Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ● Trening Poligon - Baji, Matsuda i Torei

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

● Trening Poligon - Baji, Matsuda i Torei

● Trening Poligon - Baji, Matsuda i Torei Satori_transformed

Mesto na kom se nalazi cudoviste pod nazivom Satori, ukrocen od strane sela i na dalje koriscen u svrhe treninga.

● Trening Poligon - Baji, Matsuda i Torei XCAUO8c

Ja cu stojati sa strane, vas zadatak je da porazite Satori-a. U slucaju da ne uspete, bolje da ostanete zakljucani u kucama.

( Satori ima 4000hp. Borite se protiv njega u vidu Chunin opcije x2. Racuna se da je izbegao napad samo ako u obe opcije pise da je napad izbegnut. )

Nakon što smo izašli iz sale za sastanke,Matsuda, Baji i ja došli smo pred mjesto gdje treba da se borimo sa čudovištem Satoriem, da bi smo pokazali Anbu shinobiju šta znamo.
Ja sam prišao i napao čudovište prvi. Vadim mač iz korica.
Palim svoj sharingan.
#card1366
(dobijam 100 brzine)
#card1372
(biram 200 preciznosti sledeća 3 poteza)
Napadam ga sa svojom katanom)
#card15
#card353

(350dmg i 100 zagarantovano od brzine)

Matsuda Baji i Torei su izašli iz sale sa sastanke došli smo pred mesto gde se treba održati trening.Anbu operativac je objasnio da se borimo protiv čudovišta Šatori.Baji gleda kako ga Torei napade te vadi katanu iz korice i kreće u napad.

Prvo palim sharingan
#1366
Biram 100 brzine.

#1372

Biram 200 preciznosti.

#card353
Napadam satorija katanom.

#card190

Sve ukupno dmg:450

Posle naše podele u timove veći broj shinobia koji su se nalazili u sali za sastanke su počeli da  izlaze iz iste.I na nas je došao red kada nas je poveo jedan anbu operativac na trening gde smo trebali da prebijemo neko čudovište.Ova dvojica nisu odugovlačili već su ga odmah napali sa svojim mačevima.Nisam mogao da dočekam da vidim sve njihove veštine.Sada je bio red na mene da napadnem.

#card173
Brzo se stvaram iza čudovišta.
#card355
30en
za početak malo laganiji udarac.

Momci vi ga udarite još po jednom pa da vam pokazem nešto dobro.



Slayed by Tennin
The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
● Trening Poligon - Baji, Matsuda i Torei #world188 ● Trening Poligon - Baji, Matsuda i Torei #world187

Satori je izbjegao naše napade i onda napao Matsudu. Matsuda je rekao meni i Genjiju da napadnemo još jednom pa da se sklanjamo, da bi on nešto uradio.
Napao sam Satoria opet sa svojim mačem.
#card353
Doviknuo sam Bajiu
Baji dođi kod mene kad završiš sa svojim napadom!
Onda sam se okrenuo i otrčao dalje od Satoria.
(Bullseye i Sharingan su još aktivni)
(350 damage i 100 zagarantovani)

Ovo čudoviste se na prvi pogled činilo dosta jezivo i kao da nije sa ovog sveta ali dobro zadatak je da ga ubijemo od batine da se vise nikada ne pomeri.Dok smo mi batinali ovo čudo,anbu operativac je samo sedeo sa strane i gleda kako se pomalo mučimo sa ovim.Mozda se čak i smeje ispod one njegove maske,ali uskor ce prestati sa smehom kad vidi sta sve mogu da uradim.


#card182
branim se i od čiste čakre i od kusanagia
#card1286
#card1290
#card444
900 dmg 300 zag od brzine (150 pasivna i 150 byakugan) napad nije masivan
#card1289
400 dmg 300 zag od brzine



Slayed by Tennin
The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
● Trening Poligon - Baji, Matsuda i Torei #world190 ● Trening Poligon - Baji, Matsuda i Torei #world190

Matsuda je izbjegao napad, i na svu sreću ovaj put Satori nas nije napao. Povikao sam Matsudi
Matsuda kad ga napadneš dođi kod mene!
Napadam Satorija sa daljine.
Napao sam Satorija vatrenim jutsuom.
#card65
#card69
Povikao sam na Satorija.
OVAJ NAPAD NEĆEŠ IZBJEĆI!
(500dmg + 200dmg ako pogodi, + 50 pasivna, 100z agarantovano od brzine)
(725dmg total 100 zagarantovani i Matsudi 50dmg)
(Sharingan je još aktivan)

Izgleda da je ovo čudovište dobro samo u izbegavanju naših napada što mi malo ide na živce.Krajičkom oka vidim kako se ka nama uputio neki vatreni zmaj kojeg je izgleda poslao Torei.Odmah se pomeram do njega kako nebi i mene udario.


#card4
pomeram se do Toreia.


Jesi li bre ti normalan,i mene bi ubijo a.


#card1297
#card1296
1000dmg 300 zag brzina



Slayed by Tennin
The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
● Trening Poligon - Baji, Matsuda i Torei #world187 ● Trening Poligon - Baji, Matsuda i Torei #world184

Konačno smo uspjeli nanijeti neku veću štetu Satoriju. Matsuda se pomjerio prema meni, ali i Satori koji je opet napao Matsudu. Ja sam se sklonio dalje od njih.
Matsuda čuvaj se!
Napao sam Satoria opet sa vatrom.
#card72
#card57
(ulažem 30 chakre = 300dmg)
(600dmg +100 dmg od pasivne, 100zagarantovani)
(sharingan je još aktivan)

Dok se Torei udaljavao od nas čudoviste me napalo sa nekim uraganom pa potom sa mačem.Nema neke napade ali je dobar u izbegavanju pa ako bude izbegao naše sledeće napade stvarno cu popizdeti.Ovo ce mo sad privesti kraju.

#card1
izbegavam uragan -30ch
#card2
-150en
#card185
#card444
1300dmg 460 zag od razornosti,napad nije masivan


primam 100 dmg od vatre koja gori na terenu



Slayed by Tennin
The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
● Trening Poligon - Baji, Matsuda i Torei #world188 ● Trening Poligon - Baji, Matsuda i Torei #world190

Satori je izbjegao moje i Matsudien napade, i napao Matsudu koji mu je bio bliži. Iznervirao sam se,a vjerujem da se i Matsuda nervira i više nego ja. Napao sam šatorija sa vatrenim jutsuom sa daljine.
#card1377
(biram vatru)
Napadam Satorija
#card69
Upijam vatru
#card58
(upio sam 125 vatre sa terena)
(600dmg 100zagarantovano)
(sharingan je još aktivan)

Kada je ovo dosadno čudoviste izbeglo naše napade stvarno sam pobesneo i odlučio da ovo polako privedemo kraju i da ga vise nikada ne gledam.

#card1
izbegavam njegov napad -30ch
#card355
ulazem 10en
700dmg 200 zag



Slayed by Tennin
The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
● Trening Poligon - Baji, Matsuda i Torei #world182 ● Trening Poligon - Baji, Matsuda i Torei #world189

Nakon teške borbe, Matsuda, Baji i ja smo konačno pobijedili Satorija. Ostalo je još samo da se odbranim od njegovog zadnjeg napada.
#card2
Ulažem 300 energije i izbjegavam 900dmg koji ide na mene.
(imam 100 brz od sharingana)
Otišao sam do Matsude.
Matsuda uspjeli smo, ajmo sad da se javimo Anbu shinobiju.

Uf bio je ovo dobar trening.

Posle ovako dobro treninga koji je simulirao jednu od borbi na koje bi smo mogli naići,krenuli seo sam malo na zemlju da se odmorim jer sam potrošio više energije nego što sam mislio da cu potrošiti.Ovo stvorenje je bilo iznenadjujuće dobro u izbegavanju napada ali ne tako dobro za napadanje.Ipak na kraju smo mi pobedili malo sam se opekao ali nije strašno.



Slayed by Tennin
Svo vreme je stajao sa strane i posmatrao citavu borbu mladica sa Satorijem, od zadobijene stete Satori je primio poslednji napad i onesvescen pao na pod dok su mladici izasli kao pobednici ove trening borbe.
● Trening Poligon - Baji, Matsuda i Torei XCAUO8c
Cestitam, porazili ste Satorija, uspesno ste zavrsili ovaj trening...slobodni ste za sada