon cega su usli unutra. Yuri poce spremati caj dok je Gekko seo na tatami. Usput je na zaru stavio nekoliko komada sveze uhvacene ribe koju su nameravali pojesti.
//Ulazimo unutra obojica//
#card771

Sedeo sam na tatami i gledao visokog muskarca kako pravi čaj. On je bio fokusiran na spremanje čaja, a ja sam samo ćutao i gledao malo u njega, malo unaokolo.
”Lepo je sređeno ovde unutra! Nego mogu li znati malo više o tebi, kako se zoveš, odakle dolaziš?”
Hm… I riba je tu, ali me je sramota uzeti… sačekaću da on orvi uzme pa ću i ja navaliti.