Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu

● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu Juan-ocamica-escena-cueva-0050

Pecina u kojoj se nalaze razne zveri, uglavnom nisu previse jake i koriste se za obuke shinobi-a.

● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu GsWWcWs

Stigao je sa odredom kojem treba da odrzi trening. Doveo ih je do pecine u kojoj preferira da testira svoje kandidate.

U redu momci, ovde se nasi putevi rastaju. Unutar ove pecine nalazi se skrol koji treba da pronadjete i donesete ga meni. U slucaju da niste sposobni za to nema sta da trazite u borbi protiv Uzumaki organizacije!

( Na samom ulazu u pecinu vas napadaju 3 zveri, bacate opciju Chunin x3. Sistem po kom trazite skrol je da onaj koji poslednji postuje baca opciju Fate. Kako bi ste ga pronasli treba da dobijete uspeh na Fate-u ili skupite 15 poena. U slucaju da dobijete crveno vasi poeni se resetuju na 0 i pojavljuju se jos 3 Chunin Npc-a.

Nakon lagane setnje Kuba, Hugomecu i ja stigli smo na zeljeno odrediste. Maskirani lik nam je rekao da mora da nadjemo skrol i da ce nas pri samom ulazu sacekate neke karakondzule.
Odoh ja prvi
Ulazeci unutra video sam 3 naostrene izopacene zveri kako me gledaju kao da ce da mi iscupaju glavu.
Mirni, Dzonsoni.
#card1214
400 dmg
Korenje izlazi iz zemlje i ide na svaku zver pojedinacno.

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu #world184 ● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu #world188 ● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu #world189

Hugomecu i Kuba nisu stigli da me isprate, zainatio sam se ipak sam da ocistim ovu pecinu od svih zveri koje se u njoj nalaze. Jedna od njih pala mada poslala je na mene neki slabasan uragan, ove dve preostale se ipak ne sale.
Spori ste.
#card116
Odlazim ispod zemlje da izbegnem dmg uragana i korenja koje mi se vraca.

Potom izlazim iz zemlje, vreme da se izbegne napad od ciste cakre (350 dmg).
#card1
#card1206
Na jednu zver ide 568 dmg.
#card24
Na drugu zver ide 400 dmg.

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu #world185 ● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu #world186

Deluje kao da su zveri porazene od vece zveri, mada i dalje se moram odbraniti od njihovih bednih pokusaja da me ugroze.
Otiso sam na brckanje
#card49
Nakon sto sam izbegao njihove slabasne napade svoje telo koje sam pretvorio u vodu vracam u normalu i izlazim iz imuniteta.
Cisto je sad, upadajte.
* Tsumi se razdrao kako bi ga Kuba i Hugomecu culi napolje *

Izgleda da se odlicno pokazao i da je dosta napredovao
pobio je sva cudovista sam i sada nam je prolaz slobodan,
ulazili smo Hugomecu i ja unutra malo posle njega, zagledao
sam pecinu jer mi se cinila jako zanmljivim za istrazivanje pa sam
tako gledajuci ugledao nesto svetlucavo u uglu i odmah povukao Hugomeca
i rekao Tsumiju da podje za nama da pogledamo sta je to "Tsumi hajde za nama da vidimo sta je ovo!"
priblizavajuci se, vec sam mogao da osetim snagu toga sta god da je to bilo...

Nakon što smo ja i Kuba ušli u pećinu i našli se sa Tsumijem oko njega su bila 3 leša od nepoznatih čudovišta počeli smo da istražujemo odjednom sam osetio kako me Kuba povukao i ugledao sam nešto šeto svetli pa sam odlučio da to bolje istražim izašao sam ispred njih i odpočeo sa razgledanjem tog svetlećeg artefakta na prvi pogled mi je delovao čudno pa sam prišao da malo bolje pogledam ipak mora da nadjemo taj svitak.

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu #world363

Kuba je negde povukao Hugomecua i skroz sam ih izgubio iz vidika u ovoj nekoj cudnoj pritamnoj pecini. Kako sam nastavio dalje odma su me zaskocila jos 3 zveri.
"Kakvi su sad ovo mutanti jebote."
Nisam se opustio ponovo kao malopre, bio sam spreman za novi solo izazov.
#card1214
400 dmg.
Korenje se stvara ispod svake zveri pojedinacno i ide na njih

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu #world187 ● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu #world186 ● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu #world188

Jedan je pao ali njegovi senboni nastavljaju ka meni, ali ne prave mi neku veliku pometnju.
Senboni i cista cakra idu na mene direktno.
#card103
Senboni i napad od ciste cakre udaraju u ovaj zid i nestaju.
#card1
Za Kusanagi napad.
#card1206
586 dmg ide na jednu zver.
#card24
Na drugu zver ide 400 dmg.

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu #world190 ● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu #world186

Lagano je pao jedan, sad ce i drugi istom tom brzinom. Njegovi senboni nisu dovoljni kako bi me porazio, pateticne mutant zveri.
#card1
Izbegao sam laganom tehnikom zamene njegove senboncice.
#card102
Idemo zemljani zmaju.
500 dmg

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu #world185

Delovalo je isuvise lako, ne znam gde su nestala ova dvojica ali vreme je da nastavim da koracam napred kako bih nasao skrol. Op, sta je ovo? Nesto krece da se trese, mozda su moja jaja mnogo velika pa pod ne moze da izdrzi da ne prodje bez potresa.
#card1
Malo sam se zamenio sa drvetom pa nije bilo prevelikih problema, mada video sam iza ovih zveri i njihovih mrtvih leseva nesto u daljini, nesto sto bi mozda bio moj konacan cilj kako bih se vratio uspesno odavde. Bio je to skrol, mozda zamka za jos mutanata, ili nesto izmedju. Najbolje da proverim.

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
● Trening Poligon - Tsumi, Kuba i Hugomecu #world372

Opa, nesto se svetli, srednjih dimenzija i zeleno. Bio je to skrol koji mi je ANBU ninja trazio. Uputio sam se ka izlazu i idalje ih nije bilo, mada me puno i nije interesovalo gde su, sposobni su pa ce da izadju napolje.
* Tsumi odlazi kod ANBU ninje koji ga je pitao gde su mu preostala 2 clana *
"Malo smo se zagubili, skrol ti je tu i uspesno smo odradili ovaj trening, svakog trena mogu da izadju iz te pecine, zivi i zdravi naravno. Ja odoh, do sledeceg vidjenja."
* Tsumi odlazi sa treninga i upucuje se ka svojoj skromnoj kucici *

Dosta čudnih stvari se izdešavalo Ali smo se na kraju ispronasli i sastavili se, skrol je bio tu tako da je trening gotov pa sam polako iza Tsumija krenuo ka svojoj kući…
Hugomecu je bio iza mene i ne znam šta je radio samo sam se pozdravio sa ANBU ninjom i rekao mu da će sledeci put morati nešto bolje da smisli za nas i nastavio put dalje…

Nakon male jurnjave zato što smo opet izgubili Tsumija odlučili smo da krenemo ka izlazu kada smo ga videli kako odlazili kući nakon njegao otišao je i Kuba sada je bio moj red da odem i pozdravim se sa ANBU operativcem iskreno nisam znao šta da mu kažem pa smo se jednostavno pozdravili i ja sam krenuo kući kako bi nešto prezalogaio pa idem na trening u moj dojo.