Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⛩️Gekkovo Skrovište

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⛩️Gekkovo Skrovište

Mesto gde započinjem novi život, sakriveno je meću brtima i korenjem, ali se ipak spolja vide samo vrata mog skrovišta. U suprotnom kako bih ulazio…
Nije mi dugo treblo naći mesto i napraviti skrovište.
S namerom je blizu sela. Dobro je skriveno, nikad ne bih pomislio da je na ovakvom mestu
moguće napraviti dom, nadam se da će i ostati skriveno! Inace jako je tiho i mirno ovde…
#card771

Sedim u svam skrovištu već par dana, moram priznati nikad slobodniji bio nisam, ali je jako dosadno… Ova tišina, izludeće me. Osećam se usamljeno, nedostaju mi svi iz sela… Mada kada razmislim… Niko mi nije rekao ni ćao,zbogom ili tako nesto. Samo suvi pogledi, možda nikome nisam ni bio dragocen… Ali tu je majka, ona me je bar cenila…
*gekko se osećao malo uvreðeno od strane svojih bližnjih i prijatelja*

Ahh, možda me samo ðavo tera da zamrzim selo…Možda bi bilo najbolje malo meditirati. Jer u ovakvim trenutcima nije mi baš lako… Jeste da sam sada svoj čovek ali ovaj mir i tišina… Potrebni su mi ljudi, kakvi god bili… Više mi ni život nije dragocen kakav je bio pre moje odluke na sastanku. Ali ako će ovo značiti Genjiu onda ostajem ovde! Daa, sada je vreme za meditaciju.
*izlazim napolje*

*ušao u skrovište*
Huuh… To je bilo za malo. Šta ću, odabrao si ovakav put. Ostavio si sve iza sebe, ali časno… *Mada Gekko je idalje razmišljao zašto mu niko u sali ni zbogom rekao nije i to je ono šta mu trenutno mrda kavez*
U redu je Gekko, smiri se i diši… Negativne misli ti neće doneti ništa korisno.
(Misli li kage da sam nepotreban pa me je pustio ovamo?)
Aman trgni se! Uh…
Neplanirana meditacija da skinem ove misli s uma…
Počeo sam meditirati, to me je toliko opustilo da sam zaspao.

Budim se, ustajem s poda.
*Šta ću nemam još ni krevet plus zaspao u stred meditacije*
Moraću ga nabaviti ili nekako napraviti… Nego da se ja fokusiram na današnji dan! Ah da, juče sam reako sam da ću ujutru trenirati, pa evo, jutro je!
Imam jednu ideju, od sada svako jutro započinjem meditacijom, pa posle doručka, serijom vežbi chakre kako bih poboljšao svoji ninjutsu i količinu chakre. Ovo uključuje razne tehnike,taktike i vežbe balansa chakre. Mada ovog puta ću trenirati u kući… Ipak neko šeta napolju…

Trening bio lak… Naravno svaki trening pokušavam preći svoje granice i postao jači što pre!Ali s obzirom da nemam sve uslove u skrovištu bio je lak. Dobro sada sam dokon i znam šta bih mogao! Da pospremin skrovište. Održavam svoje skrovište čistim i urednim kako bi stvorio harmonično okruženje za svoj život i trening.

Pospremio sam skrovište, naravno iznutra. Napravio sam nešto kao krevet, bar je bolje od hladnog poda… Obavio sam šta sam imao, malo da odmorim pa tokom dana, mogu da vežbam razne samurai veštine koje naučim kroz brojne knjige. Pa kroz ovaj trening radim simulaciju toga sta sam naučio. Takoðe vežbam i na svojoj brzini i fizičkoj snazi. Što ovog puta neće biti uslova za brzinu… nemam dovoljno prostora za ovakvu vrstu treninga, a napolju ko zna šta luta.
(idalje malo uplašen)

Odradio sam i taj trening, on je težak izvesti ga u skrovištu, ali bolje je pomučiti se nego rizikovati život… Život ha? Kao da imam šta izgubiti… Udaljen od svakog voljenog, ostao sam sam. Odabrao si ovaj put i ne žali se mangupe i odradi šta imaš! Mada nemam ništa da radim… Vreme za čitanje knjiga! Seo sam za stolicu i izabrao nasumično knjigu, nisam imao predstavu šta čitati pa sam izabrao nasumično!
Tako čitajući prošlo je dosta vremena pa je pao i mrak…
Samo sam otvorio vrata i virnuo ima li koga, mogao sam primetiti da je mrak pao!?

Odmah sam zabeležio dokle sam stao u knjizi te je ostavio na policu. Spremio večeru, kada pojeddm mogao bih da prilegnem i za to vreme dobijam na rekapitulaciji dnevnih treninga. Dok sam odmarao mišiće, razmišljam o svojim jačim i slabijim tačkama, razmišljam o tome kako ih mogu unaprediti i planiram svoj trening za naredni dan u skladu sa tim saznanjima.

Palo mi je na pamet da odustanem od onakvog rasporeda i da slušam sopstveni um kako mu je po volji. Najpre bih želeo odmah ujutru da vežbam sa svojim oružjem, bilo da je to Katana, šuriken ili kunai. Treniranje ovih veština je kontinuiran proces koji mi pomaže da održim svoju oštrinu, naravno pre toga da proučavam taktike jer analizirao sam prošle bitke(misije) i strategije kako bi poboljšao svoje taktičke veštine i postao pametniji borac.

Dok sam razmišljao o tome… Zaspao sam, zatvorio oci i kao da su bile dve sekunde jutro je!?
Jel ovo neka magija? Ovako brzo jutro? Nebitno… Dugo nisam osetio svežeg vazuduha… Brzi doručak pa trčanje dva sata bez prestanka, onda strategije mačem,itd. Pojeo sam, otvorio malkice vrata i virnuo, uverio se da nema nikoga i krenuo trčati.
*izašao iz skrovišta*

*ulazim jako brzo i silno u skrovište
Uhh, to je bilo još bliže nego priošli put, ne znam ni šta je ono bilo prošlog puta.
Sada sam siguran da u ovoj šumi nisam sam. To je ono čemu se najviše nadam j čega se najviše bojim… Znaju li ondi za mene? Moje skrovište? Nema sanse, ako ovako nastavim biti paranoičan definitivno ću poludeti. Kao što sam i rekao, neka ovo ide svojim tokom, a ja cu raditi sta je do mene…

Joj, sad je smorina ona najveća, ajde da radim nesto kao… Da se vratim na raspored? Iako ovaj plan treninga kombinuje fizičke vežbe, borilačke veštine, mentalnu koncentraciju i analizu taktika kako bi održao svoje veštine na vrhunskom nivou i bio spreman za izazove koji me čekaju kao samuraja… Mogao bih odmatati dok sam dokon!

Mada možda je bolje da uvek radim na poboljšanju svojih veština, bilo da je to fizička spremnost, borilačke veštine ili mentalna koncentracija, jer zna da je neprestano usavršavanje ključno za moj opstanak kao samuraja u ovim surovim uslovima! Sad Gekko biraj! Biti Lenjčuga par dana ili vešto i brzo napredovati!
*Gekko je to zapitao sam sebe i razmišljao par sekundi te doneo i odluku*

*izašao iz skrovišta*
Ahh, lep dan danas! Dobro je pa sam odlučio izaći i analizirati šumu, šteta bi bila da ovakav dan propadne! Ionako volim da povremeno istražujem okolinu svog skrovišta, povezujući se sa prirodom i učeći kako da koristi prirodu u svoju korist…

Napokon sam stigao u svoje skrovište! Kada sam je konačno odneo do doma, pažljivo sam je stavio na krevet. Ostao bih pored nje nekoliko trenutaka, gledajući je s osmehom i nadajući se da će nastaviti mirno spavati.
Nakon toga, tiho sam je pokrio ćebetom, ostavljajući je da nastavi svoj san u tišini. Ležao sam paralelno od nje i gledao je kako spava, a onda i ja zaspao od umora.

Konačno sam se probudila i nisam bila uplašena videla sam Gekka i to mi je bilo jedino bitno.Mislila sam da sam sanjala jer sam se sinoc na sekundu probudila i videla da me nosi na ledjima izgleda nije bio san.On i dalje spava mislim da bi lepo bilo da nam spremim nešto da doruckujemo čisto da mu se zahvalim i za spasavanje i za to sto me nije ostavio u kaficu .Otisla sam napolje hodajući na prstima da me on ne čuje i otišla do obližnje reke i uhvatila par riba to me je ujak naučio.Ocistila sam ih i zapalila malu vatricu blizu njegovog doma i isprzila ribu.Pronasla sam sveže povrće u obližnjem selu koje sam naseckala i napravila salatu i napravila pravu gozbu.Postavila sam to sve na sto i otišla da vidim da li se probudio sa velikim osmehom na licu.

Uhh… Probudio sam se iz polu kome… Primetio sam je Ryona nije tu… A ja da sam zaspao u odelu za borbu… Ustao sam i počeo se skidati od gore na dole, da bih obukao nešto lakše. Kada sam skidao majcu primetio sam da je Ryona ušla neočekivano. Osećao sam se malo neprijatno i postideo sam se dok me gleda polu golog…
(bez majce)
”Izvini, Ryona, nisam očekivao da ćeš me zateći ovako. Daj mi trenutak da se obučem."
Potom sam brzo pokupio odeću, pokušavajući da se brzo obučem i da ne budem u neugodnoj situaciji…

Kada sam ušla videla sam  kako je počeo da se presvlaci i da je bez majice i njegovo slatko sokirano lice koje mi je se izvinilo i rekao da će se brzo presvuci.
Bilo mi je malo neprijatno ali nasmejala sam se i rekla sam
‘’Izvini ti htela sam da vidim da li si se probudio,požuri sa presvlačenjem napravila sam nesto da ti se zahvalim za sve,čekam te ispred!’’
Zatvorila sam vrata i cekala ga da zajedno odemo da doruckujemo.

Dok se presvlacim razmisljam sta li je mogla uraditi za ovako kratak period… Šta li ima da napravi da mi se zahvali?
U redu, u redu dolazim za koji tren.”
Šta li će biti s onom dvojcom bandita koje sam ubio… Jesu li još uvek tamo? Nebitno bolje da požurim i izaðem napolje.
Presvukao sam se i izašao napolje da proverim šta li je Ryona imala da spremi da bi mi se zahvalila.
*izlazim iz hideouta*

*ulazim u Hideout*
Sav srećan od onoga šta se dogodilo napolju, pomalo i zabrinut jer ne znam može li se odbraniti ako je neko napdne… Ma neće je niko dirati… Nadam se…
Dan je brzo prolazio i pao je mrak, ali Ryona još nije došla. Ostavio sam odkljucana vrata ulaza u skrovište ako slučajno zaspim da bar može ući unutra, raširio sam ćebe pored kreveta na pod, legao u nadi da  će se Ryona vratiti pre nego što zaspim, ostavljajući njoj ceo krevet radi poštovanja i ugodnosti njenog prostora.
Ležao sam sat vremena zabrinuto jer je kasno a nje još nema. Te sam ubrzo i zaspao.

Konačno sam stigla smirila sam se usput dok sam stigla ali sva umorna sa uspavanim Mikackijem kucam na vrata ali shvatim da mi je ostavio otkljucano i ulazim unutra.
Pocela sam tražiti Gekka i videla sam ga da kako spava na podu pored kreveta sva sam se raznezila jer mi je ostavio svoj krevet.
Uzela sam jastuk iz ormara i stavila mu pod glavu jer je zaspao bez njega i poljubila sam ga u obraz i ostao mu je moj karmin iznenadice se kad ustane.
Zatim sam ušuškala Mikackija i zaspala zagrljeno sa njim.

Probudio sam se… Prvo sta sam uradio je ustao sam i pogledao da li je Ryona tu. Usrećilo me je to kada sam je video da je dobro i da mirno spava. Primetio sam i malu macu koja takoðe spava u mom krevetu… Ma super…
Još je i sezona kada se linjaju, samo mi je to trebalo. Mada nije bitno, bitno je da su tošli. Žao mi je bilo da ih probudim, a bilo mi je jako dosadno… Mogao bih… Mogao bih prošetati! Valjda će se probuditi do tada!
*izlazim iz Hideouta*

Konacno sam se probudila videla sam da Mikacki jos spava, ja sam se setila da za danas imam nesto da obavim i taman mogu da odem Mikackiju po hranu.Ostavila sam vodu pored kreveta i vezala porukicu oko vrata Mikackiju za Gekka da zna da sam otisla i da cu se brzo vratiti.Obukla sam se i krenula.
(Izlazim)

*ulazim u hideout*
Nisam uspeo uhvatiti odbeglog špijuna… Uspeo je pobeći. Jer je pobegao nemam razloga vraćati se u njihovo malo selo. Valjda je i on shvatio da ne treba više biti tu. Napokon sam kući, vidim nema Ryone.. Mozda ona idalje radi misije. Otišao sam do kreveta, presvukao se i legao. Osetio sam nešto čudno.. Uhh to je samo maca, već sam mislio da je neko ušao unutra. Nebitno, sada je vreme da odmorim malo.

(Ulazim)
Posle dugog puta sam sam konacno stigla.Usla sam u kucu i pocela po dzepu da trazim klupko koje sam napravila  Mikackiju da ima da se igra posto sam ga ostavila samog pa da se iskupim.
Nasla sam ga, dobro je nisam ga zaboravila,takodje sam napravila Gekku malu narukvicu od lepog kamenja u boji moje kose koje sam pokupila pored zamka u kom sam bila nadam se da sam to smela da uzmem.Pocela sam ga traziti po kuci i Mikackija i Gekka ali pre njih videla sam samo dlake pomislila sam odma da ce se Gekko iznervirati bacila sam se da ih pokupim i sve sto je napravio ocistim.Zatim sam otisla u sobu i videla Mikackija kako spava sa Gekkom.
Odlucila sam da ih probudim.Ne znam koga sam teze probudila ,ali seli smo na krevet i ja sam Gekku pocela da pricam  sto mi se desilo ovih dana i dala sam mu narukvicu.
  ⛩️Gekkovo Skrovište Pulsera-chip-amatista-800x800_C9igu9S

Joj, polu komiran polako se budim. Dok se polako budim sa pola oka vidim da mačor idalje spava, šta li me je probudilo? Okrenuo sam se na drugu stranu i video sam Ryonu kako sedi na krevetu. Srećan što je ponovo vidim pa sam seo pored nje. Počela mi je pričati šta joj se događalo u poslednjih par dana.. Zašto nju Note zeno jednostavno samo nije pustio na misije kao mnoge, ukljucujuci i mene… Nebitno, ali nisam očekovao ovako nešto. Iz torbice je izvadila neku narukvicu od kamenja koja je slicna boji njene kose. Zahvalio sam joj se, ali nisam bio preterano oduševljen s obzirom da ne volim nakit, ali sam se pravio kao da jesam odušejen! Odmah sam stavio narukvicu na ruku. Eto neka bude na mojoj ruci, bolje nego da skuplja prašinu

U sred razgovora ja sam izvadila iz torbe narukvicu koju sam mu napravila i dala sam mu.
Njemu se svidela i stavio je na ruku sto mi je bas drago nasmejala sam se i nastavili smo sa pricom.Zatim je ustao i krenuo da se sprema i ja sam se zacudila jer mi nije pomenuo da ce ici negde danas.
Nisam htela da nagadjam gde je krenuo takodje nisam zelela biti ni previse dosadna ili napadna da ga pitam gde ide i sts radi samo sam ga pitala ,,Izlazis, kada se vracas?,,

Rešio sam izađi malo napolje te sam ustao iz kreveta i krenuo se oblaciti. Primećujem kako je Ryona začuđena, ali ignorišem to.

”Idem malo na svež vazduh, ne brini se tu sam za koji minut.”
Koračao sam ka vratima i zamalo se sapleo preko mutave mačke koja se plete između nogu.. Suzdržavam se da ne pravim naglu reakciju jer je to samo mačka.
*izlazim iz hideouta*

Nakon dugog puta i tamo ka dalekom severu pa i vamo u šumetinu ovu, napokon sam stigao kući i mogu se malo odmoriti. Polako otvaram vrata, više ne škrile od kako sam ih popravio hehe. Verovatno me Ryona nije ni čula. Osećao sam se srećno jer sam se ponivo vratio kući, nadam se da je Ryona dobro!

*ulazim*

Bilo mi je mnogo dosadno ovih dana i odlucila sam se posvetiti Mikackiju dok se Gekko ne vrati nisam htela izlaziti jer nisam zelela da me neko slucajno napadne nikad se ne zna.
Cistila sam Mikackijev nered kao i obicno nisam zelela da Gekko to vidi ali u tom kao za inat cula sam korake i bilo mi je jasno da se vratio.Ali nema veze pocisticu to kasnije.Ustala sam i krenula ka njemu sa osmehom na licu zagrlila sam ga i pitala ga
,,Kako je bilo napolju jel sve u redu?,,

Samo što sam ušao u kuću i sam tek zatvorio. Okrenuo sam se i video Ryonu koja me je i zagrlila…Neverovatno je tiha. Čudno mi je kako je nisam čuo, nebitno. Zagrlio sam i ja nju.
’Hah… I meni je drago što te vidim.’
Takođe me je upitala kako mi je bilo dok nisam bio kući, na šta sam odgovorio:
 ’Paa… Kao i obično, odem na datu lokaciju i mlatim ljude, smučilo mi se malo jer je uglavnom dug put, a na kraju ni ne budu izazovni protivnici…
Srećno s blagim osmehom na licu sam rekao: ’Šta si ti radila, kako ti je bilo?bez me…… Šta je ono na podu iza tebe!?’

Sa osmehom na licu sam ga gledala dok mi je pricao kako mu je bilo.Taman da zavrsi recenicu ugledao je ogrebotine koje je Mikacki napravio.Uzurbano sam ga uhvatila za ramena i rekla:
,,Nije to nista sredicu posle,ajmo mi da sednemo pa cu ti ispricati sta sam sve radila.,,
Jedva sam ga odgurala do kreveta.Seli smo i  onda sam nastavila da mu pricam sta sam radila da sam uglavnom odmarala i da mi je bilo mnogo dosadno bez njega,da je drugi put bolje zajedno da obavimo to cisto da mu pravim drustvo i da isprobam svoje nove tehnike.

Ja ne znam kako da izdržim teror ovog mačora… Izgleda da se i ja njemu ne dopadam mnogo, kao da je svestan da je ovo moje skrovište. Mada možda je jednostavno takav tip mačke.. Ryona mi je oričala šta je sve radila dok mene nije bilo, izgleda da ve dosta vežbala. Ipak za sedam dana je teško naučiti nekoliko tehnika..

Vidim ja da Mikacki ovo namerno radi Gekku nikad se nece sprijateljiti,sto je najgore i meni pravi problem jer moram da pocistim sve to.
Kada sam mu rekla za mojih par tehnika koje sam naucila u skrovistu,izgledao mi je kao dami nije poverovao zato sam mu rekla:,
,Mogli smo izaci napolje da se borimo taman da vidis moj napredak naravno ako nisi umoran,sta kazes na to?,,

Ja ne znam kako da izdržim teror ovog mačora… Izgleda da se i ja njemu ne dopadam mnogo, kao da je svestan da je ovo moje skrovište. Mada možda je jednostavno takav tip mačke.. Ryona mi je oričala šta je sve radila dok mene nije bilo, izgleda da ve dosta vežbala. Ipak za sedam dana je teško naučiti nekoliko tehnika..
‘Mhmm… Jako bih želeo da ih vidim, ali sada mi se ne izlazi i mislim da je to u ovom trenutku gubljenje vremena. Biće drugih prilika!’

Legao sam u krevet pokrio se i pokušavam da zaspim.

Malo me je uzdrmalo to sto mi je rekao da je izlazenje sa mnom da mu pokazem sta sam naucila gubljenje vremena ali nema veze.
Posto je legao da spava nisam htela da mu smetam i odlucila sam da malo odem da prosetam takodje sam Mikackiju dala da jede i dala mu igracke da mu ne bi smetao.Dok sam se kretala ka izlaznim vratima rekla sam:
,,izlazim necu se dugo zadrzati!,,
Nadam se da me je cuo,otvorila sam vrata i izasla napolje.
(Izlazim)

(Ulazim)
Konacno stigla sam kuci i opet sam ugledala Mikackijev haos..Nemam komentar vise na tu macku.
Pocistila sam sve to i uputila sam se ka sobi i videla Gekka kako popravlja nesto nisam htela da ga ometam tako da sam samo otisla i legla.
Gledajuci u plafon zasmisljala sam kako sam posle mogla da odradim trening i da povedem malo Mikackija da vidi svetlost dana mozda se tad smiri i prekine da se inati Gekku i da mu unistava skroviste.
Zatim sam zatvorila oci i pokusala ubrzo je dosao i Mikacki i legao pored mene i tako smo zajedno zaspali.

Probudila sam se i tako sam u tisini gledala u plafon dok se nisam razbudila.
Kada sam ustala odmah sam uzela torbu i ubacila moje osnovne stvari za put i trening.
Kada sam to obavila nahranila sam Mikackija i dala mu vode.Gekku sam ostavila poruku na krevetu u kojoj je pisalo da sam ponovo izasla napolje ali ovaj put sa Mikackijem.
Takodje ostavila sam mu pismo na krevetu.
Pismo :

Stavila sam Mikackija u prsluk i uputili smo se polako.
(Izlazim)

Dok sam popravljao stočić pored mog kreveta, čuo sam kako se vrata  skrovišta otvaraju, bio sam siguran da se Ryona vratila pa nisam pravio nikakvu reakciju jer sam bio fokusiran na stočić. Kada sam završio, shvatio sam da Ryone nema u kući, a takođe nema ni macora… Odlicno, sam kući bez ikakvih obaveza, samo ja i moje knjige. Odmah sam zalegao i poceo citati knjigu. Mada osetio sam da me nešto žulja na leđima.

Zavukao sam ruku između leđa i kreveta te osetio nešto tanko. Uzeo sam pogledati sta je, to je bilo pismo od Ryone. Nece je biti par dana, a neće ni mačke biti… Odlično, još više lenjčarenja… Čudno mi je to da nisam čuo kada je izašla… Nema veze, fokus na knjigu.

Proslo je par dana… Idalje ih nema, a smučilo mi se lenjčarenje. Napolju pada kiša pa nemam ni napolju šta raditi, samo se dosađivati u skrovištu. Kad već nemam šta raditi, radiću ono šta sam svaki dan radio… Citanje knjiga i spavanje.
Kako sam uzeo knjigu i legao, malo vremena je prošlo meni se prispavalo. Stavio sam knjigu na stočić koji sam pre koji dan popravljao te sam zaspao

(Ulazim)
Sva pokisla od pljuska ulazim u skroviste nadajuci se da su svitci dobro.Odmah sam se presvukla i umotala Mikackija u suve stvari,na svu srecu svitci su suvi.Mikackija sam pustila a ja sa svitcima otisla da potrazim Gekka da mu ih pokazem ali on je spavao.
Nisam htela da ga budim zato sam ih ostavila na stocicu pored njega i otisla malo odmoriti u prostoriji pored.Pa cu kasnije isprobati svitke.
#card8

Novi dan nova ja sto bi se reklo.Prvo sto sam uradila je sredila kosu i vezala je u lagani rep da bi mogla da treniram kasnije.
Dala sam Mikackiju da jede i pogledala sam po skrovistu da vidim da opet nije napravio nesto.Za divno cudo danas nije izgleda da je ona setnja stvarno pomogla.
Otisla sam po svitke i odlucila da cu ih isprobati napolju.Uzela sam svitke i izasla.
(Izlazim)